امازینگ / فرهنگ و هنر / تلویزیون / در حاشیه نام سریال مهران مدیری نوروز ۹۴ شبکه ۳

در حاشیه نام سریال مهران مدیری نوروز ۹۴ شبکه ۳

در حاشیه نام سریال مهران مدیری نوروز ۹۴ شبکه ۳

سریال در حاشیه نوروز 94, بازیگران سریال در حاشیه مهران مدیری , زمان پخش سریال در حاشیه

مهران مدیری با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :دکتر…… ! به زودى …

سریال در حاشیه نوروز 94, بازیگران سریال در حاشیه مهران مدیری , زمان پخش سریال در حاشیه

اشاره مهران مدیری از این جمله شروع پخش سریال جدید او که از اتاق عمل به در حاشیه تغییر نام یافته است که قرار است از شبکه ۳ در ایام نوروز ۹۴ و بعد از ایام فاطمیه پخش شود .

واکنش دنبال کنندگان پیج مهران مدیری به پست او

البته دنبال کنندگان صفحه او در اینستاگرام به این خبر واکنش‌های مختلفی نشان داده‌اند. برخی پیشاپیش به استقبال پخش سریال او رفته‌ اند و نوشته‌اند که منتظر دیدن آن در ایام نوروز هستند.برخی دیگر نیز از مدیری خواسته ‌اند تا زمان دقیق پخش این سریال را اعلام کند. تعدادی از دنبال کنندگان صفحه مدیری هم نوشته ‌اند که او هنوز اعلام نکرده که این سریال در ایام عید نوروز ۹۴ پخش می‌شود.مهران مدیری در سال‌ هایی که از تلویزیون ایران دور بود، مجموعه‌ های «قهوه تلخ»، «ویلای من» و «شوخی کردم» را برای شبکه نمایش خانگی تولید کرد. سریال جدید مهران مدیری «اتاق عمل» نام داشت که در میانه تولید با حاشیه‌ هایی مواجه شد و خبرهایی مبنی بر توقف تولید این سریال شنیده شد. دلیل این اتفاق موضوع سریال و شوخی آن با حرفه پزشکی بود.

سریال در حاشیه قرار بود از شبکه پنج سیما روی آنتن برود، اما در هفته گذشته خبرهای منتشر شده حکایت از آن داشت که سریال مدیری را شبکه سه سیما روی آنتن می‌فرستد.گفته می شد نام این سریال به در حاشیه تغییر کرده، اما او امروز ( جمعه ۲۲ اسفند) از نام «دکتر» برای این سریال در صفحه اینستاگرامش نام برده است. این نام البته می تواند اشاره به شخصیت اصلی آن داشته باشد که یک پزشک است.

داستان سریال در حاشیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *