تبلیغات

تبلیغ


تبلیغات

آخرین خبرها از عمل جراحی بهنام صفوی برای درمان تومور مغزی

دسته بندی : اخبار هنرمندان زمان : ۳۱ مرداد ۱۳۹۴

خبرهایی از عمل جراحی بهنام صفوی برای درمان تومور مغزی

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده خوب پاپ کشورمان برای درمان ضایعه مغزی باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد .میلاد لطیفی مدیر برنامه های بهنام صفوی در این مورد به خبرگزاری مهر گفت: بهنام از دو سال پیش دچار ضایعه مغزی شده که در حال حاضر لازم است هر چه زودتر تحت عمل جراحی قرار گیرد. البته طبق برنامه ریزی هایی که انجام گرفته وی هر چه زودتر عمل خواهد شد و نتیجه جراحی تعیین کننده وضعیت آتی بهنام صفوی خواهد بود.

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی متولد ۶۲ در شهر شیراز است

میلاد لطیفی ادامه داد : تنها نگرانی ما، طرفداران هستند که نگران این خواننده جوان هستند اما من به آنها اعلام می کنم که وی هم اکنون در بهترین و فوق العاده ترین شرایط روحی قرار دارد حتی مخاطبان در کنسرت دیدند که او چه حال و روحیه خوبی داشت. در این دو سالی که بهنام از این ضایعه رنج می برد، هیچ کس جز خود او از این بیماری خبر نداشت و او در کمال آرامش مراحل درمان را با دارو طی می کرد. ما هم تصور می کردیم موضوع  تا این حد جدی نیست اما از وقتی دیدیم شرایط تغییر کرده ناچار شدیم این اتفاق را با رسانه ها در میان بگذاریم.

…………………………………………..

آپدیت خبر ۲۸ تیر ۹۴ 

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی در ساعت ۱۳:۳۰ روز یکشنبه ۲۸ تیر ۹۴ با همراهی دوستان و خانواده خود برای انجام مقدمات قبل از عمل در بیمارستان عرفان سعادت آباد بستری شد. در این راستا میلاد لطیفی، مهدی فردی، غلامرضا صادقی، علی جدیدی و محمد ابراهیمی وی را همراهی کردند.

چند عکس از قبل از عمل

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی و سیروان خسروی در بیمارستان

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

جدیدترین عکس های بهنام صفوی

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی در بیمارستان

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

بهنام صفوی در بیمارستان

……………………………….

آپدیت خبر دوشنبه ۲۹ تیر ۹۴

بهنام صفوی , وضعیت جسمی بهنام صفوی , بیماری بهنام صفوی , اخبار بیماری بهنام صفوی

میلاد لطیفی مدیر برنامه‌های این خواننده موسیقی پاپ در گفتگو با خبرنگار موسیقی فارس، ضمن اعلام این خبر گفت: خوشبختانه این عمل که نزدیک به شش ساعت به طول انجامید، با موفقیت انجام شد و هم اکنون حال عمومی بهنام صفوی خوب است و در حال گذراندن مراحل ریکاوری است. وی افزود: خوشبختانه تومور مغزی خوش‌خیم بوده و به طور کلی پاکسازی شده است. دکتر او هم از این عمل رضایت کامل داشت و امیدواریم که حال بهنام صفوی به طور کامل خوب شود.

بهنام صفوی از دو سال پیش تومور مغزی داشته است که بیماری او به مرحله پیشرفته رسید و به همین خاطر پزشکان تشخیص دادند برای درمان این خواننده، دست به عمل جراحی بزنند. این خواننده ظهر روز گذشته در بیمارستان عرفان تهران بستری شد و صبح امروز تحت عمل جراحی قرار گرفت.

.

.

.

.

آپدیت خبر ۳۰ تیر ۹۴

به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مهدی فردی سرپرست ارکستر «بهنام صفوی» درباره آخرین وضعیت بهنام صفوی گفت : بهنام از دیروز تاکنون در آی سی یو است و هنوز به بخش منتقل نشده است. وی گفت: امروز عزیزان زیادی برای ملاقات با من تماس گرفته اند اما دکتر اجازه ملاقات به کسی نداده است و تنها تعداد کمی موفق به دیدن بهنام شدند که پدر و مادرش هم جزء همان ها بودند. از تمام مردم می خواهم برای این هنرمند کشور دعا کنند تا زودتر هوشیاری و سلامتی اش را به دست آورد.

 .

.

.

آپدیت خبر ۱ مرداد ۹۴

پدر بهنام صفوی در خصوص وضعیت پسرش اظهار داشت: طی عمل جراحی، تومور مغزی برداشته شد و بهنام در حال حاضر دوره نقاهت را طی می‌کند که امیدواریم با گذشت زمان بهبودی کامل ایجاد شود. وی در ادامه در مورد این عارضه مغزی تصریح کرد: دو سه سال است که بهنام به دلیل این عارضه، تحت‌نظر پزشک است اما به دلیل حاد شدن و پیشرفت این بیماری مجبور به عمل جراحی شدیم. وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مردم خوب کشورم و طرفداران بهنام خواهش می‌کنم برای سلامتی وی دعا کنند تا شاهد هنرنمایی‌های او در عرصه هنر باشیم.

مادر بهنام صفوی هم در ادامه در خصوص بیهوشی ۴۸ ساعته پسرش گفت: بهنام شرایط خوبی دارد و با توجه به صحبت‌ های پزشک معالجش بعد از عمل باید ۴۸ ساعت در بیهوشی باشد تا به شرایط عادی برگردد، او در حال حاضر تحت مراقبتهای ویژه است و از تمامی مردم خواهش می‌کنم برای سلامتی پسرم دعا کنند.

رئیس بیمارستان عرفان هم درباره جراحی صورت گرفته بر روی مغز بهنام صفوی گفت: طبق گفته‌های پرفسور بابایی پزشک معالج بهنام، عمل خوب و موفقیت‌آمیزی بوده و به دلیل استراحت مغز باید بعد از عمل به مدت ۴۸ ساعت با استفاده از داروهای آرام‌بخش در حالت بیهوشی به سر ببرد. وی افزود: در حال حاضر تومور مغزی برداشته شده و جهت آزمایش نمونه به پاتولوژی ارسال شده تا نظر قطعی در خصوص خوش‌خیم و یا بدخیم این تومور اعلام شود. وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مردم و طرفداران این هنرمند تقاضا می‌کنم ضمن دعا برای سلامتی بهنام صفوی، جهت اطلاع از حال وی به رسانه‌ ها و خبرگزاری‌ ها مراجعه کنند تا این هنرمند از شرایط ویژه خارج شود و از تجمع در بیمارستان و تماس‌ های بیش از حد خودداری کنند.

 

بهنام صفوی به هوش آمد

بهنام صفوی پس از عمل جراحی سختی که ۲۹ تیرماه داشت، امروز اول مرداد ماه به هوش آمد و دوران نقاهت پس از عمل را زیر نظر کادر پزشکی طی خواهد کرد. عمل جراحی سخت «بهنام صفوی» خواننده بنام موسیقی پاپ کشورمان صبح ۲۹ تیرماه انجام و تومور مغزی این هنرمند در یکی از بیمارستان‌های تهران توسط تیم پزشکی با موفقیت برداشته شد.

رئیس بیمارستان عرفان (محل بستری بهنام صفوی) هم درباره جراحی صورت گرفته بر روی مغز صفوی چنین گفته است: «طبق گفته‌های پرفسور بابایی پزشک معالج بهنام، عمل خوب و موفقیت‌آمیزی بوده، در حال حاضر تومور مغزی برداشته شده و جهت آزمایش نمونه به پاتولوژی ارسال شده تا نظر قطعی در خصوص خوش‌خیم و یا بدخیم این تومور اعلام شود. از تمامی مردم و طرفداران این هنرمند تقاضا می‌کنم ضمن دعا برای سلامتی بهنام صفوی، جهت اطلاع از حال وی به رسانه‌ها و خبرگزاری‌ ها مراجعه کنند تا این هنرمند از شرایط ویژه خارج شود و از تجمع در بیمارستان و تماس‌های بیش از حد خودداری کنند.»

.

.

.

.

ادامه روند درمان و روزهای سخت در انتظار بهنام صفوی

بهنام صفوی شیمی درمانی , بهنام صفوی سرطان , بهنام صفوی بیماری , آخرین وضع بهنام صفوی

آپدیت خبر ۲۸ مرداد ۹۴

باتوجه به نتایج آزمایشات بهنام صفوی او روزهای سختی رو پیش رو دارد. او باید علاوه بر پرتو درمانی، به خاطر حاد بودن وضعیت جواب ها همزمان شیمی درمانی را آغاز کند. مشخص است که میلاد لطیفی و دوستانش تلاش زیادی کرده اند که  روحیه بهنام همچنان در سطح بالای همیشگی باقی بماند:« ما تلاش می کنیم بدن بهنام را هم  در حالت بسیار خوب نگه داریم.»

بعد از عمل جراحی بهنام صفوی به نظر می رسید که او پس از استراحتی کوتاه، برنامه هایش را آغاز کند و دوباره به عرصه موسیقی بازگردد. اما این حضور دوباره با تاخیر رو به رو و باعث شد بحث های حاشیه ای و شایعاتی در محیط های رسانه ای شکل بگیرد. او امروز عصر به بیمارستان رفت تا برای عملیات پرتو درمانی از سرش قالب گرفته شود که در تصاویر هم می بینید. همین مساله، نگرانی ها را بیشتر کرد. برای پاسخ به  پرسش ها و شایعات حول و حوش بیماری بهنام صفوی، بهترین فرد، میلاد لطیفی دوست صمیمی اوست تا از نگرانی های مخاطبان صفوی سخن بگوید. لطیفی در این باره به موسیقی ما گفت: «بهنام صفوی پس از جراحی و بعد از گرفتن جواب تمام آزمایشات و جواب پاتولوژی تومور با تصمیم پزشک معالج خود دکتر عارف پور دوره پرتو درمانی را آغاز خواهد کرد.»

بهنام صفوی شیمی درمانی , بهنام صفوی سرطان , بهنام صفوی بیماری , آخرین وضع بهنام صفوی

عکسی از بهنام صفوی در حال قالب گیری سرش برای پرتو درمانی

لطیفی درباره وضعیت این روزهای تومور و موقعیت بهنام بعد از عمل هم گفت:« این توده خیلی پیش آگاهی خوبی نشان نداده. تمام تمرکز تیم معالج بهنام در درجه اول جلوگیری از رشد دوباره توده بوده و در آینده هم تلاش شان برای از بین بردن تمام ریشه های و پاهای احتمالی موجود خواهد بود.» بنا به گفته پزشک معالج صفوی، او از شنبه هفته پیش رو به مدت یک ماه هر روز باید شیمی درمانی شود.

بهنام صفوی شیمی درمانی , بهنام صفوی سرطان , بهنام صفوی بیماری , آخرین وضع بهنام صفوی

عکسی از بهنام صفوی در حال قالب گیری برای پرتو درمانی

در این مدت دوستان بهنام مثل شهرام شکوهی، سیروان و زانیار، احسان علیخانی، مسعود امامی، مجتبی کشاورز، مهدی فردی، محمد ابراهیمی، غلامرضا صادقی و خیلی از دوستان دیگر او برایش سنگ تمام گذاشته اند و مدام پی گیر احوالش هستند. لطیفی در این باره خطاب به علاقه مندان و دوستان بهنام صفوی گفت:« طبیعتا این روزها  ما ومهم تر از همه، خانواده بهنام همه تلاشمان را برای فراهم کردن یک محیط آرام و کم تنش و بالا بردن روحیه و قوای جسمی بهنام به کار می گیریم . چون سرحال بودن او در این مرحله اهمیت زیادی دارد. فقط خواهش می کنم با صبر و شکیبایی ، دعا و انرژی که به سوی بهنام و ما می فرستید، ما را همراهی کنید. لطفا به شایعات توجه نکنید و خواهش می کنم خبرهای ما را از صفحات رسمی خودمان و همچنین موسیقی ما پیگیر باشید.»

دعا می کنیم این هنرمند ارزشمند عرصه موسیقی هرچه سریع تر سلامتی خود را بازیابد و کار های هنری اش را از سر بگیرد.

 
 
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۳۲ نظر ثبت شده است.

 • خدایا التماست میکنم سلامتی بهنام رو برگردون….
  آمیــــــــــــــــن.
  و خدا همه ی مریضا رو شفا بده ایشالا

 • انشالله عملشون با موقعیت همراه باشه ناراحت شدیم این خبرو شنیدم براشون دعا میکنم واز دوستان هم التماسه دعا داریم برایه بهنام جان

 • خداوند ان شالله همه ی مریضها رو شفا بده بهنام عزیز رو هم شفا بده خانواده ما خیلی ناراحت شدن امیدوارم هرچه زودتر همه ی بیماران سلامتی خودشونو بدست بیارن بهنام هم سلامتی خودشو بدست بیاره.آمین.

 • انشالله که هرچه زودتر حالشون خوب بشه و بتونن به فعالیتاشون ادامه بدن

 • خداروشکر ک حالش خوبه.از خدا میخوام هرچی زودتر شفاش بده ک دوباره ی خواننده ی خوب رو خدایی نکرده از دست ندیم.آمین

 • من چه هوادار بی معرفتی ام که اینقدر دیر فهمیدم
  اصلا نمیتونم در این باره فکرکنم.فقط میخوام بازم صداتونو بشنوم.همین

 • امید وارم تمام مریضای عالم شفا پیدا کنن همچنین آقای صفوی باهم بگین آمین🙏🙏🙏😢

 • عشق من بهنام صفوی…. عاشقی رو باآهنگ تو شروع کردم…..پس همیشه باش

  عجببببببببببببببببب خخخخخخخخخخخخخخ

 • کارش عالیه امید وارم زود تر حالش خوب بشه.

 • خب خدا رو شکر که حالش خوبه

 • خدایا همه ی مریضا وبهنام عزیزروشفابده
  آمیییییییییییین

 • با آرزوی سلامتی هرچه سریعتر بهنام عزیز

 • من از طرفدارای پروپاقرص بهنام عزیزهستم اولین بار خبرشو تواخبارشنیدم جدا خیلی ناراحت شدم باور نکردم بعد دیدم واقعیت داره امیدوارم هرچه زودترحالش خوب شه ودوباره سلامتیشو بدست بیاره امین یارب العامین

 • اول مرتضی بعد بهنام
  خدایا بازم شکرت

 • برای بهنام عزیز از خداوند سلامتی می طلبم.بهنام جان دوستت داریم .خدایا فقط سلامتی رو بهش برگردون چون واقعا ناراحتم از این وضع و این حال هنرمند عزیز

 • هر کسی دوست داره زودتر خوبشه این هنرمند خوبمان و تمامیمه بیمارا ۴۰ تا سوره حشر بخونن اولیشو خودم برمیدارم
  هرکس میخواهد بخونه توی نظر دهی پیام بذاره

 • امیدوارم زودتر خوب بشه و سلامتیشو بدست بیاره براش دعا میکنیم..

 • خدایا بهنام صفوی عزیزمان رو شفا عطا بفرما. بهنام خواننده ی خیلی عزیز است با هم براش دعا بکنیم.

 • ایشالا ک خوب شی دوباره صدای قشنگتو بشنویم 🙂

 • ایشالا که شفا پیدا کند

 • بهنام صفوی
  خواننده ی محبوبم
  از خدا میخام که هرچه زودتر حالتون خووب شه

 • خدا شفاش بده حیفه یه عزیز دیگه متل مرتضی رااز دست بدیم

 • این درد کوفتی چیه افتاده به جون جوونامون خدایا بهحق همین ماه بهنام راشفا بده همان جمعه ی سیاه پارسال بس است مارا مرتضی جان برای شفای بهنام دعا کن

 • الهی فداش بشم خیلی ماهه خیلی عاشق صداشم خدا رو صد هزار مرتبه شکر که شنیدم حالش خوب شده و هشتم بهمن ماه تو ساری کنسرت داشته که انشاالله امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشه و برای اجرای کنسرت به شهر ما یعنی سمنان بیاد*بهنام عزیز بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت و شنیدن صدای زیبایت هستم*چشات آرامشی داره که تو چشمای هیشکی نیست می دونم که توی قلبت به جز من جای هیشکی نیست*سلامتی و سعادت پیروزی و بهروزی بهنام عزیزم رو در تمامی امور از خداوند متعال خواستارم*شب جمعه ست برای شادی روح مرتضی پاشایی دوست داشتنی فاتحه ای بخوانید دوستان*چون من این پیام رو روز پنج شنبه هشتم بهمن ۹۴ فرستادم*حق نگهدارتون آقای صفوی گل

 • الهی که زودتر خوب بشی خدایا شفای کامل ازت میخوام واسه بهنام عزیز.

 • خدایا شفاش بده. دیگه طلاقت نداریم . هنوز داغ مرتضی پاشایی رو قلبمون مونده. خدایاااا کمک کن بهتر بشه .

 • سلام احمد جون چ خبرا؟
  امیدوارم حال بهنام خیلی خوب شه کسی هم هیچوقت از این بیماری ها نگیره الهی امین

 • شنیدم بهنام صفوی پشت سرمرتضی پاشایی گفته مرتضی رابیماریش معروف کردولی من بهنام صفویم خواستم بگم غرورازقیافه ت میباره فکرکردی کی هستی بااون صدات که تقلیدی رضا صادقیه منم منم راکم بگو فکرنکن عددی هستی تودرمقابل مرتضی یک صفربی ارزشی حیف ازاون دعاهایی که واسه سلامتیت کردیم خودخواه هرچند توبدون دعای کسی هم خوب میشی بادمجون بم آفت نداره

 • بهنام جون ایشالله هرچی زود تر خوب بشی خیلی عاشقتم تیشاالله خوب میشیو میای دوباره صدایرنازتو می شنویم .به امید خوشی وسلامتی برای خواننده خوب کشورمون

 • غلط کرده هرکی واسه بهنام پسرنجیب موسیقی حرف درآورده خدالعنتشون کنه که همش هاشیه درست میکنن ومیخوان هوادارای خواننده هارامقابل هم قراربدن بهنام ماهه ودعای خیرمردم پشت سرشه مرتضی واسش ازبهشت آرزوی سلامتی کن.انشاءاله

 • انشالله هرچه زودتر بهنام عزیز رو روی استیج ببینیم

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.