امازینگ / اخبار / اخبار هنرمندان / بازداشت جاستین بیبر به دلیل کورس گذاشتن

بازداشت جاستین بیبر به دلیل کورس گذاشتن

بازداشت جاستین بیبر به دلیل کورس گذاشتن

جاستین بیبر, بازداشت جاستین بیبر, عکس جاستین بیبر

جاستین بیبر

جاستین بیبر خواننده ۱۹ ساله کانادایی در نخستین ساعات بامداد روز پنج شنبه ۲۳ ژانویه، به جرم کورس گذاشتن در خیابان و رانندگی تحت تاثیر الکل، ماری جوانا و دارو بازداشت شده است.

پلیس ساحلی میامی گفته است که این خواننده پاپ روز سه شنبه در خیابان بازداشت شده و با پلیس نیز همکاری نکرده است. او به مقاومت در برابر پلیس و داشتن گواهینامه منقضی متهم شده است.

جاستین بیبر در سالهای اخیر چند بار با پلیس دچار مشکل شده است. بازداشت او یک هفته بعد از آن اتفاق می افتد که همسایه اش او را متهم کرد که به خانه او تخم مرغ پرت کرده است. گزارش پلیس حاکی از آن بود که به ملک همسایه اش به میزان قابل توجهی آسیب رسانده است.

در پی جست وجوی خانه او توسط پلیس، یکی از همراهانش نیز به اتهام همراه داشتن مواد مخدر بازداشت شده بود. به گزارش میامی هرالد، یکی از همراهان این خواننده، امروز سه شنبه، ظاهرا تلاش می کرده با استفاده از خودروهای دوستانش جلو عبور ماشین های دیگر در خیابان بیست و ششم را بگیرد، و این کار باعث بروز ترافیک شده بوده است.

به گفته پلیس، جاستین بیبر در ابتدا همکاری نکرده و پرسیده است که چرا متوقفش کرده اند. او همچنین گواهینامه منقضی ایالت جورجیا را به همراه داشته است. همچنین راننده یک خودرو فراری قرمز هم بازداشت شده و پلیس هر دو ماشین را توقیف کرده است.

پلیس ساعتی بعد نام راننده بعدی را اعلام کرد. او خلیل، خواننده آر اند بی است. به گفته رئیس پلیس ساحلی میامی، در طول بازجویی، آقای بیبر گفته است که پیش از رانندگی الکل نوشیده، ماری جوانا کشیده و مقداری دارو هم مصرف کرده است. پلیس می گوید خیابانی که جاستین بیبر در آن مسابقه می داده است، منطقه ای مسکونی بوده است.

قاضی دادگاه برای جاستین بیبر وثیقه ۲۵۰۰ دلاری صادر کرده است. بیبر در روزهای پایانی سال ۲۰۱۳ خطاب به ۴۸ میلیون دنبال کننده اش در توییتر نوشت که می خواهد از دنیای موسیقی کناره گیری کند. دسامبر ۲۰۱۳ اعلام شد که بر اساس آمار بینگ، موتور جست و جوی مایکروسافت، بیشترین جست و جو در اینترنت، نام جاستین بیبر بوده است.

۲ دیدگاه‌ها

  1. ای ول کارت درسته

  2. خاک تو سرش کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.