امازینگ / ورزش و تندرستی / اخبار ورزشی / درگذشت مهرداد اولادی فوتبالیست ایرانی + بیوگرافی مهرداد اولادی

درگذشت مهرداد اولادی فوتبالیست ایرانی + بیوگرافی مهرداد اولادی

درگذشت مهرداد اولادی فوتبالیست ایرانی + بیوگرافی مهرداد اولادی

مهرداد اولادی,درگذشت مهرداد اولادی,فوت مهرداد اولادی,بیوگرافی مهرداد اولادی

مهرداد اولادی یکی از بهترین فوتبالیست های ایرانی است که متاسفانه امروز ۳۱ فروردین ۹۵ خبر درگذشتش را شنیدیم. این خبر برای بسیاری از مردم و جامعه ورزشی ایران شوک بزرگی بود. ما هم ضمن تسلیت به خانواده مهرداد اولادی و جامعه ورزش ایران ، در این پست به جزییات این خبر می پردازیم.

اولادی که در تیم ملوان بازی می‌کرد، همراه با سایر اعضای این تیم در سفر اهواز بازیکنان را همراهی کرده بود و در دقیقه ۶۰ بازی زمانی که قرار بود به بازی بیاید به سرمربی تیم محمد احمدزاده اعلام می‌کند قادر به این کار نیست. جالب اینکه اولادی که به دلیل تنگی نفس و درد قفسه سینه به بیمارستان شهدای تجریش مراجعه کرده، به کادر بیمارستان گفته است: از دیشب در پرواز درد قلبم بیشتر شده اما به هر طریقی دیشب را به صبح رساندم. از یک ساعت پیش درد در سینه‌ام به اندازه غیرقابل تحملی زیاد شد به طوری که قادر به رانندگی نبوده و با تماس با اورژانس خودم را به نزدیکترین بیمارستان یعنی اینجا رساندم. مهرداد اولادی که بدون برانکارد و با کمک پرسنل بیمارستان از درب اورژانس وارد محوطه شده بود، دیروز از ملوانی‌ها اجازه گرفته بود تا در تهران بماند و مشکل سلامتی خود را رفع کند. او هنگام ورود به اورژانس ناگهان دچار دردی بیشتر می‌شود و از حال می‌رود. به نحوی که توسط پرسنل به بخش مراقبت‌های ویژه منتقل می‌شود و پیشروی مشکل به حدی زیادی بوده که متاسفانه پرسنل قادر به احیای قلب وی نشده و او مقارن ساعت ۱۴:۵۶ دقیقه فوت شده است. البته هنوز هیچ گزارش رسمی درباره علت فوت مهرداد اولادی منتشر نشده است.

او روز گذشته در آخرین پست اینستاگرامی خود عکسی از دوست نزدیک و همشهری خود، بهداد سلیمی منتشر کرد که بازگشت او به تمرینات را تبریک گفته بود. اولادی و بهداد سلیمی دو ورزشکار مطرح قائمشهری بودند که رابطه بسیار نزدیکی با هم داشتند و در اکثر مکان های عمومی با هم حاضر می شدند.

آخرین عکس مهرداد اولادی در اینستاگرام در کنار بهداد سلیمی

مهرداد اولادی,درگذشت مهرداد اولادی,فوت مهرداد اولادی,بیوگرافی مهرداد اولادی

بیوگرافی مهرداد اولادی :

مهرداد اولادی (زاده ۴ خرداد ۱۳۶۴ – قائم‌شهر، درگذشت ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ – تهران) بازیکن باشگاه ملوان انزلی بود. اولادی سابقه بازی در تیم‌های پرسپولیس و الشباب امارات، ملوان و باشگاه استقلال تهران را داشت.

نفت تهران

مهرداد اولادی پس از توافق با مدیران باشگاه نفت و با رضایت سرمربی وقت تیم یحیی گل محمدی به تیم فوتبال نفت تهران پیوست. اما پس از مدتی با سرمربی تیم اختلاف پیدا کرد و خیلی زود پس از یک نیم فصل این تیم را ترک کرد.

استقلال تهران

مهرداد اولادی در تاریخ بیستم آبان ماه سال نود و دو با امضای قراردادی یک سال و نیمه به تیم استقلال پیوست.[۵] وی از این انتقال به عنوان بزرگترین اشتباه زندگیش یاد کرد.

تیم ملی

وی ۱۳ بازی و ۱ گل ملی در کارنامه دارد.

درگذشت

مهرداد اولادی در روز ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۶ به علت ایست قلبی در بیمارستان شهدای تجریش تهران درگذشت. تلاش پزشکان برای احیای قلبی ریوی وی ناموفق بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.