واکنش نیما شاهرخ شاهی به خبر مراسم گنجشک‌ خوری

واکنش نیما شاهرخ شاهی به خبر گنجشک‌ خوری

نیما شاهرخ شاهی ,گنجشک خوری نیما شاهرخ شاهی ,عکس نیما شاهرخ شاهی

چند وقت پیش پس انتشار تصویری از مراسم «گنجشک‌ خوری» چند بازیگر با نقدهای سنگینی همراه شده و موجی از ابراز احساسات ضد این کار به راه افتاد؛ اما آیا این هنرمندان نخستین اشخاصی هستند که چنین رفتاری کرده‌اند و چه اتفاقی رخ داده که این مراسم گردن‌ زنی گنجشک‌ ها مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و لبخندهای نقش‌ بسته کنار لاشه این پرندگان کوچک، چنین خشمی را در پی داشته است؟

در روزهای اخیر حجم انتشار مطالبی که درباره این اتفاق در فضای مجازی و غیررسمی منتشر شده، بسیار وسیع است اما رسانه‌های رسمی سراغ این ماجرا نرفته بودند و حملات به این سه بازیگر در همین فضا استمرار داشت. ظاهرا کاری که این سه بازیگر انجام داده بودند، به هیچ عنوان قابل چشم‌پوشی نبود و به همین دلیل، نقد‌ها متوقف نشده و احتمالا تا عذرخواهی این سه بازیگر از مستنکری که انجام داده‌اند، استمرار دارد.

عکس نیما شاهرخ شاهی ,نیما شاهرخ شاهی 93

واکنش نیما شاهرخ شاهی به این عکس

نیما شاهرخ شاهی درباره عکسی که در رسانه‌ها از او و چند بازیگر دیگر با عنوان شکار گنجشک منتشر شده است، گفت: این خبر دروغ محض است. عکسی را برداشته‌اند که چهار قسمت دارد یک طرف آن من وسیاوش خیرابی هستیم، یک طرف سحر قریشی و یک طرف هم عکس جوجه کباب گذاشته‌اند. عکس دیگری هم آسمان را گذاشته اند و بعد گفته می شود مراسم شکار گنجشک بوده است.

وی در توضیح اینکه این عکس توسط سحر قریشی با همین توضیح «گنجشک‌خوری با دوستان» منتشر شده است چطور شما آن را تکذیب می‌کنید؟ بیان کرد: اصلا چنین چیزی در کار نبوده است و من از رسانه‌هایی که چنین اخبار دروغی را منتشر کرده‌اند، شکایت می‌کنم. من خودم عضو انجمن حمایت از حیوانات هستم و در جهت پایداری مسایل زیست محیطی کوشش می کنم.

بازیگر سریال «میلیاردر» اظهار کرد: من منبع اصلی این عکس را ندیده ام اما چطور بعضی از چند عکس قضاوت کرده‌اند که مراسم شکار گنجشک بوده است. من اصلا می خواهم بدانم تشبیه این جوجه کباب‌ها به گنجشک از کجا آمده است و اصلا مگر کسی گنجشک می‌خورد؟ این افراد مطمئن باشند من از چنین اخبار بی پایه و اساسی شکایت می‌کنم.

وی در ادامه در توضیح این عکس که ابتدا در صفحه اینستاگرام سحر قریشی گذاشته شده است، گفت: من با خانم قریشی صحبت کردم و او گفت که چنین عکسی گذاشته است اما از موضوع و مضمونی که در رسانه‌ها مطرح شده اظهار بی اطلاعی کرد.

بازیگر در پایان خاطرنشان کرد: من این خبر را تکذیب می کنم و نمی گذارم اینچنین آبروی مرا ببرند. من هرگز آسیبی به حیوانات نمی‌زنم. نمی دانم چطور می توان بین چهار عکسی که از هم جداست ارتباط برقرار کرد. برای کسانیکه اینچنین می خواهند آبروی ما را ببرند، متاسفم. من تاکنون جان یک مورچه را هم نگرفته ام.

امتیاز 4.50 ( 8 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved