تبلیغ


تبلیغ


تبلیغات

دانلود تیتراژ و عکس و خبر از برنامه ماه عسل ۹۴ احسان علیخانی

دسته بندی : تلویزیون,گالری عکس زمان : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

دانلود تیتراژ و عکس های برنامه ماه عسل ۹۴ احسان علیخانی

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

خلاصه قسمت عید فطر برنامه ماه عسل ۹۴

آخرین شب ماه عسل رمضان ۹۴ در عید سعید فطر رقم خورد. در آغاز برنامه تیتراژ ابتدایی برنامه را امیر علی بهادری در حضور مخاطبان خواند. سپس تمام مهمانانی که در طی سی روز ماه رمضان در دکور کهکشانی حضور یافته و مردم نیز علاقه مند به حضور مجدد آنان بودند در صحنه حضور یافتند.

عقیل پسر هشت ساله و معروف این روزهای ماه عسل، بار دیگر در قاب برنامه حضور یافت. احسان علیخانی به او از حضورش در برنامه و حواشی بعد از آن و راه اندازی طرح محسنین گفت و عقیل را قهرمان ماه عسل ۹۴ نامید. جالب است بدانید که او هم اکنون پس از حمایت سر کار نرفته و قرار است تا یک ماه آینده به همراه پدر ومادرش به خانه جدیدشان بروند. سپس میلاد کی‌ مرام به روی صحنه آمده و در کنار عقیل نشست و دستان او را فشرد و وی را به عنوان پهلوان یاد کرد و به نمایندگی از ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی نشان پهلوانی به او تقدیم کرد.

محمد عرب به همراه همسرش و جانباز گرامی میرفتاحی نیز مجدداً در قاب کهکشانی ماه عسل جای گرفتند و هر کدام از بازخوردهای  بعد از حضور در برنامه گفتند. محمد عرب به ایمیل هایی که بعد از برنامه به او زده شد، اشاره کرد و افزود: در بین ایمیل های دریافتی فردی بود که عنوان کرده بود من ٢۵سال نماز و روزه خواندم ولی با خود می گفتم چرا انسان بهتری نمی شوم آن شب بعد از برنامه شما فهمیدم قرآن را از زندگی ام حذف کرده بودم، شما من را با قرآن آشتی دادید. جانباز میرفتاحی نیز بیان کرد : باور کردم برنامه ماه عسل مخاطب چند میلیونی دارد چرا که مردم در هر جا مرا می دیدند تمام حرفهایی که در برنامه گفتم را به یاد داشتند.

کتایون ریاحی بازیگر بزرگ و ارزنده سینما و تلویزیون نیز در برنامه حضور یافت؛ او که در بنیاد نیکوکاری کمک به عنوان پشتیبان کودکان ناشنوای نیازمند جراحی کاشت حلزون گوش فعالیت می کند، به خاطر کودکی که در برنامه شنوا شده بود، مهمان عید فطر بود. وی پس از ابراز خرسندی فراوان از حضورش در این روز عزیز، از تمام مردم خواست که به این کودکان کمک نمایند.

مهران غفوریان و عباس برزگر از دیگر مهمانان آخرین شب ماه عسل بودند؛ سپس علیخانی از یک تماس تلفنی مهم در برنامه یاد کرد که پس از آن تماس با محمد جواد ظریف برقرار شد. سپس گفت وگویی میان علیخانی و وزیر امور خارجه مبنی بر شادباش توافق هستی و تقدیر و تشکر از همه مردم صورت گرفت.

بیژن اشکور کیایی معروف به بیژن استرس به همراه محمدرضا با او مهمانان بعدی برنامه بودند. بیژن از اتفاقات خوب و بازی در سریال پایتخت گفت. سپس مجری برنامه گفت با اصرارهای زیاد درنهایت موفق شدیم از همسر حامد بخواهیم که در این برنامه حضور پیدا کند تا همه با هم شاهد مراسم عقدشان در این  روز خجسته باشیم.

در بخش پایانی تمام مهمانان به همراه حامد که در همین برنامه علیخانی برای او از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کرده بود حضور یافتند و با تدارک سفره ی عقد مراسم عقد آنها در حضور میهمانان برنامه خوانده شده و بدین ترتیب پرونده ماه عسل ٩۴ با تمام نقاط ضعف و قوت، حواشی، انتقادات و حمایت ها بسته شد.

 ___________________________________________________

خلاصه قسمت سی ام برنامه ماه عسل ۹۴

ماه عسل در آخرین روز ماه مبارک رمضان در سه بخش مهمان داشت که البته مجری برنامه انتقادی صریح و جسورانه از یکی از بزرگ ترین سازمان های دولتی نیز داشته که خواندن آن خالی از لطف نیست.

نخستین مهمان خانم شهرزاد میرقلی خان بود؛ ایشان متولد سال ۵۶ بوده و چند سال پیش در اتریش به به اتهام مشارکت در خرید دوربین‌های دید در شب متهم شناخته شده و پس از سپری کردن دوران محکومیت، توسط سرویس های امنیتی آمریکا، با ترفندی به این کشور منتقل شده و پس از آنکه به خواسته های آنان جواب منفی می دهد، مجددا در آنجا نیز بازداشت شده و به زندان می افتد.

در بخش دوم مهمانان متعددی از شهرهای مختلف در دکور کهکشانی حضور یافتند؛ این افراد با درخواست و اصرار زیاد به برنامه آمده بودند و همگی از ماه عسل به شدت راضی بوده و موفقیت خود را ناشی از انگیزه ها و امیدهایی می دانستند که از ماه عسل گرفته بودند؛ پس از اینکه احسان علیخانی با تمجید بسیار فراوان این افراد مواجه شد، از آنان خواست که به بحث های دیگری بپردازند چرا که ممکن است برخی تصور کنند او هزینه کرده است تا عده ای بیایند و از برنامه او تعریف کنند.

سومین بخش امشب، میزبان مهندس پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی بود. ابتدا علیخانی گفت پس از برنامه عقیل از مدیران کمیته امداد جهت حمایت از عقیل درخواست کمک کرده، که در آنجا با پرونده هایی مواجه می شوند مبنی بر اینکه تنها عقیل دارای این مشکلات نیست و چندین هزار کودک به مانند او در این سرزمین وجود دارند؛ سپس از همان زمان با یک یا علی ساده، طرح محسنین از روز شهادت امیرالمومنین (ع) آغاز گردید. سپس رئیس کمیته امداد از علیخانی انتقاد کرد که چرا از ظرفیت و توفیقات این برنامه بیشتر استفاده نمی شود و اگر در طرح های دیگر نیز شرکت کنند چقدر از مشکلات حل خواهد شد.

در ادامه مجری برنامه نیز به مهندس فتاح گفت: من نیز می خواهم شما را نقد کنم، در نیت صریح کمیته امداد کسی تردیدی ندارد، پروژه های مختلف و بزرگی در کمیته امداد در این سالها رخ داده، اما به ما هم کمی حق بدهید؛ تصویری از صندوق سر کوچه می بینیم که فردی با سیم پول را برمی دارد، از یک عمارت خیلی لوکس و مجلل در شمال شهر تهران که شما قرار است از آنجا به مدد آدم های پایین شهر بروید، از یک سری شایعه و شبهه در مورد خرید ماشین های آنچنانی و در نهایت اینکه کمیته امداد پول خود را در انتخابات هزینه می کند یا خیر؟ پس کمی به امثال ما هم حق بدهید که اینگونه نگاه کنند و برای همین ما دست به عصا بودیم، وگرنه هیچ کس تردیدی به این هدف و منش ندارد.

رئیس کمیته امداد در پاسخ به این انتقادات گفت: خیلی از شما ممنونیم که آنچه در دلتان بود را گفتید، شاید خیلی ها این نکات در ذهن و دلشان بود ولی باید بگویم این شجره طیبه را امام عظیم الشان به عنوان اولین نهاد تاسیس کردند و نام امام بزرگوار هم بر سر در کمیته امداد است شاید اشکالاتی وارد بوده و باشد اما این اشکالات قابل رفع است. کمیته امداد همیشه مورد اعتماد مردم بوده و درحال حاضر با طرح محسنین حدود ٧۵٠ هزار حامی  در این مرکز وجود دارد. اشکالات در هر نهادی ممکن است وجود داشته باشد مهم این است که به افکار عمومی توجه کرده و آن را رفع کنیم  عملکرد مسئولان قبل از خود را مورد لطف قرار می دهم و اگر با نقد عملکردشان را زیر سؤال ببریم دور از انصاف است .

وی مجدد علیخانی را مورد نقد قرار داده و گفت: جناب علیخانی توقع از شما بالاست؛ شما مخاطبان میلیونی در داخل و خارج از کشور دارید محبوبیت شما بالاست این ظرفیت را در خدمت اجتماعی به کار ببرید، می دانید چه اندازه ثواب پشت راه اندازی طرح محسنین است ؟ خواهش می کنم از این جوانی، محبوبیت استفاده کنید چرا نباید برنامه شما سالانه پخش شود چرا درماه محرم برنامه ندارید؟ که علیخانی با خنده در پاسخ به این جمله گفت:  ما در ماه رمضان برنامه داریم کلی آدم ناراحت هستند. در ادامه با کمی صحبت میان این دو، پرونده آخرین شب رمضان نیز بسته شد.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و نهم برنامه ماه عسل ۹۴

شب بیست و نهم یکی از شادترین و در عین حال شلوغ ترین شب های ماه عسل بود. دو خانواده پرجمعیت مهمان امشب ماه عسل بودند. خانواده آقای قاسمی به همراه همسر و ۷ دخترشان و خانواده آقای حسینی که به همراه همسر، ۸ پسر و ۱ دخترش حضور یافته بودند.

احسان علیخانی پس از صحبت با والدین دو خانواده، سراغ فرزندان رفت و به مزاح گفت ابتدا سراغ پسرها بروم تا خیالم راحت باشد توبیخ نمی شوم؛ سپس مجری برنامه درمورد شغل، مدرک تحصیلی، شرایط زندگی و تقسیم کارها در خانواده های پرجمعیت با بچه های دو خاتواده صحبتی شاد و مفرح داشت.

در ادامه عروس و دامادهای دو خانواده به دکور کهکشانی ماه عسل وارد شدند؛ البته علیخانی به ضوخی گفت تنها تعدادی از آن‌ها به برنامه آمده‌اند چراکه اگر همه می‌آمدند باید در استادیوم ۱۲ هزار نفری برنامه اجرا می‌کردند.

در پایان علیخانی با افتخار خبر خوبی را بیان کرد و اینکه طرح محسنین پایان یافته و بیش از ۲۷۰ هزار نفر جهت حمایت، داوطلب شده اند.

 ___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و هشتم برنامه ماه عسل ۹۴

این برنامه در شب بیست و هشتم مهمان افراد ناشنوایی بود که با کاشت حلزون شنوایی خود را به دست آورده بودند. این افراد به همراه خانواده و پزشک معالجشان آمده بودند. نازنین ۲۱ ساله نخستین مهمان بود که به همراه پدر و مادرش آمده بود؛ او که نابینا، ناشنوا و لال بود، با تمام این محدودیت ها توانسته بود دیپلم بگیرد؛ چند ماه پیش این عمل روی او انجام شده بود که با توجه به مشکل نابینایی، درمان او کمی زمان بر بود.

امیرحسین که هم اکنون دانشجو است، در شش سالگی عمل کاشت حلزون را انجام داده بود که از نتیجه آن بسیار راضی بود؛ ابوالفضل و ترنم نیز از حاضرانی بودند که از این عمل رضایت داشتند.

در ادامه مهمانان اصلی و اتفاق جالب و دیدنی برنامه رقم خورد. محمدطاها، پسربچه دو و نیم ساله ای به همراه پدر، مادر، برادر، پدربزرگ و مادربزرگش و همچنین دکتر طالع در برنامه حضور یافتند. حدود دو ماه قبل این عمل برروی محمدطاها انجام شده بود و اکنون زمان نصب دستگاه برروی گوش او بود که قرار بود این اتفاق در صحنه ماه عسل رخ دهد.

پس از نصب دستگاه توسط پزشک، پسربچه با شنیدن صدا واکنش نشان داده و شروع به گریه کرد. احسان علیخانی از گریه های بی امان کودک ناراحت شده بود، اما به گفته دکتر این موضوع طبیعی است و عکس العمل اغلب کودکان همین می باشد. در پایان دکتر طالع گفت که این عمل برای پدر و مادر محمدطاها که خود نیز ناشنوا هستند، امکانپذیر نیست، چرا که کاشت حلزون میبایست در سنین کودکی و زمانی که عصبشان کاملاً از بین نرفته، صورت گیرد.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و هفتم برنامه ماه عسل ۹۴

در ابتدای برنامه علیخانی تبریک ویژه ای به خاطر توافق هسته ای گفته و تشکر جانانه ای از تیم هسته ای و رئیس جمهور کرد.سپس اوگفت در طرح محسنین بیش از ۲۵۰ هزار نفر تاکنون ثبت نام کرده اند و این اتفاق بسیار خوبی است.

امشب ماه عسل در قاب کهکشانی خود چند مهمان داشت که همگی به نوعی عجیب و جالب توجه بودند. نخست امیر حسین به همراه پدر و مادرش صحبت کردند. او که از پیش دبستانی وزنش هر سال زیادتر می شود، هم اکنون با یازده سال سن ١۶٠کیلو وزن دارد. برادران دیگر امیرحسین هم ١٢٠ و ١١۵کیلو وزن دارند.
مهمان بعدی اسماعیل بود که ٢٠ کیلو وزن و ١١٠سانتیمتر قد داشت. او با وجود این محدودیت، یک رستوران بزرگ داشت. عمو علی حضور یافت که با ٢۵ کیلو وزن و ٧۵ سانت قد در شهر یزد با شغل پیک موتوری امورات زندگی را می گذراند.

علی رضا مهمان بعدی ماه عسل که دارای حافظه بالایی بوده و به طور مثال تمام استان ها و شهرهای ایران را از حفظ بوده و گوشه ای از توانایی هایش را به رخ بینندگان کشید. او آرزو داشته که در ماه عسل حضور داشته باشد.

فردی که اعضای داخلی بدنش برعکس افراد عادی بود و به طور مثال قلبش سمت راست بود و روح الله که از قدرت بدنی بالایی برخوردار بود، مهمانان بعدی ماه عسل بودند. روح الله یک وزنه ۶٠کیلویی را با دندان بلند کرد و دورتادور صحنه گرداند. در پایان علیخانی از امیرحسین ١۶٠کیلویی خواست تا مهمان ٢٠ کیلویی را بلند کند و او هم این کار را کرد؛ سپس مجری برنامه گفت که در نظر سنجی ماه عسل شرکت کنید تا بتوانیم عملکرد این چند سال برنامه را از دید بینندگان مورد بررسی قرار دهیم.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و ششم برنامه ماه عسل ۹۴

در ایتدای برنامه مطابق معمول شب های گذشته علیخانی از طرح محسنین گفت ام این بار از روی دیگر سکه؛ او گفت احساسی تصمیم گیری نکنید چرا که ما و بچه ها به این حمایت ها حساب باز کردیم؛ وی همچنین رو به عده ای گفت از شیطنت و سوء استفاده از این طرح در فضای مجازی دست بردارید.

ماه عسل در بیست و ششمین شب خود، تصمیم داشت نگاه متفاوتی به مهاجرین وارد شده به کشور و به خصوص افغان ها داشته باشد. نخستین مهمان امشب یک شاعر افغان و همسرش بود. آقای کاظمی به دلیل حمله شوروی به افغانستان در اوایل دهه ۶۰ به ایارن مهاجرت کرده و چند وقت پبعد با همسرش در مشهد آشنا شده و ازدواج می کند. او دلایل انتخاب ایران برای مهاجرت را وجود پیوندهای دینی و زبانی مشترک میان دو کشور، تشابهات فرهنگی و همچنین تعلق خاطر نسبت به ادبیات ایران برشمرد.

دومین مهمان برنامه محمدباقر به همراه همسرش بود؛ آن ها نیز مهاجر افغان بودند به دلیل اوضاع بد اقتصادی و ناامنی کشورشان به ایران مهاجرت کرده بودند. او که قاری قرآن است، به همراه همسرش به کار ساخت و مونتاژ بدلیجات مشغول می باشد. محمدباقر تأکید کرد که ماه عسل در افغانستان بسیار پربیننده است.

آخرین مهمان امشب ماه عسل، خانمی افغان بودند که در افغانستان معلم و همسرش کارمند وزارت کشاورزی بوده است. اما اکنون در ایران همسرش کارگر ساختمانی است و خودش گاهی حتی کار خدماتی هم انجام می‌دهد. جالب است بدانید که دلیل نیامدن همسر این خانم در برنامه، لزوم حضور در محل کار بود که این موضوع تعجب بسیار احسان علیخانی را برانگیخت. تا جایی که او گفت: این تعهد کاری همسر شما برای من جالبه، اینکه به خاطر کار از حضور در برنامه ما منصرف شده؟!

در پایان مجری برنامه گفت ما نیز در کشورهای بسیاری مهاجر ایرانی داریم و نسبت به آن ها متعصب هم هستیم، پس بهتر است این نگاه را به مهاجرین داخل کشور نیز داشته باشیم.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و پنجم برنامه ماه عسل ۹۴

بیست و پنجمین شب ماه عسل اگر چه به زعم احسان علیخانی قصه ای متفاوت داشت، اما از دید اکثر بینندگان، داستان خاصی نداشته و به تعبیری خسته کننده و کسل آور بود. در ابتدای برنامه صحبت از طرح محسنین شده و مجری برنامه بیان کرد که تاکنون بیش از ۲۰۰ هزار نفر از این طرح حمایت کرده اند.

مهمان نخست خانم نظری بودند که به همراه دوستش آمده بود. ایشان بنابر دلایلی سال هاست جدا از خانواده زندگی می کنند و به دلیل تنهایی، با خانمی که همراهش بود و از معلولیت ذهنی رنج می برد، هم خانه شده و الان بیش از ۱۵ سال است با هم زندگی کرده و دوستی بسیار عمیقی میان آن ها شکل گرفته بود؛ آن ها به گفته خودشان مکمل یکدیگر هستند.

مهمان دوم مادری دلسوز و فداکار اهل قم بود، که با دو فرزندش در برنامه حضور یافت.یکی از فرزندان ایشان معلولیت ذهنی داشت. ایشان که سال ها پیش همسر خود را از دست داده بود، به تنهایی و با تلاش بسیار فرزندان خود را بزرگ کرده بودند. او در پایان از تمام خانواده ها خواست که هرگز فرزندان معلول خود را تنها نگذارند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و چهارم برنامه ماه عسل ۹۴

در ابتدای برنامه احسان علیخانی اعلام کرد تاکنون بیش از ۱۷۵ هزار نفر جهت حمایت از طرح محسنین اعلام آمادگی کرده اند و افراد سرشناسی چون مهدی یراحی، سینا حجازی، میترا حجار، مهدی پاکدل، بهنوش طباطبایی، نرگس محمدی و دانیال عبادی نیز به این جمع پیوسته اند.

شب بیست و چهارم ماه عسل حول مقوله ازدواج جوانان می گشت. نخستین مهمان امشب سید محمد امین جعفری حسینی به همراه همسرش بود. این وکیل تاکنون ٢٧ زوج در آستانه طلاق را باهم آشتی داده بود. در گپ و گفت، این زوج از ماجرای ازدواج خود گفته و همسر ایشان دلیل ازدواجش را مردم داری این وکیل دانستند.

مهمان بعدی ماه عسل خانم مقدمی بودند؛ ایشان در امر ازدواج و وصلت دادن جوانان فعال بوده و زوج های زیادی را به یکدیگر معرفی کرده بود. در ادامه دو زوج در برنامه حضور یافتند. زوج خوشبخت اول به وساطت خانم مقدمی به هم معرفی شده بودند و از زندگی خود راضی بودند. زوج دوم که به همراه فرزندشان حضور داشتند، چند سال پیش در شرف طلاق بودند که خوشبختانه با کمک و وکالت اقای جعفری حسینی از این تصمیم منصرف شده و از زندگی فعلی و تصمیم به ادامه دادن، راضی بودند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و سوم برنامه ماه عسل ۹۴

در ابتدای برنامه احسان علیخانی درخصوص استقبال فراوان و مثال زدنی از طرح محسنین و شرکت بیش از ۱۵۰ هزار نفر در این طرح از جمله افرادی چون حمید گودرزی، پژمان بازغی ، مازیار فلاحی، پرستو صالحی، ماه چهره خلیلی، فریبا متخصص و حدیث میرامینی صحبت کرد.

ماه عسل در بیست و سومین شب در دکور کهکشانی یک مهمان متفاوت، دلسوز و خوش قلب داشت. دکتر نبی، انسان دوست داشتنی و خوش کلامی بودند که قصه خود را اینگونه بیان کردند. او پس از فارغ التحصیلی با توجه به اندرز اساتید، تصمیم به انجام یک کار متفاوت اما به یادماندنی می گیرد. در همین راستا ضمن مشورت با دوستان و همکاران، کارخانه ای راه اندازی می کند که شرط استخدام در آن داشتن سوء پیشینه است. به بیان دیگر افرادی می توانند در این کارخانه مشغول به کار شوند که سابقه زندان داشته باشند.

در ادامه صحبت های گرم و شیرینی از سوی جناب نبی مطرح شده، تا جاییکه علیخانی از او خواست سال آینده مجری‌گری را به عهده بگیرد! دکتر بیان کرد که عاشق همکارانش بوده و هرگز بی معرفتی و خیانتی از سوی آنان ندیده است. در پایان ضمن پخش کلیپی از مراسم باشکوه تشییع جنازه شهید سید جلیل میری ورکی، غواص خط شکن، دو نفر از افراد سوء پیشینه ‌دار به همراه همسرانشان در برنامه حضور یافتند که یکی از آن‌ها در کارخانه دکتر نبی مشغول فعالیت بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و دوم برنامه ماه عسل ۹۴

عباس لاجوردی، مستند ساز ایرانی، تنها مهمان امشب ماه عسل بود؛ او قصه ای عجیب و قابل تأمل از ساخت یکی مستندهایش بیان کرد. داستان این مستند به اهانت های متعدد صورت گرفته به پیامبر بزرگ اسلام مربوط می شد. در جریان ساخت او راهی امریکا شده که با تری جونز کشیش کلیسای فلوریدا که با اهداف سیاسی در یازده سپتامبر دستور به قرآن سوزی داده بود، مصاحبه داشته باشد. اما زمانیکه به آمریکا می رسد موفق به این دیدار نشده و در این باره گفت: “دلم لرزید و با خود گفتم یا رسول الله آمده ام تا دینت را کمک کنم اگر صلاح است یاری ام کن!” فردای آنروز در عین ناباوری این کشیش را در خیابان های نیویورک دیده و با او صحبت می کند. اصلی ترین سؤالی که او از تری جونز پرسیده بوده این بود که آیا قرآن خوانده ای؟ که با پاسخ “نه” او مواجه می شود؛ این مستندساز بیان کرد با آن پاسخ فهمیدم که حرکت او از روی جهالت و نادانی بوده است.

در ادامه بخش هایی از این مستند پخش شده و لاجوردی درخصوص سفر به دانمارک توضیحاتی بیان کرد. هدف از این سفر مصاحبه با کاریکاتوریست ضد اسلام دانمارکی، کورت وستورگارد، بوده که اولین کاریکاتورهای موهن علیه مقدسات مسلمانان وحضرت محمد را به تصویر کشیده است. او گفت زندگی این فرد شبیه سلمان رشدی میباشد و یافتن و مصاحبه با این کارکاتوریست بسیار دشوار بوده اما سرانجام موفق به این کار می شود.

سپس ضمن پخش بخش هایی از این مستند، این مستندساز بیان کرد: صهیونیست ها علیه ایران برنامه ریزی می کنند و هدفشان این است که غرب را در مقابل ایران قرار دهند و او با ساخت این مستند بخشی از این حقایق را به تصویر کشیده است. در انتها همسر، فرزند و دو نفر از دوستان این مستندساز در برنامه حضور یافتند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیست و یکم برنامه ماه عسل ۹۴

نخستین مهمان امشب مادری مهربان بودند. ایشان که به همراه دو دختر خود در برنامه حضور یافته بودند، حدود ۵ سال به بچه های بهزیستی سر زده و از حال و هوای آن ها باخبر می شدند تا اینکه روزی یکی از بچه ها از این خانم تقاضا می کند که او را با خودش به خانه ببرد و پیش آن ها زندگی کند. این بانو با همسر و فرزندانش صحبت کرده و سرانجام آن ها را به این کار راضی می کند تا اینکه زمانی که برای سرپرستی او اقدام می کنند، خانواده دیگری فرزندی او را به عهده گرفته بود؛ لذا آنان که نیت خود را کرده بودند، دختر دیگری را به فرزندی انتخاب می کنند. فاطمه خانم که هم اکنون صاحب پدر و مادر و سه خواهر مهربان و دلسوز شده بود، یکی از همراهان همین خانم بود. او می گفت از زندگی خود خیلی راضی است و گویی به تازگی صاحب هویت شده و حتی اگر پدر و مادر واقعیش نیز بازگردند، حاضر نیست به نزد آن ها برود.

دومین قصه امشب نیز از زبان بانویی فداکار بیان شد. ایشان چند سال پیش با مردی ازدواج می کند که پیش از این ازدواج کرده که همسر قبلیش فوت شده بود. این آقا از ازدواج قبلی خود ۷ فرزند داشت؛ متأسفانه پس از گذشت مدتی، شوهر خانم بر اثر سکته قلبی جان خود را از دست می دهد. این بانوی دلسوز با وجود اصرار زیاد خانواده مبنی بر رها کردن فرزندان و بازگشت به خانواده خودش، به درخواست شوهرش قبل از مرگ، آن ۷ فرزند را رها نکرده و حق مادری را بیش از هر مادری ادا می کند.

دو بزرگوار دیگر نیز در برنامه حضور داشتند که یک مؤسسه برای کودکان زیر ۶ سال و مؤسسه دیگری برای ۶ تا ۱۸ سال دایر کرده و در این خصوص صحبت هایی کردند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت بیستم برنامه ماه عسل ۹۴

احسان علیخانی در ابتدای برنامه از شناسایی ٢٧٠ هزار کودک که زندگی شبیه عقیل ۸ ساله، مهمان روزهای نخست ماه عسل، گفته و بیان کرد به همین منظور در روزهای آتی سامانه کمک رسانی در جهت حمایت از این کودکان اعلام خواهیم کرد. در ادامه مجری برنامه با افتخار اعلام کرد که نخستین شهید از شهدای دلاور غواص شناسایی شده و با غرور تمام امشب مهمان خانواده و همرزمان این شهید است.

شهید سید جلیل میری ورکی مهمان واقعی بیستمین شب ماه عسل بود. این بزرگوار  یکی از ۱۷۵ شهید غواص و خط‌شکن بود که در عملیات کربلای ۴ به شهادت رسیده‌ و پیکر آنها با دستان بسته پس از گذشت ۲۹ سال از شهادتشان در یک گور دسته‌جمعی در ابوفلوس تفحص شد.

در ابتدا دو تن از همرزمان این شهید در خصوص عملیات کربلای ۴ ، شهادت مظلومانه و اسارت شهدای غواص حقایقی را روایت کردند.در ادامه آیتمی از تشییع پیکر ١٧۵شهید غواص خط شکن پخش شد. پس از آن مادر، همسر، خواهر، برادر و دو فرزند این شهید گرامی در قاب کهکشانی حضور یافتند.

آنها بیان کردند که شهید ورکی در سال۶٠ ازدواج کرده و زمانی که به جبهه می رود فرزند اولش ٢ ساله بوده و همسرش دومین فرزندشان را باردار بوده است. وی در سال ۶۵ در عملیات کربلای  ۴ به درجه رفیع شهادت نائل می گردد.

پسر شهید در پاسخ به احساسش نسبت به شناسایی هویت پدرش پس از ٢٩سال بیان کرد: فقط ٢سالم بود که پدرم شهید شد؛ قبل از این معنی پدر را نمی فهمیدم  ولی هم اکنون این حس برایم بسیار زیباست. سپس دختر شهید اضافه کرد: لذت پدر داشتن را الان حس می کنم. حاضرم تمام دنیایم را بدهم تا نگاه پدرم را ببینم.

پس از آن آیتمی از لحظه دیدار خانواده شهید ورکی پس از ٢٩ سال با پیکر فرزند شهیدشان پخش شد. این دیدار در شب نوزدهم ماه رمضان یعنی دو روز پیش رخ داده بود؛ در آن مستند مادر بزرگوار این شهید با آغوش گرفتن پیکر مطهر فرزندش پس از سالها انتظار دلش آرام می گیرد و بی دریغ می گرید؛ در حالیکه در این سالها هرگز کسی گریه ی این مادر را ندیده بود. لازم به ذکر است که تشیع پیکر شهید ورکی پنج شنبه ساعت ١٠صبح در کرج برگزار می شود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت نوزدهم برنامه ماه عسل ۹۴

نخستین مهمان امشب ماه عسل جوانی ۲۶ ساله به نام حسین بود. حدود ۵ سال قبل و درست شب قبل از اعزام به سربازی، او به دلیل مستی و سرکشی جوانی، در محله خودشان در شهر مشهد با یک فرد غریبه به طرز بسیار بچه گانه درگیر شده و پس از کتک کاری به خانه خودشان رفته و با آوردن چاقو او را مورد ضرب و شتم قرار داده و فرار می کند. متأسفانه آن شخص به قتل رسیده و حسین پس از شنیدن این موضوع ابتدا به حرم امام رضا رفته و سپس خود را به نیروی انتظامی معرفی می کند. او پس از پنج سال حبس هنگام اجرای حکم قصاص مورد عفو قرار می گیرد و هم اکنون در کیف فروشی مشغول کار است. حسین به همراه خواهر، شوهرخواهر و فردی که در عفو او نقش مهمی داشته، مهمان ماه عسل بودند.

قصه دوم مربوط به خانمی بود که دوست صمیمی برادرش، قاتل برادر عزیزش بوده و او به هیچ عنوان حاضر نبوده که رضایت بدهد. تا اینکه روز قصاص فرا رسیده و از قضا قاتل ۱۸ ساله ای نیز همزمان با قاتل برادرش در همان روز می خواستند قصاص کنند؛ مادر و خانواده قاتل ۱۸ ساله بسیار پریشان و گریان بوده و این خانم نزد خانواده آن مقتول رفته و از آن ها تقاضای عفو می کند که با مخالفت آن ها مواجه می شود؛ سپس این خانم به خاطر آن فرد از خون برادرش می گذرد تا آن ها نیز از خون آن پسر ١٨ساله بگذرند به طوری که  هر دوی آنها از قصاص نجات پیدا می کنند. او در انتها گفت از اینکه خداوند لذت بخشش را به من چشاند بسیار خوشحالم و الان آرامش دارم.

مهمان بعدی ماه عسل جوانی به نام رضا بود. روزی سوار خوردوی شخصی خود بوده که چند نفر به آینه ماشینش می زنند و در مقابل به جای عذرخواهی، به لاستیک ماشینش زده و فحش و ناسزا می دهند؛ رضا از ماشین پیاده شده و به آن ها می گوید که چرا فحش می دهید که در نتیجه آن با هم گلاویز شده و یکی از آن ها با چاقوی ضربه شدیدی به سر رضا می زند که در نتیجه آن رضا مورد عمل جراحی قرار می گیرد و از ناحیه ی حنجره دچار مشکل می شود.

در انتها احسان علیخانی بیان کرد که درست است قصه ی امشب تکراری بود ولی مگر تمام می شود و تمام اتفاقات قصه ی آن ها در عرض کمتر از چند ثانیه رخ داده بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت هجدهم برنامه ماه عسل ۹۴

ماه عسل ۹۴ در هجدهمین شب مهمان یک زوج بوده و آن ها داستان زندگی خود را روایت کردند که به نوع خود جذاب و خواندنی است. محمد در سال ۶۴ به دنیا آمده و زمانیکه ۱۴ سال داشت به پیشنهاد عمویش به همراه خواهر بزرگترش به آمریکا می رود. آن ها مدتی نزد عموی خود زندگی می کنند تا اینکه موفق می شوند با اجاره کردن منزلی، زندگی خود را مستقل کنند.

محمد ضمن ادامه تحصیل به کسب و کار نیز مشعول شده و پس از فارغ التحصیلی موفق به راه اندازی یک شرکت شده که پس از گذشت زمانی موفقیت مالی نسبتاً خوبی نصیبش می گردد. اما متأسفانه او به مرور با مجالس لهو لعب، پارتی های شبانه، مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر آشنا شده و خانواده اش نیز مخالفت زیادی نمی کردند. البته صحبت که به اینجا رسید شیطنت هایی از سوی احسان علیخانی رخ داده که همسر محمد را تحریک به برخورد با او کرد.

محمد در ادامه بیان کرد که روزی قصد رفتن به برزیل برای شرکت در کارناوال این کشور که یکی از فاسدترین مراسم های برزیل است را داشتم؛ خواهرم آن روز مرا از زیر قرآن رد کرده و حتی قرآن را نیز به او می دهد که با خودش ببرد. زماینکه به برزیل می رسد، هنگام استراحت کردن تصمیم می گیرد نگاهی به قرآن بیاندازد و معانی فارسی آن را بخواند؛ به گفته خودش ناگهان آیات قران مانند پتکی بر قلب او فرود آمده و دچار سرگشتگی و پریشان حالی عجیبی می شود؛ او دیگر به آن مراسم فساد نرفته و از آنجا راهی جنگل های آمازون شده و در این حین قرآن را می خواند.

او پس از یک ماه زندگی در جنگل های آمازون به آمریکا بازمی گردد و شروع به روزه گرفتن و نماز خواندن می کند و از زندگی سابق و تفریحات ناسالمش فاصله می گیرد، سپس به سفر حج می رود و پس از بازگشت، در لس آنجلس در جلسات آشنایی با امام حسین (ع) شرکت می کند و راه خود را پیدا می کند. محمد که به تعبیر خودش به تازگی مسلمان شده و تولد دوباره یافته است، در همین جلسات با همسرش که از سه سالگی در آمریکا زندگی می کرده آشنا می شود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت هفدهم برنامه ماه عسل ۹۴

نخستین مهمان امشب جوانی خوش سر و زبان به نام عباس از شیراز بود. او سال ها پیش در شهر خود دست فروشی می کرده که پس از اینکه عاشق دختری می شود، پدر دختر مورد علاقه اش به او می گوید باید دست فروشی را کنار گذاشته، به تهران برود و پس از اینکه مکانیک ماهری شد به شیراز برگردد تا با ازدواج آن ها موافقت کند. او نیز به تهران رفته و همان شبی که به شیراز باز می گردد، شب عروسی آن دختر بوده و تلخ ترین شب زندگی عباس رقم می خورد. او مجددا دست فروشی را شروع می کند که شهرداری شیراز بساطش را جمع کرده و مجبور می شود به روستای خود یعنی بوانات برود. روزی دو آلمانی به طور اتفاقی مهمان آن ها شده که با وجود بسیار فقطرانه و محقر بودن خانه، از فضا و غذایی که همسرش درست کرده بود بسیار خوششان آمده و حدود دویست هزار تومان یعنی درآمد چند ماه عباس به او پرداخت می کنند. سال بعد نیز مهمان پنج آلمانی دیگر می شود که او به مرور خانه خود را گسترش داده و روستا را به یک روستای توریستی تبدیل می کند.

صادق دومین مهمان شب هفدهم ماه عسل بود؛ او در لیست معروف سفر ۲۰۱۵ به مریخ ثبت نام کرده و جزو آن صد نفر بود؛ این سفر هیچ گونه بازگشتی نداشته چرا که تنها فناوری رفت وجود دارد و برای بازگشت مواردی درنظر نگرفته اند. این جوان دلیل خود را کنجکاوری و دغدغه علمی بیان کرد؛ دو نفر از دوستان صادق که مشوق او نیز بودند هم در برنامه حضور داشتند.

در ادامه آیتمی پخش شد که که زندگی خانواده ای را نشان می داد که ۷۴ سال در کوه زندگی کرده و نه شناسنامه داشتند و نه حتی یک بار به شهر آمده بودند. سپس آقای بهمن یار، پدر همین خانواد، به همراه آقای ایزدی، شخصی که آن ها را پیدا کرده بود در برنامه حضور یافته و در این زمینه مقدار صحبت کردند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت شانزدهم برنامه ماه عسل ۹۴

شانزدهمین شب ماه عسل تنها یک قهرمان داشت به نام حاج محمد! در ابتدا ایشان در صحنه حضور نداشتند و برخی از همراهانشان آمده بودند؛ هر یک از آن ها صفتی را در مورد او به کار برد: جسارت، قدرت، شجاعت، صبوری، انرژی. سپس کلیپی از حاج محمد پخش گردید که او را در حال کشاورزی نشان می داد.

در ادامه خودش به دکور کهکشانی ماه عسل ۹۴ وارد شد. او گفت من بی نرمز هستم و اگر الان روی ویلچرم به خاطر اعتقادم هست. قهرمان قصه امشب گفت که با اجازه پدرش به جنگ رفته البته با شرط گرفتن دیپلم؛ او در زمان جنگ قطع نخاع شده بود ولی هرگز یکجا بند نبوده و انرژی و انگیزه خود را از دست نداده بود.

حاج محمد هنگام درمان در آلمان، کتاب های درسی را مرور کرده و پس از بازگشت به ایران با شرکت در کنکور رشته حقوق قبول شده که به علوم سیاسی تغییر داده بود. در ادامه صحبت هایی میان او و احسان علیخانی درمورد جوان های امروز و دیروز صورت گرفته که حاج محمد تفاوتی بین آن ها ندید جز نداشتن تشویق و روحیه کافی برای جوان های امروزی!

حاج محمد یک سؤال جالب از احسان علیخانی پرسید که درد و دل های او باز شده و چند دقیقه ای صحبت کرد؛ علیخانی در پاسخ به این سؤال که چقدر حقوق می گیرد گفت: درآمد من برای یک سال دویدن و کار کردن برای اجرای این برنامه ۴۵ میلیون تومان است. ما باید ۴ساعت حرف بزنیم و کلی سخت گیری و فشار بعد حقوقم را می دهند. احسان در ادامه گفت: وقتی شاد و خوشحال حرف می زنیم، میگویند دروغ گفت وقتی از آسیب و حقیقت میگوییم، میگویند تلخی هستید!

مجری ماه عسل در ادامه گفت: من میدونم چه زمانی توی دستمون هست و قبول میکنم ما اشتباه کردیم و عذر میخواهم ومن می دونم میلیون ها مخاطب داریم و اگر بفهمم خاطر مردم مکدر میشه میرم؛ من ۳۵ شب هست که خانوادم را ندیدم و روی مبل دفتر خوابیدم چون با بچه ها مشغول کار بودیم؛ من بابت اشتباهمون عذر میخواهم وما اگر هستیم به خاطر شما هاست و روایت قصه های مردم و اگر شما ها دوست ندارید، خداحافظ!

___________________________________________________

خلاصه قسمت پانزدهم برنامه ماه عسل ۹۴

نخستین مهمان امشب ماه عسل پسری ۲۳ سال بود که زمانیکه ۹ سال داشت ناگهان احساس ضعف شدیدی کرده و پس از مراجعه به پزشک و تشخیص نادرست و تجویز داروی اشتباهی تا نزدیکی کما پیش می رود؛ پس از آزمایشات بیشتر متوجه می شوند که او سرطان خون دارد؛ او با وجود سن کم ولی با داشتن انگیزه بالا، شیمی درمانی را آغاز کرده و برای مدتی وضعش بهبود می یابد. تا اینکه پس از گذشت چندین ماه، پزشک ها از او قطع امید کرده و تصمیم به قطع کردن دستگاه از او می گیرند؛ اما عمویش که بسیار به فریدون علاقه مند بوده پیراهن او را از اردبیل به مشهد برای شفاعت می برد و پس از اینکه به اردبیل بر می گردد؛ سلامتی او رو به بهبود می یابد. جالب است بدانید که او هم اکنون در سلامت کامل به سر برده و حدود ۷ سال است که هیچ دارویی مصرف نمی کند.

در ادامه دو پسر و دو دختر نیز به جمع اضافه شدند؛ این بچه ها همگی مبتلا به بیماری های خونی و سرطانی بودند اما مالامال از انرژی و انگیزه! ستاره خانم که ۱۳ سال دارد، هم اکنون نیز تحت درمان بوده وپس از خدا، پدرش را منشأ این امید می داند. سپس ثریا خانم ۹ ساله، آقا یاسین ۶ ساله و امید از آرزوها و رؤیاهاشون گفتند و اینکه به زودی سرطان را شکست می دهند.

پس از صحبت بچه ها، کلیپی از محمد علیزاده در محک پخش شده و سپس چند تن از بازیکنان تیم فوتبال ۹۸ از جمله رهبری فر، خداداد عزیزی، نیما نکیسا، محمد نوازی، رضا شاهرودی و سیروس دین محمدی به روی صحنه ماه عسل آمدند. این نفرات به همراه علی دایی، کریم باقری و مهدی مهدوی کیا، کمپینی راحت انداخته که تاکنون با سفربه شش شهر و دربیمارستان های مخصوص بیماران سرطانی، بازی های خیریه باکودکان انجام دادنده که ضمن روحیه دادن به آن ها، جشن گلریزان برگزارکرده تا این کودکان وخانواده هایشان با خیالی آسوده تر به فکر درمان بیماری فرزندان باشند. در ادامه نیز هریک از این ورزشکاران، درمورد این کار و حس و حال خودصحبت کردند.

در پایان هر کدام از بچه از آرزوها و آینده خود گفته که ستاره وثریا می خواهند پزشک شوند، یاسین دوست دارد دانشمند شود و امیدنیز عاشق بازیگری است. در نهایت ثریا دعاکرد که هم پروتز پایش خوب شود وهم بقیه کودکان سلامت باشند و ستاره نیز ظهور امام زمان و سلامتی همگی را آرزوکرد.

___________________________________________________

خلاصه قسمت چهاردهم برنامه ماه عسل ۹۴

چهاردهمین صفحه ماه عسل ۹۴ نیز ورق خورد؛ امشب احسان علیخانی میزبان چند پدر بزرگ و مادر بزرگ مهربان و دوست داشتنی بود. نخستین مو سفیدان امشب، ۷۲ سال از زندگی مشترکشان گذشته و الان خانم ۸۹ ساله و همسرشون ۹۴ ساله بودند. جالب است بدانید که چندی قبل بانوی محترم مدرک طب سنتی در دانشگاه تهران گرفتند.

دو پدر بزرگ عزیز به همراه نوه هایشان نیز در برنامه حضور داشتند؛ یکی از آن ها از لحاظ جسمی بسیار سالم و فعال بوده و با وجود ۷۴ سال سن، هنوز کوهپیمایی می کردند و به گفته خودشان بیش از ۳۰ مرتبه قله دماوند را فتح کرده بود؛ مو سفید دیگر هم اکنون در سن ۸۴ سالگی دانشجوی حقوق دانشگاه آزاد مهاباد بوده و علاوه بر آن دو مدرک لیسانس دیگر نیز داشتند.

آخرین مهمانان امشب، تازه عروس و دامادای بودند که البته رکورد مسن ترین عروسی را داشتند؛ آقا داماد ۹۲ سال و عروس خانم ۶۷ سال داشتند. این زوج یزدی که فقط یک ماه از آغاز زندگی مشترکشان می گذشت به همراه چند تا از نوه ها و نتیجه هاشون آمده بودند و به زندگی بسیار انگیزه و امید داشتند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت سیزدهم برنامه ماه عسل ۹۴

قصه شب سیزدهم ماه عسل حول محیط زیست می چرخید. نخستین مهمان امشب محیط بانی به نام هادی بود که به شغل خودش عشق می ورزید و بسیار مسئولیت پذیر و پرتلاش بود. او تعریف کرد که روزی خبر دادند در منطقه ای شکار صورت گرفته و سریعاً به همراه همکارانش خود را به آن نقطه رساند که با چهار شکارچی مسلح مواجه شدند؛ یکی از آن ها از ترس خود را باخته و به جلوی پای آن ها افتاد اما سه نفر دیگر به محیط بانان تیراندازی کرده و سه تیر به آقا هادی اصابت کرد.

مدعوین بعدی امشب، پدری مهربان و دوست داشتنی به همراه دو پسرش بودند؛ آن ها به شغل دامپروی مشغول می باشند. آن ها تعریف کردند که یک شب پلنگ به گله آن ها حمله کرده و حدود ۴۰ بره را کشته و تعدادی را هم با خود می برد؛ در این هنگام پسر کوچکتر اسلحه خود را برداشته که به سوی پلنگ شلیک کند که پدرش مانع از این کار شده و به او می گوید که این حیوان بسیار کمیاب است و نسلش در حال انقراض است.

مهمان بعدی قسمت سیزدهم، شکارچی بسیار قهاری بودند که چند وقت قبل به طور کامل شکار را کنار گذاشته اند که داستان آن از این قرار بود؛ روزی چند کبک را شکار کرده و به خانه می آورد که به طور اتفاقی دختر سه ساله اش کبک های بی جان و خونین را دیده و پس از گریه فراوان با پدرش قهر کرده و حتی شام نمی خورد؛ روز بعد از پدرش می خواهد تفنگش را باسنگ بشکند و هیچ وقت به شکار نرود و این مرد نیز به همراه چندین شکارچی دیگر با سنگ تفنگ خود را می شکنند و حتی آن را نمی فروشند.

آخرین داستان این قسمت مربوط به شکارچی دیگری بود؛ افشین در این زمینه گفت، روزی تعدادی دراج (نوعی پرنده) شکار کرده که محیط بان او را دستگیر و راهی دادگاه می کند؛ افشین با توجه به استرس فراوانی که نسبت به آنتن زنده داشت، تا همینجای قضیه را بیشتر نتوانست تعریف کند و قاضی محترمی به جمع اضافه شده تا مابقی قصه را بیان کنند؛ در ادامه او بیان کرد که به جای بریدن زندان و جریمه برای افشین، قرار تعویق صدور حکم متهم استفاده شد؛ این بدان معنی است که به مدت یکسال به متهم فرصت دادند در ازای ادا کردن دو شرط، از حکم صادره معاف گردد؛ شرط اول این بود که به عنوان محیط بان افتخاری محیط زیست معرفی شده و در این حرفه مشغول به کار گردد و شرط دوم هم ارائه تحقیقی جامع درخصوص پرندگانی که در دریاچه تالاب زندگی می کنند تا بدین ترتیب به این حیوانات علاقه بیشتری پیدا کند. افشین نیز این دو شرط را به نحو احسنت انجام داده و هم اکنون ضمن معاف شدن از حکم صادره، محیط بانی با تجربه ودلسوز شده است.

___________________________________________________

خلاصه قسمت دوازدهم برنامه ماه عسل ۹۴

ماه عسل در شب دوازدهم میزبان سه زوج از استان های تهران، البرز و کهگیلویه و بویر احمد بود. زوج تهرانی حدود ۲۴ سال از زندگی مشترکشان گذشته و دلیل ازدواج خود را پذیرفتن خواسته های طرف مقابل بیان کردند؛ آقا در ابتدا پیمانکار بوده که در سال ۸۰ با بلندپروازی تصمیم به راه اندازی فروشگاه کت و شلوار در شهرهای مختلف کرده که با ورشکستگی و بدهی فراوان مواجه می شود؛ او مجبور به فروش تمام زندگی خود شده و کل دارایی اش را از دست می دهد و با ابن وجود طلبکارها آسایش خانواده اش را گرفته و در نهایت مجبور به فرار کردن بدون اطلاع به همسرش می شود. خانم او نیز به اجبار به منزل پدرش می رود تا اینکه حدود ۴ ماه بعد اتفاقی با خواهر شوهرش صحبت می کرده که صدای همسرش را می شنود و پس از صحبت با هم، تصمیم می گیرند با عشقی که در میانشان است، زندگی خود را مجددا بسازند و از صفر شروع کنند.

زوج دوم از کهگیلویه و بویر احمد بودند؛ سه سال از ازدواج آن ها می گذشت و درست در روزی که متوجه می شوند خانم باردار است یک اتفاق دردناک برای آقا می افتد؛ او در طی حادثه سقوط آسانسور، از ناحیه کمر آسیب فراوان دیده و اکنون ویلچرنشین شده است. همسرش که عاشق او و زندگیش است؛ تمام کارهای زندگی را برعهده گرفته تا آب در دل شوهر و دخترش تکان نخورد. البته خودش اظهار می کند که یک سال ماندن هنر نیست بلکه ده سال دیگر هم اگر مرا توانستید برروی این صندلی دعوت کنید، اونموقع کاری کرده ام.

آخرین زوجی که در قصه دوازدهم ماه عسل ۹۴ حضور داشتند، ۴ ماه از عقدشان گذشته بود؛ آن ها سالیان قبل همسایه و هم بازی دوران کودکی بودند که با نقل مکان کردن خانواده پسر، به طور کامل ارتباط آن ها قطع می شود. طی حادثه ای دختر خانم حدود ۴ سال قبل ویلچر نشین شده بود؛ چند ماه پیش آقا پسر به طور اتفاقی دختر را برروی ویلچر می بیند که مجددا عشق بچگی هایش سر باز می زند. در ادامه با چندین ماه مخالفت از هر دو خانواده، نظر مساعد آن ها را جلب کرده و با هم عقد می کنند.

در نهایت مستند جذابی از محمد پیوندی و حامد میرفتاحی پخش گردید که داستان زندگی حسین آقا کوه کن را نشان می داد که در یکی از کوهستان های کردستان برای خود در دل کوه غاری ساخته بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت یازدهم برنامه ماه عسل ۹۴

یازدهمین شب ماه عسل پیرامون افرادی گذشت که یک روش منحصر به فرد برای زندگیشون انتخاب می کنند. نخستین مهمان امشب خان جوانی بودند که برخلاف بسیاری از بانوان یک مسیر دشوار و عجیب برای زندگیشون انتخاب کرده بودن و آن هم ریاست معدن زغال سنگ بود؛ جالب اینجاست که پدر ایشون کارگر، مادرشون خانه دار، برادرانشون شغل ازاد و خواهرشون بوتیک داشتند. این بانوی جوان سال ۸۴ و پس از فراغت از تحصیل در همین رشته دانشگاهی، در محیط کارگاه مشغول به کار شده و در سال ۸۵ به عنوان ریاست معدن انتخاب می شوند؛ البته در ابتدا مقاومت های زیادی به خصوص از سمت کارگران وجود داشته اما امروز پس از گذشت چند سال از این ماجرا ایشان خود را کاملاً در محیط کار اثبات کرده و چه بسا کارهایی که به لطف زحمات و وجود وی انجام شده است.

دومین مهمان امشب آقای جوانی بودند که یک شغل عجیب و صد البته ترسناک داشتند؛ ایشون در ارتفاع ۴۰۰ میتری به بالا در برج میلاد، شیشه ها را تمیز می کردند؛ جالب اینجاست که او مدت ها شغل خود را از خانواده پنهان کرده بود که یک روز اتفاقی یکی از اقوام او را در حال کار کردن دیده و فیلم از او گرفته و به مادرش نشان می دهد؛ خانواده به خصوص مادرش با او مخالفت می کنند ولی او عاشق شغلش است و به این راحتی زیر بار حرف آن ها نرفته و به این کار ادامه می دهد.

سومین نفر آقا پسری بوده که دارای مدرک مهندسی کامپیوتر است اما شغلش مانکن ثابت است؛ بدین معنی که به عنوان مانکن ویترینی در مغازه ها و پاساژها جهت جلب توجه حاضرین می ایستد. جالب اینجاست که او رکورد هم زده و بیش از ۳ ساعت در یک ویترین به صورت ثابت ایستاده است. البته یک بار هم شخصی برای مطمئن شدن از اینکه او واقعاً مانکن هست یا خیر، آب جوش رویش می ریزد.

دو نفر بعد که در پیش روی احسان علیخانی قرار گرفتند شغل جالب اما شادی داشتند؛ مهمان چهارم آقای جوانی بودند که نقش ساقدوش داماد را بازی می کردند؛ یعنی با یک لباس شیک و موجه در کنار داماد قرار می گرفتند تا او را راهنمایی کنند. مهمان پنجم خانم جوانی بوده که کار پوزیسین عروس انجام می دهند؛ بدین معنی که برای ژست عکس و سناریوی فیلم عروسی طراحی می کنند.

اما آخرین مهمان امشب باز هم شغلی عجیب اما ترسناک داشت؛ دختر جوانی که موتورسوار دیوار مرگ می باشد. او از سه سالگی برروی موتور نشسته و از پنج سالگی توسط پدرش به صورت حرفه ای آغاز به آموزش می کند. البته به گفته خودش دو سال است که به دلیل شرایط جامعه به او مجوز اجرا نداده اند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت دهم برنامه ماه عسل ۹۴

ابتدا باز هم صحبتی از دلاوری های آن بیست و سه نفر پیش کشیده شده و پس از مشاهده پست صحنه شب قبل، داستان اصلی شب دهم ماه عسل آغاز گردید. مهمان نخست خانمی بودند که دارای ۴ فرزند بوده و همسر و پسر بزرگ این خانواده که ۲۴ ساله بود اعتیاد داشتند؛ پسر این خانم بسیار او را مورد آزار و اذیت قرار داده و چندین بار تلاش کرده که او را ترک داده وبه کمپ برده بودند ولی نه تنها موفق نشده بلکه از خانه نیز فرار کرده بود.

دومین مهمان خانمی بودند که چندین سال معتاد بوده و حتی پس از دستگیری شوهرش، فروشنده مواد مخدر نیز می شود و به گفته خودش زمانی مواد را به فرزتدانش ترجیح داده و حتی کارتن خواب نیز شده بود ولی الان ترک کرده و از شرایط فعلی بسیار راضی بود؛ سومین مهمان آقایی بودند که ایشان نیز ترک کرده بودند و البته به گفته خودش تا جایی پیش میرفته که از روی توهم بالا قصد کشتن همسرش را نیز می کرده است.

در ادامه اتفاق جالبی افتاده و پسری به جمع اضافه شده که پسر مهمان اول بودند و او ۶ ماه بود ترک کرده و به خاطر خجالت به خانه بازنگشته بود. پس از آن احسان علیخانی گفت چند وقت پیش یک شب را معتادان خیابانی گذراندند و حال آقایی در جمع حضور داشت که بیان کرد پس از ۳۴ سال امروز پاک شده و این مورد را مدیون بچه های ماه عسل بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت نهم برنامه ماه عسل ۹۴

قسمت نهم ماه عسل ادامه قصه شب قبل بود؛ داستان دلاوری اسیران جوان زمان جنگ تحمیلی. ابتدا خلاصه ای از شب گذشته بیان شده و سپس علیخانی در مقابل نویسنده کتاب آن بیست و سه نفر نشست؛ البته از مهمانان شب گذشته تنها تعدادی موفق شده بودند که امشب نیز مجددا حضور داشته باشند. سپس مستند ملاقات این افراد با صدام مجدداً پخش گردید.

جناب یوسف زاده در ادامه در مورد اعتصاب گفتند و اینکه شخصی به نام ملاصالح به عنوان مترجم آن ها انتخاب شده و زندانبان چند بار به آن ها گفته بوده که دست از اعتصاب بردارند ولی آن ها فقط در صورت رسیدن به خواسته هاشون به این کار رضایت می دادند و در نهایت او دستور می دهد که آب خوردن و دستشویی رفتن را نیز از آن ها منع کنند که پس از گذشت پنج روز، دو تا از اسرا بیهوش شده و مابقی نیز در وصعیت بسیار نابسامانی به سر می بردند که در نهایت مجبور می شوند به خواسته آن ها گوش داده و آن ها را به اردوگاه منتقل کنند.

در ادامه قصه، ملاصالح به صحنه ماه عسل وارد شد؛ قصه او بسیار شنیدنی و عجیب بود؛ او قبل از انقلاب به همراه یکی از اسرای عراقی زندانی بوده و پس از انقلاب نیز در زمان جنگ خودش اسیر می شود و حزب خلق عرب از عراقی ها میخواهند که او را به آن ها تحویل دهند که با وساطت هم سلولی قبلی خود که در آن زمان از افسران عالی رتبه عراقی بوده ، او به عنوان مترجم و اسیر در اختیار عراقی ها باقی می ماند. سپس او خودش کاری میکند که در اردوگاه ایرانی ها اسیر شود که پس از بازگشت به میهن او را به عنوان خائن به اشتباهی مجددا زندان می کنند تا زمانیکه ابوترابی روحانی مبارز ایرانی به مسئولین نامه زده و می گوید من از جانب همه ایرانیان شرمنده ملاصالح هستم و او هیچ گونه خیانتی نکرده است و بلکه آبروی اسرا را نیز حفظ کرده و پس از آن او آزاد می گردد.

___________________________________________________

خلاصه قسمت هشتم برنامه ماه عسل ۹۴

قسمت هشتم ماه عسل پیرامون ۲۳ اسیر جوان جنگ تحمیلی بود؛ در صحنه کهکشانی امشب ۲۱ نفر از ۲۳ نفر حضور داشتند و یکی از آن ها شهید شده و یکی به دلیل کسالت نتوانسته بود به برنامه بیاید. احسان علیخانی از سه نفر از مهمانان خواست که به نمایندگی از بقیه رو در روی او قرار بگیرند. یکی از آن ها نویسنده کتاب آن ۲۳ نفر بود ! این ستارگان در سنین ۱۳ تا ۱۸ سالگی به اسارت درآمده و هر یک با ترفندی خود را به جبهه جنگ رسانده بود؛ یکی با قائم شدن زیر صندلی قطار، یکی با تهدید و حتی دیگری با دروغ!

داستان اصلی این ۲۳ نفر از آنجا مورد توجه همگان قرار گرفته بود که در زمان اسارت با فیلمبرداری از لحظات خوشی و تفریح آنان و پوشاندن لباس نو و تمیز بر تن آن ها، عراقی ها سعی می کردند جوی روانی علیه ایران درست کرده و اینگونه نمایش دهند که آن ها به اجبار به جنگ آمده اند؛ اما این نیرنگ هیچگونه اثری نداشت تا اینکه صدام دستور می دهد که آن ها را پیش او ببرند.

در ادامه مستند ملاقات آن ها با صدام پخش شده و سپس علیخانی با تک تک آن ها درباره این ملاقات صحبت کرد؛ یکی از عکس یادگاری با صدام گفت؛ دیگری از نقشه خفه کردن صدام؛ اعتصاب غذا و شکنجه شدن نیز از اتفاقات بسیار تلخ آن روز بود.

علیخانی در پایان قسمت هشتم در حالیکه کتاب آن بیست و سه نفر را در دست داشت، از این جمع قول گرفت برای برنامه فردا شب نیز به همراه ملا صالح حضور داشته باشند؛ او گویی حق بزرگی بر گردن این جمع دارد؛ پس پرونده قسمت هشتم بازمانده تا فردا شب …….

___________________________________________________

خلاصه قسمت هفتم برنامه ماه عسل ۹۴

شب هفتم ماه عسل یک اتفاق جالب داشته و آن هم خواستگاری احسان علیخانی به صورت زنده بوده که در ادامه این ماجرا را حتما بخوانید؛ قصه امشب پیرامون بچه های بهزیستی گذشت؛ نخستین مهمان حامد بوده که پدر و مادرش زمان کودکی از هم طلاق گرفته بودند و او به تازگی لیسانس وکالت گرفته است. بهزاد نیز از دیگر بچه های بهزیستی بود؛ او که عاشق خوانندگی و بازیگری است تمام تلاش خود را کرده که در این راه قرار بگیرد اما به دلیل کمبود امکانات موفق نشده و حالا نیز در یک شرکت مهندسی مشغول به کار می باشد.

پس از صحبت های بهزاد مستندی از زندگی حامد و ساناز در بهزیستی پخش گردیده و سپس مرد بزرگواری به جمع اضافه شده که مؤسس این مرکز بوده و بچه ها به او آقا جون می گفتند؛ آقا جون درخصوص چگونگی شکل گیری مؤسسه و آمار آن توضیحاتی بیان کرد. او گفت که در این مؤسسه افراد بالای هجده سال را نگه داری می کنند و تلاش دارند با آموزش دادن به آن ها، مسیر تحصیل و درس را برای آن ها هموار کنند.

در ادامه ساناز نیز به جمع مهمان ها پیوسته و از حال و هوای بخش دختران مؤسسه صحبت کرد. پس از آن آقا جون در مورد ازدواج ها و اتفاقات خوبی که در این مؤسسه می افتد صحبت کردند که احسان علیخانی رو به حامد کرده و از او پرسید که آیا قصد ازدواج دارد یا خیر؟ که حامد در پاسخ با خجالت گفت یکی از دختران همین مؤسسه را برای ازدواج انتخاب کرده است که نام او را از آقاجون پرسید. سپس با یک حرکت غیرمنتظره، علیخانی گوشی موبایل را برداشته و با همان دختر خانم تماس گرفته و از او خواستگاری کرد؛ در ابتدا با طفره رفتن های دختر خانم مواجه شده ولی در پاسخ به این سؤال که ایا به حامد علاقه دارد او گفت که مسلماً این حس متقابل هست و پس از آن صدای سوت و کف حاضرین و عوامل پشت صحنه بلند شد.

آخرین صحبت های مهمانان کمی تلخ بوده و پیرامون بی مهری ها و نگاه های ناراحت کننده برخی از مردم بوده که دلیل عدم حضور برخی از بچه ها نیز همین موضوع بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت ششم برنامه ماه عسل ۹۴

قسمت ششم ماه عسل ابتدا با صحبت های احسان علیخانی پیرامون کینه ورزی و اینکه این روزها بهتر است کینه ها را دور بریزیم آغاز گشت. در ادامه نخستین مهمان های این شب آفا و خانمی بودند که دختر اول آن ها پس از ازدواج قصد سفر به خارج کرده و زمانیکه صاحب دو فرزند بودند، ابتدا به اندونزی رفته و سپس به صورت قاچاق و از طریق دریا راهی استرالیا می شوند که متاسفانه قایق آن ها غرق شده و تنها یکی از فرزندان این خانواده ۴ نفره زنده می مانند.

داستان بعدی حکایت آقایی بود که یک بار قصد مسافرت به خارج به صورت غیرقانونی کرده اما تا ترکیه رفته و موفق نشده و مجدداً به ایران بازگشته و پس از مدتی با فرد به ظاهر معتمدی آشنا می شوند و تمام دارایی خود را به ایشان می دهند ولی پس از یک هفته او ناپدید شده و تمام اموال را بالا می کشد.

مهمان بعدی آقایی بودند که در استرالیا آرایشگر بوده و زندگی خوبی داشتند اما با توجه به اینکه خانوادشان ایران بودند، به کشور بازگشتند. در ادامه با خانمی آشنا گشته که تمام خانواده اش آمریکا بوده و برای مدتی نیز ایشان به آمریکا می روند، اما با توجه به تفاوت های فرهنگی و اخلاقی تصمیم می گیرند به ایران باز گردند.

جناب دکتر مهرمنش مهمان بعدی ماه عسل بودند؛ ایشان از دوران دبیرستان و بیش از سی سال خارج از کشور بودند و در آنجا دکترای روانشناسی و جراحی قلب میگیرند ولی باز هم به وطن بازگشته تا به ایرانیان خدمت کنند. در پایان نیز با پخش مستندی از پروفسور سمیعی، احسان علیخانی بیان کرد که هویت و ریشه میتواند تنهاترین دلیل برای ماندن در مملکت باشد.

___________________________________________________

خلاصه قسمت پنجم برنامه ماه عسل ۹۴

شروع قسمت پنجم با تغییری در تیتراژ برنامه و اضافه شدن هنرمندان و تصاویر مردم آغاز گردید. قصه اول مربوط به خانم نصیری بوده که یک شیرزن واقعی است؛ او ۲۳ سال پیش ازدواج کرده و یک فرزند دختر دارد؛ همسرش سال ۸۵ به دلیل بیماری مفصلی و پوستی که این خانم به آن دچار بوده، طلاق گرفته و آن ها را به طور کامل رها می کند و از آن زمان به بعد این بانو به تنهایی بار زندگی را به دوش می کشد. وی طی این سال ها شغل های مختلف و به عبارتی مردانه از جمله جوشکاری و رانندگی تاکسی انجام داده و هم اکنون نیز به شغل جالب و شاید عجیب نانوایی مشغول است. بدون تردید تلاش و پشتکار او میبایست سرلوحه زندگی بسیاری از افراد و به خصوص جوانان قرار گیرد.

دومین مهمان امشب پسر بچه ای ۸ ساله بوده که با توجه به بیماری پدرش و از طرفی اعتیاد مادرش که هم اکنون نیز در کمپ است، بار مخارج زندگی را به دوش کشیده و صبح به درس مشغول شده و پس از مدرسه جوشکاری می کند تا هزینه دارو و مخارج مادر و هزینه های زندگی را تأمین کند.

در این قسمت ماه عسل، دو ماه دیگر نیز حضور داشتند؛ نخست آقای صادق زاده بودند که تمام کار و زندگی خود را رها کرده و به تهران برگشته بودند تا از مادر خود که آلزایمر داشتند مراقبت کنند؛ نفر بعدی نیز خانمی بودند که مادر ایشان نیز به فراموشی مبتلا بودند و با توجه به اینکه خودشان نیز سرطان داشتند، به اجبار مادر خود را به سرای سالمندان برده بودند اما هر روز به ایشان سرکشی می کردند.

___________________________________________________

خلاصه قسمت چهارم برنامه ماه عسل ۹۴

اولین مهمان این قسمت دکتری حاذق و با اخلاق بود؛ ایشون که مدرک خود را از ایتالیا دریافت کرده بودند، در خارج از کشور حضور داشتند و به نوعی سفیر محبت و دوستی بوده و در کار خیر از جان خود مایه میگذارند؛ جالب توجه است که حدود پنج سال پیش ایشان به طور کامل به کشور باز می گردنند تا دین خود را نسبت به هموطنانش نیز ادا کند و به گفته خودش به شهر ها و روستاهای مختلف سفر میکند تا مردم را به صورت رایگان درمان کند.

دومین مهمان قسمت چهارم خانم معلمی بزرگوار بودند؛ ایشان با عشقی که به کودکان داشتند، در جاهای دورافتاده به تدریس پرداخته و علاوه بر آن تمام تلاش خود را برای کمک کردن به آن ها خرج می کرد؛ او که به گفته خودش دانش آموزانش را همانند فرزند خود داست دارد؛ بارها برای رفع مشکلات و بیماری ها، آن ها را به همراه خود به تهران آورده و درمان نی کرد. نکتع جالب توجه اینجاست که این معلم گرانقدر با توجه به داشتن اطلاعات و دانش بالا و تألیف چند کتاب، پیشنهادهای بسیاری خوبی جهت تدریس حتی از دانشگاه نیز داشت.

سومین مهمان امشب ماه عسل، بانوی بزرگواری بودند که راننده آژانس فرودگاه مهرآباد هستند؛ ایشان در مسیر بازگشت به فرودگاه، با خانم بارداری مواجه میشوند که سراسیمه در گوشه خیابان بوده و هیچ کس نیز کمک درخور توجهی به او نمی کرده؛ وی با وجود اینکه در مسیر بازگشت حق سوار کردن مسافر را ندارند، عواقب آن را به جان خریده و تمام عزم خود را برای کمک به خانم باردار جزم می کند؛ به چند بیمارستان رفته که به دلیل اینکه هزینه آن ها بالا بوده، در نهایت بیمارستانی را پیدا می کنند که ظاهراً هزینه زایمان نیز رایگان تمام می شود.

همانطوریکه مطالعه فرمودید شب چهارم ماه عسل، شب شیرین و پرحلاوتی بوده و یادآور اینست که هنوز فداکاری، محبت و دلسوزی در میان مردم جایگاهی دارد.

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

___________________________________________________

خلاصه قسمت سوم برنامه ماه عسل ۹۴

در ابتدای این قسمت احسان علیخانی صحبتی درخصوص اینکه در صف خدا باید ایستاد کرده و سپس با تشکر از عوامل پشت صحنه و مهمان های دیشب، فیلمی مربوط به قسمت قبل پخش گردید و پس از آن علیخانی وارد دکور کهکشانی ماه عسل شد.

احسان در همان ابتدای صحبت با مهمان ها، گفت که موضوع درخصوص زیبایی است ولی همه ما طرفدار زیبایی هستیم و به هیچ عنوان مخالفتی با آن نداریم و سپس کلیپی در مورد خود زشت بینی جوانان پخش شد. نخستین مهمان شب سوم خانمی بود که ده سال پیش، جهت همراهی یکی از دوستانش برای تزریق ژل رفته که در آنجا به پیشنهاد دکتر، خودش نیز این کار را انجام می دهد؛ سه روز پس از این تزریق جهت تخلیه مجددا به دکتر مراجعه می کند چرا که در زیر پوستش احساس می کرده که چیزی شبیه مار حرکت میکند؛ پس از تخلیه زیر پوست او به شدت چرک کرده و مجبور به بیش از ۱۵ عمل شده و علاوه بر این بیماری شدید قندی هم میگیرند؛ تمام این عوامل باعث میشود که او به شدت منزوی شده و همیشه با ماسک در جامعه حضور داشته باشد. در حالیکه به گفته خودش و پسرش که در این برنامه حضور داشت، او پیش از این بسیار فعال و کاری بوده است.

یکی دیگر از مهمان ها، پسر جوانی بوده که برای پلیپ به دکتر مراجعه کرده بود که در کنار آن عمل زیبایی هم انجام داده و از این عمل بسیار راضی بود. دختر جوانی هم در برنامه حضور داشت که با وجود اینکه هیچگونه نیازی به عمل زیبایی بینی نداشت، اما به این کار بسیار اصرار داشت. خانم دیگری نیز حضور داشتند که بوتاکس انجام داده و از نتیجه کار رضایت داشتند.

زهره حمیدی، بازیگر سینما و تلویزیون، نیز از مهمان های این قسمت بودند؛ او خاطره ای تلخ از پسرش، حامد، تعریف کرد؛ او اهل ورزش بوده و به باشگاه بدنسازی میرفته که در آنجا با آمپول های هورمونی آشنا می شود و با وجود اینکه از ضرر آنها اطلاع داشته اما باز هم مصرف می کند که منجر به سکته قلبی و مرگ او میگردد.

مهدی یکی دیگر از مهمان های شب سوم بود؛ این پسر جوان برای عمل پلیپ به دکتر مراجعه میکند که البته بعداً متوجه میشود که تکنسین بوده، و قبل از عمل به او پیشنهاد میشود که عمل زیبایی هم انجام دهد که پس از انجام این عمل بینی او کیپ شده و برای عمل دوم مراجعه میکند که پس از انجام عمل دوم و حین باز کردن گچ، بخشی از گوشت دماغش نیز کنده شده و بینی او فرم بسیار ناجوری به خود میگیرد. مهران رجبی، بازیگر طنز سینما و تلویزیون، نیز در برنامه حضور داشته که درخصوص عمل زیبایی بینی بین او و احسان علیخانی گفت و گوی طنزی برقرار شده و او بیان کرد که هیچ مشکلی با بینی خود ندارد. در پایان از دختری که قصد عمل داشت مجددا سؤال گردید که آیا باز هم قصد عمل دارد یا خیر که او کمی مردد شده بود.

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

___________________________________________________

خلاصه قسمت دوم برنامه ماه عسل ۹۴

پس از پخش تیتراژ و گپ و گفت اولیه احسان علیخانی، او گفت که بسیاری از مردم قصه دیروز را خودکشی تعبیر کرده اند، اما وی بیان کرد که مهدی (سوژه قصه دیروز) می دانسته که نمی میرد و فقط می خواسته عشق خود را به رخ بکشد! سپس پشت صحنه قسمت اول و اهدای تندیس به مهمان ها توسط محمد پیوندی پخش شد.

در ادامه ضمن پخش کلیپی از شهدای غواص، علیخانی نیز در این زمینه صحبت هایی را مطرح کرده و سپس وارد قاب کهکشانی ماه عسل شد. در بخش اول داستان یک مادر و دختران دوقلویش حضور داشتند؛ داستان آن ها از این قرار بود که حدود ۱۸ سال پیش زمانیکه این مادر، دخترانش را به دنیا می آورد، یکی از آن‌ها (نجمه) را به خانواده ای یزدی که صاحب فرزند نمی شدند، می دهد؛ یکی از اقوام نزدیک نجمه چند ماه پیش به او میگوید که خانواده اصلی دیگری دارد که حدود ۱۰ ماه پیش کاملاً این موضوع برای او آشکار شده و با خانواده حقیقی خود اشنا می گردد و در عین حال در کنار پدر و مادر یزدی خود باقی مانده و با آن ها زندگی می کند.

بخش دوم برنامه داستان دختری بود که زمان کودکی در جنگ حلبچه خانواده اش را گم کرده و به پرورشگاه فرستاده می شود؛ او با توجه به تفاوت هایی که با خانواده داشته پس از مدتی پی میبرد که خانواده دیگری داشته است که به کمک آقا و خانمی که در برنامه نیز حضور داشتند، خانواده اصلی خود را پیدا میکند؛ او متوجه میشود که پدر و مادرش در زمان جنگ شهید شده و سه خواهر و یک برادر داشته که برادرش نیز گم شده است؛ دو تا از خواهرهای او نیز در برنامه حضور یافته بودند. در پایان احسان علیخانی بیان کرد که هرکدام از ما یک گم شده داریم؛ حسن ختام برنامه نیز تیتراژ پایانی بود.

___________________________________________________

خلاصه قسمت اول برنامه ماه عسل ۹۴

سرانجام پس از شایعات و گمانه زنی های مختلف، اولین قسمت ماه عسل ۹۴ با اندکی تأخیر در ساعت هفت و ربع به روی آنتن شبکه سه رفت. نخست دعای فرج با صدای احسان علیخانی پخش شده و پس از آن کلیپی کوتاه با موضوع ایزد منان پخش گردید؛ پس از آن مجری برنامه به روی آنتن آمده و ضمن تبریک فرارسیدن رمضان ۹۴ و احوالپرسی با رفقا و بزرگترها، از زنده یاد مرتضی پاشایی با پخش تیتراژ سال ۹۳ یادی کرده و در ادامه تیتراژ ۹۴ با صدای امیر علی بهادری به نام “یه جاده یه سفر یه ماه عسل” پخش گردید.

در ادامه مهمان های برنامه که یک فرد مجرد و چند زوج جوان بودند در دکور کهکشانی برنامه معرفی شدند؛ سوژه های اصلی این قسمت پس از کمی صحبت معرفی شدند؛ سپس با مرور تیتراژهای چند سال گذشته مهدی یراحی به سراغ قصه اصلی رفتند. حدود ۵ سال پیش مرد جوان به خاطر از دست دادن مادرش بسیار پریشان احوال بوده، که در این حال همسرش احساس می کند که به او بی اعتنا شده است و پس از دعواهای بسیار از شوهرش می خواهد که عشقش را به او ثابت کند؛ از آنجاییکه مرد فشارهای روحی بسیاری را تحمل میکرده در پاسخ همسرش، خود را از طبقه دوم خانه پایین می اندازد که به کما رفته و چندین ماه بهبود یافتن او ادامه پیدا می کند؛ نکته جالب توجه اینجاست که هیچ کدام از خانواده ها این قصه را به طور دقیق نمی دانستند و این برای نخستین بار بود که بازگو می شد؛ این زوج جوان به تازگی نیز صاحب فرزندی شده و زندگی خوبی را کنار یکدیگر دارند. این برنامه با صدای احسان خواجه امیری به پایان رسید. دو جمله مهم احسان علیخانی در قسمت اول : ۱-تنها زبونی که نمیشه ترجمه کرد زبون عاشقیه. ۲-واسه اثبات عشق باید خودمونو از ارتفاع غرور و تکبر بندازیم نه از تراس.

عکس های منتخب برنامه ماه عسل ۹۴

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94 ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94 ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

عکس مهمانان ماه عسل ۹۴

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94 ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

احسان علیخانی مجری ماه عسل

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

توضیحات احسان علیخانی در مورد درآمدش از ماه عسل

احسان علیخانی از بی‌ مهری عده قلیلی گلایه کرد که غیر منصفانه انگشت اتهام را به سمت تیم سازنده ماه عسل نشانه گرفته ‌اند و از هر گونه تهمت، توهین و افترا فروگذار نکرده‌اند. وی گفت: صدا و سیما این روزها بودجه ندارد، اما کارشناس زیاد پیدا کرده است. جهت اطلاع آنهایی که فکر می‌کنند سازمان صدا و سیما، خانه پدرم است و ما را متهم به استفاده از بیت‌المال می‌کنند می‌گویم که برنامه حامی مالی دارد و ما به هیچ وجه بدون نظارت مسئولین شبکه، مجاز به انجام کاری نیستیم. تمام گروه و عوامل با زبان روزه و در اوج گرما تلاش می‌کنند تا یک ساعت برنامه روی آنتن برود و مزد کارشان را دریافت می‌کنند؛ اما این حجم از اتهام‌ها و توهین‌ها دل عوامل ماه عسل را می‌ شکند. حداقل این یک ماه تهمت نزنید، توهین نکنید و به ناحق قضاوت نکنید.

علیخانی ادامه داد: در حال حاضر درامد فیلم برداری مجالس عروسی از یک تهیه کننده با سابقه ی تلویزیون بیشتر است، برخی گمان می کنند تلویزیون خانه ی پدر بنده است. بی معرفتی و صحبت‌هایی که در اطرافمان می بینیم ومی شنویم دل انسان را به درد می‌آورد. حرفهایی که منطبق با واقعیت نیست. من نباید در مورد بحث مالی برنامه حرفی می زدم چراکه سازمانی داریم که قاعده ی ان مشخص است

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94 ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

پشت صحنه ماه عسل ۹۴

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

عکس مهمانان ماه عسل ۹۴

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94 ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94
مهمانان قسمت اول

ماه عسل 94 , عکس ماه عسل 94 , مجری ماه عسل 94

متن آهنگ تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۴

از خودم به تو قراره چی بگم

تو هم اگه نخوای باهام کنار بیای

من قرار دردم و به کی بگم

کم رسیدم از خودم به حس تو

هوای رفتن راه روشنه

هیشکی به پای من نمیشه مثل تو

یه جاده یه سفر یه ماه عسل

یه سقف که از ستاره پره

هم مسیر بهشت منو تو عشقه جدا شده از دلهره

یه جاده یه سفر یه ماه عسل

یه سقف که از ستاره پره

هم مسیر بهشت منو تو عشقه جدا شده از دلهره

انگار داره بارون میزنه

حس آروم شدنه …

تیتراژ ماه عسل 94 , تیتراژ ابتدایی برنامه ماه عسل 94 با صدای امیر علی بهادری

لینک دانلود آهنگ تیتراژ ابتدایی ماه عسل ۹۴ با صدای امیرعلی بهادری

.

.

.

متن آهنگ تیتراژ انتهایی ماه عسل ۹۴ – بغض

دست منو بگیر حالم جهنم
از حس هر شبم هر چی بگم کم

بغضم غرورم و یاری نمیکنه
این گریه ها برام کاری نمیکنه
هرشب دلم دریای آتیشه
از این بدتر مگه میشه
حال هیشکی تو دنیا
بدتر از حال من نیست
دردی تو زمین زمین
بد تر از همین
درد تنها شدن نیست
تو که تو همیشه خاطره هامی
تو که چه نباشی جه باشی باهامی
همه وجود من آرومه با تو
واسه یه لحظه غذابمو کم کن
اگه هنوز عاشقمی کمکم کن
نمی گیره هیچ کسی تو قلبم جاتو
هر شب دلم دریای آتیشه
از این بدتر مگه میشه
حال هیشکی تو دنیا بدتر از حال من نیست
دردی تو زمین بدتز از همین درد تنها شدن نیست

ماه عسل 94, دانلود تیتراژ ماه عسل 94

لینک دانلود تیتراژ پایانی ماه عسل ۹۴ با صدای احسان خواجه امیری

.

.

.

ماه عسل 94 , برنامه ماه عسل 94 , احسان علیخانی 94 , ماه رمضان 94

———————————————————-

 ماه عسل ایام رمضان ۹۴ هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه

منبع : امازینگ


ماه عسل ۹۵ ، آهنگ تیتراژ ماه عسل ۹۵ ، عکس های ماه عسل ۹۵

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۴۹۸ نظر ثبت شده است.

 • چقده با ریش قیافش عوض شده
  بازم اول!!خخخخخ

  اره خیلی

  باشه بابا تو اول خخخ

  سلااااااااااااام

  سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام…خخخخ

  خخخخخخخخخخخخ. واقعا

  الهی من قربونش برم

 • وااای اخ جوووون
  بی نهایت دلم برا برنامش تنگ شده… از اجرای احسان گرفته تا دقیقه های نزدیک اذان و افطار.
  بچه ها یک سال گذشت….

  یک سال به همین زودی گذشت …
  مهسا جون منم دلم برا برنامه تنگولیده 🙂

 • وای آخ جوووون ماه عسل ۹۴ با صدای مرتضی
  روحش شاد و یادش گرامی

 • خدا کنه صدای علی عبدالمالکی باشه

 • خیلی برنامه قشنگیه این ماه عسل .از برنامه به این قشنگی کمال تشکر را دارم مخصوصا با اجرای اقای احسان علی خانی

 • مآه عسل تنها برنامه ایه که من به خاطرش تلویزیون تمآشآ میکنم
  واقعا هنوز ۹ روز مونده من ذوق و شوق رسیدن خیلی زود ماه رمضان دوست داشتنی رو به خاطر ماه عسل دارم
  خیلی برنامه خوبیه
  دلم خیلی برای این برنامه تنگ شده بود خصوصا ثانیه های قبل افطار که این برنامه پخش می شد
  خـــــــــــــدآیا شکرت که این برنامه امسالم وجود داره
  آقآی احسآن علیخانی عزیز واقعا من اجرای شما رو تحسین می کنم
  تنها مجریی که من خیلی اجراشو دوست دارم
  ممنونم

 • ماه رمضون ۹۳ چه زود گذشت و دوباره بازم ماه رمضانو ماه عسلو آمازینگو بچهاش
  پیشاپیش این ماه پربرکتو به همتون تبریک میگم امیدوارم مهمونای خوبی برای خدا باشیم

 • برنامه ی فوق اعاده عالـــــــــــــــی هستش
  زمانه پخشش هم همینطور
  فقط کاشکی تیتراژه امسالشم از مرتضی باشه

 • با سلام کسی میدونه که امسال علی عبدالماکی در برنامه ماه عسل ۹۴ میخونه یا نه

  متاسفانه تیتراژ ماه عسل با صدای مرتضی عزیز نیست هیچ صدایی صدای امپراطور نمیشه

  آره کاملا موافقم

 • سلام از برنامه ماه عسل تقاضا دارم امسال در ماه مبارک رمضان از نرگس رسولی که بیماری پوستی داره دعوت کنید تا بشود به این خانواده کمک شود ممنون

 • من تازه ریش علی خانی رودیدم به قول شماخیلی تغییرکرده امیدوارم یکم ازپرحرفیاش کم کنه

  عاقامن موندم این که هی میگه وقت برنامه کمه چرااینقدرصحبت میکنه؟؟؟؟ولی خدایی برنامه قشنگیه…ممنون

 • با تشکر از برنامه خوبتان منم خیلی دوست دارم ک در این برنامه ی خوب شرکت کنم و از اتفاقی ک برایم رخ داده است صحبت کنم باتشکر از دست اندر کاران برنامه ب ویژه احسان علی خانی

  مشکلت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ماه عسل فقط با صدای امانی مرتضی پاشایی ماه عسل میشه

 • ماه عسل فقط با صدای اسمانی مرتضی پاشایی ماه عسل میشه

  ….

 • ماه عسل غمگین نیست فقط تو اون ثانیه های به قول آقای علیخانی “قیمتی“ قبل از افطار یه ذره ما آدمارو به خودمون میاره…..
  گوشه ی چشم ما تر میشه ولی غمگین فک نکنم بشیم.
  موفق و سربلند باشی ماه عسل.

 • با عرض سلام خسته نباشید و وقت به خیر خدمت همه دست در کاران برنامه قوی و اجتماعی ماه عسل از اجرای خوب آقای علیخانی تشکر میکنم

 • بانظر نوشین موافقم و در مورد تیتراژم باید بگم هیچ صدایی به لطافت صدای مرتضی پاشایی نمیشه روحش شاد .
  احسان خواجه امیری هم گزینه خوبیه فقط خدا کنه آهنگ سازیش خوب باشه ممنون از برنامه خوب ماه عسل

 • سلام خسته نباشید
  همگی خوشحالیم که امسالم ماه عسل داریم

 • میگن تیتراژو امیر علی بهادری میخونه ولا حیفه فـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرزاد تو خونه بشینه این بیاد تیتراژو بخونه…حیف نیست وجدانن؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!

 • با سلام و احترام به تمامی دوستان ماه عسلی
  امیدوارم ماه عسل سال ۹۴ نیز مانند همیشه جذاب و زیبا روی انتن بره . از همه عوامل برنامه ماه عسل کمال تشکر را دارم .
  با سپاس
  الهه

 • سلام من یک ماهه که برای دیدن این برنامه جذاب و دیدنی روز شماری میکنم این برنامه آدمو با واقعیت ها آشنا میکنه البته مجری خیلی تو برنامه تاثیر گذاره خیلی زیبا صحبت میکنه

 • آقای علی خانی تورو خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا……………
  امسال در مورد ما هم یکی رو بیارین تو برنامه جرم که نمیکنیم خود امام خمینی هم فتوا دادن خواهش میکنیم بابا داریم تو این جامعه خفه میشیم امام خمینی فتوای عمل ما تی اسی هارو دادن و ایت ا… خامنه ای هم تایید کردن پس برای اومدن یکی از ما تو برنامتون مشکلی پیش نمیاد بابا آخه ماهم تو ایندنیا داریم زندگی میکنیم خواهششششش میکنمممممممممممم……. تورو خدا………….

 • بالاخره پاشایی میخونه یا بابک جهانبخش و خواجه امیری؟؟؟؟

 • سلام
  ماه عسل تنها برنامه ای که ادم توش غرق میشه تنها برنامه ای که نمی فهممی کی صورتت از شدت اشک خیس شده و تنها برنامه ای که لبخند واقعی روی لب ادم میاره

  خیلی عذر میخوام مائده جان امافکرکنم بخاطره آقای علیخانی باشه…چون خییلی اردختراآقای علیخانی رودوست دارن

 • هیچ کسی به پای مرتضی نمیرسه روحت شاد….

  دقیقا….فققققط مرتضی

 • آآخخخخخخخخخ جووون بازم مااااه عسل من عاششقشمم خیلیی خوبه!!!!خیلیی دلم براش تنگ شده!!

 • به به عاطفه خانوم.چ عجب ازین ورا….!

  عجب از منه یا تو الی بازم دم ماه عسل و امازنگ گرم پیدات کردیم باز

  عه عه…!!با هم قرار گذاشتیم چت روم من هر روز اومدم ولی تو نیومدی منم دیگه نرفتم.بدقولی کردی

 • احسانمن عاشق برنامتم۷۵دقیقه ی دیگه بعد۱ سال ماه عسلتومیبینم

 • احسانمن عاشق برنامتم۷۵دقیقه ی دیگه بعد۱ سال ماه عسلتومیبینم وقت برنامه رو بیشترکنید

 • بچه ها لحظه ی افطار دعا واسه مریضا مخصوصا بهنام صفوی فراموش نشه….مرسی

  بله بله حتما .

 • امیدوارم امسال در برنامه ماه عسل درباره تی اسا هم صحبت بشه اگرچه همچنین برنامه ای مخالفت عمومی به دنبال داره ولی باید از یه جایی شروع بشه و رسانه ای بشه تا خانواده ها و مردم اگاهیشون بالا بره وبا این قشر از جامعه که خیلی نادیده گرفته شدن اشنا بشن.

 • سلام خیلی خوشحالم که دوباره حال و هوای ماه رمضون گذشته با ماه عسل دوباره برگشت.عاشق اینجور مردها هستم که برا ثابت کردن ذوست ذاشتنشون دست به کارای دور از انتظار میزنن.لطفا اقا رضای سال قبل رو دعوت کنین ببینیم خونوادشونو پیدا کردن…………….

 • کاشکی بازم نگران منی رو میذاشتن واسه تیتراژ.ب یاد مرتضی عزیز

 • سلاااااام
  اگه میشه اقا رضا رو دعوت کنین من خیلی کنجکاوم که بدونم خانواده شونو پیدا کردن یا نه!!!!؟
  تیتراژ پایانی که آقای احسان خواجه امیری اجرا کردن خیلی قشنگه
  ممنون از زحماتتون

 • مرتضی پاشایی که نباشه بایدم امیرعلی بهادری ها بیان بالا.واقعا انتظارشو نداشتم.من فکر میکردم مال امسال رو واگذار میکنن به محمدعلیزاده.
  کلا ماه عسل از چشمم افتاد…

  خب به درک که ازچشمت افتاددیگه نبین حالااحسان منتظرتویکیه که نگاش گنی

 • سلام تواین روزای عاشقی حال وهوای افطار برنامه ماه عسل میچسپه

 • مرتضی جون روحت شاد و یادت گرامی

 • سلام مثه همیشه بازم عشقم روی انتن عالی بووووووووود. دمش جیز .عاسقتتتتتتتتتتتتتتتم.بای

 • واسه دیدنش واقعا لحظه شماری میکردم. اخه نفس نمیدونید که…

 • ماه عسل برنامه خوبیه با اجرای جالب اقای علیخانی ولی مهمونا اصلا جالب نبودن به نظرمن ..مهخون نداشتین گفتین خالی نباشه؟؟؟؟این چی بود اه…مرده به خاطر ثابت کردن عشقش به همسرش خودش رو پرت میکنه پایین .اگه میمرد چی میشد خودکشی.. اخه چیز اکموزنده ای هم نداشت..چه قدر احساسی و بی منطق و بچه گانه تصمیم گرفته بودن البته سنشون هم کم بوده هااا.ادم به خاطر یکی دذیگه هیچ وقت از جونش نمیگذره مگر یه چیزی براش خیلی ارزش مهمی داشته باشه.اون مهمونای دیگه که با همسراشون نشسته بودن هم مسخره بود خود اقای علیخانی سوال میپرسید جالبتر بود…واجب شد مهارتهای کنترل خشم اموزش داده بشه به همه به خصوص به زوج هااا.البته شاید اون اقا از یه چیزی اعصابش خرد بوده و مرگ مادرش زنش هم رفته رو اعصابش دیگه قاطی کرده و ….

 • به نظرم مهمان دیروز عاشق واقعی نبود چرا که با اذعان خودش در آن وقت افکارش به هم ریخته واز بس زنش گیر داده برای رهایی از او پریده پایین وحالا احسان جون برداشت عشقی کرده.. و به نظرم عشق واقعی نیاز به اثبات ندارد.در ضمن با وجود دعوت از دیگران وتقاضای اظهار نظر از آنها،مجری اجازه اظهار نظر به میهمانان نمی دادچرا که یکی از میهمانان همین نظر را داشت و.لی با تبحر جناب علیخانی بحث مصادره به نفع ماه عسل شد .

  بنظرمن عشق واقعی عشق احسان ب سولمازه یا اون آقایی بیست و چند سال عاشق بود و ب پای عشقش موند و نتیجشم دید

  به نظرم هر کس یه جوری می خواد نشون بده عاشق
  عشق احسان به سولماز یه نمونه اش بود خیلی نمونه های دیگه ممکن باشه که به ذهن ما خطور نکنه

  ایول

 • دیشب واقعا برنامه بی معنی بود دو تا بچه رو اورده بودن که هنوزم معترف نبودن که خطا کردن من نمیدونم پیام اخلاقیش چی بود زندگی بجه بازی نیست

  اینو هستم ایول . لایک داری

  اره اعتراف نمی کردن ولی جالب بود به قول احسان انگار یه حسی بهش می گفت زنده می مونه

 • سلام من حسن هستم اقای علیخانی ازتون خواهش میکنم تو برنانه چند روز اعلام کنید تا نن عشقمو پیدا کنم

  صدف دختریه که دوسش دارم این دختر مادر نداره و مادر ظالمش باعث مرگ پدرش هم شد و حالا صدف دلش به من خوشه هفته پیش ناگهان صدف گوشیش توسط عمه اش خاموش شده و عمه اش اجازه نمیده ببینمش ۵ شبانه روز کوچه خیابانهای قایمشهر رو گشتم تمام پاهام پینه بسته تو برنامتون چند شب اعلام کنید که صدف حست در به در داره دنبالت میگرده پس نگران نباش بلاخره پیدات میکنه درست پاهام پینه بسته اما خسته نشدم بازم میگردم

  اخی انشا ا… پیداش کنی.

 • سلام من حسن هستم اقای علیخانی ازتون خواهش میکنم تو برنانه چند روز اعلام کنید تا من عشقمو پیدا کنم

  صدف دختریه که دوسش دارم این دختر مادر نداره و مادر ظالمش باعث مرگ پدرش هم شد و حالا صدف دلش به من خوشه هفته پیش ناگهان صدف گوشیش توسط عمه اش خاموش شده و عمه اش اجازه نمیده ببینمش ۵ شبانه روز کوچه خیابانهای قایمشهر رو گشتم تمام پاهام پینه بسته تو برنامتون چند شب اعلام کنید که صدف حسن در به در داره دنبالت میگرده پس نگران نباش بلاخره پیدات میکنه درست پاهام پینه بسته اما خسته نشدم بازم میگردم

  اقای علیخانی تو برنامه اعلام میکنی صدف بشنوه اون عاشق برنامتونه مطمینم میبینه خواهش میکنم بگین تو برنامه

  وای حسن اقا قائمشهر به این کوچیکی اونوقت صدفو گم کردی

  من بچه قایم شهر نیستم تهرانم عمه های صدف اجازه نمیدن بیاد بیرون عاطفه شما بچه قایمشهری؟

 • خیلی خوب بود مخصوصا تیتراژش…
  عاشقش شدم….
  راستش من از اقای علی خانی خوشم نمیاد…
  و الان فقط به خاطر تیتراژ و موضوعات جالبش نگاهش میکنم….
  ای کاش اقای علی خانی عوض بشه ولی راستش نمکه برنامه اس…
  نمیدونم پاشایی چه ویژگی داره….
  از پاشایی هم خوشم نمیومد….
  بای

  توهین نکن ب مرتضی. خوشت نمیاد نگاه نکن کسی مجبورت نکرده

  قرار نیست ازهمه چیز خوشمون بیاد میتونید کانال دیگه تماشا کنین

  سلام خواستم بگم شما کی باشی که بخوای درباره اقای علیخانی نظر بدی ومرتضی البته فکر کنم شما خود درگیری دارید اینجوری که به نظر میرسه . از بقیه خواهش میکنم سر سفره افطارشون واس ایشون دعا کنند . باااااااااااااای

  مرتضی آدم بزرگی چون خدا خیلی بهش لطف داشته که البته خیلی ها از درک بزرگی مرتضی متاسفانه غافل هستن شما هم بجای این حرفا که متناسب مرتضی نیست برای شادی روح ایشون صلواتی بفرست

 • ,وای پس کی ساعت ۷ میشه دارم میمیرم . حالا یه ساعت مونده تا عشقم بیاد.واااااااااااااااااااااااااااااای هلاک شدم البته هم واسه گشنگی هم واسه احسانم

  !!!!!!!!!!!….

  هههههههههه

  خیلی …. واقعا که افا احسااااااااان

 • سلام خواهش میکنم واژه های مقدس الله اکبر. سبحان الله الحمدلله رو با آهنگ ومزیک آلودش نکنید

  ها؟؟!!!!!منظورت؟؟

  این حرفا چیه مگه با رقص و اواز قاطی کردن

  ببخشید الی اشتباه برا تو فرستادم

  این حرفا چیه مگه با رقص و اواز قاطی کردن

  حتما باید ب ی چیزی گیر بدن دیگه…

 • سلام ماه عسلی ها منم تقریبا داستان زندگیم خیلی شبیه بیماری مرتضی پاشایی مرحوم هست و بیمارم واسم دعا کنید

  ایشالا هرچی زودتر خوب بشی.این سرطان لعنتی هم هرچی زودتر ریشه کن بشه

 • فک کنم ساعتای هشت ونیم تکراره.نه مهموناش جدید بودن

 • خیلی برنامه عالیه فقط ای کاش ساعت ۱۹تمام شروع می شد تا۱۰دقیقه زودتر تموم می شد تا به نماز جماعت هم برسیم

 • برنامه عالی هستش حرف نداره

 • احسانــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ـم

  عاشقتــــــــــــــــــــــــــــــــ م

  . . .

  اخ گفتی

 • Salaam Vaughan at tekrar bizaram mag a slam dige tekrari shode

 • اقای علیخانی تو برنامه اعلام میکنی صدف بشنوه اون عاشق برنامتونه مطمینم میبینه خواهش میکنم بگین تو برنامه زندگیم داره به باد میره

 • سلام اون اقایی که صورتش سوخته بود و خودش تو اینه نمی دید رو نشون بدین که بهتر شده یا نه
  اون بچه های کار اوضاع زندگیشون تغییر کرد یا نه
  حتما تو برنامه مطرح کنید

 • :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 • بیشتر وقت برنامه رو آقای علی خانی مشغول حرف زدنه بعد در پایان همیشه وقت کم میارن حرف های که به نظرم خسته کننده هست واسه ببیندگان همش تعریف و چابلوسی.بسه آقای علی خانی .
  درضمن از شما تعجب میکردم از لحن صحبت کردن شما با مهمون ها .خواهشا بزارید راحت صبحت کنند مهمون ها

  با عرض سلام و خسته نباشید مرسی از برنامه فوق العاده خوبتون چرا این برنامه بسیار آموزنده تکرار ندارد خواهشمند است این برنامه را فرداش تکرار کنید . با سپاس فراوان

 • یه سوال از تمام خوانندگان دارم اگه یوسف پیامبر تو این عصر بود……………چیکار می کردن بازم دست می بریدن؟

 • من بعضی وقتا نمیتونم سر ساعت ببینم تکرار هم داره ماه عسل ؟؟

  صبح ها ساعت ۸ و ۳۵ دقیقه

 • خدا وکیلی تیتراژ اولیش خیلی زشته !!!
  دیروز با چه شوقی منتظر آهنگ اولیش بودم , ولی واقعا خورد تو ذوقم !!
  همیشه تیتراژ ماه عسل فوق العاده بود , بجز امسال ……!!
  اه اه اه
  اصن انتظار نداشتم!

 • آقای حسن !
  این چه حرفیه که میزنی ؟؟؟!!؟؟!؟!
  تو واقعا چی فک کردی با خودت ؟!!؟!
  کامنتتو که خوندم از خنده پوکیدم !
  تو فک کن مثلا یه درصد مسئله ی تورو آقا علیخانی تو برنامش مطرح کنه !! مسخره خاص و عام میشه دیگه …!
  بعدشم تو اومدی اینجا ,تو این صفحه داری با آقا علیخانی حرف میزنی !!!!!!!!!
  آخه بنده خدا مگه فک کردی آقای علیخانی میا این کامنتارو میخونه ؟!؟!؟؟!!!
  ای خدااااااااا ………………….

 • LIKE داری………..

 • قسمت اول برنامه ماه عسل ٩۴ ،یه مردى که خودشو به خواهش از یه بلندى(ارتفاع)پرت کنه پایین حماقت محضه و هیچ درس عبرتى براى دیگران نمیتواند داشته باشد

 • .هم حسان عالی هم برنامش تیتراژش هم فوق العاده ی.از احسان بابت همچین برنامه واجرای خوبش تشکر میکنم

 • برنامه خیلی خوبی بود مخصوصا اینکه تغیرات زیادی توش ایجاد شده وتیترازش از اون حالت همیشه گی دراومده

 • عشق واقعی عشی نیست که بخاطر معشوقتبخوای خودتو نابود کنی چون به نابود کردن اونم ختم میشه بازی بچگانه این زمونه با اسم عشق قاطی شده بهترین راهکار برای اثبات کردن عشق رفتارو کردار درست تو بیان کردن حرفا و درک درست از زندگی و کسی که داری باش زندگی میکنی مهمتر ازون خط زدن غرور

  بله بله…

 • قشنگ ترین نتیجه ایی که ا برنامه دیشب میشه گرفت همون حرف دختر ساروی بود همدیگرو قضاوت نکنیم

  ای بابا کو گوش شنوا..

  اره الی جون وجود نداره

 • یکی نیس بگه بینی این چ اشکالی داره ک میخواد عمل کنه؟؟؟؟!!!مردم بیکارن والا…!

 • چ ظریف بین!!!!!

 • سلام…
  از اخباری که در اختیار ما میگذارید واقعا ممنونم…

 • درمورد پیراهن احسان راست میگن…
  واقعن تابلو بود…

  بیخی مهم نیس

  من ندییییییییییییییییدم…

 • باهاتون موافقم خیلی خنگ و تی تیش مامانی بود . بعدش خجل بکشید ب رکابی و پیرن اقامون چی کار دارید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  !!!!!!!!!!!!!!!!…….

 • فعلا بای خانوما و اقایون.

 • راستی تا هستم صفوی چی شد اگه خبر دارید بگید لطفا. مرسی

 • راستی صفوی چی شد اگه میدونید به منم بگید . مرسی

 • سلام بازم ماه عسل وکلی سوتی های ناب و حاشیه دار شدن برنامه

 • ماه عسل رو خیلی دوس دارم فقط نمیدونم چرا بیشتر افرادی که پیگیر هستن احسان رو بیشتر از برنامه دوس دارن!!

  هه…واقعنم!

 • سلام وخسته نباشید همه ی ماه عسلی های عزیز علی الخصوص اقا احسان گل.خیلی خیلی برنامتون رودوست دارم وبا اجرای اقا احسان گل روز به روز فوق العاده وجذابتر میشه.اقا احسان همیشه لبتون خندون باشه فقط میشه بگید از چه خمیر دندونی استفاده میکنید یه دنیا ممنون از ماه عسلی ها از طرف همهی اسفراینی ها خراسان شمالی

  خمیر دندون پونه چشمو نمیسوزونه!خخخخ ببخشید!

  خخخخخ

 • سلام احسان جون همیشه بمون ولی دکرهرسالت بهتربودبااین فضااین دکرنمیاد

 • احسان همیشه بخندوبخندون

 • سلام خسته نباشید همه و همه فقط خواستم بگم احسان با این اجرا کردن دل هرچی دختره رو بردی یکی هم بزار برا ما دادا………………
  نفسی

  نه بابا همه هم اینطوری نیستن

 • چقد برات اهمیت داره این موضوع مائده جان!!ببخشیدا عزیزم ناراحت نشی ولی بهتره اول اینو ب خودت بگی!
  ما ک ماه عسلو ب خاطر احسان نگاه نمیکنیم.قربون صدقشم نمیریم!

 • خانم معلم بیجار…
  افتخار سرزمین گروس
  برخود لازم میدونم از زحمات بی دریغ شما در راستای تحصیل دانش اموزان تشکر کنم….
  در سرزمین ما اگر امکانات نیست اما انسان های بزرگی مانند شما و مرحوم دکتر ریاضی قوت قلبی برای خدمت به سرزمین مادریمون هستین….
  امیدوارم حال ساناز و زانیار به زودی خوب بشه

 • چه قدر خانم معلم اروم و مهربون دوست داشتم تو چشاش فقط آرامش مطلق بود خوش به حالش و خیلی خوش حال تو کشوری زندگی می کنم که همچین آدم هایی زندگی می کنند

 • کنکور ریاضی دادی

 • س عزیزم من ک سخت درگیر امتحانای پایانترمم هستم و دیگه هیچ جونی واسم نمونده.تو ماه رمضون واقعا سخته درس خوندن و امتحان دادن

 • ولی من از قدیمیای اینجام!!!!خخخخخخخخه

 • برنامه علیخانیو دوس دارم ،واقعا عالیه،هرکی که چرت و پرت میگه به اون واقعا حسوده

 • سلام خیلی خیلی برنامه قشنگی هست

 • سلام خیلی خیلی برنامه قشنگی هست. میخواستم بدونم اینمهمانها رو چه گونه واز کجا پیدا میکنن جلد خالق؟؟

 • باسلام وخداقوت
  واقعا باید به آقای احسان علیخانی آفرین گفت با اینکه عده ای معدود هستند که باعث رنجشش ایشان میشوند ولی باز با قدرت وتوکل بخدا کارشونو ادامه میدند
  این را از صمیم قلبم میگم مثل احسان کم پیدامیشه قدرشو بدونیم دست از حسادت برداریم .
  بااحترام :کامران

 • وای خدای من عقیل چه قدر مظلوم و بزرگ بود خیلی خیلی بزرگ بود
  بزرگ بودنش از سکوت تلخش میشه فهمید
  آفرین ای کوچک بزرگ

  آره طفلی…

  واقعا ازین بچها مظلوم تر کسی نیست ای کاش چشم بینا داشته باشن اونایی که ادمای اجامعه مارو نمیبینن اما مال کورای دیگه رو اهمیت میدن ؟؟

 • من ترم دوم گرافیکم پارسال کنکور داشتم ولی این جا خیلی فعال بودم
  ایشالا موفق میشی

  خاله مهسای خودمونی؟؟؟

  چی خاله مهسا ؟
  الی شما پارسال هم بودی ؟با همین اسم؟

  نه پارسال دیر رسیدم!ولی تو پیجای دیگه ی این سایت فعال بودم

  نه ببخشید اشتباه گرفتم

 • منم دانشجوی روانشناسی ام.

 • احسان امسال خیلی اضتراب داره انگارکه قراره یه اتفاقی بیفته میخنده ولی بزورحرف میزنه امابالحن لرزان احسان جون همه پشتتیم نترسونلرزدنیافقط احسان جون جون همه دخترای خوزستانی هستی

  شما زبون دخترای خوزستانی هستی ؟؟
  ماه عسل به مهموناشه صدای مهموناس که تهش ترسو لرز داره نه احسان

  اره من ازطرف همه بروبچ خوزستانی میگم

  وا….چرا حرف درمیاری؟!!!چ چیزا!!

 • خدا خیرت اقای علیخانی با این برنامه گره از کار مردم باز میکنی.فقط ی نکته کوچیک امروز اون دختر رو بد جور ضایع کردی گفتی تو ب مامانت برس بهتره .اگه اینجور نمیگفتی خیلی بهتر بود

 • عقیل فقط نماینده بچهایی مث خودش تو برنامه ماه عسل بود ه بزرگ مرد هستن این بها الگو گرفتن فقط از ادمای بزرگ عالم نیست عقیل هم برای ما یه الگو واقعی

 • با سلام وخسته نباشید به برنامه ماه عسل خیلی متشکرم از برنامه خوبتان .. امیدوارم همیشه سر بلند و پیروز باشید اقای علی خانی … باز هم مرسی از برنانه خوبتان،،، مخصوصا برنامه قسمت ۴ و قسمت ۵ ماه عسل بسیار زیبا بود… نمیخوام حرف نا مربوط و بی ادبانه باشه … ولی توانم در حدی هست که بتونم به اون علی اقای گل که مثل یک کوه میخواد حامی پدر مادرش باشه منم هم حامی کوچکی در کنارش باشم … متشکرم

 • با سلام من و خواهرم می خواستیم از برنامه ی خوبتون تشکر کنیم اون قسمت از برنامه ی ماه عسل که از دوتا خواهر دوقلورا دعوت کرده بودید خیلی من و خواهرم را تحت تاثیر قرار داد و کاملا می تونستیم احساسات آن ها را درک کنیم و خیلی خوش حال شدیم که به هم رسیدن خدانگهدار .

 • با سلام و عرض ادب و احترام و قبولی طاعات
  من برنام های شما رو هر سال با دقت کامل میبینم و دوسشون دارم فقط اولین میهمانانتون رو دوست نداشتم چرا که تمامی صحبتاشون حقیقت نداشت شما میگفتین اونا تایید میکردن جتی شغلش حتی محل زندگی همه حقیقت نداشت خیلی بچه بودن خیلی سطح رفتاری پایین و تنها دلیلش از پرت شدن پایین ناراحتی مشکل روحی روانی عصبانیت از همسرش و بهونه گیریهاش یک لحظه از همه چیز دلسرد و ناراحت شده و این کارو کرده این واسه ابراز عشق نبوده خواهشا عشق رو اینقدر بی ارزش نکنین اینا خیلی بچه بودن و عشقشون خیلی درونی نیست و احساسی و لحظه ای الباقی قسمتها عالی ونیاز به توضیح نیست

 • یه سری از ادما مملکتو گرفتن دستشونو میلیارد میلیارد از بانک کلاه برداری میکننو اختلاس میکنن و حق مردمو میخورنو سیرمونیم ندارن بعد بچه هایی مثل عقیل این بزرگ مرد کوچیک باید تو این شرایط داغون باشن و کودکیشون تباه بشه ای خدااااا بعدشم اقای علی خانی عزیز خواهشا مراقب لحن صحبت کردنتون با مهمونا باشید دیروز وقتی اون دختر گفت منم میخوام خواهر عقیل باشم با لحن بدی بهش گفتین تو مراقب مامانت باشی بهتره دوم اینکه عقیل کوچولورورو وقتی صداش کردین پیش خودتون و حرفتون باهاش تموت شد دیگه دوساعت بچرو سرپا نگه ندارید که خسته شد طفلی بازم ممنون از برنامه خوب ماه عسل

  ملیکا جان داستان اختلاس و کلاهبرداری همیشه هست و بوده و لی بچه هایی مثل عقیل به خاطر بی توجه بودن دو نفر اونم پدر و مادرشون که به این روز افتادن فقط و فقط پدر مادرشون نه هیچ کس دیگه

 • آقای علی خانی ممنون از برنامه ی خوبتون ولی لطف کنید کمی مودب تر برخورد کنید می دونم ادم رکی هستین ولی در نظر داشته باشن که اونجا تلویزیون و صحبت کسی که داره حرف می زنه رو قطع نکنید لطفا . با تشکر

  با سلام .دوست عزیز اگه دقت کرده باش
  ی اقای علیخانی بعلت کمبود وقت تو برنامه ووتی میبینه مهمونا بجای روایت بخ
  ی اصلی دا
  ستان ب حا
  شیه میپردازن با تکرار مجدد سوال ازشون میخاد قسمت اصلی رو بگن برا جلوگیری از اتلاف وتت وگرنه قصدش
  ون قطع کردن صحبت مهمونا نیست.

  عذر میخام وقتی ن وتتی وبخش ن بخی

 • امسال اقای علیخانی خیلی تیکه میندازه
  به دختر خانمی که راننده تاکسی بود می گه شبا خونه رو جمع کن بیچاره رو ضایع کرد من نمی دونم چرا تو همه چی دخالت می کنه ؟؟؟؟؟؟؟

 • سلام برنامه تون خیلی خوبه دستتون درد نکنه… فقط اگه ممکنه جای دوربین ها رو عوض کنید چونکه تو نماهای بسته جهت دید اشتباه میشه و جالب نیست… ببخشید که فضولی کردم…

 • بابا این قدرررررررررررررررررررررر حرف نزن آقای علی خانی درضمن کم دخترای مردم رو ۳ کن

 • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!!!!!!!!!!

  خخخخ ببخشید! !

  چیییییییییییییییی؟؟؟؟؟

 • خیلی برنامش تکراری شده
  فقط داره با مزه پرونی برنامشو جذاب می کنه
  به نسبت قسمت های قبل موضوع مهاجرت جدید بود و قشنگتر

 • سلام و با تشکر از برنامه تون
  میخام موضوعی برای برنامه تون مطرح کنم آیا اینجا بنویسم در رابطه با نوزادی که کنار جوی آب پیدا کردم

 • سلام و با تشکر از برنامه تون
  میخام موضوعی برای برنامه تون مطرح کنم آیا اینجا بنویسم در رابطه با نوزادی که کنار جوی آب پیدا کردم البته از سرنوشتش اطلاعی ندارم لطفا اگر میتونید پیگیری کنید ایمیل بزنید

 • وای چ باحال بود برنامه ی امشب!خخخ خواستگاری. اونم رو آنتن…جالب بود واقعا

 • عالی بود برنامه امشب حرف نداشت
  فقط ای کاش عروس خانم قبول میکرد تو برنامه بیاد و بیخیال حرف های چرت و پرت مردم بشه ولی در عوض خوب احسان ضایع کرد!!!!!
  چه قدر حامد استرس داشت اخی مبارک…..

 • انششششششاالله اقا حامدو همه ی جوونا به حق این ماه پر برکت خوش بخت بشم چه قدر اقا حامد داشت تند تند عرف میریخت نفهمیدم از گرما بود یا از استرس ولی مبارک باشه بهترینا براتون اتفاق بی افته وااااااااااااااااااااای از دست اقای علی خانی که مدل صحبت کردنشون تو سن ۵۰ سالگیشونم مطمئنن عوض نخواهد شد همچنین ایشون تبهر خاصی در گریه انداختن بقیه دارن

 • بچه ها خوب هستید؟
  ماه عسل رو ول کنید خودتون چطورید

 • برنامه امروز خیلی خیلی با حال بود.
  واقعا آقای علیحانی ترکوند اخر برنامه ..

 • اره درست میگه ولی خب بالاخره تو تلویزیون بیاد بیشتر دیده میشه حالا شاید حامد راضیش کنه بیاد

 • عاشق صداقت حامدم مطمئنم بهترین ها براش رقم می خوره

 • بازم سلام خدمت اقا احسان گل وبرو بچ ماه عسل. اول از همه مرسی که پیاممو خوندید وجواب دادید ایول اقا احسان خوشم اومد ازتون که با خانم اقا حامد خوب صحبت کردید حرف دل منو زدید بابا من نمیدونم این دخترا ناز اوردنشون تا کی ادامه داره از این ور میگن پسر خوب نیس نایابه دست به دعا واسه یه خواستگار خوب و… حالا دختر خانم مورد علاقه ی اقاحامد .پسر به این خوبی که همه اوکی دادن رو اینقد اذیت میکنه واسه دله کوچولوش نشکنه یه بله چی میشد بگه زمین که به زیر زمین نمیرفت.سرتون رو درد نیارم. تنتون سالم.جیبتون پر پول.لبتون خندون.ماهتون عسل بای.اسفراین خ شمالی

 • ای خداااااا…ای فلک!!!!!

  هعی رفقای قدیمی کوجایین؟!

  هیچی..!

  هیچکدام!

 • برنامه امروز خیلی جالب بود امروز مردی را دیدیم ک در نهایت غرور و خود شیفتگی دختران و زنان ما را به باد تمسخر گرفت و تا توانست به دختران توهین کرد. امشب مرد جوگیری را دیدیم ک یادش رفته به جای احترام به زنان و دختران هموطنش با لحنی بی ادبانه انها را مسخره نکند اگر برای دختران ما شوهر نیست ضعف از پسران ماست ک توان مسولیت پذیری ندارند وغیرت ندارند که ناموسشان را به باد مسخره میگیرند .اقای جذاب کار امشبتان عالی بود.

  ولی به نظرم یه شوخی بود دیگه آنقدر جدی نگیرش ولی حرفت درست

 • آورین!

 • آورین!

 • سلام خواستگاری دیشبتون برا مهمون برنامه خیلی شتابزده بود آقای علیخانی من اصولا اهل انتقاد نیستم وبه تعداد انگشتای دستم نمیرسه که خواسته باشم انتقاد یا تشویق برای برنامه تلویزیونی داشته باشم اما یه انتقادی که از آقای علیخانی داشتم اینکه واقعا چرا جدا واقعا چرا در مورد دخترای موقع خواستگاری برای مهمون برنامش اینطوری گفت که نمیدونم خواستگار ندارنو وحالام که پیدامیشه….به نظرتون برا مادخترا بااین وضع جامعه که واقعا از عزت دخترای امروزی کم کرده وحرف وحدیث مردم واقعا از رسانه ملی واز کسی که دایم به همه وخودش تلنگر میزنه قضاوت ناجور نکنید و…باید دخترای دم بخت رو اینجوری سکه یه پول کنه که دقیقا همین امروز که سوار اتوبوس شدم ۳نفر دز زمانهای مختلف اینو سوژه کنن ودوباره حرفای مردم.البته من قبول دارم این مشکل هست چی عنوان بشه وچی نشه اما شما باگفتنتون به عوام الناس اجازه میدید که به ماها بگن دیدین اگه حق با ما نیست پس چرا آقای علیخانی که یه فرد سرشناس و… هست همین نظر وعقیده روداره(چرایه بار نمی گین پسرا سخت پسند شدن یاخانوادهها سخت گیر شدن فقط زوم کردین به دخترا(داخل پرانتز بگم من آنچنان سنی ندارم ۲۷سالمه اما واقعا اذیت میشم میشنوم اینقدر درس بخون فوق لیسانس بگیر حالا بخاطر ۲یا۳سال دیرتر ازدواج کردن از هر کسی حرف بشنو)

 • بله احسان جون خوشکل

 • یک شعر از سایر –
  تو را هر قدر عطر یاس و ابریشم بغل کرده
  مرا صدها برابر غصه و ماتم بغل کرده

  زمستان می رسد گلدان خالی حسرتش این است
  چرا شاخه گل مهمان خود را کم بغل کرده؟

  چه ذوقی می کند انگشترم هربار میبیند
  عقیقی که برآن نام تو را کندم بغل کرده

  چنان بر روی صورت ریختی موی پریشان را
  که گویی ماه را یک هاله مبهم بغل کرده

  لبت را می مکی با شیطنت انگار درباران
  تمشکی سرخ را نمناکی شبنم بغل کرده

  دلیل چاک پشت پیرهن شاید همی ن باشد:
  زلیخا یوسفش را دیده و محکم بغل کرده

 • متاسفانه من فیلم سرنوشتومیبینم نمیتونم ماه عسلوببینم میشه بگیدکی تکرارشه

  ۸:۵۰ تکرار ماه عسل ..

 • میگم من میام توگوگل ایمیل میزنم برابرنامه ماه عسل شماهم میایدگوگل

 • اول از برنامه ی خوبتون تشکر میکنم می خواستم توی برنامه تون تا اونجایی که بتونبن سربازانی که در مرزهای کشور عزیزمان ایران هستند و از کشورمون پاسداری و مراقبت میکنند را همیشه موقع اذان دعا کنید و از اون ها در برنامه تون یاد کنید و اون ها به برنامه تون دعوت کنید

 • تو رو خدا راجع به تهمت هم بگین مامانم داره کلمو میکنه

 • دررررررررررست آفرین

 • خوب اشکال نداره در عوض امروز ادامشو ببینید

 • چه خبره
  امیدوارم امشب آون آقا که کت و شلوار قهوه‌ای تنش بود صحبت کنه ماجرا رو خیلی خوب توصیف می کنه مشتاقم تا یک ساعت دیگه بقیه ماجرا رو بشنوم

 • سلام وخسته نباشید برو بچ ماه عسلی ها امشب برنامتون جالب بود ما ادمها همیشه باید یادمون باشه که مردم رو زود قضاوت نکیم .اقا احسان شما همیشه از محصولات ایرانی استفاده میکنید؟از کیفیتش راضی هستید؟فکر نمیکنم از خمیر دندونه پونه استفاده کنید راستی سلیقه تون در مورد کت وشلوار هم خوبه من فکر میکنم کت وشلوار ابی نفتی بیشتر بهتون میاد بعد مشکی.البته شما خوش تیپین کیسه گونی هم بپوشین بهتون میاد مزاح کردم

 • من دیگ از ماه عسل متنفر شدم چون شخصیت دخترا ۳روز پیش رفت زیر سوال
  واقعا ک
  مگ دخترا عقده شوهر دارن
  تروخشک ک نباید پای هم بسوزه
  حالا بعضی دخترا ی حرف اضافی میزنن بقیه ک اینطور نیسن
  واقعا متاسفم

 • من تا حالا نت نداشتم وگرنه همون روز این حرفارو میزدم
  شرمنده ک یهو گفتم

 • سلام چی کار کردین چه خبره………
  یه ذره هم در مورد برنامه حرف بزنید
  من موندم این چه لباس هایی مجری برنامه ای که انقدر مخاطب داره می پوشه اون کت مشکی اسپرت با اون شلوار گشاد طوسی اصلا جالب نبود
  من نمی دونم چه قدر به این خانم گفته بودن خودتو کنترل کن یعنی چی معلوم بود سختش بود باید بزارن مهمون ها راحت باشن نه این که انقدر خودشون کنترل کنن ولی در کل برنامه امروز خوب بود

  والا من کلی ناراحت شدم خدایی ولی فرداش تیپش خوب بود…

 • واقعا عقل بعضی دخترها کمه چقدر از خودشون نقطه ضعف نشون میدن شما ماه عسل و نگاه میکنید یا مشتاق دیدن مجری هستین اگه علیخانی ببینه براتون بد نیست مجری هر چی هست خدا برا خانوادش نگه داره چرا شماها براش قش میکنید هر جوانی یه دونه بیشتر زن نمیگیره هر کس یه جور حرف میزنه نظرتو بنویس چیکار داری به قیافش ،،،به نظر من یه مجری معمولی ،،،پر چونه…پیش خودش فکر میکنه ادم خیلی مهمی هستش..خودشو خیلی بالا میگیره…خدا نگه داره برا مادرش…..،،،

  شما هم مواظب عشق خودت باش …اییششششش

 • جنگ ندارم ..خنده دار حرف میزنه ..من کلی گفتم چون بالا رو خوندم منظورم کسی نبود یه چیزهایی نوشته بودن خندم گرفت…

 • ببخشد عذر

 • سلام…..
  من درست اومدم ایا.؟؟؟؟
  اینجا پیج ماه عسله؟؟ پس چرا مشکلات خانوادگیتونو بیان میکنین خخخ

  نه عزیزم من درست اومدم شما انگار اشتباه گرفتین اینا رو….

 • بچه ها تا حالا فکر کردین یکی این صفحه رو باز کنه چه حالی بهش دست میده
  به نظرم این صفحه اصلا جای خوبی برای مطرح کردن احساسات و مشکل خانوادگی و….. نیست

  والا

 • والا من به شانس خودم شک دارم.مردم هم مثل ما هستن ولی شانس دارن یکی کشفشون کنه.ولی ما ازین شانسا نداریم.برنامه ماه عسل قشنگه راستش فقط ی ذره ته دل من امید گذاشته وگرنه ما که حسابی بریدیم

 • سلام چخورا

 • سلام خوبی خوجگله

  چ خبرا

 • دوستان این بحث های شخصی رو اینجا مطرح نکنید .

  سلام میشه بدونم بچه ها کجان چرا این شکلی شده ؟ چرا بیشتر پاسخ ها پاک شده؟

 • حالا قدر ما رو بدون احمد آقا…..

  الی نداشتیم دیگه …….
  بعد این همه اومدی , حالام اینجوری ….. 🙁
  ای بابا ….

  دوباره بزن خب

  خب یه انجمنی که بشه توش ثبت نام کرد…نه مثل اون ک گفتی…
  اگه بشه خیلی خوب میشه

  خب الی نمیاد…

  خخخخ بیگ لایک الی…

  الی تو یکی حرف نزن که نقش کمی در صحنه داری فداتشششم خخخخخخ

 • اییییییی آزی نگووووو حیف به خدا من قبل بازی گفتم لهستانیا برا بازی امرو حس انتقام دارن الانم شد راستی ببخشید اون بالا نمیدونم چی شد یهویی با یه زبونی نمیدونم کره ای یا چینی رف

 • حال کردین به علیخانی گیردادن گفتن چرا فیلم عروسی دیدی؟ خیلی حال کردم تااون باشه هرچی میبینه نیاد تعریف کنه
  هههههههههههههههههه

 • من هستم گلم منم تو جمعتون بپذیرین خوشحال میشم

 • بچه هااااا
  من تصمیم خودمو گرفتم
  میخام کوچ کنم بیام تهران بعدم برم شیشه ها برج میلادو تمیزکنم.یاام پشت ویترین مغازه…
  تو معدنم خوبه
  خخخخخ

  ایول مهسا ولی این جا چه را این شکلیه ها ازاده . نوشین زینب کجان پاسخا کوشن چرا این شلکیه هااااااااان جواب بدید …

  عزیزم مدیر اینجا که گفتن اینجا جای این نیست که بخان بقیه مشکلات خانوادگیشونو بیان کنن واسه همین نظراتشون پاک شده

  مر۳۰ عزیزم خخخخخخخخخخخخ حالا اونا چرا دیگه نمیان؟؟؟؟

  خواااهش
  من نیدونم والااااا

 • عجب سایت باحالیه ..وقتی میام اینجا از خنده روده بر میشم یکی میگه احسان بد،، یکی میگه خوبه یکی میگه شلوارش خط داره یکی میگه نامزد دارم ..یکی میگه نامزدم اومد منو دید بادم خالی شد فقط نامبرده نگفته باد از کجا خالی شد…ای خنده داره اینجا اومدن ارزشش از هزارن جوک بهتره ایران ببین با چه ادمهایی شده هفتاد ملیون ههههههههههههههههه

  واقعاااااااااااااااااااا وااااااااااااای نچ نچ نچ نیدم اینارو …

  نرگس یه بار جوابتو دادم,دیگه پررو نشو !
  ادبم که خداروشکر نداری…
  کاملا معلومه سوادم نداری…
  با آدمای بیسوادم که نمیشه حرف زد !
  البته شک دارم که آدم باشی تو !!!
  حرفاتو نشنیده میگیرم………….

  تو جیکاره ای بدونی سواد دارم یا ندارم برو خودتو جم کن بعضی نظر های شخصی رو ننویس بس ببین کی بی ادم نیسادم درست تو فضای مجازی بعضی حرفها رو نمیزنه راه بی شوهری بسوزه

  حلا ناراحتی ..اخه حرف حق همیشه تلخه…خیلی داغ کردی بشین تو تشت اب یخ…زیاد جوش خوردن برات خوب نیستا…..گفته باشم

 • ماه عسل امروز عالی بود خیلی قشنگ بود هم برنامه امروز هم دیروز اما موضو ع ها دارن کم کم ابکی میشن ولی خوب به حرحال بابت زحماتتون ممنونم

 • ماه عسل مزخرف ترین برنامه تلویزیون است

  کاش یکم دیدت رو درست میکردی

  با مهسا موافقم شما هم اگر ناراحتی میتونی کانال رو عوض کنیو برنامه دیگه رو ببینی .

  والا….

 • واااااااااااااای چند روز پیش می اومدم اینجا خیلی شلوغ پلوغ بود اما حالا خییییییییییییییییلی خلوته ….

  راحت شدیم البته دلم واسه ازاده . نوشی. و… تنگ شده هیییییییییییییییییییی

  مائدهههههههههههههههههههه
  سلاااااااااااااااااام
  داشتم خفه میشدم دیگه!!!!!!
  کامنتام ثبت نمیییییییییییییشد
  🙁

  سلااااااممممم خوبی آزی چطور اومدی وایییییییییییی من خسته شدم

  راحت شدییییییییییی؟؟؟؟؟؟
  از چی راحت شدی نامرررررررررررد ؟
  از دست ما راحت شدی ؟؟؟؟؟
  🙁

  اره خلوت شده….

  سلااااااااااام آقا احسان گل…
  من اومدم دوباره
  🙂
  ببخشید اگه چیزی گفتم که ناراحت شدین……

 • !!!!!!!!! مرسی…

 • اقایییییییییی دمت جیییییییییییز

 • سلام خدمت اقا احسان گل وبروبچ ماه عسلی های عزیز .چند شب بود نت مون مشکل داشت نتونستم درمورد برنامه تون نظر بدم اعتیاد وبیکاری که متاسفانه تو شهر وکشور ما بیداد میکنه ونمیشه کاریش کرد من ممنونم از برنامتون که لا اقل در موردش صحبت میکنید بعضی ها درس میگیرن. راستی من نمیدونم فیلم لب خونی رو باید چطور بفرستم لطفا بگید یا شماره اس ام اس برنامه؟ ممممممرسی از برنامه خوبتون اسفراین خ شمالی

 • جدن راست میگن چرا هیچکسی نیست
  احمد؟؟؟؟ الی؟؟؟؟؟…
  بازم به پارسال

  تازه عاطفه و عسلو محمد و اینا ام ک دیگه نیستن….
  چقدر بد….

  مر۳۰

  میبینم که باز چتروم راه انداختین خخخ ادمین خان پس تو که ایمیلو داشتی چرا خبر ندادی هااااا؟؟؟؟

 • وااااااااااااای ایووووول به این اراده….
  دانشجوی رشته ی حقوق……
  اصلا ایول به همشون ایول به عشقشون که توی اون سن و سال پایدارمونده بود

 • میخوایم نظر ماه عسلی بذاریم خب!

 • مائده و بقیه دلم بلاتون تنگ شده بود
  🙁
  هر چی کامنت میدادم مدیر ثبت نمیکرد…
  🙁

  راستی بچه ها مررررررررررررسی که یه اعتراض اساسی کردین!!!!!!!!!
  خخخخخخخخخ
  دمتون گرم…
  مدیر جون کامنتای نوشین و زینب اینا رو هم ثبت کن(البته اگه دوباره اومدن!)
  شما تقریبا همه رو فراری دادی………

  سلیااااااااااااااااااااااااام ازی خوبی بیایی بریم چت روم اونجا بهتره

  آره آره آره میااااااااام

  چششششم
  ایشاا… که موفق باشییییییییی

 • دمت گرم و نرم …..
  خوشم اومد پشتمون دراومدی…..!
  مرسی
  🙂

  دمت گرم داداش

 • اون دانشجوی پزشکیه عجب حرفی به علیخانی زدااااااا !
  خوشم اومد…
  چقد اون پیرمرد ,پیرزنی که هفتاد و خورده ای سااااااال باهم زندگی کردن , شیرین بودن….
  عزیزم….

 • سلللللللللللللللللللللللاااااااااااااااامممممممممنمم گرررررررررررررررررم به دوستانم مرسی آقا مدیر که کامنتامونو بلاخره ثبت کردین نوشی کجایی، آزی خوبی؟انجیلا بیا از دوستان خیلی ممنونم که اعتراض کردین مرسی به همگی

  فدااااااااااات زینبی …
  بزن بریم چت روم
  🙂

 • پایه اید بریم اونور اگه خواستید ب منم بگید تنکس .
  رفتم دیدم بد نبود خوبه …..
  خییییییییییییییییییییلی خوشالم برگشتید

  مرسی گلمممممم

  ماه عسل امشب عالی بود خیلی همشون بانمک بودن
  مرسی منم هرچی کامنت میزاشتم فکر کنم کسی ثبت نمیکرد

  مائده نمیای تو این چت رمه

 • برنامه امروز عالی بود راستی عکسای اون خانومه رو دیدید پخش شده؟؟؟؟
  همونی که میگفت پوزر عروسه خخخخخخخخخخ…..

  آره دیدمشون
  ولی خدایش نباید اینکارارو میکردن اخههههه آبروشو بوردن

  وااااااااای من تازه دیدمششششش عکسارو !!!!
  خوشگله هاااا !
  خخخ

 • سلام بچه ها همین الان همه بیاید تو چت رومی که مدیر راه انداخته من رفتم هیشکی نبد تا ساعت یک امشب بیاید مرسی دوستای گلم خیلی خوشحالم که برگشتید

  سلام نوشینم خوبی گلم دلم براتون یه ذره شده
  نوشین یادم بده چطور برم

  هیچی بابا باید ادرسی که مدیر گذاشته رو سرچ کنی بعد اولین گزینه که نوشته طراحی چت روم رو بزن واست باز میکنه منم دلم تنگولیده بود هم واسه تو هم واسه بچه ها

 • ماه عسل امشب عالی بود خیلی همشون بانمک بودن

 • از سوالی که از علیخانی کردن خیلی خوشم اومد قشنگ معلوم بود دست و پاش گم کرده بود یعنی همش گرفتار کار!!!!!!!
  خیلی برنامه امشب خوب بود آون خانم چه شعری برای علیخانی خوند بیچاره به زور جلو خنده اش میگرفت

  اره معلوم بود اصلا توقع همچون سوالی نداشت یعنی اون لحظه خیلی حال کردم

  تازه گف ۹۲ سالم که شد ازدواج میکنم خخخخ الان همه ی دخترا نامید میشن البته اونهایی که منتظر آقای علیخانی ان خخخخ

  اره والا خخخخخخخخخخخ

 • بچه هاهیشکی نمیادتواین چت رومه؟؟؟؟؟؟؟

  نمیاین ؟ برم گریه کنم؟

  نه نه نه گریه نکنی یه وقت ااااا
  فقط نوشین حال ندارم آخه زدم رفتم عضویت در چت و زدم آخرش میگه کلمه عبور و بزن آخه چی بزنم

  یه چیز باید خودت بزنی که دفعه های بعدکه میخوای بیای برای ورئدبه چت همون رو بزنی

  امشب میای دیگه؟

 • ازاده مائده شماها نمیاین؟

  برم ستاره هارو بچینم ضایع شید؟؟؟؟؟؟

  بچه ها من تو چت روم هستم بیاید الان دیگه

  اگه گریه نکردم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • کسی اینجا نییییییییسسسسسسسسسسس!!!!!!!!!!!!!!

  سلام نوشین جونم!
  از دیروز عصر تا حالا نیومدم اینجا !
  تازه دیدم کامنتاتونو…
  اگه کامنتمو دیدین ,۱۲امشب بیاین همین چت رومی که آدرسش اینجاس.
  چت رومه عالیه!چون هیشکی اونجا نیس!
  بقیه بچه هاااااااااااا هم بیاین ساعت ۱۲ امشب…
  مائده ,زینب ,الی ,مهسا و همههههههه
  فعلا ۱۲ بیایم تا بعد یه قرار همیشگی بذاریم و بیایم….
  زوووووووووووود بیاین…منتظرم!

  باشههههههه
  به افنخار توهم که شده ستاره هارو نمیچینم

  ملسیییییی
  🙂

  کجاست. ؟

 • خانم نرگس !
  شاید باورت نشه ,ولی حرفات اصلا برام مهم نیس!!!
  خخخخخ
  چون همونجور که گفتم با آدمای بیسواد نمیتونم حرف بزنم!
  آره دیگه!
  🙂

  لایییییییییییییییییییییک دوست دارمممممممممممممم

  سلام نوشین خوبی، نوشیییییین دیشب که بهت گفتم رفتم عضویت در سایت و زدم اون کلمه عبور هم زدم آخرش میگه ایمیل و بزن آخه ایمیل خودمو زدم باز نشد آخه ایمیل چی رو که بشه توروخدا کمکم کن میخوام امشب بیام خوووووب منتظرتم عزیزم

  لاااااااااااااایک آزی. نوشی دوستون دارم زیااااااااااااااااااااد

  مرسیییییییی نوشین و زینب عزیییییییییزم !
  منم دوستون دارم شدیییییید …

 • نوشین، آزی رفتین عضویت در چت وزدین؟
  امیل خودتونو زدین؟آخه من ایمیل خودمو میزنم میگه ایمیل خود را وارد کنید الان چیکارکنم هرچی ایمیلمو زدم نمیشه کمکم کنید

  با با تورفتی چسکارکردی برو از اول وارد چت روم شو حالا چون باید اسمت رو تغیر بدی اگه گذاشتی زینب مثلا یه عددهم بعش اضافه کن بعد که وارد چت روم شدی به عنوان مهمان هستی بعد یه کلید سبز بالای لیست اسم ها هست اونو بزن که روشنوشته
  {برا یثبت نام کلیک کنید} بع باید یه رمز بزنی رمز رو خودت هرچی دوست داشتی بزن بعد از زدن رمز واست پیام میده که برای اضویت باید از چت روم خارج بشی تو کلید خروج از چت روم رو بزن بعد خودش خارج میشه اونوقت تو دوباره وارد شو بعدش عضوی ایمیل نمیخواد که

  آقا زینب من اصن ایمیل نزدم!
  بدون ایمیل رفتم توش….

 • نوشین بخدا من دیگه خسته شدم آخه من رفتم داخل همون سایتی که ادمین زده خووووب، بعدش زده شده نام و دختر هستی یا پسر خوب منم نوشتم زینب دختر بعدش اون کلید ثبت نامو زدم باز دوباره این صفحه برگشت که میگه اسم دختر یا پسر هر کاری میکنم این صفحه نمیره چیکار کنم این صفحه بره؟؟؟؟؟؟؟

  تو کلا خارج شو گزینه اول روهم بزن که وقتی ادرس رومیزنی واست میاره بعدش هم توباید وقتی وارد چت روم شدی عضو بشی اگرهم میبینی باعضویت مشکل داری خوب عضو نشو همون مهمان باش چی میشه مگه بعدش درستش میکنیم

  نوشین چی زدی رفتی تو؟ من اگه چت روم بزنم سایتش سایت اینی که ادمین زده نیس میگی گزینه اول بزن گزینه ی اول اونجا زده چت روم فارسی اینه؟ و اگه روهمون سایت ادمین بزنم مشکلم اونیکه اون بالا نوشتم میشه

 • تو ادرسی رو که ادمین زده بزن بعد اولین گزینه نوشته طراحی چت روم اون رو بزن

  ازاده تو مشکلی نداری؟

  چی شد زینب؟

  نه نوشین عزییییییییزم من مشکلی ندالم !
  🙂

 • راستی آنجیلا هم میرم میارم چت روم !
  میدونم کجاس !!!!!
  🙂

  کجاست. ؟

  تو پرنازه !!
  چن روز پیش اونجا با هم چت کردیم ….

 • زینب اگه داداشت اینا بلدن ,بگو چت رومو برات راست و ریس کنن ….

  سلام آزی جون خوبی به خواهرم گفتم زیاد بلد نبود عجیبه مگه داریم مگه میشه…

  کشتی منو زینب. وقتی گزینه اول رو زدی. تو فقط اسمت رو واردکن. بعدرو ورودبه چت کلید کن اونوقت که وارد شی. یه کلید سبزرنگ بالا ی لیست اسامی میبینی روش نوشته برا ثبت نام کلید کن
  بعدحله

  کشتی منو زینب. وقتی گزینه اول رو زدی. تو فقط اسمت رو واردکن. بعدرو ورودبه چت کلید کن اونوقت که وارد شی. یه کلید سبزرنگ بالا ی لیست اسامی میبینی روش نوشته برا ثبت نام کلید کن
  بعدحله ستاره بچینی. قررررببانت. چت کنی. منو دق بدی. بوس. بوس

 • بچه هاتاقبل از سروع ماه عسل میتونید بیاید چت روم؟

 • ماه عسل امروز خیلی باحال بود خیلی باهاش حال کرم واقعا دمشون گرم

  دوباره که هیشکی نیس

 • دادا احسان حالا شما امشب بیا چت روم ,با هم میحرفیم…..
  راستی میگم با منی که پرسیدی آدرس ایمیلمو میخوای یا نه ؟!؟
  اونوقت چلا ؟؟؟
  !!!!!!!

  راس ۱۲ حتما اونجا باشید ازاده خانم بد بد

  چرا من بد آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  گریه میکنما !
  🙁

 • مائده مهسا اسم حاتون رو دیدم تو چت روم عضو شدین امشب میبینمتون

  من رفتم کسی نبود…!

 • امسال کانون که میرفتم , مجله بهمون میدادن…
  قصه ی فریدون رو توش نوشته بود….!
  توش نوشته بود یه داداش داشت که یه سال از خودش بزرگتر بوده و اسمش فریدون بود,اون فوت میشه ,تقریبا یه سال بعد این پسره دنیا میاد که دیگه خونوادش این شناسنامه رو میدن به این !
  و این میشه که اسمش فریدون میشه ….(ولی تو برنامه امروز یه چیز دیگه گفت که !)
  ولی کلن دوست داشتنی بووووووووووووود …
  ایشاا… همیشه سالم باشه!

 • نووووووووووووووشیییییییین من اومدم توچت روم پیام که میدم میگه (ارسال پیام برای گروه کاربری شما غیر فعال شده!!!!!!!!!!)
  خو این ینی چی آخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  نوشین تازه که رفتم دیدم تو اومدی تو چت روم,…
  نوشتم سلام ولی جمله بالایی رو مینویسه !!!!
  چیکار کنم ؟؟
  🙁

  عزیزم باید اسمت رو ثبت کنی در غیر این صورت فقط خصوصی میتونی چت کنی

  مهسا جونم خب اسممو کجا ثبت کنم؟!!!!!
  ینی چطوری ؟!؟

 • چرا نمیاین بچه ها من ومعتل کردین ایششش برم گریه کنم؟

  نوشییییین من میام, اسم تو هم میبینم ولی پیام که میدم مث اینکه ثبت نمیشه!
  ای خداااااااااا
  اعصابم خورد شد
  اه

 • آقا نمیشه………..
  نوشین و مهسا من شرمنده بخدا….
  من همینطوری که رفتم تو چت روم پرناز,همونطوریم اومدم تو این یکی …
  اونجا پیام میدادم راحت!ولی اینجا نمیشه که !
  نمیدونم چرا واقعا!!!!!!
  🙁

  عاشقتم ماه عسل

 • ای بابا خوب اون پیام بده که پیام شما غیر فعاله ول میاره که چرا گیج بازی در میارین؟ مهسا توکجایی؟ تو واسه چی نیومدی؟

  مائده ازاده زینب مهسا تا ساعت ۲ همه بیاین تو چت روم یه قرار بزاریم دیگه خوب؟

  من۱۲و ربع بود اومدم…خودم فقط آنلاین بودم

  نوشین تو میگی اگه اون پیام میده پیام شما غیرفعاله,ولی بازم پیاممو اونجا نشون میده ؟؟؟؟منظورت اینه؟؟
  خب اگه منظورت اینه ,پس چرا من اونجا مینوشتم (سلام) ولی تو جواب نمیدادی!درصورتی که آنلاین بودی!!!!
  منظورتو متوجه نمیشم نوشین !
  خو چیکار کنم!!!!

 • سلام بچه ها آزی، نوشین، مایده، مهسا، داداش احسان خوبین؟ بخدا حالم بجووووووور گرفته خوشبحالتون همتون رفتین چت روم الان من با کلی ناراحتی این پیامو دارم مینویسم مرسی از همگی

 • درکت میکنم زینب !!!
  آخه منم انگار مشکل دارم!
  اگه داداشم اینجا بود,برام درستش میکرد…
  🙁

 • نوشین امروز ساعت ۲ظهر بیا پرناز درست راهنماییم کن,ببینم چیکار باید بکنم.
  ۲ظهرو همینجوری گفتم,اگه تو یه ساعت دیگه درنظر داری بگو تا بیام.
  من تو پرناز بدون هیچ مشکلی پیام میدم.با آنجیلا هم اونجا حرف زدم…
  بیا اونجا ……..
  من هم ۲ میام ,هم ۴ که ببینم اومدی یا نه…
  اگه این کامنتمو خوندی حتمن جواب بده

  ازاده جونم الان ساعت چهاره منم تا۶ تو پرنازم حتما بیا منتظرم

 • با سلام وخسته نباشید برنامه های امسالتون تکراری وفقط یکیش عالی بود (۲۳نفر از آزاده ها ) لطفا در انتخاب مهمان دقت بیشتری کنید. باتشکر

  بابا سوژه نیس دیگه…..بنده خدا تقصیری نداره که…..

  چه قدر نگاهتون سطحی

 • ادمین ازت ممنونم بخاطر اینکه به خواسته ماتوجه کردی اما چت روم یه مشکلی داره پیام هارو نمیده اگه میشه یه نگاهی بنداز

  سلااام احمد….. چرا من نمیتونم برم چت روم؟؟؟
  هنوزتا اسممو وارد نکردم میزنه کاربر انلاین میباشد.!!!!خخخخ من هنوز وارد نشدم بعد انلاینم خودم خبر ندارم

  ثبت نام کرده بودم…باشه ممنون
  کلا بابت چت روم و اینا.
  خیلی زحمت کشیدی

  سلام تو اون جا که نوشته مطلب عمومی پیام مینویسم بعد که ارسال میکنم وقتی از اون صفحه میام بیرون دوباره اون پیامو نمیبینم؟؟؟؟؟
  پیام بچه ها هم نمیدونم کجاست

  ماءده جان چته خب…وقتی از صفحه بیای بیرون پیامت میره دیگه نیست…
  بچه ها هم اگه انلاین باشن مشخصه دیگه میزنه کاربر انلاین

  ممنون

 • سلام به همه ی کارکنان برنامه ماه عسل به خصوص احسان جان واقعا دمتون گررررررررررررررررررم…..

 • سلام بچه ها خوبین؟ چیکار میکنید باهم میحرفید تو چت؟ خوشبحالتون
  راستی داداش احسان مرسی از لطفتون

  نه زینب هنوز اونجا حرف نزدیم…
  چون یکمی مشکل داشت..

 • آقای ادمین توروخدااااا کمکم کنید آخه منم دوس دارم با بچه ها تو چت روم باشم آقای ادمین من همون سایت که نوشته بودید و میزنم ولی یه صفحه ای برام میاد که میگه اسم و اینکه دختر هستین یا پسر خوب منم میرم پرش میکنم بعدش پایین نوشته شده ثبت نام بخداااا هرچه میزنم باز این صفحه برام میاد قبلا میرفتم تو صفحه ی دیگه الان دیگه نمیتونم برم صفحه ی بعد آخه توروخدااااا کمکم کنید من برم ثبت نام کنم

  زینب عزیزم خب تو وقتی پر میکنی دختری یا پسر, بعد بزن رو گزینه پایینی که نوشته ورود به چت روم.تو داری میگی قبلا که این کارو کردی رفتی تو یه صفحه ی دیگه که اگه اشتباه نکنم همون صفحه ی اصلی رو میگی. داری میگی الان نمیری تو اون صفحه هه!
  خب تو وقتی میزنی دختری,و بعدش میزنی ورود به چت روم,بعد برات یه مربع دیگه باز میشه و یه رمز ازت میخا..
  خب تو قبلا که تونستی بری تو اون صفحه اصلیه,ولی الان نمیتونی بری,حتمن اونموقع یه رمزی انتخاب کردی برا خودت دیگه !
  خب حالا اون رمزه رو وارد اون مربعه کن .وقتی ای کارو کردی,دیگه الان وارد صفحه اصلی شدی و میتونی پیام بدی!
  حدس میزنم برا رمزت ,اسمتو نوشتی!البته فقط حدس میزنم!شایدم اسمتو نوشتی , یه عددم بعدش نوشتی!
  نمیدونم دیگه!!!!!!!

  ازی پیداتون نمیکنم …..!!!!!

 • برنامه امشب فوق العاده بود
  از زحمات مجری خوب برنامه و تمام کار کنان برنامه ممنون

 • امروز خواهر شیش سالم بعد از تموم شدن برنامه یه چیزی گفت که واقعا بعضیا باید شرمشون بیاد گفت این آقا معلومه داره گریه اش میگیره بهش گفتم از کجا فهمیدی گفت از چشاش
  آگه آقای علیخانی تا الان چیزی نگفتن واقعا بزرگوار کردن ولی واقعا خاطرشون از خیلی ها آزرده شده
  حرف من فقط علیخانی نیست تازگی ها خیلی از مجری های خوبمون بهشون توهین میشه و زمانی قدر این مجری ها رو میدونیم که رو صحنه نباشن

  واقعا راست میگین…

  موافقم

 • سلام چه قدر مهمون امشبتون خوب بود چه قدر راحت حرف میزد آدم گیج نمیکرد میفهمیدیم چی میگفت
  از برنامه خوبتون ممنون

 • برنامه و مجری عالی هست چرا آنقدر بعضی ها حرف مفت میزنن……..

 • مهمون امشبتون گفت کسایی مفت پول درمیارن و کسایی مثل آون خانم ۲۰۰ متر زیر زمین کار می کنن
  این مقایسه که از مهمون های برنامه کرد اصلا درست نبود در ضمن آقای علیخانی بیخیال این حرفا باشید مثل همیشه با انرژی ادامه بدید از زحماتتون خیلی خیلی ممنون

 • واقعا برای بعضی از مردممون متاسفم …..
  وقتی یه نفر (حالا اون هر کی میخاد باشه ,باشه) دست نوازش میکشه رو سر یه بچه ی مظلوم ,واقعا سزاواره اینجوری قضاوت کنین؟؟؟
  واقعا چرا بعضیا بدون فکر میان یه همچین حرفایی رو میزنن؟؟!!
  ینی چی میگن دست کثیفتو از رو سر این بچه بردار!!!!؟!!

  آخ که بعضیا هیچوقت درست نمیشن….
  آقای علیخانی امروز واقعا داغون بودن!! جوری که حتی از صحنه پا نشدن بیان بیرون,حرفای آخرو بزنن!
  آخرش جوری حرف زدن که انگار قسمت آخر ماه عسل بود!!
  واقعا ناراحت شدم………..
  ولی به نظرم آقا علیخانی نباید با هر بادی بلرزه…
  همیشه یه عده بیکار هستن که حرفای بیخود و گنده تر از دهنشون بزنن!
  ماه عسل باید سر پا باشه…چون تنها برنامه ای که حالو هوای ماه رمضونو میاره تو خونه ها همین برنامه اس…
  نباید قطع بشه این برنامه,هر چقدم که تکراری باشه !
  مدیرای ایرانم که خوراکشونه برنامه هایی که مردم دوس دارنو یه جوری جمع میکنن!!!
  امیدوارم همه ی خصومت ها زوده زود برطرف شه و اینقد همدیگرو با حرفامون خورد نکنیم….

  خیلی باهات موافقت آزاده ماه عسل جز محدود برنامه هایی که آدم ازش یه چیزی یاد میگیره حرفهایی توش زده میشه که تو طلایی ترین لحظه های زندگی به درد آدم می خوره
  تمام مهمون هاش هم خوبن حالا یه موقع یه اشکالی به وجود میاد دیگه بعضی ها بزرگش می کنن و هیچ وقت نیمه ی پر لیوان نمیبینن متاسفانه و خیلی بد یه همچین مجری توانمندی رو این طور آزرده خاطر می کنن و واقعا درست میگی بعضی ها هیچ وقت درست نمیشن

  موافقم

 • آقای ادمین مرسی بابت چت روم…
  جای دنج و خلوتیه. فقط یه اشکال داشت که اونم ظاهرا برطرف شده!
  دستتون درد نکنه…

 • داداش احسان نمیدونم چرا همش میگی ایمیلمو بدم یا نه!
  والا قصد بدی ندارم ولی خب به فرض ایمیلتو داشته باشم,خب چیکارش کنم آخه ؟!؟؟
  متوجه نمیشم چرا میگی ایمیلمو میخای یا نه!!
  میگم اگه حرفی هس بیا بریم چت روم ادمین…
  راستی ایمیلمم که خیلی وقته خراب شده!
  پیام نمیا روش …
  دارم از ایمیل داداشیم استفاده میکنم…
  🙂
  ایشاا… که جای مسی رو بگیری نه حاج صفی !!به بالا بالاها فک کن ذاداش احسان ….
  🙂

 • 🙂
  منم خوشحالم که خوشحالی !
  ما ارادت داریم…..

 • ببخشید آقای ادمین تو صفحه ی اول نوشته شده نام کاربری و همچنین پاینش نوشته شده که دخترهسین یا پسر خوب آقای ادمین نام کاربری ینی همون اسم خودمو بنویسم؟
  خیلی عذر میخوام اون زیر نوشته شده ورود به چت روم خوب منم کلیک میزنم روش باز دوباره این صفحه بر میگرده الان من اینجا رو چیکارکنم نمیتونم برم صفحه ی بعدی بله شما درست میفرماید من تونستم اولش برم صفحه ی بعد اما الان دیگه این صفحه برام نمیاد که برم رمزی برای خودم بزنم
  آقای ادمین صفحه اول نوشته شده عضویت در چت از اونجایی که بنده نمیتونم برم صفحه بعدی ینی صفحه ی اول رد شم رفتم تو عضویت در چت و زدم اسم، فامیل و…رو نوشتم اما مشکل اینجاست که ایمیل خودمو میزنم ولی میگه نام ایمیل خود را وارد کنید خوب شما بفرمایید بگین من چیکارکنم چه ایمیلی رو بزنم که بتونم برم ثبت نام کنم
  آقای ادمین خیییییییلی معذرت میخوام اذیت کردم شما رو اگه ممکن کمکم کنید ممنون از جوابی که بهم دادین باتشکر

 • سلام آقای علیخانی امروز شما را با صورتی زردو با کلی ناراحتی و گله کردن دیدیم اما، اما اینو بدونید که ما مدیون این برنامه وخودتون هستیم، هرچند که بعض ها دهن کجی کنند وبه شما و برنامتون وتمام عوامل ماه عسل اهانت کنند.
  آقای علیخانی اون زنی که تو برنامه ی من و تو به ماه عسل و شما بالحن بدی اهانت کرده آخه نیست یکی بهش بگه تو سگه کی باشی که به آقای علیخانی و برنامه ی تلویزیون ایران توهین کنی … آقای علیخانی البته از رو حسادتش بود که همچین حرف بدی زد نکه ماه عسل طرفداره فراوانی داره. اصلا اگه لیاقت داشت الان تو ایران بود نه تو خارج و این برنامه ی منوتوی وهابیتی پس خودتونو ناراحت نکنید ما هممون طرفدارتونیم و خواهیم بود

  اوهوم درست میگی عزیزم…

 • سلام آزاده جونم خوبی؟
  آخه آزاده جون قبلا تونستم برم روی صفحه ی بعد که میگی مربعی شکل داره اما الان دیگه نمیتونم برم صفحه ی بعد همون ورود به چت و میزنم ولی باز این صفحه برام برمیگرده دیگه اون صفحه برام نمیاد
  فقط تنها یه راحی دارم که تو همون صفحه ی اولیه عضویت در چت داره رفتم توش که از این طریق ثبت نام کنم ولی زده ایمیل خود راوارد کنید آخه آزاده جون و آقای ادمین اگه پیام منو خوندید من ایمیل خودمو میزنم باز میگه که ایمیل خود را وارد کنید دیگه خسته شدم اخهههههه

  زینب بخدا نمیدونم دیگه چطوری کمکت کنم بیای اونجا!!!!!!!!
  دوس دارم بیای خوووووووووو!!

  سلام آزاده جونم قوربونت برم اللللللهیییی احتمالش برم کافینت همون جا برام درس میکنن و بیام باتون آخه من خیلی ناراحتم دوس دارم باهاتون باشم

  فدااااااااااات زینبی …
  باشه عزیزم اگه شد بیای که عااااااااااالیهههههههه
  غصه نخوریااااا!

 • ماه عسل یه نعمته واسه اینکه هرشخصی رو از پولدار تا فقیر از قوی و ضعیف همه و همه رو میبره تو فکر تا شاید مردم به خودشون بیان
  ای کاااااش اینقدر قضاوت ناعادلانه بین مردم نبود….

  دقیقا…..

 • بچه ها شما هستید ؟؟؟؟؟؟ منم کمک کنید دیگه من گناااااااااااه دالم …
  گریه کنم ؟؟؟؟؟؟

  چی شده عزیزم؟؟؟

  سلام مائده جونم..چیه خو ؟مشکلت چیه عایا ؟
  مگه نمیتونی بیای چت روم؟؟؟؟؟؟
  من و نوشین دیشب رفتیم اونجا کلی حرف زدیم…
  امشبم ساعت ۱ قراره بریم دوباره…
  همه بیاین………….

  ااااااااااااااااااااییییییییی آخه چرا رفتین حرف زدین بخدا دلم میخواد گریه کنم خوشبحالتون

  آخییییی !
  عزییییزم !
  🙁
  شرمنده…

 • اقای علیخانی شما نباید بخاطرچندتا ادم نادون خودتون رو ناراحت کنید اون کسایی که شایعه درست میکنن یافحش میدن و تهمت میزنن کلمه ادم براشون زیاده چون اوناهم مثل خیلی کسای دیگه چیزی راجب به اینکه چه زحمتی واسه برنامه سازی کشیده میشه نمیدونن والکی نظر میدن و حتما دشمن هستن شما حتما اونقدری که طرفدار دارید دشمن دارید این رسم مردم ماست که تا یه نفر به یه موفقیتی میرسه کلی زر پشت سرش بزنن …
  اصلا چرا باید دست کسی که تنها قسدش کمکه کثیف باشه ها…….
  چرا باید یه مجری تلویزیون برای هر اجرا یک میلیاردو دویست میلیون بگیره مگه امکان داره ؟ یعنی توسی شب قراره چقدر پول گیرش بیاد اگه اینطور بود اقای علیخانی یک سال ماه عسل اجرا میکرد تا اخر امرش پول داشت دیگه نیاری به کار کردن نداشت ..
  چرا بزرگ نمیشید .. چرا ازاون بالایی نمیترسید؟….چه حدفی دارید ازاینکه یه مجری رو انتن بغض کنه ها…..
  تناه چیزی که مهمه اینکه اقای علیخانی سال بعدو سال های دیگه پرقدرت تر به ساخت برتامه هاشون بپردازن باارزوی موفقیت بیشتر ایشون……

  آفلین ….
  نوشین اینو فرستادی تو اینستای ماه عسل ؟؟

  خواستم بفرستم نشد یه جمله کوتاه تر نوشتم اما توصفحه خودم پست گذاشتم اینارم نوشتم

  ایییییییییییییییول

  عشقم چه دل پری داشت هیییی

 • بچه ها حتما امشب بیاین تو چت روم منتظریم من وازاده

  واز ادمین برای درست کردن چت روم ممنون

  بعلههههههههههه ما ساعت یک امشب فرار داریممممم…

 • وااااااااااااای برنامه ی امروز فووووووووووق العاده بوووود….
  چقققققققققققد عباس شیرییییییییین حرف میزد!!!!
  عالی بود…عالی…

 • برنامه امروز فوق‌العاده بود هم عباس هم آون آقایی که می خواست بره مریخ من تا حالا نشنیده بودم واقعا سخته ولی لذت داره

 • خییییییلی خوب بوووووود دمشون گرم…. من تو کف مریخ موندم…منم میخاااااام برم خخخخخ

 • واقعا برنامه امروز عالی بود خیلی خوب بود دستت احسان وهمکاراش درد نکنه واقعا خوب بودتاچش اون شایعه درست کنا دربیاد

 • برنامه امروز عالی بود دست احسان درد نکنه عباس خیلی مرد پاکی بود دلش ظاهرش پاک بود خدا هم به دلش نگاه کرده بهش همه چی داده جقدر ساده بود بعد اینکه دو روز بود احسان ناراحت بود چهرش خنده نداشت ماه عسل خشک بود ذلیل بشن ناراحتش میکنن خدایی زحمت میکشه تنها عیبش زیاد حرف میزنه تو حرف مهمانها زیاد میپره روی هم رفته کارش خوبه خدا حفظش کنه،،،،

 • ازاده بابت دیشب معذرت برام یه مشکلی پیش اومد اگه این کامنت رو میخونی من ساعت ۴ بعد از ظهر منتظرم خواهش میکنم بیا چون امشب بخاطر عیا من خونه نیستم

  ازاده جونم من از۴تا۷ منتظرم

  ازیییییی

 • با سلام به همه ی ماه عسلیای عزیزو دوسداشتنی بخصوص اقای علیخانی گل برنامتون فوق العاده جذاب وتاثیر گذاره ما حال قشنگمونو تو لحظات نابی که به افطار منتهی میشه مدیون شما و برنامه بسیار آموزندتون هستیم با روایت قصه های تاثیر گذار و عالیتون باعث میشید تلنگر بخوریمو به خودمون بیایم .آدمایی که انتقادای بیخود وبی اساسی من جمله اینکه این برنامه باعث ناراحتیشو میشه وخاطرشونو آزرده میکنه و… میکنن یه عده ای هستن که در واقع این حجم موفقیت ومقبولیت ومحبوبیت آقای علیخانی و برنامشونه که داره آزرده خاطرشون میکنه ن روایت قصه هایی که هر کدمشون یه درس زندگیه و اگر باعث میشه اون حس همدلی وهمدردری که باید نسبت به هم نوعمون داشته باشیمو تجربه کنیم اسمش این نیس که دارن اش کمون درمیارن اسمش درک وضعیت بحرانی یه عده از هم نوعانمونه واقدام برای یاریشو.ما با دلو جونمون از برنامه خوب وآموزنده شما طرفداری میکنیم وپشتتونیم فقط آقای علیخانی که خودشون بهتر از هر کسی میدونن هدف این آدما چیه لطفابه حرفشون اعتنایی نکنن و مثل همیشه شاد و خندون وپر انرژی به کارشون تدامه بدن به کوری چشم همه ی اونایی که نمیتونن موفقیتشو ببینن.

 • باسلام خدمت عوامل محترم ماه عسل وخدمت تهیه کننده مجری محترم این برنامه آقای احسان علیخانی خداقوت .
  من یکی از بینندگان پروپاقرص این برنامه هستم من از مردم عزیزکشورم خواهش میکنم با آقای علیخانی اینجوری رفتار نکنید من به خودم دارم میگم قدر نشناس نباشیم امسال برنامه ماه عسل ۱۰ ساله شدهازتون خواهش میکنم بازبونمون چیزی نگیم که عوامل این برنامه ازما دلگیر بشن اقای علیخانی وهمکارانشون چیزی در حد ۲-۱ماه تلاش میکنند که این برنامه برای ماه رمضان وما به راحتی این برنامه درداخل منازلمان به تماشا بنشینیم.
  درضمن برنامه شنبه ۱۳تیر خیلی خوب بود.
  ماه عسلی ها خدا قوت

 • بچه ها چجوری اپیکیشن ماه عسل رو دانلود کنیم؟ خواهش میکنم جواب بدید

  اپیکیشن؟؟؟؟؟!!!!!!!!؟؟؟؟ (به صورت تعجبی و به غلظت تعجب جناب خان بخونش!!)
  والا مو نمیدونوم!!
  🙂
  خخخخ

  بچه ها کس دیگه ای نمیدونه؟

  اپیکیشن دیگه چه سیقه ایی

  تو سایت شون عزیز

 • ماه عسل امشب عالی بود خیلی قشنگ بود واقعا قصه شون تاثیر گذاربود

  سلام نوشین …عزیزدلم من امروز اصن خونه نبودم!!
  نه ماه عسلو دیدم , نه کامنتتو که ساعت ۴ بیام !!!!!!!
  عزیزم ببخشید دیگه !!
  بابت دیشبم بیخیال بابا!مشکلی نیس…
  در عوض یه کوچولو از زهرا حرف کشیدم!!
  خخخ

  خواهش گلی……….
  امشب ساعت یک منتظرم اگه کامنتم و خوندی بیا

  باشه عزیزم

  اگه میشه ساعت ۱۲ اونجا باش ازاده بچه ها شماهم بیاید

 • مهمان دیشب فوق العاده بود خدا محمد قصه رو حفظش کنه پسر ٢٢سالهم بقدری جذب این برنامه شد که صبح تکرارش رو دید وضبط کرد وتمام دیشب راجع به اون با پدرش صحبت میکرد این مهمانا حرفاشون خیلی جالب وتاثیر گذاره از برنامه ماه عسل ممنون که سوژه های خوبی جون آقا محمد رو انتخاب میکنن بازم ممنون

 • من عاااااااشق احسان و برنامشم ینی ی روز نبینم برنامرو دق مررررگ میشم واقعا عالیه برنامه و اجرای احسان و مسلما هرکسی بجز احسان برنامرو اجرا میکرد بدون شک مسخره میشد و طرفدار نداشت عاااااشقتم مااااه عسسسسسل

  البته اگه اشتبا نکنم بیشتر عاشق احسانی تا برنامش!!!!
  خخخخخخ
  چیز عجیبی نیس!!

  خخخخخخخخ

  دیگه اونقدم بزرگش نکنید شاید کسی با شه که خیلی از احسان هم بهتر اجرا کنه نمیشه این طوری قطعی گفت که هیچ کس نمی تونه جز علیخانی

  مهسا عزیزم تو هم درست میگی ولی فک کنم دوستمون منظورش الانه!! ینی منظورش با اجرای یکی از مجریای دیگه ی فعلی, ما عسل به دردنخور میشد…
  که تا حدود خیییییییییلی زیادی راست میگه دیگه!مجریای دیگه ای اجرا توی صحنه ی ماه عسلو تجربه کردن (علی ضیا,حسن جوهرچی,محسن افشانی!)ولی هممون میدونیم انصافا هیچکدوم انگشت کوچیکه ی علیخانی نمیشن………………
  شاید بعدها یکی بهتر بیا ولی درحال حاضر احسان علیخانی فقط برا برنامه ی ماه عسل ساخته شده……

 • سلام باتشکر از برنامه خوبتون.لطفا در مورد ارتباطات اینترنتی و انتخابهای چشم بسته ای که موجب ازدواجهای ناموفق میشه ی برنامه بزارین چون اکثر مخاتبینتون دختروپسرای جوون هستن ومتاسفانه این موضوع توی جوونا خیلی مد شده وخونواده هاهم درگیرشن.

 • با سلام طاعاتتون مقبول درگاه حق
  از برنامه خوب وتماشایی و جذابتون تشکر میکنم.
  برنامه ومهموناتون مثل هر سال فوق العاده هستن.
  هر جا که هستید خداوند عالم پشت وپناهتون باشه.

  شاد باشید.

 • برنامه امروز خوب بود رایتش خیلی احساساتم رو در گیر کرد

  بابا احساسااااات !!
  ما هم درگیر همین احساساتیم !
  🙂

 • مثل هیشه برنامه و مهمون ها روز به روز بهتر و بهتر میشن وما چیزی جز این از برنامه نمی خوایم دستتون درد نکنه خدا قوت

 • ازاده جونی مرسی فدات
  ببخشید فکر کردم رفتی

  خواهش عزیزم!عه خداروشکر که پیامام بهت رسید!
  فک کردم نمیخونیش!آخیییییش
  خخخ

  ازاد ه. امشب ساعت ۱۲ منتظرتم بیا حتما
  بوس………بوس.

  چشم…

  سییییییلام دوستای گلم چطوری؟

  سلام زینب عزیزم… من خوبم فدات.. تو چطوری فدات ؟
  کم پیدایی !

  فدات شم والله چیکار کنیم دیگه ولی خیلی دلم برات تنگ شده
  نوشین چطوری خوبی؟

  ممنون جیگر توچطوری؟

 • سلام به بروبچ ماه عسلی کجایین نکنه همتون رفتین چت روم؟ ابجی شماخوبی؟چه خبر؟التماس دعا

  سلام دادا احسان !بابا کم پیدااااااا !
  ما باید به تو بگیم نیستی;نه تو !!
  من و نوشین اونجاییم…مهسا هم یه سری زد و بعدش ناگهان تو افق محو شد!
  🙂
  الان دقیقا منظورت از آجی کیه ؟کدوم آجی ؟
  محتاجیم به دعا داداش!

 • در مقابل شهدامون فقط یه کلمه میتونم بگم :
  الله اکبر !
  شب قدره…دعا یادتون نره…!
  ایشاا… همه حاجتا روا بشه..

  آره والله خوب گفتی انشالله همه حاجت روا شن به حق حضرت علی و بحق این شبا ها

 • سلام وخسته نباشید خدمت همه شما عسلی های عزیز :من میخواستم یک موضوعی رابرای برنامه شما پیشنهاد بدم که شخصی به نام حاج یعغوب راکه صاحب شرکت بستنی میهن است رابیاورید که چگونه بایک چرخ دستی شروع کرده وحالا صاحب این همه ثروت شده است وهنوز هم که هنوزه آن چرخ دستی رانگه داشته است باتشکر ازشما

  عریزم اینو تو اپیکیشنشون بگو

 • بچه ها میشه بگید چه طوری میشه از صفحه محسنین ماه عسل بازدید کرد من هر چی میزنم نمیاد

  ستاره ۷۲۴ مربع

 • مائده هم که آب شده رفته تو زمین !
  دلم براش تنگ شده…

 • آزی دلت برا کی تنگ شده هااااا

  منحرف !دلم برا مائده تنگ شده…
  برا تو هم کم نه خانووووووم!
  🙂

  فدایییییییییی داری

  فدات عزیز دلم ….

 • فدات شم والله چیکار کنیم دیگه دلم برات تنگ شده
  نوشین چطوری خوبی؟

  ممنون جیگر توچطوری؟

  ممنون گلم چیکارمیکنی؟

 • سلام و خدا قوت خدمت شما ماه عسلیها.خواستم از صمیم دل از برنامه بسیار جالبتون و همچنین اجرای عالی آقا احسان تشکر و قدر دانی کنم.آقای علیخانی شما برنامتونو اجرا کنین و بیخیال آدمای بی معرفت باشین.اجرکم عندالله.ما از همه برنامه های شما لذت میبریم.برنامه دوقلوها،عباس آقا،بچه های رزمنده ۱۳ -۱۴ ساله و… در پناه خدا سالم،شاد و موفق باشید.

  لایک، لایک، لایک، لایک داری

 • من کاری به صورت احسان علیخانی ندارم ، تا قبل از شنیدن سخنان سالومه هم سالومه را نمی شناختم اما بعد از شنیدن آن حرفها در مورد پلاستیکی بودن صورت کنجکاو شدم که صورت سالومه را ببینم ، می خواستم بگم زن دماغ عملی صورت فلزی ، کلاغ به کلاغ می گه روت سیاه . در ضمن برنامه ات هم خیلی خیلی چرت و پرته ، ولی اعتماد به نفس خرکی ات اینو نمی گه . سعی کن از این به بعد ادب داشته باشی اگه هیچی نداری.

  ببخشید آقا سعید اگه یکم عمیق تر به مسائل نگاه کنین بد نیس!!
  برادر!منظور سالومه از چهره ی پلاستیکی,صورت ظاهر نیست…صورت باطنه!سالومه نمیگه علیخانی دماغش اینجوریه یا فلان چیزش اونجوریه!سالومه میگه آقای علیخانی این رفتارایی که تو برنامه داره,ظاهر سازیه!
  امیدوارم متوجه مطلب شده باشین….
  گرچه سالومه و امثال اون بیخود میکنن!!!!

  لایک ایول

  بابا زالومه رو ولش کنید اصن اون از رو حسادتشه که اینجوری به آقای علیخانی گفته آخه نکه هیچکی اون برنامه ی واهابی رو نمیبینن و همه نشستن پایه ماه عسل حسودیش شد

 • سلام الان کی هست بریم جت روم ؟؟؟؟؟
  بیایید خواهشمیکنم راستی یه وقت نگید من نیستما حیف…..

 • لایک، لایک، لایک، لایک داری

 • سلام

  سلام….. (با اندکی تعجب!)

  ازی ببخشید ی دفعه رفتم نیدونم چ را اینترنت قطع شد عذر اجی راستی دعوا تموم شد؟؟؟؟؟؟؟

 • ازی ی ی ی تازه داشتم درد و دل میکردما حیف .فردا شب شاید ۱۲ بیام باشی……

  خخخ اشکال نداره…آره دعوا تموم شد.تو خو معلوم نیس چطوری دردو دل میکنی!خونمونو کردی تو شیشه تا یه کلمه بگی…!
  خخخ
  باشه بیا فردا

 • سلام برنامه عالی بود لایک داره

 • ازی چرا این شلکی شده پیج ها؟؟؟؟؟

 • من نیدونم چه کاری اخه تا بعد از ظهر سایت مثه گل بود که چی این کارو کرده خدا میدونه …..

 • باشد گلم بیایی ها راستی یه رفیق تازه بیارم واستون هااااا؟ چی؟؟

 • سلام میخوام بدونم چرا وقتی رو پاسخ میزنم ارور میده لطفا…
  سایت قبلش بهتر بود ج بدید ممنون.

 • یاااااااعلیییییی….چه خبره اینجاااااا چ عوض شده

 • ماه عسل حرف نداره امیدوارم اینجور برنامه هایی صرفا تو ایام رمضان پخش نشه

 • وااااااااااااه چرا اینجا این شکلی شده!!!؟ ادمین محترم دقیقا داری چیکار میکنی ؟؟ چرا این صفحه اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ادمین جون خودت اینجا رو درستش کن! مگه همون شکل قبلی چش بود آخه ؟؟کامنتا قاطی شدهههههههه
  اااااه
  مائده حواسم هس عزیزم!میاااام…
  بستگی داره کیو میخای بیاری؟!!حالا کی هس؟

 • سلام ازاده مگه قرارنبود جمعه یعنی امروزبریم چت پسچرانمیای منتظرم اگه نیومدی شنبه ساعت یک منتظرم

 • آقای ادمین چرا نمیشه الان درستش کنین ؟؟؟
  بابا من بخاطر خودتونم!بخاطر حفظ آبروتون!!
  هر کی بیا اینجا رو ببینه,دمشو میذاره رو کولش و ده برو که رفتیم………
  والا راس میگم…
  اصن نمیشه نظر داد خو!

 • ممنون از برنامه خوبتون ….مخصوصا مادر سید جلیل اومده بود تو برنامه خیلی جذاب بود

 • قربون احسان و برنامش بشم من خسته نباشییییییییین

 • عاشق خودتو برنامتم احسان جوووووووووون خسته نباشییییییین

 • چقد اینجا عوض شده من نبودم!

 • سلام میخواستم بگم یه چندروز برنامتون دیر شروع میشه ها حواستون باشه….

 • ازاده جونم بخدا ببخشید من الان تو چتم میدونم بد فولی کردم امما معذرت بخدا ناخاسته ش

 • این چه مهمونایی که دعوت می کنید …همینمون مونده که باید ببیایم از این افغانی ها دفاع کنیم ..بودجه مملکتو صرف اجرای برنامه برای این افغانی ها میکنین که چی؟؟؟ هر چی بیکاری و بدبختیه از وجود همیناست …

 • اقا احسان خیلی خوشگلی قدر خودتو بدون

  درضمن برنامه ماه عسل خوب نیست ………..عالیه

 • من نبودم چقده عوض شده اینجا!!

 • ازاده من امروز باعرض معذرت نمیتوانم البته شاید نتوانم فرداسا عت سه پرنااااااااااز منتظرممممممممممم خرجووووووووووووووووونم

 • زهرا پرناز نه آیناز !!بخدا نمیدونم زهرا …اصن یادم نیس چطوری رفتم ثبت نام کردم!خیلی وقت پیش ثبتنام کرده بودم بخدا…ولی فک کنم اینجوری باشه که مثلن اسمتو مینویسی بعد یه عدد به آخر اسمت اضافه میکنی…و این میشه رمزت…
  توضیحشو خودش بالای صفحه نوشته …

  مرسی ازی گل……

 • مرسی ازی گل……

 • پرنازو پیداکردم…اونجا که صفحه شبیه چت قبلی هستش،،،، اره ازی؟؟؟؟؟بگو کدام سایتی؟؟؟؟؟

  زهرا عزیزم آره دیگه…اونم یه چت رومه مث چت رومه قبلی…با این تفاوت که اونجا مال یکی دیگه اس…هیچی دیگه, ثبت نام کن بیا توش بحرف…مث چت روم قبلی…

 • چت پرناز ۹۸ هستم تورو خدا بیاد اونجا،،،من اونجا احساس غریبی میکنم ،،،اونجا یه نوشین بود یه دفعه گفتم ،،ایوا نوشین تویی،،،دختره گفت من تورو نمی شناسم،،،جان من بیاید،،،،

 • اونجا هم خلوته،،،،

 • یا من بیام پیشتون….کدام صفحه هستین ازی

 • سلام….خیلی دلم واسه احسان جان وبرنامه زیباش تنگ شده.امیدوارم امسال هم بتونم قشنگ برناما ی زیبای ماه عسلشو ببینم.امیدوارم هرجاهستی سالم وسلامت وموفق باشی آقا احسان علیخانی مجری پرتوان وبااستعداد کشورمون.خیلی دوست داریم….عیدوهم بهتون تبریک میگم.سال پرخیر وبرکتی رو براتون آرزومندم…

 • سلام برنامه ماه عسل بسیار برنامه خوبی ممنونم از برنامه خوبتون مجری برنامه احسان علیخانی

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.