چه کسی دستیار کی روش خواهد شد؟

چه کسی دستیار کی روش خواهد شد؟

دستیار کی روش,کی روش

در پی حاشیه هایی که اخیرا برای ماندن کی روش در ایران ایجاد شده بود ، حالا مسئله این است که چه کسی دستیار کی روش خواهد شد؟

طبق گفته های رئیس فدراسیون فوتبال برای سرپرستی تیم ملی چند گزینه وجود دارد.پیروانی که اخیرا برای سرپرستی تیم ملی سر زبان ها افتاده به گفته علی کفاشیان هنوز هیچ چیز مشخص نیست.

وی در مورد اینکه حسنی‌خو گفته هرکسی که ناراحت است از فدراسیون برود و کی‌روش می‌ماند و این صحبت به دبیر فدراسیون فوتبال برخورده گفت: منظور حسنی‌خو اسدی نبود. او دبیرکل فدراسیون فوتبال است. شاید منظورش افراد متفرقه‌ای بود که علیه کی‌روش حرف می‌زنند.

کفاشیان در مورد اینکه چه شد که حسنی‌خو چنین موضع‌‌گیری کرد، گفت: یک چیزی گفته است، زیاد جدی نگیرید.

دستیار کی روش,کی روش

وی در مورد اینکه سرپرست تیم ملی امیر عابدینی خواهد شد یا گزینه دیگری گفت: چند گزینه در ذهنم دارم که شما هم آنها را می‌شناسید. ظرف یکی دو روز آینده سرپرست تیم ملی مشخص خواهد شد. هنوز با کسی مذاکره‌ای نکرده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه قرار است سرپرستی تیم ملی به صورت گروهی باشد، گفت: یک نفر سرپرست تیم ملی خواهد شد و یک گروه تحت نظر او کار می‌کنند و مراحل اداری تیم ملی را انجام می‌دهند تا دیگر لازم نباشد کی‌روش خودش برای همه امور به بخش‌های مختلف فدراسیون مراجعه کند.

وی در مورد اینکه پرداخت مالیات و مشکل ممنوع‌الخروجی کی‌روش چه شد گفت: این مسئله در حال انجام است.

علی کفاشیان در مورد اینکه مازیار ناظمی مدیر روابط‌عمومی وزارت ورزش در وبلاگش نوشته که مالیات کی‌روش را دادیم و رفت، گفت:‌ من نمی‌دانم او در وبلاگش چه نوشته از خودش در این مورد سؤال کنید.

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved