اولویت بر اساس رقم سمت راست کارت ملی برای ثبت نام یارانه ۹۳

اولویت بر اساس رقم سمت راست کارت ملی برای ثبت نام یارانه ۹۳

یارانه 93 ,ثبت یارانه 93 ,شماره سمت راست کارت ملی برای یارانه 93 ,رقم سمت راست کارت ملی,باید چه کار کنیم؟

جزییات کامل نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه برای سال ۹۳

شماره سمت راست صفر در کد ملی باید در روز ۲۰ فروردین، شماره ۱ روز ۲۱، شماره ۲ روز ۲۲، شماره ۳ روز ۲۳، شماره ۴ روز ۲۴، شماره ۵ روز ۲۵، شماره ۶ روز ۲۶، شماره ۷ روز ۲۷، شماره ۸ روز ۲۸، شماره ۹ روز ۲۹ فروردین ۹۳ باید به سایت رفاهی دات آی آر مراجعه کنند. عدم ثبت نام به معنای انصراف است و از افراد با درآمد مکفی برای حمایت از اقتصاد کشور درخواست می شود ثبت نام نکنند
گروه اقتصادی – نام‌نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳ ‌همزمان از بیستم فروردین ماه جاری در سراسر کشور آغاز خواهد شد.

به گزارش بولتن نیوز،‌ بنا بر قانون اجرای هدفمندی یارانه‌ها، یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت خواهد شد.
دولت از خانوارهای صاحب درآمد، که رقم یارانه نقدی ۴۰ هزار تومانی اثری در زندگی و درآمد و قدرت خرید آنها ندارد، درخواست کرده که همکاری کنند و برای کاهش تورم، حمایت از تولید کشور و کمک به اقتصاد کشور، انصراف بدهند.
اگرچه طبق قانون راستی آزمایی نیز روشی برای حذف پردرآمدهاست اما انصراف داوطلبانه مردم قطعا اثر مشارکتی بیشتری در کمک به زندگی مردم و حمایت از تولید و کاهش تورم خواهد داشت.

اعلام جزییات نحوه ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه نقدی‌نام‌نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی در سال ۹۳‌ همزمان از بیستم فروردین ماه جاری در سراسر کشور و در سایت رفاهی آغاز خواهد شد.
به عنوان مثال اگر کد ملی یک نفر  ۵۱…….۰۴۵ است رقم سمت راست کد ملی او ۱ است و باید روز ۲۱ فروردین به سایت مراجعه کند و ثبت نام کند و این کد سمت راست هیچ ربطی به تعداد اعضای خانوار این سرپرست ندارد.

بر پایه برنامه اعلام شده، ‌نام‌نویسی از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آن‌ها «صفر» است، از صبح روز بیستم فروردین ماه جاری، ‌ همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www. refahi. ir و یا‌ مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفا‌تر پستی، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها انجام می‌شود.

همچنین سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آن‌ها «یک» است نیز باید در روز دوم ‌نام‌نویسی (۲۱ فروردین ماه جاری) اقدام به نام‌نویسی در سایت رفاهی کنند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی به ترتیب در روزهای بعد با عدد سمت راست شماره کارت ملی «۲» در روز ۲۲ فروردین، عدد «۳» در روز ۲۳ فروردین، عدد «۴» در روز ۲۴ فروردین، عدد «۵» در روز ۲۵ فروردین، عدد «۶» در روز ۲۶ فروردین، عدد «۷» در روز ۲۷ فروردین، عدد «۸» در روز ۲۸ فروردین و نهایتا عدد «۹» در روز ۲۹ فروردین ماه جاری انجام خواهد شد.

همچنین روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین ماه جاری به ‌نام‌نویسی از سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی تعلق دارد که در ده روز گذشته به هر دلیل موفق به ‌نام‌نویسی نشده‌اند.

یادآور می‌شود، ‌نام‌نویسی از هر نقطه کشور با ورود به سایت www. refahi. ir امکان‌پذیر خواهد بود و افرادی که در روستا‌ها و مناطقی زندگی می‌کنند که دسترسی به اینترنت ندارند نیز می‌توانند به دفا‌تر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی و فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و استانداری‌ها و مراکز کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

گفتنی است، بنا بر قانون اجرای هدفمندی یارانه‌ ها ، یارانه نقدی صرفا به سرپرستان خانوارهای متقاضی که به تشخیص دولت نیازمند دریافت یارانه باشند، پرداخت می‌‌شود (مجموع درآمد سالانه آن‌ها کمتر از رقم تعیین شده توسط دولت باشد) و افراد متقاضی دریافت یارانه نقدی باید در مورد تعیین شده به مراکز ‌نام‌نویسی مراجعه کنند.
چنانچه پس از تحقیق مشخص گردید که اشخاصی با درآمد بیشتر از مبلغ فوق اقدام به دریافت یارانه کرده‌اند به میزان ۳ برابر یارانه دریافتی جریمه می‌شود.

زمان ثبت نام یارانه 93 ,یارانه فروردین 93 ,باید چطوری ثبت نام کرد؟, ادرس سایت ثبت نام یارانه 93 ,کارت ملی سرپرست خانوار

امتیاز 2.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved