پاسخ به سوال و جواب های شایع دختران درباره پرده بکارت

سوال و جواب های شایع دختران درباره پرده بکارت

پرده بکارت , سوال و جواب

سوال و جواب هایی پیرامون پرده بکارت و مسائل جنسی مربوط به آن که در بین دختران و زنان جوان که وجود دارد رو تا حد امکان در این پست به آن ها پاسخ داده شده است .

پرده بکارت چیست ؟
پرده بکارت به بافت یا غشای نازکی می گویند که از جنس مخاطی است و ورودی مهبل زن را به صورت ناقص می‌پوشاند.

محل قرار گیری پرده بکارت کجاست؟
پرده بکارت در حقیقت بخش خارجی اندام جنسی است.به همین دلیل دقیقا در ورودی دهانه واژن تعبیه شده است. اما ورودی دهانه واژن در برخی از افراد در همان ابتدای اندام تناسلی است و به سادگی قابل رویت و تشخیص است و در برخی نیز در عمق است و مشاهده آن به طور معمول امکان پذیر نیست.

.

.

.

سوال و جواب های شایع مربوط به پرده بکارت

 چرا شکل پرده بکارت من با آنچه در تصاویر اینترنتی می بینم ، متفاوت است؟ آیا برای من مشکلی پیش آمده است؟

اولا توصیه می کنم برای ارضای حس کنجکاوی خود در مسائل جنسی به مشاهده تصاویری که دیدنشان گناه است ، متوسل نشوید. هم ارزش ندارد ، هم این که سوالاتی را برای شما به وجود می آورد که نتیجه آن جز نگرانی و افسردگی چیز دیگری نخواهد بود .
ثانیا شکل ، رنگ و حالت اندام جنسی در افراد مختلف متفاوت است. بنا بر این اندام جنسی خود را با دیگران مقایسه نکنید. کلیات آن در همه مشترک است اما در مسائل جزئی تفاوت های بسیاری وجود دارد.

چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که پرده بکارتم خود به خود پاره شده باشد؟

همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج می شود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده بکارت آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

آیا هنگام نزدیکی یا وارد کردن شی خارجی به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بین می رود؟

خیر . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم شود. یا ممکن است موجب پارگی بخش کوچکی از جداره آن و در نتیجه پارگی تعداد اندکی مویرگ و خونریزی مختصری شود . بقایای پرده بکارت تنها هنگام زایمان است که به طور کامل از بین می‏رود.

ایا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

آیا همه پرده های بکارت شبیه هم هستند و در همه آن ها موقع پاره شدن ، خونریزی وجود دارد؟

پرده‌های بکارت با یکدیگر متفاوتند. انواع گوناگونی از پرده‌های بکارت شناسایی شده اند اما از بین آنها به طور کلی رایجترینشان عبارتند از:
الف) حلقوی: در این نوع ، پرده به صورت حلقه ای دور ورودی واژن را می پوشاند. لذا در خیلی از موارد خون ریزی ندارد.

ب) ارتجاعی: پرده ای که به اندازه کافی انعطاف پذیر و قابل ارتجاع است و به هنگام ورود آلت تناسلی پاره نمی شود، یا اینکه به طور جزئی پاره می شود و معمولاً خونریزی ندارد.

ج) تیغه ای: پرده تیغه ای یا دو سوراخی، پرده ای است که یک تیغه ممتد در طول واژن دارد. خون ریزی دارد.

د) غربالی: پرده غربالی یا سوراخ سوراخ، پرده ای است که به طور کامل در عرض مهبل کشیده شده امّا سطح آن سوراخ سوراخ است. خون ریزی دارد.

ھ) پرده بسته: پرده بسته یا پرده بدون سوراخ، پرده ای است که تنها با خروج نوزاد پاره می شود. امّا به صورت خطوط نامنظم گوشتی پیرامون ورودی واژن باقی می ماند. همان طور که قبلا هم گفتیم، در دخترانی که به سن بلوغ می رسند. در صورتی که دارای پرده بسته باشند، خون قاعدگی پشت آن جمع شده و نمی تواند خارج شود و در نتیجه باعث بروز درد می شود. اینگونه افراد باید به پزشک مراجعه نمایند تا طی عمل جراحی و ایجاد برش در سطح پرده، خون قاعدگی از آن خارج شود.

پرده بکارت من از نوع حلقوی است.آیا می توانم بادوست پسرم رابطه جنسی داشته باشم؟

خیر. اولا صرف نظر از جنبه پزشکی مساله از نظر شرعی این رابطه حرام است و در صورتی که اتفاق بیفتد زنا شده که گناه کبیره است. ثانیا هر گونه رابطه جنسی و عمل دخولی که صورت بگیرد حتی در پرده حلقوی و ارتجاعی ، توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است، حتی اگر پرده پاره نشده باشد.

آیا با داخل کردن انگشت امکان دارد پرده بکارت به تدریج نازک شده و در نهایت پاره شود؟

نمی توان در پاسخ به این سوال نظر قطعی داد. این بستگی به محل واقع شدن پرده بکارت و نیز نوع پرده بکارت و بزرگی و کوچکی انگشت دارد. ولی این گونه نیست که پرده به مرور به وسیله انگشت نازک شود. بلکه به طور جزئی صدمه می بیند. برای تشخیص این پارگی پرده بکارت باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کرد.

آیا متخصص هنگام معاینه پرده بکارت من می تواند بفهمد که قبلا خودارضایی داشته ام یا نه؟

خیر. اگر خودتان چیزی نگویید ، نه متخصص ، نه همسرتان و نه هیچ کس دیگر ، متوجه نمی شود. ضرورتی هم ندارد که چیزی بگویید. بعضی از پزشکان ممکن است سوالاتی در این مورد از شما بپرسند اما این سوال دلیل بر این نمی شود که چیزی فهمیده باشند.

من از پاره شدن پرده بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.

شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است. یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید. پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند. اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنا بر این ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.

من در دوره قاعدگی لخته خون مشاهده کردم. آیا این لخته خون نشانه پارگی بکارت من است؟

خیر. وجود لخته خون در قاعدگی طبیعی است و ربطی به پرده بکارت ندارد اما اگر بیش از حد این اتفاق برایتان می افتد ،‌ به پزشک مراجعه کنید تا ادامه یافتن آن منجر به کم خونی نشود و با تجویز داروهای لازم درمان شود.

من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود. توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید . قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید. این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.

من هنوز نتوانسته ام پرده بکارت همسرم را بردارم و موقعی که فشار میدهم درد بسیار زیادی را متحمل میشود. ایا میشود از اسپری بی حس کننده استفاده کرد و اگر می شود: اسپری را باید مستقیما بر روی پرده بکارت بپاشیم؟
برای از بین بردن درد ناشی از پاره نمودن پرده بکارت هرگز نباید از اسپری بی حس کننده استفاده کنید. بسیاری از خانم ها به دلیل حساسیت قسمت‏های داخلی مهبل ، نسبت به داروهای بی حس کننده دچار سوزش شدید می شوند.
شما برای برداشتن پرده بکارت همسرتان ابتدا باید آمادگی لازم را برای وی ایجاد کنید. به طوری که ایشان تصور کند صرفا می خواهید به ایشان لذت بدهید و در صدد پاره کردن پرده نیستید. اما در زمانی مناسب به طور ناگهانی اقدام به فشار مناسب جهت پاره کردن پرده کنید. اگر فشار شما ارام (کند و به مرور) باشد طبیعی است که درد آن و نیز نگرانی همسرتان اجازه نمی دهد که ادامه دهید. اما در پرده های معمولی اگر به صورت ناگهانی اقدام شود مشکل حل می شود. برای شما یک مثال می زنم : اگر دندان پزشک ، دندان سست را بدون شدت و فشار لازم و خیلی کند و آرام بکشد ، طبعا شخص خیلی آزار خواهد دید. اما اگر غافلگیرانه و به یکباره اقدام کند ، موفق خواهد بود و درد کمتری هم متوجه شخص می شود.
توجه: در برخی از افراد پرده به صورتی است که باید با جراحی برداشته شود. روشی را که گفتم آزمایش کنید . اگر درست عمل کردید و جواب نداد جهت مشاوره با متخصص زنان و زایمان اقدام کنید.

منبع: تلخیص از iran20.com

===========================================

.

.

.

.

مطالب مهم و پاسخ به سوالات شایع قســـــمت دوم :

۱ – در هنگام نزدیکی، آلت مردانه وارد واژن می شود (ناحیه صورتی). بالطبع برای رسیدن به ناحیه صورتی ابتدا می بایست از خطوط قرمز (پرده بکارت) رد شد و با توجه به اینکه قطر آلت مرد در هنگام نعوظ بیش از قطر ورودی واژن در هنگام وجود پرده بکارت هست، به دنبال ورود آلت به واژن این لایه نازک دچار پارگی می شود. پس برای «ورود» آلت، اولین نقطه ، عبور از پرده بکارت می باشد.

۲ – اگر لب بزرگ و کوچک کنار زده شود ، پرده اولین قسمتی است که مشاهده می شود ؛ شاید خوده فرد (به دلیل عدم آشنایی با آناتومی منطقه) فقط قسمتی صورتی رنگ را مشاهده نماید ولی پزشک متخصص با معاینه (روی صندلی و موقعیت مخصوص ) به راحتی آن را تشخیص می دهد.پس بانوان عزیز، از کنجکاوی در مورد این منطقه جدا خودداری کنید، چون چه آسیب وارد کنید و چه وارد نکنید این مورد تا زمان ازدواج و برقراری اولین رابطه جنسی باعث ایجاد استرس و تشویش در شما خواهد شد.اگر به اطلاعاتی در مورد ناحیه تناسلی خود نیاز دارید، می توانید با مطالعه تاپیکها مختلف در انجمنها و نیز گالری تصاویر به آنها دست پیدا کنید.

۳ – ورود انگشت به داخل واژن به معنی عبور از پرده بکارت است، پس احتمال آسیب دیدن پرده بکارت به دنبال ورود انگشت به داخل دستگاه تناسلی وجود دارد، احتمال و میزان آسیب به نوع پرده و نیز قطر انگشت وارد شده بستگی دارد، تشخیص این مورد تنها با معاینه بالینی توسط پزشک متخصص امکان پذیر است.

۴ – فشار آب باعث پاره شدن پرده بکارت نمی شود.

۵ – یبوست و زور زدن باعث پارگی پرده بکارت نمی شود.

۶ – پرده بکارت در صورت ایجاد آسیب، خودبخود ترمیم نمی شود. ترمیم پرده بکارت از طریق جراحی غیر قانونی است و فرد انجام دهنده تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد.

۷ – تنها مرجعی که گواهی آن برای استناد در موارد قانونی معتبر است، سازمان پزشکی قانونی است، و می تواند هرگونه آسیب، خراش ، دستکاری و ترمیم از طریق جراحی را تشخیص دهد.

۸ – خودارضایی بدون ورود شی خارجی به واژن (تحریک با مالش کلیتوریس) باعث از بین رفتن پرده بکارت نمی شود.

۹ – مالش پاها به یکدیگر، استفاده از بالش و پتو! فشار دادن آلت تناسلی به مبل و صندلی! باعث از بین رفتن بکارت نمی شود.

۱۰ – خونریزی به دلیل آسیب به پرده بکارت در زمان آسیب رخ می دهد، یعنی همانند سایر قسمتهای پوست و مخاط بدن که آسیب به آن وارد می شود و باعث پارگی مویرگها و جاری شدن خون می شود. (مثلا خونریزی ۲۴ ساعت بعد رخ نخواهد داد!)

.

.

.

==========================================

.

.

.

 سوال : من یکسال و نیم با یک نفر رابطه جنسی داشتم البته اولین بار به اجبار, ولی دفعات بعد از ترس اینکه پرده بکارت رو از دست دادم به رابطه ادامه دادم با کلی عذاب وجدان و نگرانی. بعد از یکسال و نیم که به پزشک مراجعه کردم گفتن از نوع ارتجاعی هست الان مدت هفت ماه که رابطه رو تموم کردم تمام شبهام رو با گریه و پشیمونی و عذاب وجدان میگذرونم و به شدت نگران آینده هستم میخواستم بدونم که آیا برای ازداوجم میتونم نامه سلامت بگیرم.
…………………………………………………………………………………………………………………………………
جواب : نوع سال پرده ارتجاعی مثل کش دامن جمع شده و سالم است ولی به دنبال نزدیکی و آسیب به صورت کش شل شده و آسیب دیده خود را نشان میدهد که با معاینه قابل تشخیص است

.

.

.
سوال : حدودا ۶ سالم بود که بهم تجاوز کردن تا جای که یادم هست {البته ببخشید}با انگشت توی الت تناسلیم میکرد که خیلی هم درد داشت چندین بار تکرار شد هیچ خونی مشاهده نمیشد امکان داره که پرده نداشته باشم الان ۱۹سالمه یعنی نمیشه خودش خوب شده باشه خانم دکتر خیلی زیاد ناراحتم خیلی من توی شهرستانی زندگی میکنم که به هیچ دکتری دسترسی ندارم برای معاینه برم .خانم دکتر ۱۰کیلو کم کردم از بس غصه خوردم هچ راهی وجود نداره که خودم از سالم بودنش مطلع بشم خواهش میکنم جواب بدین
…………………………………………………………………………………………………………………………………
جواب : باید معاینه بشی تا مشخص بشه

.

.

.
سوال : میخواستم بدونم که برای گرفتن گواهی سلامت بکارت اگه پرده خراش داشته باشه گواهی صادر میشه؟ آیا توی گواهی مینویسه که خراش داشته؟ یا اینکه اگه براثر خودارضایی تغییراتی روی شکل آلت ایجاد شده باشه چیزی میگن !! آخه شنیدم که برای گرفتن گواهی باید با یکی از خانواده شوهر رفت..!!!متاسفانه چند سال پیش که اصلا نمیدونستم پرده چی هست و… خودارضایی داشتم البته خیلی وقته که دیگه توبه کردم و این کارو نکردم و با معاینه ای که خودم داشتم حس میکنم یه خراش کوچیک داره شرایط مراجعه به پزشکو برای معاینه ندارم.خواستگارای زیادی دارم اما خیلی راجع به این موضوع میترسم
ممنون میشم جواب بدین،مرسی
…………………………………………………………………………………………………………………………………
جواب : در گواهی دقیقا همان حالتی که وجود دارد ذکر میشود.اگر سالم است سالم و اگر خراش دارد آسیب جزیی ذکر میشود.

 منبع : دکتر رهام و دکتر امدادی

.

.

.

سوال : فایده پرده بکارت چیست؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : برخی از بازدیدکنندگان این سوال را زیاد مطرح کرده و تصور می کنند وجود این پرده فقط برای اثبات دوشیزگی و عدم ارتباط جنسی زن است. در پاسخ به این سوال و نیز فواید بکارت می گویم:
۱٫ پرده بکارت مختص انسان نیست. بسیاری از پستانداران مانند اسب ، وال و … نیز از وجود چنین پرده ای بهره مندند. در حالی که در حیوانات مساله دوشیزگی مفهومی ندارد. بنا بر این عامل وجود بکارت در انسان نمی تواند صرفا اثبات دوشیزگی باشد و اگر کسی این پرده را نداشت به مفهوم پاک نبودن یا ارزش نداشتن این شخص نیست.
۲٫ اگر علت بکارت عدم رابطه جنسی باشد ، بدون اسیب رساندن به این پرده نیز می توان رابطه جنسی داشت. بنا بر این نمی توان داشتن یا نداشتن پرده را نشانه پاکی یا ناپاکی یک شخص دانست. علاوه بر این چه بسا فردی پس از رابطه توبه کرده باشد و مقام معنوی ای بالاتر از کسی که پرده بکارت دارد ، داشته باشد.
۳٫ بسیاری از پزشکان می گویند ، بکارت موجب حفظ دستگاه تناسلی از بیماری های عفونی در نوزادی است .
۴٫ برخی نیز معتقدند که پرده بکارت مانند آپاندیس است که فلسفه آن چندان روشن نیست.

.

.

.

سوال : چرا پرده بکارت من سوارخ است. نگرانم که خود به خود پاره شده باشد؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : همه پرده های بکارت سوارخ هستند. از طریق همین سوارخ است که خون قاعدگی از مهبل خارج میشود. البته در افراد محدودی پرده های بکارت به طور کامل بسته است. این گونه افراد وقتی که به سن قاعدگی برسند،‌ به دلیل جمع شدن خون در پشت پرده بکارت احساس درد می کنند که با مراجعه به متخصص زنان و زایمان پرده آن ها برداشته شده و گواهی لازم نیز توسط پزشک قانونی به آن ها داده می شود تا موقع ازدواج مشکلی نداشته باشند.

.

.

.

سوال : آیا هنگام نزدیکی یا وارد کردن شی خارجی به واژن ،‌ پرده بکارت کلا از بین می رود؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : خیر . ممکن است پرده بکارت از چند جا پاره شده و به چند قطعه تقسیم شود. یا ممکن است موجب پارگی بخش کوچکی از جداره آن و در نتیجه پارگی تعداد اندکی مویرگ و خونریزی مختصری شود . بقایای پرده بکارت تنها هنگام زایمان است که به طور کامل از بین می‏رود.

.

.

.

سوال : آیا ممکن است پرده بکارت هرگز پاره نشود؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : بله. در چنین مواردی به پزشک مراجعه می کنند تا به وسیله عمل جراحی پرده برداشته شود.

.

.

.

سوال : پرده من از نوع حلقوی است . آیا می توانم با دوست پسرم رابطه جنسی داشته باشم؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : خیر. اولا صرف نظر از جنبه پزشکی مساله از نظر شرعی این رابطه حرام است و در صورتی که اتفاق بیفتد زنا شده که گناه کبیره است. ثانیا هر گونه رابطه جنسی و عمل دخولی که صورت بگیرد حتی در پرده حلقوی و ارتجاعی ، توسط پزشکی قانونی قابل تشخیص است ، حتی اگر پرده پاره نشده باشد.

.

.

.

سوال : من از پاره شدن بکارتم نگرانم ولی می ترسم برای معاینه به متخصص مراجعه کنم؟ ممکن است به خانواده ام اطلاع دهد.

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : شما هرگز نباید از مراجعه به متخصص هراسی به دل خود راه دهید. پزشک متخصص نیز انسانی است مانند من و شما که به قوانین انسانی پایبند است. یکی از وظایف اولیه پزشکان رازداری است. در ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی آمده است که افشای اسرار بیماران جرم است و مجازات دارد. مجازات آن هم سه ماه و یک روز تا یک سال حبس ، یا یک میلیون و پانصد هزار تا شش میلیون ریال جزای نقدی است. بنا بر این حتی اگر پزشکی چنین کاری را انجام دهد شما از حیث قانونی می توانید علیه وی شکایت کنید. پزشکان دائما با بیماران مختلف سروکار دارند . آن ها بیش از شما به حفظ اسرار پایبندند. اصلا شغل پزشکی به صورتی است که افراد مختلف مشکلات و بیماری خود را در حدی که حتی به نزدیکترین افراد خانواده خود نمی گویند را با آنها در میان می گذارند. بنابراین ترس به دل خود راه ندهید و حتما برای معاینه مراجعه کنید. البته برای اسودگی خاطر ، اگر به پزشک ناشناس مراجعه کنید بهتر است.


.

.

.

سوال : من تازه ازدواج کرده ام اما می ترسم خونریزی و درد شدیدی هنگام برداشته شدن پرده بکارت داشته باشم؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : بیهوده مضطرب نباشید. خونریزی پاره شدن بکارت در حد چند قطره مختصر خواهد بود که حتی در برخی به سختی تشخیص داده می شود. اما برای این که درد نداشته باشید ، همسرتان باید با روش درستی عمل نماید. اگر آمادگی روحی لازم برای نزدیکی نباشد و تحریک لازم صورت نگرفته باشد این درد خواهد بود. توصیه می کنم در اولین شب عروسی نزدیکی صورت نگیرد. صبر کنید و با آرامش کامل و آمادگی لازم اقدام کنید. نگران حرف دیگران هم نباشید . قبل از نزدیکی لازم است برای دخول بدن شما انقدر تحریک شده باشد که متمایل به برقراری رابطه شود. پیش از هر چیز باید به آرامش در این رابطه تمرکز کنید و به موضوع بکارت و برداشته شدن آن اصلا فکر نکنید. این مشکل کاملا جنبه روحی دارد. توصیه می کنم همسرتان با پزشک حتما مشاوره داشته باشد تا بهتر بتواند به شما کمک کند. ایشان اگر درست عمل نماید ،‌ نقش موثر و مهمتری را ایفا خواهد کرد.

.

.

.

سوال : با سلام من ۱۹ ساله هستم چند سال پیش ورزش رزمی کار می کردم که دوستم با پاهاش به اندام من ضربه زد. آیا پرده من پاره شده؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : خیر. پرده بکارت با ورزش ،شنا و دویدن و پریدن و امثال آن پاره نمی شود. پاره شدن بکارت در صورت فشار و ضربه مستقیم شی خارجی یا آلت صورت می گیرد.

.

.

.

سوال : آیا با وارد کردن انگشت به تعداد زیاد پرده بکارت پاره می شود؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : همان طور که می دانید اندازه انگشت افراد متفاوت است. همچنین عمق و محل پرده بکارت در همه افراد یکسان نیست. بنا بر این نمی توان نظر قطعی داد. اگر کسی انگشت خود را با فشار تا انتها فرو کند و احساس درد و مشاهده خون هم داشته باشد ، باید احتمال  بدهد که پرده وی آُسیب دیده است ولی با وصفی که شما گفتید مشخص نیست. با معاینه معلوم می شود.

.

.

.

سوال : من مدت ها پیش خود ارضایی می کردم بدون وسیله ی خارجی. یک بار چند قطره خون بعد از خودارضایی دیدم و نمی دونم پرده ام پاره شده یا نه جرات دکتر رفتنم ندارم.آیا پرده ام پاره شده؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب : در صورتی که انگشت یا شی خارجی را وارد واژن خود نکرده باشید ، نباید جای نگرانی باشد و پرده شما سالم است. ممکن است عامل خون ریزی چیز دیگری باشد که برای درمان آن باید به متخصص زنان و زایمان مراجعه کنید. در عین حال به شما توصیه می کنیم هر چه زودتر خودارضایی را ترک کنید.

.

.

.

سوال : آیا اگر پاهایم را از هم باز کنم ، بکارت من آسیب می بیند؟

…………………………………………………………………………………………………………………………………

جواب :به طور معمول ، با باز کردن پاها ، بکارت مشکلی نخواهد داشت

خودارضایی

امتیاز 4.04 ( 240 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۳۵ نظر ثبت شده است !

 • خدایی خندیدم دمتون گرم

 • شما با این کاراتون مملکتو به گند میکشید.خب برید ازدواج کنید.

 • سلام یکی نیست به این سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟ 🙁 راسته ک اندازه آلت مردانه باید ۱۱/۵ سانت باشه تا بتونه پرده بکارتو پاره کنه؟؟؟؟؟ این اندازه تو چ سنی کامل میشه؟؟؟؟؟

 • سلام.ببخشید میخواستم بپرسم اندازه اندام جنسی آقایون ممکنه در ازبین رفتن پرده بکارت تاثیر داشته باشه؟ دختری ۱۶ ساله هستم یه چیزایی کم و بیش از گذشته یادم مونده ولی دقیق یادم نیس ک وارد واژن من شد یا نه. خونی رو مشاهده نکردم و هیچ درد یا سوزشی نداشتم ولی میترسم ب متخصص مراجعه کنم .از اینکه ب مادرم بگم منو ببره پیش یه متخصص میترسم. لطفا کمکم کنید ذهنمو انقد ب خودش مشغول کرده حتی آرامش ذهنی ندارم ک بتونم درسامو بخونم.فقط میخواستم بدونم یه پسر ۸-۹ ساله با نزدیکی میتونه پرده ی یه دختر همون سنو از بین ببره؟! ممنون میشم کمکم کنید

 • سلام
  من شنیدم افرادی که پرده حلقوی یا ارتجاعی داشته باشن وقتی با کسی رابطه جنسی برقرار کنند فقط تا ۳-۲ هفته مشخص میشه. اما اگه بعدش رابطه نداشته باشند به حالت طبیعی برمیگرده و دیگه مشخص نمیشه.
  میخوام بدونم این حرف راسته یا نه.

 • من وقتی ۱۰ سالم بود بهم تجاوز شد خونریزی هم داشتم همون موقه الآن ۱۹سالمه شرایطه ازدواج خوبی دارم ولی میترسم البته بعد از اون رابطه توسط تهدید های فردی که بهم تجاوز کرده بازم ادامه دادم الآن باید چی کار کنم خیلی نگرانم و افسرده من خیلی دوست دارم مادر بشم ولی از ازدواج میترسم اگه خانوادم بفهمن بیچاره میشم

 • سلام اگه میشه درباره پرده حلقوی بیشتر مطلب بزارید ممنون

 • تصاویری که از انواع پرده پکارت در تصاویرا نشون داده شده پرده بکارت پاره نشده است تو رو خدا حواب بدید؟

  بله پرده سالم بودند

 • سلام,
  ,ایا از پشت رابطه جنسى داشته باشیم
  پرده از بین میره ؟؟

  Na

 • سلام منو همسرم عقد کرده ایم ولی هنوز گواهی نگرفتیم از اونجایی که توی فامیل ما رسم نیست که پرده بکارت تا شب عروسی پاره شه منو همسرم همیشه باهم معاشقه داریم، چند روز پیش همسرم یک بندانگشتش رو توی واژنم فرو کرد اما خونی نیومد الان پردم مشکل نداره؟

 • سلام من یه بارتومدرسه دوستم بازانوش زد تواندامم بعدشم خون اومد ممکنه پردم پاره شده باشه؟

 • سلام من خبر نداشم که خو ازضایی ضرر داره الان چه چوری ترکش کنم

 • سلام.برای معاینه پرده راهی به جز معاینه وجود نداره که خودمون فقط انجام بدیم؟

 • سلام حدود یک سال پیش به من تجاوز شد پرده بکارتم ازبین رفت اما دیگه پسره رفته ونمیدونم کجاست وهیچ کس ازقضیه خبر نداره نمیدونم الان چیکار کنم

 • سلام خسته نباشید….
  من ۲۲سالمه برای اولین بار با موز خودارضایی کردم ….فردای اون روز وقتی رفتم دستشویی جند تیکه موز به حالات مدفوع از رحمم اومد بیرون …آیا بردم باره شده ..تورو خدا جوابمو بدید دارم دیوونه میشم…هیج خونی هم نیومده..

  بستگی داره چقدرموزروداخل کرده باشی درضمن همیشه پارگی پرده بکارت باخونریزی همراه نیست بایدمعاینه بشی

 • نترس سالم سالمی فقت خونش در حدی نبوده که بخواد دیده بشه

 • سلام ..خواهشا یه دکتر خوب تو تهران بهم معرفی کینید.که هزینشم خوب باشه..لطفا جوابم و بدین..
  التماس دعا

  سلام بخدا دارم دیوونه میشم من دختر ۱۶ساله هستم ک حدود یک سال خودارضایی با آب داشتم هی. چیزی داخل فرو نکردم تااینکه منو خارش گرفت دکتر رفتم گفت عفونت داری معاینه کرد گفت سالمه ولی چرا انقد بازه ب مامانم گفت خانوم دست زده بعد دوباره گفت خیالت راحت سالمه اخه من دیشبش خیلی خارونده بودم میخوام بدونم چرا گفت بازه آیا امکان داره تو گواهی سلامتم بنویسن بازه تو سونوگرافیم نوشته شده پوزیشن رحم Anteveerted میباشد ینی افتادگی رحم پیدا کردم؟؟

 • سلام من حدودا در سن ۱۵ سالگی رابطه داشتم. حدودا ۱۰باری که رابطه داشتم و دخول انجام شد, خونی از واژن من خارج نشد اصلا. دیگه دخولی انجام نشد تا الان که ۲۰سالمه. خواستم بدونم چرا با وجود دخول اونم چند بار, چرا خونی از من خارج نشده؟؟؟ پرده ی من از چه نوعی هس؟ ایا من دیگه دختر نیستم؟

  پ ن پ ۱۰باردخول ذاشتی بازم فکرمیکنی دحتری عجب رویی داری

 • لطفا جواب سوال من و هم بدین ازتون ممنون میشم زود و با توضیح زیاد جواب بدین

  عزیزم سالمی مشکلی نداری فقط وسواس فکری داری که باخوردن قرص فلوکستین برطرف میشه

 • عذر میخوام سوالی دارم
  ایا پاره شدن پرده بکارت با دخول باپاره شدن ان بدون دخول در معاینه وازمایش قابل تشخیص است؟

  سلام . سوالاتون اگه توی این پست جوابش نیست به سایت دیگه مراجعه کنید

 • تو رو خدا جواب بدین،اندازه ی سوراخ وسطی پرده بکارت حلقوی ارتجاعی چقد هس؟من ۳۵ بار رفتم به تنهایی دکتر و گفته پردت کاملا سالمه و طوریه که دو انگشت میتونه بره داخل و گف این از مدلش هس چون حالت کش داره و نوعش حلقوی ارتجاعی هستش،و سوراخ وسطی پردت خیلی گشاد هس و ممکنه اصلا خونریزی و پارگی نداشته باشی گف هنگام نزدیکی درد کمی خواهی داشت و نزدیکی خیلی راحت انجام میشه و چون سوراخ وسطی پردت خیلی گشاد هس مانعی برای نزدیکی نخواهی داشت و پردت خیلی عقب یا خیلی جلو نیس محل قرارگیریش تقریبا وسط هس و شاید پردت در اولین زایمان از بین بره@من خیلی از ازدواج واهمه دارم بون اینکه حتی ازیه پسری شماره گرفته باشم چه برسه خدایی نکرده به نزدیکی،هیچ نزدیکیم نداشتم،فقط از بچگی از روی لباس خود ارضایی داشتم اون هم دو سه روز در میان تقریبه ۲دیقه طول میکشید آیا این کار فقط مالش از روی لباس بود به پرذه آسیب میزنه؟یا باعث گشاد شدن سوراخ وسطی پرده میشه؟الان یازده ساله که این ندونم کاریا رو انجام نمیدم،ایا ممکنه پرده کاملا سالم باشه ولی به دلیل این که سوراخ وسطی پرده گشاد هس بهت گواهی ندن؟ تو رو خدا جواب سوالهامو با توضیح بدین دیگه به خاطر این گواهی سلامت کوفتی میترسم ازدواج کنم با این کاری انجام ندادم از گرفتن گواهی میترسم ،تو رو خدا زود جواب بدین ۶تا گواهی تا حالا گرفتم برا خودم نگه دارم تا بلکه یکمی خیالم راحت شه ولی هر بار که گواهی می گیرم بعد یه روزش بازم خیالات میاد سراغم و ترس برم میداره نکنه ازدواج کنم و بهم گواهی ندن جواب سوالهامو لطفا با توضیح بدین و ببگین من چیکار کنم ازاین دل آشوبی راحت شم انگار تو دلم رخت میشورن ،لطفا جواب بدین شرمنده باعث اذیت شما هم شدم مرسی

  رویا جون خیالت راحت هیچی نیس سالمی

 • بسیار ممنونم خیلی خوب بودند.سپاسگزارم

 • سلام من واسه معاینه پرده بکارتم پیش سه متخصص رفتم که هر کدوم یه نظر دادن دوتاشون گفتن آسیب دیده و دیگه خونریزى ندارى و یکیشون گفت حلقویه و فقط خراشیدگى داشته واین اطمینان رو بهم داد که خونریزى دارم.الان موندم پرده من سالمه یا نه باید چیکارکنم

  مینا جون بنطر من باز هم به دکتره خوبی برو ببین چی میشه

 • tashakorrrrrr

 • ایا تحریک کلیتوریس باعث پاره شدن بکارت میشود؟

  قسمت دوم سوالات اضافه کردیم مطالعه کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved