امازینگ / فرهنگ و هنر / تلویزیون / آیا سریال پایتخت ۵ در عید نوروز ۹۷ پخش می شود؟ + عکس

آیا سریال پایتخت ۵ در عید نوروز ۹۷ پخش می شود؟ + عکس

آیا سریال پایتخت ۵ در نوروز ۹۷ پخش می شود؟ + عکس

سریال پایتخت 5 , عکس بازیگران سریال پایتخت 5 , عکس پشت صحنه سریال پایتخت 5

سریال پایتخت ۵

پایتخت، نام مجموعه تلویزیونی به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری است که برای شبکه یک سیما تولید و نخستین قسمت آن در نوروز ۱۳۹۰ از همین شبکه پخش شد. در ادامه با توجه به استقبال مردمی از این سریال، سری دوم آن در ایام نوروز ۱۳۹۲ ، سری سوم در سال ۱۳۹۳ و نهایتاً پایتخت ۴ در ماه رمضان ۱۳۹۴ پخش گردید.

سریال پایتخت 5 , عکس بازیگران سریال پایتخت 5 , عکس پشت صحنه سریال پایتخت 5

محسن تنابنده ، علیرضا خمسه و احمد مهران فر در سریال پایتخت

با وجود اینکه به اعتقاد برخی از منتقدین، جاذبه های این سریال به مرور کم شده و هواداران خود را تا حدودی از دست داده اما اخیراً عوامل و بازیگران این مجموعه تلویزیونی خبر از ساخت قسمت پنجم این سریال در صورت استقبال و درخواست مردم داده اند.

سریال پایتخت 5 , عکس بازیگران سریال پایتخت 5 , عکس پشت صحنه سریال پایتخت 5

پشت صحنه سریال پایتخت

سریال پایتخت 5 , عکس بازیگران سریال پایتخت 5 , عکس پشت صحنه سریال پایتخت 5
 محسن تنابنده و ریما رامین فر در سکانسی از مجموعه تلویزیونی پایتخت

سرمایه گذار بادیگارد تهیه کننده پایتخت ۵ می شود

در میان صحبت‌ های الهام غفوری احتمال سرمایه‌ گذاری موسسه اوج برای ساخت پایتخت ۵ است. به گفته این تهیه‌ کننده طرح سینمایی «پایتخت» از لحاظ قصه آنقدر جذاب بوده که این موسسه برای تبدیل آن به سریال علاقه نشان داده و برای سرمایه‌گذاری آن وارد مذاکره شده است.

از زمان ساخت اولین مجموعه «پایتخت» سازندگان آن به دنبال گرفتن مجوز از تلویزیون برای ساخت نسخه سینمایی این مجموعه بوده‌اند که بارها خبر آن منتشر شده اما هنوز به نتیجه نرسیده است، البته پس از ساخته شدن «علی البدل» توسط همین گروه به نظر می‌رسید پرونده ساخت پایتخت‌ها که بعد از سری چهارم درگیر حواشی و انتقادات تند و تیز شده بود، بسته شده است.

از سوی دیگر نیز در ماه‌ های اخیر خبری درباره آغاز پیش‌تولید سریال الف ویژه‌ای به نام «هنگام بیداری» به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه‌کنندگی حبیب والی‌نژاد منتشر شد که موسسه اوج سرمایه‌گذاری آن را بر عهده گرفته بود و موضوع آن به مقاومت تاریخی مردم بوشهر و شخصیت آیت‌ الله سیدعبدالحسین لاری بازمی‌گشت؛ اما ظاهرا ماجرای همکاری مقدم و سازمان اوج شکل دیگری به خود گرفته است و این سازمان قصد دارد به تولید قسمت بعدی سریال پرطرفدار مقدم یعنی «پایتخت ۵» کمک کند.

سریال پایتخت 5 , عکس بازیگران سریال پایتخت 5 , عکس پشت صحنه سریال پایتخت 5

اولین عکس از پایتخت ۵

بعد از انتشار خبری درباره مذاکره برای ساخت سری پنجم «پایتخت» به سراغ تهیه‌کننده این مجموعه الهام غفوری رفتیم. غفوری در این‌باره این‌طور توضیح داد: «در طول ساخته شدن سری‌های مختلف «پایتخت»، تلویزیون قرار بود مجوز ساخت نسخه سینمایی این مجموعه را صادر کند که هنوز دراین‌باره در حال مذاکره هستیم. اما در نهایت این طرح سینمایی به سریال تبدیل شد و با توجه به جذاب بودن قصه سازمان هنری اوج برای تولید سری پنجم آن وارد مذاکره شده است، از طرف دیگر هم این پروژه پروژه سنگینی است و واقعا سرمایه‌گذاری شخصی برای آن ممکن نیست.»

به گفته غفوری به زودی نتیجه مذاکرات هم با صداوسیما برای ساخت و پخش این مجموعه با سازمان اوج درباره سرمایه‌گذاری اعلام خواهد شد، با این حساب به نظر می‌رسد ساخت «پایتخت» اولین همکاری مقدم و موسسه اوج خواهد شد و این سریال قبل از سریال الف ویژه «هنگام بیداری» که والی‌نژاد گفته بود تولید آن یک‌سال و نیم زمان خواهد برد، به تولید می‌رسد. از سوی دیگر با توجه به حضور اوج در سال‌های گذشته در ساخت آثار سینمایی می‌توان این احتمال را نیزدر نظر گرفت که اوج پس از ساخت سریال به دنبال تولید نسخه سینمایی «پایتخت» نیز خواهد بود. موسسه اوج سال گذشته فیلم‌های «بادیگارد»، «ایستاده در غبار» و «هیهات» را تولید کرد که هر سه فیلم امسال به نمایش عمومی درآمدند.


آغاز قصه‌های خانواده معمولی از دل شیرگاه

سریال «پایتخت» در این سالها در خانه‌های قدیمی شیرگاه در مازندران مقابل دوربین رفته است. منطقه‌ای سرسبز که از جنوب به شهرستان سوادکوه و از شمال به شهرستان قائم شهر راه دارد و زبان اهالی آنجا مازندرانی است. اغلب سکانس‌ها و لحظه‌های «پایتخت» در این روستا و در خانه‌هایی با شیروانی که دور تا دور آنها را مرغ، خروس، گاو و حیاط‌هایی پر از باغچه و گل شلوغ کردند می‌گذرد.

تنابنده و خلق سوژه‌های «پایتخت»

محسن تنابنده سرپرست گروه بازیگران و بازیگردان است که هر جا باشد باقی بازیگران هم در همانجا کاغذ به دست مشغول صحبت،‌ تمرین و یا دورخوانی هستند. او در این سالها تمرکز اصلی خود را روی نگارش و خلق سوژه‌های جدید برای قصه‌های پایتخت می‌کند. او به قدری در نقش نقی معمولی خود را جا انداخته که بسیاری به خاطر بازی اون این سریال را می‌بینند و تلاش می‌کنند با لهجه زیبای او سخن بگویند.

بازیگران سریال پایتخت 5

موفقیتی که در «پایتخت» ادامه دار شد

در این سالها یکی از کارگردان‌های پرکار تلویزیون سیروس مقدم بوده که شانس خود را در تمامی ژانرها امتحان کرده و ظاهرا بعد از سالها ژانر کمدی را برای ادامه فعالیتش انتخاب کرده است و این را در این شش سال و پنج پایتختی که ساخته و موفق هم بوده می‌توان دید. تا ثریا،‌چک برگشتی،‌دیوار، بچه‌های نسبتا بد،‌مدینه و میکائیل از سریال‌هایی هستند که در این ۶ سال در کارنامه این کارگردان قرار گرفتند. گروه تولید پایتخت بعد از شیرگاه به ساری و قائم‌شهر رفتند و از آنجا به شمال شرق تهران، فرودگاه، ترکیه و در پایان نیز به شهرک سینمایی دفاع مقدس رفته تا سکانس‌های پایانی سریال را با محوریت گروه تروریستی داعش مقابل دوربین ببرند.

ماجراهای خاله محسن تنابنده و البته پسرخاله‌اش!

ماجرا از جایی شروع شد که محسن تنابنده پا به جوانی گذاشت و بر طبق علاقه و تحصیل در تهران، هر از گاهی هم به شمال و خانه خاله‌اش می‌رفت و به آنها سر می‌زد. همان روزها که مشخص نیست چند سال پیش بود، تنابنده در تک تک اعضای خانواده خاله خود ریز شده و همه رفتارهایشان را در ذهنش ثبت کرده بود. تا جایی که حتی پسرخاله تنابنده نیز که یکی از دوستان صمیمی وی بود از این ماجرا خبر نداشت که قرار است شخصیتش یک روز تبدیل به یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای سریالی پرطرفدار شود!

کامیونی که شخصیت اصلی شد

برای بار دوم یک کامیون نارنجی حمل بار، قهرمان اصلی یک مجموعه تلویزیونی شد. یکبار در سریال «خوش رکاب» و بار دیگر در «پایتخت» این اتفاق رقم خورد. اما در پایتخت ماجرا فرق می‌کند، کامیون در اینجا وسیله‌ای است که افراد را به یکدیگر نزدیکتر می‌کند و نقطه اتصال آنها است. اما رفته رفته این قهرمان از شی به انسان رسید و در فصل‌های بعدی سریال، قهرمان‌ها را شخصیت‌های داستان جلو می‌برند.


اسامی بازیگران پایتخت ۵

بازیگران این مجموعه عبارتند از محسن تنابنده، احمد مهرانفر، علیرضا خمسه، ریما رامین فر، نسرین نصرتی، هومن حاجی عبدالهی، بهرام افشاری، ساراونیکا فرقانی، مجتبی بلال حبشی، مصطفی بلال حبشی، سلمان خطی.


زمان پخش سریال پایتخت ۵

این سریال ابتدا قرار بود در ماه رمضان ۹۶ پخش شود که به دلیل برخی از مشکلات این اتفاق رخ نداد. گفته می شود تصویر برداری این سریال شهریور ماه ۹۶ به پایان می رسد و سریال پایتخت ۵ عید نوروز سال ۱۳۹۷ از شبکه اول سیما پخش می شود. اولین قسمت پایتخت ۵ در روز چهارشنبه اول فروردین و در ساعت ۲۲ از شبکه اول سیما خواهد بود. تکرار آن روز بعد ، بعد از خبر ساعت ۱۴ می باشد.

سریال پایتخت 5

عکس بازیگران پایتخت ۵

سریال پایتخت 5

عکس پشت صحنه سریال پایتخت ۵

سریال پایتخت 5

عکس سردار آزمون در کنار بازیگران پایتخت ۵


خانواده‌ای کاملا معمولی!/ ترامپ هم سوژه شد

شباهت نام خانوادگی نقی با سبک زندگی‌شان سوژه اصلی بسیاری از شوخی‌ها را در این خانواده رقم می‌زند. خانواده معمولی آنقدر معمولی هستند که حتی کوچکترین اتفاق‌هایی که برایشان می‌افتد شروع قصه‌ای جذاب برای مخاطب می‌شود. خانواده‌ای که هر کدام نماینده یک قشر از مردم جامعه هستند و با زبان بی زبانی همه دغدغه‌های مردم را بیان می‌کنند که همه اینها با زیرکی در قالب قصه‌هایی واقعی جا خوش کرده است. امسال که موضوع برجام و ترامپ هم نقل بحث مردم بود، شوخی با ترامپ هم به شوخی‌های این مجموعه تلویزیونی اضافه شده و یکی از اهالی روستا با گریمی شبیه به ترامپ درآمده که دیگران با آن شوخی می‌کنند.

پایتخت با سابقه‌ پنج ساله

در تاریخ تلویزیون تا به حال سریالی را نداشتیم که به فصل پنجم برسد و هنوز هم مخاطب داشته باشد. اما «پایتخت» این معادلات را بر هم زد و نشان داد اگر کارگردانی کاربلد پشت اثری باشد، حتی اگر قصه خاصی هم نداشته باشی،‌ می‌توانی مخاطبت را با مجموعه همراه کنی.

پنج نویسنده در پنج فصل

متن این سریال از همان فصل یک با گروهی از نویسندگان به نگارش درآمده بود که محسن تنابنده سرپرستی این گروه را به عهده داشت و در کنار بازیگر نقش اصلی و بازیگردان پایتخت، بخشی از قصه‌ها را خود می‌نوشت که البته طراح قصه نیز بود. علاوه بر تنابنده، خشایار الوند، حسن وارسته، امیرحسین قاسمی و کوروش نریمانی از نویسندگان «پایتخت» بودند.

سریالی که پا را فراتر از مرزهای ایران گذاشت

در این سالها یکی از نمادهای سریال «پایتخت»، ایرانگردی با کامیون نارنجی ارسطو بوده و این را یکی از هدف‌های خود قرار داده است و حتی در فصل چهار پا فراتر از مرزها هم گذاشت و به چین سفر کرد. تهران، بخش مهمی از فصل یک این سریال را تشکیل می‌داد، قشم و شهرهای جنوبی ایران هم میزبان پایتخت دو بودند. اما پایتخت سه و چهار در شمال کشور و علی آباد و همچنین تهران مقابل دوربین رفت و مقدم برای پایتخت پنج علاوه بر شیرگاه شمال به ساری و قائم‌شهر رفت و از آنجا به شمال شرق تهران، فرودگاه، ترکیه و در پایان نیز به شهرک سینمایی دفاع مقدس سفر کرد تا سکانس‌های پایانی سریال را با محوریت گروه تروریستی داعش مقابل دوربین ببرند.

نقی و حسادت‌های همیشگی‌ و دنباله‌دارش

نقی که حدودا ۴۰ سال دارد در گذشته نقاشی ساختمانی انجام می‌داد، ‌او دو دختر دوقلو به نام سارا و نیکا دارد و هما همسرش در آخرین پایتختی که پخش شد، نماینده مردم شمال در شورای شهر شد و حسادت نقی را به خود بیشتر کرد! اغلب سکانس‌های دیدنی این سریال در کل کل‌های نقی و ارسطو شکل می‌گیرد که کل قصه را به دنبال می‌کشد. نقی برخلاف سنش هنوز هم بچه است و همین داستان را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد.

خلق شخصیت‌ها؛ قصه سریال شد

اگر هر چهار فصل از این سریال تلویزیونی را دنبال کرده باشید به راحتی می‌گویید که همه آنچه در این سریال پیش می‌رود بر اساس شخصیت‌هایی است که در فصل اول خلق شده و بین مردم جا باز کرده است و به عبارتی سریال شخصیت محوری است. از پایتخت ۲ به بعد کمتر شاهد قصه‌ای درخور برای این سریال بودیم و قصه‌ها بر اساس اتفاقاتی که برای شخصیت‌ها می‌افتاد، پیش می‌رفت.

طرح دغدغه‌های مردم در قصه‌ها

نقی و خانواده‌اش در هیاهو و تلاطم قصه‌هایی که تو در تو جلو می‌روند با زبان بی زبانی معضلات اجتماع را از زبان خود به گوش مسئولین می‌رسانند تا شاید برای هر کدام از آنها راه چاره‌ای بیندیشند.

مرگ یا جدایی مهران احمدی از پایتخت؟/ ادامه دادن بهبود در سریالی دیگر

مهران احمدی که در «پایتخت۲» در قالب نقش بهبود فریبا شوهر خواهر نقی ایفای نقش کرد، بعد از حضور در دو فصل از این سریال و درست در جایی که نقشش به عبارتی جا افتاده بود، از این مجموعه تلویزیونی جدا شد. برخی‌ها مسائل مالی را دخیل دانستند و برخی‌ها نیز می‌گفتند که احمدی ادامه این نقش را دوست ندارد و معتقد است که این سریال در فصل‌های بعدی دچار افت خواهد شد. اما از همه جالبتر این بود که چندی بعد مهران احمدی تیپی شبیه به شخصیت بهبود را در سریال «مهرآباد» بازی کرد. اما در پایتخت۵ در سکانس‌هایی شاهد این خواهید بود که بهبود به دلایلی می‌میرد و مراسم ختم او نیز در همان شیرگاه برگزار می‌شود.

تقدیر مقام معظم رهبری از سازندگان پایتخت

مقام معظم رهبری در همان سالهای ابتدایی که «پایتخت» در تلویزیون ظهور کرد، خطاب به سیروس مقدم گفتند: «یک تکه‌هایی از این کار شما را دیدم. … «پایتخت». خیلی خوب بود. یک اثر ایرانی. من همیشه اعتراضم به هنرمندان این است که حتی دیالوگ‌ها را از روی کپی‌های فرنگی انتخاب می‌کنید. این، خب خیلی غلط و بد است. این نه، یک سریال ایرانیِ کامل و درست است».

حضور نوجوان «شیب، بام؟!» در «پایتخت ۵ »

برنامه «سه ستاره» با اجرای احسان علیخانی که تحویل سال ۹۴ بروی آنتن شبکه سه رفت، میزبان محسن تنابنده بود. یکی دیگر از مهمان‌های این برنامه نیز پسر نوجوان شمالی بود که آن روزها کلیپ تصویری از او حین پاسخ به سوال‌های معلمش در مدرسه به صورت کلیپی طنز در شبکه‌های مجازی پخش شده بود و همین باعث شده بود تا او را به نام «پسر شیب، بام» بشناسند! در بخشی از برنامه تحویل سال ۹۴، تنابنده در کنار این پسر قرار گرفت و باعث شد تا بزرگترین آرزوی او برآورده شود و از این پسر نوجوان برای ایفای نقش در «پایتخت۴» دعوت کرد.

بازیگران پایتخت 5

سفر دوقلوها به ایران و ماندگار شدن آنها

سارا و نیکا فرقانی اصل یا همان دوقلوهای پایتخت،‌ بعد از بازی در «پایتخت۳» همراه با خانواده خود به کشور سوئد رفتند. اما برای پایتخت ۴ که سال ۹۲ پخش شد، به ایران آمده و شرایط طوری رقم خورد که تا تصویربرداری «پایتخت۵» هم در ایران باشند و در سری پنجم سریال بازی کنند. این دو قلوها که از ۶ سالگی در این سریال بازی می‌کردند.

قولی که توسط تهیه کننده مطرح شد/ ازدواج سارا و نیکا با رحمن و رحیم

از قرار معلوم در سری پنجم این سریال رحمن و رحیم توسط برادرشان (رحمت) که دوست نقی است از طریق ارسطو از سارا و نیکا برای برادرهای دوقلوی خود خواستگاری می‌کند. بعد از تولید پایتخت ۳ الهام غفوری این وعده را داده بود که در پایتخت ۵ سارا و نیکا را شوهر می‌دهیم! و انصافا به وعده خود عمل کرد.

حضور داعش در «پایتخت۵»

از آنجایی که همیشه بخش‌های مهم قصه پایتخت، روی اتفاقاتی مانور می‌دهد که به تازگی در جامعه افتاده است، در این سری از سریال مقدم نیز در سکانس‌هایی به حضور داعش اشاره می‌شود. حال مشخص نیست که داعش به دلیل مشارکت با سازمان اوج به قصه پایتخت راه پیدا کرده است یا از ابتدا در طرح محسن تنابنده بوده!

سریالی با جلوه‌های ویژه بصری

شاید برای اولین بار در سریال پایتخت قرار باشد که تا این اندازه شاهد جلوه‌های ویژه بصری باشید. از چپ کردن ماشین در دره‌های اطراف شمال تا بالنی که در ترکیه به هوا بلند می‌شود و سکانس‌های جنگی که در شهرک دفاع مقدس مقابل دوربین رفته‌اند همگی بخش پررنگی از آخرین ساخته مقدم را تشکیل می‌دهند که از طریق ویژوال افکت و دیگر تکنیک‌های فنی تولید شده است. حتی برخی بازیگران در سکانس‌هایی خود به جای بدلکار وارد میدان شدند و به تعدادی از آنها نیز آسیب‌هایی وارد شده است.

آسیب بدلکار در صحنه چپ کردن ماشین/ عدم همکاری بدلکار بعد از سانحه

اواسط تولید این سریال بود که شنیده شد امیرحسین خنجری بدلکار این سریال حین انجام سکانس چپ کردن ماشین به شدت آسیب دیده است. بخشی از جمجمه و چشم این بدلکار بر اثر برخورد شدید ماشین صدمه دیده بود که خوشبختانه آسیب جدی نبود و بعد از مدتی نقاهت در بیمارستان شمال و تهران، بهبود یافت. اما بعد از آن به دلیل طی کردن دوران نقاهت گروه پایتخت با بدلکاران دیگری همکاری کردند و گروه بدلکاران نقابدار جایگزین آنها شدند!

بهتاش یا برادر بهبود؟

بهرام افشاری که در «پایتخت ۲» با گریمی متفاوت نقش برادر معتاد بهبود را با موهای فرفری و مشکی بازی می‌کرد، در سری جدید پایتخت نیز با ظاهری متفاوت و مویی زرد رنگ نقش بهتاش پسر بهبود را بازی می‌کند که این بار نقش پررنگ‌تری نسبت به گذشته دارد و اغلب سکانس‌هایش با فهیمه خواهر نقی است. از نقاط جالب توجه در این سریال همچنین مرگ بهبود شوهر خواهر نقی است که مهران احمدی نقش آن را ایفا می‌کرد.


سریال پایتخت 5

تیزر پایتخت ۵


قسمت اول پایتخت ۵

سریال پایتخت ۵

۱۲۲ دیدگاه‌ها

 1. الهی تن تمام عوامل سریال پایتخت سلامت
  ارزومه یه روز از نزدیک ببینمشون
  دوستتون دارم خدا پشت وپناهتون که بتونین بازم این سریال ادامه بدین و ماروخوشحال کنید.نداریم تو تلوزیون ایران به قشنگی سریال باحال پایتخت .یه کم هم کاش بقیه فیلم ساز ها یاد بگیرن از این گروه همه چی تموم .

 2. من تنها سریال و بعبارتی تنها برنامه ای که از شبکه ایران نگاه می کنم همین سریال پایتخت هست.متاسفانه قبلا چون بنابه مشغله هایی که داشتم نتونستم پارت ۱ و ۲ رو ببینم ولی از پارت ۳ به بعد شروع به دیدن این سریال کردم که جزء مشتریان پروپا قرص این سریال شدم.آقای تنابنده دوستت دارم و ازت ممنونم بابت خلق این سریال پرجاذبه

 3. با تشکر از کلیه بازیگران بزرگ و دوست داشتنی این سریال و با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان و خصوصا آقای محسن تنابنده که مهارتشون در امر بازیگری و بازیگردانی زبانزد خاص و عام هست.

 4. خعلی علی وه

 5. با سلام و عرض ادب به نظر من بهترن سریال پایتخت باید باشد و انشالله ادامه داشته باشد به امید خدا یا علی👋👋👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌

 6. با سلام. سریال مثل همیشه بهتر از خیلی از سریالاس. ممنون از عوامل محترم این سریال. بازی همه قشنگه. فقط من موندم زن بابا پنجلی کجاس. فصل ۴ عمو پنجلی ازدواج کرد…😅

 7. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 8. خییییییلللییییییییی عاااااااالیه این سریال پایتخت
  مننونم از همه دست اندر کاران واقعا خسته نباشید
  مثل همیشه عاااااالى و بى نقص
  من بخاطر همین پایتخت منتظر سال جدیدم
  به امید موفقیت روز افزون
  درود فراران

 9. عااااااااااااشقتم محسن تنابنده واقعان حرفه ای ترین پر طرفدارتری سریال تاریخ تلوزیون ایران پایتخت هست

 10. من نمیدونم چرا اینا کل ایرانو رو فقط چسبیدند به شمال اونم مازندران اونم شیرگاه.

  یکی بهم جواب بده لطفا؟

 11. دوستانی ک موافقن ک پایتخت ادامه داشته باشه نظربدن بلکه نظرمااهمیت بدن لطفا حرف منوشهید نکنین اسم منو هم بیارین ک بفهمم منوهم ادم حساب کردین:؟؟!!!…

 12. سلام
  سال نومبارک
  سال نوب دوست داران پایتخت روهم تبریک عرض میکنم
  خداوکیلی دمت گرم اقای محسن تنابنده خدایش عاشقتم منو خانوادم عاشق برنامه هاتونیم الان ماپایتخت ۵ دیدیم ضبطش کردیم تااخرش ک بتونیم هر۵ فصلشو داشته باشیم ببینیم من الان دارم قسمت ۴ نگاه میکنم اون قسمتی ک نقی توکامیون داره میگه همه باید به من احترام بزارن هد فامیلم خخخخ …تروخدا بسازید۶چون واقعا ماتوایران سرگرمی نداریم اگرهم باشه توان مالی درستی نداریم مخصوصامن ک الان بیکارم .بگذریم… خسته نباشین دستندرکارای پایتخت ممنونم ازتون .خیلی باحالین نقی.ارسطو.هما.باباچنجلی . ماروفراموش نکنین تروخدا اینشالا سال پربرکت وتن سالمی داشته باشین پایتختی ها..ٔ…هادی فدایی .مشهد مقدس (۱٫۱٫۱۳۹۷)

 13. همه ی بازیگراش فوق العادن مخصوصا محسن تنابنده 👌👌👌
  بی صبرانه منتظریم

 14. لطفا جواب بدهید؟لطفا طاعات عبادتان قبول باشد لطفاجواب بدهید؟لطفا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.