تبلیغات

تبلیغ


مانتو


تبلیغات

ساعت پخش و معرفی داستان سریال های نوروز ۹۵ + عکس

دسته بندی : عکس های فيلم و سريال زمان : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴

ساعت پخش و معرفی سریال های نوروز ۹۵ + عکس ها

سریال های نوروز 95 , زمان پخش سریال های عید نوروز 95 , داستان سریال های نوروزی 95 , اسامی سریال های نوروز 1395 , سریال عید نوروز 95

سریال های نوروز ۹۵

مدیر کل امور نمایش سیما خبر داد : برای نوروز ۹۵ پنج سریال در دست تولید است که از شبکه های سیما پخش خواهند شد. اسامی برخی از این سریال ها عبارت اند از : سریال فروشگاه بزرگ، سریال ویلا ، سریال بیمار استاندارد و سریال زعفرانی که در ادامه به معرفی اجمالی و زمان پخش آن ها اشاره خواهیم کرد. تمام سریال هایی که قرار است برای نوروز ۹۵ از شبکه های سیما پخش شود، دارای درونمایه طنز هستند که مناسب با حال و هوای نوروز است.

سریال شبکه یک برای نوروز ۹۵

سریال بیمار استاندارد ،سریال نوروزی شبکه یک، به کارگردانی و نویسندگی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهران مهام در حال تولید است. این سریال هر شب ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه پخش خواهد شد. بری دریافت جزییات بیشتر از این سریال روی عکس زیر کلیک کنید.

بیمار استاندارد , سریال بیمار استاندارد , داستان بیمار استاندارد , بازیگران بیمار استاندارد , عکس های سریال بیمار استاندارد , زمان پخش سریال بیمار استاندارد

 

سریال شبکه دو برای نوروز ۹۵

سریال زعفرانی، سریال نوروزی شبکه دو ، به تهیه کنندگی ایرج محمدی و نویسندگی حامد محمدی تولید خواهد شد. این سریال هر شب ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه پخش خواهد شد جزییات بیشتر از این سریال در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

سریال شبکه سه برای نورو ۹۵

سریال قرعه برای پخش از شبکه سه در ایام نوروز  انتخاب شد. این سریال هر شب ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه پخش خواهد شد. برزو نیک نژاد کارگردان سریال قرعه درباره قصه سریال می گوید داستان در بین چند خانواده  تهرانی که در یک محله زندگی می کنند اتفاق می افتد که بیشتر به جنبه در کنار هم بودن خانواده ها و مهر و محبتی که در میان خانواده های ایرانی هست پرداخته می شود و اصل داستان که قرعه کشی فامیلی و محلی است در خانه شخصیت اصلی داستان نصرت بالایی با بازی حمیدرضا آذرنگ کلید میخورد و از نکات طنز آمیز این مجموعه به هم نام بودن حمیدرضا آذرنگ و فریبا متخصص می توان اشاره کرد که هر دو نام نصرت را دارند و در سریال نقش زن و شوهر را ایفا می کنند


 

چرا سریال پادری حذف شد ؟

سریال پادری که برای شبک یک در نوروز ۹۵ در نظر گرفته شده بود از کنداکتور پخش حذف شد. حذف سریال «پادری» و گنجاندن «قرعه» به دلیل درخواست اسپانسر سریال «قرعه» بوده است. گویا اسپانسر این سریال مبلغ ۵ میلیارد تومان برای ساخت این سریال در اختیار صدا و سیما قرار می دهد البته با یک شرط مهم و آن هم اینکه این سریال فقط باید از باکس نوروزی شبکه سه روی آنتن برود. در حالی که از مدت ها قبل تر سریال «بیمار استاندارد» سعید آقاخانی برای پخش از این شبکه در نظر گرفته شده بود، صدا و سیما که توان بازگرداندن پنج میلیارد سرمایه اسپانسر سریال «قرعه» را نداشته و از طرفی برای حذف بخش هایی که در این سریال مستقیما به تبلیغ اسپانسر پرداخته شده و تصویربرداری مجدد آن ها زمان و هزینه دیگری نیاز بوده در یک جلسه چند ساعته بین مدیران ارشد صدا و سیما تصمیم بر این گرفته می شود که سریال «قرعه» جایگزین «بیمار استاندارد» در شبکه سه شود.

اما چرا این وسط «پادری» از باکس نوروزی حذف و سریال آقاخانی جایگزینش شد؟ گویا با توجه به اینکه سریال «پادری» که نام اصلی اش «دودکش ۲» است سریال نام آشنایی برای مخاطب است مدیران تلویزیون به این نتیجه می رسند که سریال در هر زمان دیگری هم روی آنتن برود مخاطب خود را خواهد داشت و از آن جا که سریال تقریبا ۱۵ قسمت خواهد بود و قطعا به درد ایام ماه رمضان (سری اول دودکش در این باکس پخش شد) نمی خورد و از طرفی در ایام رجب و شعبان هم تلویزیون سریال کمدی ندارد – یا فعلا ندارد – تصمیم گرفته می شود «پادری» را برای پخش در آن زمان حفظ کنند و به این ترتیب سریال «بیمار استاندارد» برای پخش در ایام نوروز به شبکه یک می رود و «پادری» هم فعلا در آب نمک گذاشته می شود تا وقتش برسد و زمان دست تنگی تلویزیون به داد رسانه ملی برسد!

پادری , سریال پادری , بازیگران سریال پادَری , زمان پخش سریال پادری , پشت صحنه پادَری , داستان سریال پادری

سریال های نوروز ۹۵

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.