ماجرای فالو شدن ریحانه ملتی توسط مسی در اینستاگرام + عکس ها

ماجرای فالو شدن ریحانه ملتی توسط مسی در اینستاگرام + عکس ها

ریحانه ملتی , مسی , اینستاگرام

ریحانه ملتی دختر جوان ۱۷ ساله اهل تهران بعد از مدت ۵ ماه عضویت و حضور در اینستاگرام با فالو کردن صفجه مسی و گذاشتن روزانه چند کامنت و مسیج برای پست های مسی با یک اتفاق غافلگیر کننده روبرو شد و او را حسابی در این شبکه اجتماعی معروف میکند. لیونل مسی بازیکن معروف دنیای فوتبال او را بمدت یک روز فالو میکند که باعث خوشحالی این دختر ایرانی میشود.در مورد این ماجرا مصاحبه ایی با ریحانه ملتی صورت گرفته است که دعوت میکنم ازتون تا انتها آنرا بخوانید .

عصر سه‌ شنبه، ساعت پنج و نیم؛ اتفاق بزرگ

ریحانه ملتی تنها ۵ ماه پیش عضو شبکه اجتماعی اینستاگرام شد. او پروفایل جمع‌وجوری داشت. تعداد فالوئرهای ‌اش به ۱۰۰ نفر هم نمی‌رسید. او در این مدت کوتاه نشان داد که به دو چیز علاقه زیادی دارد، لیونل مسی و والیبالیست‌های تیم‌ملی ایران‌ چند عکس یادگاری با سیدمحمد موسوی و سعید معروف داشت و غیر از این چند تصویر هم از ستاره آرژانتینی بارسلونا در صفحه‌اش گذاشته بود. اما هفته گذشته این پیج جمع و جور، توجه همه را به خود جلب کرد. «ریحانه ملتی» یکی از ۶۰ نفری شده بود که پیج رسمی مسی در اینستاگرام آن را فالو کرده بود. اگر به صورت دقیق بخواهید باید بنویسیم که ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز سه‌شنبه تعداد افرادی که مسی فالو می‌کرد، از ۵۹ نفر به ۶۰ نفر رسید. اتفاقی که بزرگ‌ترین رویای دختر ۱۷ ساله بود.

درصد خوش‌شانسی: یک در ۱۰۰هزار

صفحه رسمی لیونل مسی در شبکه اجتماعی اینستاگرام بالای ۵ میلیون نفر فالوئر دارد. اما او تنها ۵۹نفر را فالو کرده است. این به این معنی است که ستاره آرژانتینی در ازای هر ۱۰۰هزار نفری که صفحه او را دنبال می‌کنند، تنها یک نفر را دنبال می‌کند. البته در این لیست ۵۹نفری هم کمتر نام افراد معمولی دیده می‌شود. صفحه رسمی آدیداس، فابرگاس، اینیستا، باشگاه منچسترسیتی، نیمار، راجر فدرر، رونالدو و چند چهره‌ و برند، لیست فالوئرهای او را تشکیل می‌دهند. در بین این ۵۹ فالوئینگ، نام هیچ آدم معمولی دیده نمی‌شود. اما ریحانه ملتی شانس این را داشت که در این لیست قرار بگیرد.

روزی ۵۰ تا مسیج به مسی میزدم!

وقتی با خبرنگار حرف می‌زد، هنوز اضطراب داشت. چند ساعتی بود که یکی از محبوب‌ ترین چهره‌های دنیای فوتبال او را در اینستاگرام فالو کرده بود. اگر بخواهیم بدون رودربایستی بنویسیم، نفس‌نفس می‌زد و هنوز نتوانسته بود کل ماجرا را هضم کند.

 چه زمانی متوجه شدی که مسی تو‌ را فالو کرده؟

همین چند ساعت پیش. اینستاگرام را که باز کردم، دیدم لئو مسی من را فالو کرده. اولش فکر کردم یکی از این پیج‌های هواداری است که نام مسی را دارد. اما وقتی پیج را باز کردم دیدم صفحه رسمی مسی است.

فکر میکنی چرا مسی این کار را کرد؟

نمی‌دانم. شاید فهمیده که چقدر دوستش دارم.

ریحانه ملتی , مسی , اینستاگرام

از کجا فهمیده باشد؟
من الان ۵ ماه است عضو اینستاگرام شده‌ام. از همان روز اول صفحه مسی را فالو کردم و بعد هم روزی ۵، ۶ تا پیام خصوصی در اینستامسیج برای او می‌فرستادم.

هر روز؟ روزی پنج، شش تا مسیج؟
بعضی روزها که حوصله داشتم تا ۵۰ تا مسیج هم برایش می‌فرستادم.

این مسیج‌ها را به چه زبانی می‌ نوشتی؟
من انگلیسی می‌نوشتم. البته زبانم خیلی خوب نیست. بیشتر وقت‌ها در متن مسیج چندبار پشت سرهم می‌نوشتم لئولئولئولئو!

مسی هیچ‌وقت به مسیج‌ های شما جواب نداد؟
نه هیچ‌وقت جواب نداد. فکر کنم مسی در دنیا آنقدر طرفدار دارد که روزی چندهزارتا از این پیام‌ها داشته باشد. اگر اینطور باشد که نمی‌رسد هیچ‌کدام از این مسیج‌ها را جواب دهد.

در این مدت کار خاصی کردی تا مسی متوجه میزان علاقه شما به خودش بشود؟
یک بار با یکی از دوستانم برای مسی جشن تولد گرفتم. یک کیک سفارش دادیم که روی کیک عکس مسی چاپ شده بود. این جشن تولد برای چند روز پیش از بازی با ایران در جام‌جهانی بود. کلی عکس و فیلم از آن جشن تولد گرفتیم، اما هیچ‌وقت نتوانستیم این عکس‌ها را به دستش برسانیم. در اینستامسیج حتما باید طرف مقابل جواب مسیج تو را بدهد تا تو بتوانی برایش عکس و فیلم بفرستی. برای همین نتوانستم این کار را بکنم.

الان از اینکه مسی تو را فالو کرده، چه احساسی داری؟

خوشحالم. این رویای من بود که اتفاق افتاد. خیلی خوشحالم تنها آدم معمولی هستم که مسی فالویش کرده. بقیه آدم‌هایی که مسی فالویشان کرده، شخصیت‌های مهم هستند.

مسی دختر ایرانی را “آن فالو” کرد؛ ریحانه: همان یک روز، یک دنیا ارزش داشت. در کمتر از یک روز ریحانه به شهرت زیادی رسید. چند صفحه هواداری بارسلونا در ایران خبر این اتفاق را نوشتند. کلی آدم برای فالوی این دختر ۱۷ ساله درخواست دادند و کمتر از یک روز تعداد فالوئرهای او به ۷۰۰ نفر رسید.

با این وجود تنها یک روز بعد از این اتفاق لیونل مسیاو را از لیست فالوهای خود خارج کرد. این سئوال پیش می‌آید که لیونل مسی اشتباهی او را فالو کرده است.

جواب قطعا منفی است. لیونل مسی و دیگر ستاره‌های مشهور دنیا هر چند روز یک بار یکی از هوادارانشان را اینطور فالو می‌کنند و بعد از مدت کوتاهی او را آنفالو می‌کنند.

رفتاری پسندیده که نشان می‌دهد آنها حتی به ناشناخته‌‌ترین هواداران هم احترام می‌گذارند.  لیونل مسی بعد از اینکه مسی او را آن فالو کرد، گفت: «هیچ اشکالی ندارد. همان یک روزی کهلیونل مسیمن را فالو کرد، یک دنیا برایم ارزش داشت.»

چند عکس از ریحانه ملتی در اینستاگرامش

 ریحانه ملتی , مسی , اینستاگرام

عکس های ریحانه ملتی

ریحانه ملتی , مسی , اینستاگرام

عکس های ریحانه ملتی با بازیکنان والیبال

ریحانه ملتی , مسی , اینستاگرام

بیوگرافی و عکس ریحانه ملتی مرداد ۹۳

امتیاز 4.09 ( 45 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۴۸ نظر ثبت شده است !

 • چشم همتون کور بدبختا شما حسرتشو دارین که ایکاش منو فالو میکرد

 • واقعا واسه این حور ادما باید متاسف بود ریحانه ملتی برو بفکر درسو مشقت باش این چیزا واست نون و اب نمیشه فردا مسی نمیاد دستتو بگیره بلندت کنده.

 • همون لیو بود منظورم از لئو خخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • وای خدایا با یه فالو چقد خوشحال شده اخی شمارتو بده من به لئو بگم بهت بزنگه حرف منو رد نمیکنه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ وای خدا کلی خندیدم خدا خیرت بده

 • چقدر حسووود

 • خاک توسرت مسی ازایرانیا حالش بهم میخوره.اینم دستش خورده سبک بدبخت

 • بابا ندید بدیدا؛مسی خر کی باشه که این قدر ذوق بزنید وا سش!!!!!!!!!

  سلام رویا جان این فوش ها چی می دی هر آدمی طرفدار یا اصلا عاشق یکی هست این دختر خانم هم عاشق ودلدادهی مسی چی میشه گفت عزیزیم

 • جوری میگن مســـــــــــی فالوش کرده ک انگاری چی شده حالا اونم فقط ی روز
  اینهمه ضبط و تصویر میخواد ؟خب فالو کرده استغفزالله امام زمان ک فالوش نکرده
  جمع کنین این مسخره بازیا رو

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved