تا پایان سال ۹۲ کنسرت های پاپ در برج میلاد برگزار نمیشود

تا پایان سال ۹۲ کنسرت های پاپ در برج میلاد برگزار نمیشود

برنامه کنسرتها بعد از محرم,کنسرت بعد از ماه صفر

برج میلاد تهران تا پایان سال ۹۲ میزبان هیچ یک از خوانندگان پاپ کشور نخواهد بود.

هر ساله پس از پایان ایام سوگواری محرم و صفر، بسیاری کنسرت‌ها از راه می‌رسند و هنرمندان عرصه موسیقی در یک ماراتن نفس‌گیر در سالن‌های مختلف شهر اجراهای خود را به صحنه می‌برند.

از این میان خوانندگان پاپ بیشترین سهم را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی از آنها با بیش از ۳ سانس کنسرت به استقبال مخاطبان‌شان می‌روند و این در حالی است که سالن همایش‌های برج میلاد تهران با گنجایش و ظرفیت بالایش بیش از سایر سالن‌ها میزبان خوانندگان پاپ است.

اما به تازگی خبر رسیده که برج میلاد تهران به دلیل تعدد برنامه‌های فرهنگی این مجموعه قصد دارد تا پایان سال به استقبال هیچ یک از خوانندگان پاپ نرود و تمرکزش بر روی کنسرت‌های موسیقی اصیل و ملی ایران باشد.

مدیر روابط عمومی برج میلاد تهران درباره دلایل این تصمیم به خبرنگار ایسنا توضیح داد: «پس از ایام سوگواری، برج میلاد میزبان جشنواره‌های فیلم و موسیقی فجر خواهد بود و میان این ایام تا عید نوروز با محاسبات ایام وفات و…فقط حدود ۱۵ شب می‌توانیم در سالن همایش‌ها کنسرت داشته باشیم.»

جعفری ادامه داد: «با این روزهای محدود و ممکن برای اجرای کنسرت، حدود ۸۰ درخواست داشته‌ایم که از این میان ۶۰ درخواست مربوط به موسیقی پاپ و از طرفی حدود ۲۰ درخواست برای کنسرت موسیقی سنتی است. بنابرین برای جلوگیری از سوء تفاهم‌ها و اجحاف نکردن در حق هیچ یک از هنرمندان تصمیم گرفتیم، سالن همایش‌ها را به گروه‌های موسیقی اصیل ایرانی اختصاص دهیم.»

وی افزود: «همچنین می‌توانیم از این فرصت به نفع موسیقی اصیل ایرانی استفاده کنیم اما به امید خدا پس از عید نوروز میزبان همه هنرمندان این عرصه خواهیم بود.»

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون یک نظر ثبت شده است !

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved