آیا روز چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲ تعطیل می شود؟

آیا روز چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲ تعطیل می شود؟

چهارشنبه ,  11 دی 92 , تعطیلی روز چهارشنبه 11 دی92,چهارشنبه این هفته تعطیله؟,روز چهارشنبه 11 دی تعطیله؟,تعطیلی 11 دی 92,ادارات چهارشنبه 11 دی 92 تعطیله؟,روز چهارشنبه 11 دی 92 تعطیل شد,خبر تعطیلیه 11 دی 92,تعطیلی روز چهارشنبه,چهارشنبه 11 دی 92 تعطیل است؟,تعطیلی میان تعطیلی چهارشنبه,آیا دولت چهارشنبه را تعطیل می کند؟,احتمال تعطیلی 11 دی چقدره؟

چهارشنبه ۱۱ دی۹۲

،طبق آخرین خبرها هنوز دولت برای تعطیلی این روز میان تعطیلی تصمیمی نگرفته اند ، باید صبر کنیم تا ببینیم که آیا دولت آقای روحانی هم همانند سالهای قبل و دولت آقای احمدی نژاد که معمولا چنین روزهایی را تعطیل اعلام میکردند اقدام به تعطیلی این میان تعطیلی خواهند کرد یا نه.؟!
شایعاتی مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه  پخش شده است ولی هنوز هیچ خبر رسمی منتشر نشده است.

خبر تکمیلی:ساعت ۱۵:۰۰ روز یکشنبه ۸/۱۰/۹۲

حسن کریمی، معاون امور عمرانی استانداری تهران در گفتگو با خبرنگار شبستان تهران با اشاره به احتمال تعطیلی روز چهارشنبه گفت: این موضوع مصوب دولت می‌باشد و دولت باید در مورد تعطیلی روزهای بین تعطیلی تصمیم بگیرد که اگر در این زمینه تصمیمی اتخاذ شود کل کشور روز چهارشنبه تعطیل خواهد بود.

وی با بیان اینکه هنوز چیزی در مورد تعطیلی روز چهارشنبه به استانداری ابلاغ نشده است اظهار کرد: به دلیل اینکه تعطیلی‌ها بار مالی زیادی برای دولت دارد، بعید می‌دانم روز چهارشنبه تعطیل باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: مگر اینکه کارمندان بخواهند از مرخصی خود در این روز استفاده کنند.

ساعت ۱۸:۰۰ روز دو شنبه ۹/۱۰/۹۲
نظر استاندار تهران در باره تعطیلی روز چهارشنبه

در حالی که تعطیلی روزهایی که در میان دو تعطیلی رسمی قرار گرفته اند، در سالهای اخیر مرسوم شده است، اما کارشناسان بر این باورند چنین تصمیمی جز عقب ماندگی برای بخش های اقتصادی و صنعتی و اداری کشور، ثمری نخواهد داشت. در همین حال استاندار تهران تعطیلی روزهای غیر رسمی تقویم را منوط به تصمیم گیری دولت دانست و افزود: دلیلی برای تعطیلی روز چهار شنبه وجود ندارد.

سید حسین هاشمی استاندار تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران درباره حرف و حدیث های موجود درباره تعطیلی روز چهارشنبه، گفت: تعطیلی به دست دولت است و هیچ یک از استانداران در تعطیلی روزهای غیر رسمی در تقدیم دخل و تصرف ندارند.

همچنین استاندار تهران افزود: با توجه به روزهای تعطیلی پیش رو دلیلی برای تعطیلی سازمان‌ها در روز چهارشنبه وجود ندارد.

ساعت ۱۱:۰۰ روز سه شنبه ۱۰/۱۰/۹۲
نظر آموزش و پرورش

به گزارش خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با پیگیری این خبرگزاری مبنی بر تعطیلی روز چهارشنبه (فردا) که بین دو تعطیلی رسمی سه‌شنبه و پنجشنبه قرار گرفته، آموزش و پرورش تا لحظه مخابره این خبر اعلام کرد هیچ برنامه‌ای برای تعطیلی مدارس در روز مذکور بدست آموزش و پرورش نرسیده و چنانچه هیئت دولت تصمیمی در این باره اتخاذ نکند، مدارس کشور فردا (چهارشنبه) دایر خواهد بود.

به محض دریافت اطلاعات جدید مبنی بر تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه (۱۱ دیماه)، شمانیوز آن را منتشر خواهد کرد.
ساعت ۱۹:۰۰ روز سه شنبه ۱۰/۱۰/۹۲
شبکه خبر در اطلاعیه ای اعلام کرد : بنا به اعلام وزارت آموزش و پرورش هیچ یک از مدارس فردا چهارشنبه تعطیل نمی باشد و کلیه برنامه های اموزشی طبق برنامه قبلی انجام خواهد شد.

 

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۵ نظر ثبت شده است !

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved