امازینگ / تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات در سایت

این روزها تاثیر تبلیغات بر هیچکدام از فعالان عرصه های بازرگانی و خدماتی پوشیده نیست و تبلیغات به امری غیر قابل اجتناب برای رسیدن به بازار بهتر و معرفی محصولات و خدمات تبدیل شده است.اما نکته ای که در این میان اهمیت بسزایی پیدا می کند انتخاب مکانی مناسب هم سو با اهداف تجاری و بازرگانی برای دستیابی به بالاترین بهره وری از تبلیغات است.
ما در مجموعه سایت امازینگ مفتخریم که با تمامی افراد حقیقی و حقوقی که بر این باور هستند که با استفاده از پتانسیل های سایت ما می توانند خدمات و محصولات خود را معرفی کنند و بخشی از منافع شان را در گرو تبلیغات هدفمند در سایت ما می دانند دست همکاری را به گرمی بفشاریم و در جهت توسعه، پیشرفت و رونق اقتصادی ایران اسلامی با این عزیزان همراه و هم قدم شویم.

تبلیغات در سایت

به همین منظور برخی از ویژگی های سایت رو با هم مرور میکنیم :

 1. سایت امازینگ ۲۱۰ هزار بازدید روزانه دارد که این ناشی از محبوب بودن بسیاری از کلید واژه ها سایت در زمینه مد و لباس، آرایش، تفریحی، خبری، عکس، هنرمندان، مطالب آموزشی و … در صفحات اول موتور جستجو گوگل می باشد.
 2. روزانه ۸۵ هزار آی پی منحصر به فرد از سایت بازدید کرده و درصد بسیار زیادی از این ورودی ها مربوط به موتور جستجوی محبوب گوگل بوده و قابل اثبات می باشد.
 3.  رتبه سایت، طبق گفته سایت جهانی الکسا، رو از اینــــــــجا میتوانید چک کنید.

برای اطلاع از تعرفه تبلیغات و شرایط پذیرش تبلیغات

 از طریق فرم زیر اقدام کنید.

 

  نام شما (الزامی)

  ایمیل شما (الزامی)

  موضوع

  پیام شما