عکس های بازیگران در مراسم تشییع پیکر ثریا حکمت

عکس های بازیگران در مراسم تشییع پیکر ثریا حکمت

ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت

همانطور که می دانید ثریا حکمت بازیگر پیشکسوت ایرانی چند روز پیش به دلیل مسمومیت دارویی دار فانی را وداع گفت. امروز یکشنبه پیکر این هنرمند پیشکسوت تشییع و به خاک سپرده شد، در این مراسم بازیگران و هنرمندان زیادی حضور داشتند که در این پست این عکس ها را برای شما عزیزان منتشر می کنیم.

مراسم تشییع ثریا حکمت برگزار شد. در این مراسم که صبح روز یکشنبه برگزار شد، معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برخی از تهیه کنندگان، کارگردانان، تصویربرداران، بازیگران و هنرمندان عرصه سینما و اقشار مختلف مردم حضور داشتند. جهانگیر الماسی، مهدی فخیم زاده، ‌اصغر همت، علی دهکردی، ‌مجید علیزاده، شیرین همدانی، ‌اصغر هاشمی، ‌شیرزاد گودرزی، گیتی معینی، مهدی میامی، ‌علی نظری، محمد موسوی، حبیب الله اسماعیلی، ‌هوشنگ حمزه ای و حسن نوروزی از جمله بازیگران، کارگردانان و تهیه کنندگان شرکت کننده در این مراسم بودند. معاون سینمایی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم گفت: خانم حکمت یک بازیگر ارزشمند بود که کارهای سینمایی او هرگز از یاد و خاطر مردم محو نخواهد شد. حجت الله ایوبی اظهار کرد: از وضعیت معیشتی حال حاضر هنرمندان راضی نیستیم، از طرفی متاسفانه به نیازهای اساسی این قشر فرهیخته نیز نمی توان در حد لزوم پاسخ داد. ایوبی گفت: امکانات در اختیارات ما نیست و از سوی دیگر مردم از پشت صحنه های سینما و گرفتاری های این قشر بازیگر و عوامل و دست اندرکاران مطلع نیستند. وی اظهار امیدواری کرد که دولت به طریقی برنامه ریزی و عمل کند که راه های رفع گرفتاری این قشر فرهیخته که تمام تلاش خود را برای اطلاع رسانی و حفظ فرهنگ اصل ایرانی قرار داده، هموار شود. رئیس سازمان سینمایی گفت: کارها و آثار ارزشمند مرحومه ثریا حکمت یک صدقه جاری و برای همیشه ماندگار است.

ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت ثریا حکمت,عکس ثریا حکمت,بیوگرافی ثریا حکمت

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved