آلبوم جدید سهراب پاکزاد تا آخر تابستان منتشر می شود

آلبوم جدید سهراب پاکزاد تا آخر تابستان منتشر می شود

سهراب پاکزاد,آلبوم جدید سهراب پاکزاد,آلبوم سهراب پاکزاد

سهراب پاکزاد پس از گذشت ۶ سال دوباره قرار است آلبوم جدیدی را منتشر کند.این خواننده جوان که با انتشار اولین آلبوم خود توانست در میان مردم مخاطبان خود را پیدا کند قرار است پس از انتشار آلبوم زیر بارون که ۶ سال از انتشار آن می گذرد ، آلبوم جدید خود را روانه بازار کند.سهراب پاکزاد در سال ۸۸ اولین آلبوم رسمی خود را به نام زیر بارون به همراهی “امیر طبری” و “نیما وارسته” روانه بازار موسیقی کشور کرد.او الان در مراحل پایانی آماده سازی آلبوم جدیدش است و قرار است این آلبوم را تا اواخر تابستان امسال به بیرون بدهد.

سهراب پاکزاد,آلبوم جدید سهراب پاکزاد,آلبوم سهراب پاکزاد

این خواننده در مورد جزییات این آلبوم که نخستین آلبوم انفرادی او به حساب می آید، توضیح داد: «در آلبوم اول سعی ما بر این بود که با بهترین‌ها کار کنیم و همان نوع تفکر باعث شد بتوانیم به خوبی نتیجه بگیریم و شاهد آن اتفاقات خوب باشیم. این نوع نگاه و این نوع تفکر در آلبوم جدید من هم هست و البته بهتر و قوی‌تر به آن پرداخته شده است و امیدوارم بتوانم نتیجه قابل دفاعی را هم از آن بگیرم.»

پاکزاد درباره تاریخ احتمالی انتشار این اثر نیز گفت: «در خوشبینانه‌ترین حالت آلبوم تا آخر تابستان منتشر می‌شود. ولی باز هم نمی‌توانم درباره آن تاریخ به صورت مطمئن حرف بزنم چون انتشار آلبوم در ایران مستلزم هماهنگی‌های زیادی است که باید به زمان خودش درست و با برنامه ریزی پیش برود.»

سهراب پاکزاد,آلبوم جدید سهراب پاکزاد,آلبوم سهراب پاکزاد

سهراب پاکزاد درباره حضور یا عدم «امیر طبری» در این آلبوم نیز گفت: «قطعا این آلبوم آلبوم انفرادی من است. این آلبوم در بخش خوانندگی فقط با صدای من منتشر خواهد شد.»

او همچنین درباره حواشی انتشار آلبوم «زیر بارون ۲» تنها با صدای «امیر طبری» و ماجرای جدایی این دو هنرمند ازهم بعد از موفقیت آلبوم «زیر بارون» گفت: «من همیشه با تمام وجودم از حاشیه ها فراری هستم. داستان هایی به وجود آمده بود و از همان ابتدا هم مشخص بود که ما نخواهیم توانست این همکاری دو نفره را حفظ کنیم. من ساختار فکری خودم را داشتم و ایشان هم همین طور. ولی برخی رفتارها از ایشان سر زد که مشخص بود حاشیه‌های زیادی را در پی خواهد داشت. حتی ایشان اسم آلبوم انفرادی‌شان را «زیر بارون ۲» گذاشت تا حرف و حدیث های زیادی باز هم اتفاق بیفتد. الان هم درباره او هیچ حرفی ندارم و مثل همه این سالها که سکوت کرده‌ام، باز هم درباره ایشان سکوت می‌کنم و همه تمرکزم روی آلبوم رسمی خود است. من از کسی گله‌ای ندارم و دوست دارم آلبومم در بهترین حالت ممکن روانه بازار موسیقی کشور شود.»

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved