تبلیغات

تبلیغ


تبلیغات

آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب عروسی (زفاف)

دسته بندی : مسائل زناشویی زمان : ۲۴ مهر ۱۳۹۵

آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب زفاف

شب زفاف,اموزش های شب زفاف,شب زفاف چیست, شب عروسی , عروس شب زفاف , داماد در شب زفاف

اون موقعی که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند وبه صورت رسمی در یک رختخواب میخوابند ، شب ازدواج فقط و فقط یک کار اجباریست. شما و همسرتان باید از ماشین عروس پیاده شوید ، به درون خانه بروید و در را ببندید. همین. هر کس دیگری انتظاری یه غیر از این داشت زیاد به خرفش گوش نکنید. منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست. چون بسیاری از افراد، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه می کنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ازاله بکارت میشود . یعنی زمانی که دختر ، پرده بکارت خود را از دست میدهد. ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند. همانطور که میدانیم تمامی زخمها، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری (مثل کنیتکس) برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است. این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن (دخول) خواهند داشت . اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور میکنیم.

 

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

۱- درد به علت پارگی پرده بکارت .
این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها میباشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است. این کار سبب میشود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا میبرد و باعث میشود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد . به عنوان مثال د رزمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمیکند یا درد بسیار جزئی خواهد بود .

۲- درد به علت دخول
این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن میباشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار میبرید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید. این حالت دقیقا دز واژن هم ایجاد میشود . واژن برای اولین بار میخواهد باز شود . پس درد زیادی را حس میکند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت. تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور میشود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

 

در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :
۱- معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگاسم
۲- استفاده از ژل لوبریکانت
۳- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد میشود.
۴- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد
۵- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.
پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید. تا ۳ روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود. در صورتی که هر گونه سوال برای شما پیش آمد حتما با ما مکاتبه کنید.

آن سوی زفاف

پاره شدن پرده بکارت ، در حقیقت نمود خارجی جریانی بسیار پیچیده است که باید آن را آغاز “زنانگی” و پایان “دوشیزگی” شمرد. تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی ” شرم ” نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.
در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.
این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است. معروف است که زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور ، تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند.

در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه ، چندان او را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.
از نظر روانشناسی این دردهای روحی منجر به پیدایش هزاران نوع اختلالات فکری ، غم و اندوه مزمن می گردد که درمان آن بسیار مشکل خواهد بود زیرا اغلب منشا و علت اصلی آن ناشناخته می ماند.
در واقع علت سرد مزاجی بسیاری از زنانی که لذت جنسی نمی برند آن است که در شب زفاف ناگواری دیده و رنج و تب روحی کشیده اند و این تالمات در ضمیر پنهان آنها مانده و اختلالات جسمی و روانی بعدی را با خود آورده است.
بسیاری از امراض دیگر چون پریشان خیالی و بیماریهای عصبی غالبا در اثر همین رویداد های به ظاهر کوچک شب زفاف ایجاد می شود و گاهی این عوارض روحی به قدری پیچیده و شدید می شود که روان پزشک باید مدتها وقت صرف کند تا پس از جلب اعتماد و اطمینان بیمار ، شاید موفق به کشف ریشه اصلی اختلال گردد.

این است که باز تکرار می کنیم در نوازش و مهربانی و رعایت حال تازه عروس به ویژه در شب رفاف به هیچ نباید کوتاهی کرد. هیچ دختری فطرتا مرد را مختار نخواهد دانست تا هر چه می خواهد بکند و اگر حجب و حیای عروس یا هر علت ناشناخته دیگر مانع از آن است که به میل تسلیم شود بهتر است یک شب یا حتی شبهای متعدد ، زفاف را به عقب انداخت تا عروس به تماس جسمانی خو بگیرد و با آرامش خاطر مشتاق و راغب به ارتباط جنسی شود. عمر انسان آن قدر کوتاه نیست که چنین شتابکاری لازم باشد و به خصوص در این دوره ، صبر و متانت و حوصله به پیروزی و کامروایی خواهد انجامید.

 

در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو عمل را انجام دهد به نتیجه نمی رسد و لازم است اصرار در این باره خیلی ملایم و صبورانه باشد. اصولا زن وقتی هم حاضر و راغب به تسلیم است طبیعتا می خواهد بر او ظفر یابند ولی بین فتح عاشقانه و استیلای وحشیانه تفاوت بسیار است و مرد باید با فراست دریابد که هنگام دخول فرا رسیده است. به طور کلی در هفته های اول ازدواج برای نزدیکی نباید پافشاری کرد جز آن که عروس خود ابراز تمایل کند.شوهر اگر عیبی در بدن زن مشاهده کرد ، هرگز نباید آن را آشکار کند یا اظهار تعجب کند مبادا زن اندوهگین شود و آن را مایه حقارت پندارد.

 

حساسیت شب زفاف

زفاف که همان ازاله ی بکارت در دختر است برای هر دو از خاصیت خاصی برخوردار است . انجام ناقص و یا وحشیانه ی آن در دختر می تواند آثار سوء جبران ناپذیری را ایجاد کند . داماد باید حالت خاص عروسش را درک کند و بدون آمادگی همسرش با او آمیزش نکند . مرد جوان باید عریزه ی جنسی خویش را کنترل کند و اگر در همسر خویش آمادگی نمی بیند صبر کند تا زمان مناسب فرا رسد و با مساعد شدن شرایط با ملاطفت و آرامی زفاف را انجام دهد . برخی از جوانهای بی تجربه شرایط حساس همسر خویش را در نظر نمی گیرند و در همان شب اول بنیاد زندگی خویش را خراب می کنند .
چون پسر و دختر نادان بوند گله چران یا که شتر بان بوند
درس زناشویی کجا خوانده اند کی بره قافله پی برده اند
ببر صفت حمله به آهو کند غرش و تندی و هیاهو کند
ای پسر آخر دمی آرام باش ای شتر مست دمی رام باش
تندی داماد و خموشی زن سرد کند جمله چو صد بادزن
»» این شب برای اغلب زوجها شب پر التهابی است و اولین شب ارتباط جنسی جدی میان آنهاست.
»» زنها در این شب به شدت نگران و مضطرب هستند
»» خاطره این شب تا پایان زندگی در ذهن زنان باقی می ماند.حتی اگر بعدها ازدواجهای مکرری کنند.
»» پاره شدن پرده بکارت اغلب با آمدن مقداری خون همراه است و این برای طرفین مهم و استرس آور بوده و در زنها همراه با درد و سوزش و ضعف جسمانی است.
»» مردها سعی کنند قبل از شب عروسی با خانواده خود جهت کنار گذاشتن آداب و رسوم غلط به طور جدی صحبت کنند.
»» به همسر خود برای کسب اعتماد به نفس قبل از شب زفاف روحیه بدهید.
»» هیچ لزومی ندارد که مردها همان شب اول پرده زن را پاره کنند. بهتر است به شب دیگری موکول گردد.
»» سعی کنید این شب را با معاشقه و بوسه و لمس بگذرانید و دخول را به شبهای دیگر موکول کنید.
»» این شب را در آغوش هم و برهنه تا صبح سپری کنید.

 

آداب و رسوم غلط در شب زفاف

هم در گذشته و هم در حال حاضر در خانواده های سنتی ایرانی رسم است که در شب اول عروسی (شب زفاف) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند تا داماد پارچه ای خونین را نشان آنها بدهد تا از پشت در بلند شوند و به خانه های خود بازگردند. این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است.
در تلقی عمومی جامعه ما ، شب ازدواج و زفاف ، شب خوشبختب و رسیدن به آرزوهاست ، اما شب زفاف شب خستگی هم هست ، شب اظطراب و نگرانی است شب سر درد شب گریه شب سوزش معده و شب …….و حتی شاید شب بر باد رفتن آرزوها هم باشد .
اینکه چنین شبی با جایگاهی که در فرهنگ اجتماعی ما دارد و اثرات آن بر زندگی ما اینقدر درباره اش کم صحبت شده و حتی از دید نویسندگان و دیگر هنرمندان ما هم پنهان مانده خود معمایی است .
شب عروسی در فرهنگ ما فعلا اون موقعی است که دو تا آدم که چند وقت در تدارک ازدواج بوده اند برای اولین بار زن و شوهر میشوند وبه صورت رسمی در یک رختخواب میخوابند ، شب ازدواج فقط و فقط یک کار اجباریست . شما و همسرتان باید از ماشین عروس پیاده شوید ، به درون خانه بروید و در را ببندید .همین . هر کس دیگری انتظاری یه غیر از این داشت زیاد به خرفش گوش نکنید .
در فرهنگ ما ازدواج به همه فامیل مربوطه بعضی جاها ( که از لحاظ سواد عمومی سکس در مرحله پایین تری هستند ) از داماد انتظار دارند در عرض ۱۰ دقیقه تا نیم ساعت پارچه خون آلودی را به عنوان نشان باکره بودن عروس تحویل بده بعضی ها ممکنه تا شب ازدواج عروس اشون یا دامادشون را ندیده باشند و خیلی های دیگه ممکنه اون رو لخت ندیده باشند عده زیادی هم هستند مه قبل از عروسی با همسرشون سکس داشته اند ، پس پیچیدن یک نسخه ثابت غیر ممکن است اما چیزهای مشترکی هم وجود دارد .
همه ما شب ازدواج خسته ایم توی این بحثی نیست ازدواج ایرانی سخته حداقل یک هفته دویدن و حرص خوردن داره دنبال جا میگردید خونه رو مرتب میکنید . دعوت فامیل و خلاصه تحمل دردسر های جشن . همه اینا باعث می شود که بهترین شب زندگی شما با خستگی و تنش های بدنی شروع بشه . عروس و داماد یا به اجبار غذا میخورند یا اصلا فرصت غذا خوردن پیدا نمیکنند و هر دو حالت برای یک سکس خوب مضر است .
پس این شب چکار باید کرد ؟ احیانا دفعه اولی است که میخواهیم سکس داشته باشیم . تاثیر خستگی و اضطراب را میدونید ؟ برای آقایون این احتمال هست که اندام جنسیشون راست نشه و در صورت وقوع این امر اضطراب جند برابر می شود و اوضاع بدتر . در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای کارکشته هم دخول مشکل می شود چه برسه به دختری که برای اولین بار میخواد دخول را تجربه کنه .پس اولین کار شما مبارزه با اضطراب است . بهتر است اون دسته از کسانی که فامیل هاشون منتظر دیدن دستمال خونی هستند این مطلب را براشون روشک کنند که این فکر بیهوده ای است و بهتره شما را به حال خودتون بذارن
برای مبارزه با اضطراب اینه که منبع اونو از بین ببرید . منمبع اضطراب شب زفاف است اجبار به عمل جنسی است پس این ” اجبار ” لعنتی را از بین ببرید .
اگه میتوانید با همسرتان صحبت کنید و بگویید احتیاجی نمیبینید که شب اول در اوج خستگی و تنش و اضطراب حتما سکس داشته باشید صحبت کنید چه قبلا و چه وقتی آخر شب با هم تنها هستید که عاشق عمل جنسی هستید ولی امشب اجباری در انجام کامل اون ندارید و بهتر میبینید که این کار را به فردا یا روزهای بعد موکول کنید که بدن هاتون تازه هستند و فکرتون باز و از نظر وقتی هیچ جور تنگی ندارید .
با این فکر هم آغوشی را شروع کنید اگر دوست داشتید تا آخرش بروید و هرجا احساس کردید وقتش نیست متوقف شوید . اما خواهشا وحشی بازی هم در نیارید عمل هماغوشی را یک اجبار نشون ندهید نه به مرد و نه به زن . مرد باید اولین نکته براش راحتی و آرامش همسرش باشه و زن به جای اینکه مردانگی را توی …. سفت و دراز و زور زیاد ببینه توی اخلاق و رفتار دنبالش بگرده.
یک نکته بسیار مهم : در اولین تجربه سکس اگر باعث ناراحتی و ناخوشایندی طرف مقابل خود بشوید این کار مطمئنا از لحاظ روحی و روانی تاثیر بدی روی سکس آینده شما هم خواهد داشت ( می دانید که روان آدمی در سکس چقدر تاثیر گذار است)

شب زفاف,اموزش های شب زفاف,شب زفاف چیست, شب عروسی , عروس شب زفاف , داماد در شب زفاف

 

صحبتی با آقا دامـــــــاد :

قبل از هر چیز یادتان باشد که آب یا نوشیدنی دیگری که میل دارید در اتاق باشد که اگر هر کدام از شما احساس تشنگی کردید لازم نباشد بروید بیرون دنبال نوشیدنی بگردید. چون خیلی ها شب اول به خاطر ترس و تنش و….. دهنشان خشک می شود و احتیاج به آبی دارند وارد خانه که می شوید قبل از افتادن روی مبل و صندلی بطرف همسرتان بروید و او را در آغوش بکشید ، زیر گوشش بگوید که دوستش دارید و قول بدهید که این زندگی زیبایی را که کنارش شروع کردید را ادامه خواهید داد . همین طور که در آغوشش گرفتیه اید به سمت جایی برای نشستن برویدو کنار هم بنشینید . هم او خسته است و هم شما. توی صورتش نگاه کنید و بگویید که زیباست هیچ عجله ای نکنید با حوصله باشید و صبور . آرام حجابش را بردارید و عاشقانه به همسرتان نگاه کنید و تکرار کنید که واقعا زیباست بسیار ظریف یه دستهایش دست بزنید دست ها را بالا بیارین و آرام ببوسید . بعد از بوسه چند لحظه مکث کنید و به خاطره این بوسه فکر کنید ( اینجا فرصت مناسبی است که آیا آب یا نوشیدنی دیگه ای لازم داره ؟) اگر قبلا با همسرتون سکس داشته اید این کارها را به عنوان یک عروس با او بکنید واگر نداشته اید و دختر از طبقاتی باشد که هیچ وقت با پسری حتی خود شما نبوده به او اطمینان بدهید تا ترس و اضطرابی نداشته باشد . توجه کنید که زنها نسبت به بدنشان خیلی حساس میباشن پس یک ضرب به سینه ها یا جاهای دیگر دست نزنید اگر خیلی خسته نیستید با همسرتان بایستید و ایستاده در اغوشش بگیرید اینطوری میتوانید آروم دستهاتونو حرکت بدین و پشت بدن همسرتونو نوازش کنید آروم در گوشش حرف های عاشقانه بزنید. بقیه مراحل به همین سادگیست به آرومی همین فضا را دنبال کنید ( عاشق باشید و اعتماد دهنده به طرف مقابل در هر تماس ). کنار هم دراز بکشید و آروم تا حدی لباسها را در بیاورید همسرتان را تحسین کرده و شهوت انگیزی اش را بهش یاد آور شوید. سانتی متر یه سانتی متر بدن همسرتان را لمس کرده و به آن عادت کنید.

 

صحبتی با عروس خانم :

خانم عزیز شما هم وظیفتان همین چیز هاست. اگر لباس آقا داماد را تا آخر در آورده اید بهش بگوید به پشت بخوابد و چشماش را ببند با احتیاط کامل به بدن همسرت دست بکشید آلت جنسی او را اگر خواستید نوازش کنید و نه کار بیشتر . اگر بار اول است در این جلسه اجازه دهید که گذشت زمان همه چیز را یاد بدهد جلسه اول حداکثر می تواند شناخت باشد به هر حال نه آقا از آلت جنسی شما زیاد سر در نیارورد و نه شما از آلت جنسی او پس یک حرکت لذت بخش را شروع کنید مانند نوازش آلت همدیگر و کمی به همین حرکت ادامه دهید. قصدتان کمی نوازش و بعد خوابیدن و استراحت کردن باشد هرچند ممکن است که چیز های دیگری هم پیش آید . سکس لازم نیست حتما دخول باشد اگر بخواهید یک ضرب سراغ دخول بروید مثل اینه که با زبانی که نمیشناسید برنامه نویسی کنید . صبر کنید تا اول چگونگی موضوع را یاد یگیرید این باعث می شود موقع عمل مقدمات را خوب بدانید

خلاصه کلام :
۱ – تا احساس آمادگی کامل برای کاری نکرده اید وارد عمل نشوید .
۲ – هر لحظه مطمئن باشید همسرتان راحت است ( آقایون بیشتر توجه کنند چون این عمل اولین بار برای خانمها خیلی اضطراب آور تر است )
۳ – اگر عروس باکره باشد از پرده بکارت نترسید اگر دخول را درست انجام بدهید پرده بکارت بدون درد یا خونریزی باز خواهد شد .
این عضو در مردان به صورت استوانه ای شکل می باشد که از ۳ بافت تو درتو تشکیل شده.این بافتها اسفنجی شکل هستند و میتونین شکل یه توری رو واسه خودتون مجسم کنین .در واقغ اونها حاوی میلیونها فضای خالی هستند که در زمان تحریک جنسی توسط خون پر می شوند و باعث بر انگیختگی آلت جنسی می شوند.

پوست آلت هم شل و کاملآً قابل کش اومدنه تا بتونه خودش رو با هر دو حالت فیزیکی آلت تطابق بده….اما کارایی این عضو که معمولاً آقایون بخاطرش فکر میکنن خیلی کارشون درسته! محتاج فعالیت چند عضو دیگه است که من بصورت خیلی ساده اونها رو براتون میگم:
کیسه بیضه یا : Scortum – این عضو از بسیاری مخازن خون و اسپرم تشکیل شده و در واقع کار اصلیش تنظیم حرارت بیضه ها میباشد.بطور معمول در آقایون دو بیضه وجود دارد که (… و اینکه یکیش هم بالاتر از اونیکی باشه کاملاً طبیعیه!! کشتین منو با این سوالتون!!) فوق العاده حساس می باشد.کیسه بیضه از ماهیچه هایی تشکیل شده که در هنگام گرما شل میشن و بین بیضه و بدن فاصله می اندازن و در هنگام سرما هم جمع شده و بیضه ها رو به بدن میچسبونن.

بدن انرژی زیادی رو صرف ثابت نگه داشتن دمای این منطقه میکنه .آقایون توجه کنن که برای همینه که زمستونها ته ۲ تا جیب شلوارشون سوراخ میشه!! چون وقتی با دوستاشون ایستادن چرت میگن ، نا خود آگاه می خواهن دستشون رو به سمت این قسمت ببرن تا هم باعث تقسیم گرمایی بشن و هم این عضو رو از سرما حفظ کنن!!
بیضه ها: در این بخش هورمونهایی مثل تستسترون، هورمون ابتدایی مردانه ، و اسپرمهای نا آماده تولید میشه.درون بیضه توده عظیمی از لوله که بهش Seminiferous Tubules یا لوله منی ساز میگن وجود داره
Epididymis : یه لوله قطور ماهیچه ای که روی بخش پشتی بیضه خوابیده که اسپرمها رو انبار میکنه و با انقباضش اونها رو به سمت رگی به اسم Vas deferens می بره تا اون رگ مواد رو از توی مثانه رد کنه.در مردان لوله خروج ادرار و منی در انتهای پرسوتات یکی میشن …ولی برین خدا رو شکر کنین که در زمان برانگیختگی دریچه لوله ادراری بسته میشه تا همه چی قاطی پاطی نشه!!!…مواد بعد از اینجا وارد رگ اصلی برون ریز یا Urethra میشوند که اینکار هم توسط Ejaculate duct انجام میشه.البته فراموش نشه که به رگ برون ریز عضوی به اسم Seminal vesicles ضمیمه شده که با همکاری پروستات باعث میشن مواد قندی فراکتوز اضافه بشه تا اسپرمها مواد غذایی لازم رو بدست بیارن . یعنی درواقع انرژی بگیرن و محیط مناسبی برای پرورش و آماده شدن اسپرم فراهم بشه. بعد از این لوله برون ریز مواد رو بسمت خروج از بدن هدایت میکنه و شما دجار انزال میشین…

اما ۲ قسمت دیگه وجود داره که توجهتون رو بهش جلب مبکنم.
یکی غده Bulbourethral که در ابتدای برانگیختگی یه پیش آب راه براتون فراهم میکنه تا لوله برون ریز از اسیدها و مواد ادراری پاکسازی بشه.این آب درابتدا حاوی هیچ اسپرمی نیست ولی اگر بعد از یکبار انزال مایع منی همچنان در لوله باقی مونده باشه در کورس بعدی می تونه اسپرمها رو با خودش حمل کنه و براتون یه بچه کاکل زری بالا بیاره!! ولی بدونین احتمالش پایینه اما وجود داره….
نکته دوم ماهیچه ایه که بین معقد وآلت تناسلی قرار داره و در واقع ۲ جا رو کنترل میکنه.برای همینه که هر وقت فشاری به آلت می یارین همون فشار به معقد هم وارد میشه

شب زفاف شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک است . مبارکی آن از این جهت است که در روایت آمده مؤمن با ازدواج و عروسی کردن نیمی از ایمانش تکمیل می شود.

به همین جهت در منابع اسلامی آداب فراوانی برای شب زفاف ذکر شده است. در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند.شب زفاف در خاطره ی تمامی زوج های جوان یک شب خاطره انگیز است. در این شب همسر مرد به خانه ی وی وارد می شود و آن شب (شب زفاف)اولین شب زندگی آن زن و شوهر است.برای زفاف و آمیزش، شب انتخاب شده است و پیشوایان دینی، شب را برای رفتن عروس به خانه داماد، ترجیح داده اند و چون این عمل همواره در شب انجام می شود آن را شب زفاف می نامند.

 

 

تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین رابطه جنسی در شب زفاف اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است. غالبا خود دختر هم نمی داند علت این هراس و اکراه در کجاست ؟ در واقع در شب زفاف تازه عروس دچار نوعی ”‌ شرم ”‌ نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد.در حقیقت چون زن در این مرحله که وارد حیات زناشویی می گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد. همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است.این وظیفه شوهر است که وجود این هراس فطری زن را دریابد و همواره آن را به یاد داشته باشد.بهترین فرصت برای جلب اطمینان زن همین دوره کوتاه است.
معروف است که شب زفاف را نباید با جبر آغاز کرد ، ما می گوییم در شب زفاف و در کار پاره شدن پرده دوشیزگی نه تنها جبر نباید در کار باشد بلکه این عمل باید دنباله و نتیجه نوازشی صبورانه و معاشقه ای جانانه باشد و شوهر باید عروس را به تدریج متمایل و راغب به عمل نماید نه آن که با شتابکاری و به کار بردن زور،تنها حس شهوت خویش را فرو نشاند. در این صورت تنها جسم زن را تصرف کرده و از تصرف روح او ناتوان مانده است. بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در نهایت ملایمت و ظرافت عمل کند و بداند که کوچکترین اشتباه در شب زفاف، چندان او را خسته و دل آزرده می کند که به آسانی التیام پذیر نخواهد بود و گاه تا پایان زندگی زناشویی آثار آن بر جای می ماند.

 

چرا برخی زنان در اولین ارتباط جنسی و در شب زفاف خونریزی ندارند؟
گذشته از فقدان مادرزادی پرده بکارت در بعضی زنان، در صورتی که زن در هنگام رابطه ی جنسی ، آرام و بدون تنش بوده، زمان کافی برای عشق ورزی داشته باشد، با طرف مقابل خود احساس راحتی کند و دهانه ی واژنش به اندازه ی کافی مرطوب باشد، آلت تناسلی مرد به نرمی وارد واژن او می شود . به این ترتیب ممکن است در اولین ارتباط خونریزی نداشته باشد و یا به دلیل نوع خاصی از پرده بکارت اتفاق مشابه این می افتد. اما اگر زن مضطرب باشد یا بترسد و پاهایش را جمع کند دهانه  واژن تنگ خواهد شد و هنگام دخول خونریزی و درد خواهد داشت.
از آنجایی که در نظر مردم پرده بکارت پرده ای بسیار سفت و محکم است که تنها با فشار پاره می شود ، برخی مردها در هنگام رابطه ی جنسی فشار زیادی به دهانه ی واژن آورده و موجب پارگی دهانه ی واژن و درد و خونریزی می شوند. در صورتی که، اگر زن هنگام رابطه ی جنسی آمادگی کافی داشته و به دور از احساس اضطراب باشد هیچ نیازی به فشار از جانب مرد نیست.

نکات قابل توجه در مورد پرده بکارت:
رشته های عصبی در پرده کم هستند و به همین دلیل درصورت آرامش جسمی و روانی پارگی آن معمولاً با درد کمی همراه است. عمل دخول و پاره شدن پرده بهتر است در زمانی که بدن آرام است و هیچ اضطراب و خستگی ندارد انجام شود. بنابراین نزدیکی در اولین شب ازدواج و پس از مراسم طولانی عروسی توصیه نمی شود.

شب زفاف و آموزش شب زفاف

زنان بهتر است قبل از نزدیکی نه به منظور گرفتن گواهی سلامت پرده بکارت، بلکه به دلیل آگاهی ازنوع پرده به پزشک متخصص زنان مراجعه کرده و توضیحات لازم را درخواست کنند؛ زیرا در موارد نادری که پرده از نوع ضخیم است احتیاج به عمل جراحی دارد. ضمن این که تحریک زن و خروج ترشحات از دهانه ی واژن موجب روان شدن دهانه ی واژن و سهولت ارتباط جنسی می شود.

گاهی پرده بکارت با یکی دو بار نزدیکی کاملاً پاره نمی شود و هر دفعه قسمتی از آن پاره شده و کمی خونریزی می کند و البته بدون پارگی پرده، مایع اسپرم ریخته شده بر روی آن می تواند موجب حاملگی شود، زیرا اسپرماتوزئید موجود در اسپرم می تواند از سوراخ پرده حرکت کرده و به طرف تخمک زن برود و حاملگی ایجاد شود. در این موارد زن با پرده سالم حامله می شود.

شب زفاف و آموزش شب زفاف

آداب روابط زناشویی زن و مرد دو قسم است:

الف – آداب شب زفاف که عبارت است از :

۱- ابتدا عروس و داماد وضو بگیرند.

۲- تکبیر گفتن در شب زفاف

برخلاف مراسم جاهلیت – که متأسفانه عده ‏؈س بگذارد و برای خود و عروس و اولاد آینده‏شان ، چنین دعا کند: خدایا این زن را به امانت از تو گرفتم و با کلمات تو او را حلال کردم، اگر از این زن فرزندی برای من مقرر فرمودی او را پربرکت و پارسا قرار ده و برای شیطان در او بهره‏ای قرار مده».

ب – آداب عمومی ( مستحبات) زناشویی:

۱- گرفتن وضو

۲- گفتن بسم اللّه‏

۳- در هنگام جماع تعجیل نکند و زن را برای آن آماده کند تا او هم کاملاً لذت ببرد.

۴- جماع در شب‏های دوشنبه، سه شنبه، پنج شنبه یا جمعه باشد.

۵- هنگام جماع با زن ملاعبه و بازی کند تا او کاملاً آماده شود.

۶- جماع را وقتی انجام دهد که زن میل دارد.

۷- بهتر است نزدیکی در اول شب نباشد ، بلکه ساعاتی بعد از خوردن شام باشد ، زیرا معده پر است و نزدیکی موجب قولنج و فلج و چکیدن بول و فتق و ضعف بینایی و برخی بیماری های دیگر می شود.

امام رضا(ع) فرمود این عمل را در آخر شب انجام دهید. زیرا برای بدن صالح تر و مایه امید بیش تر و ذکاوت بیش تر برای فرزندی که به دنیا می آید ، می باشد. (سفینه البحار ، ج ۱، ص ۱۸۱)


دی وی دی آموزش مـسائل زناشـویی (آشنای محبوب)

آموزش مسائل زناشویی

مجموعه فوق العاده ویـژه زوج های جوان

شب زفاف , شب عروسی

برای خرید این دی وی دی روی آیکون خرید کلیک کنید

آشنای محبوب

امتیاز 4.41 ( 78 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۲۴۴ نظر ثبت شده است.

 • عالیه

 • واسه من که فوقالعاده بود .بهتون پیشنهاد میکنم تا این رو نخوندین ازسایت بیرون نرین

 • عالی بود

 • هرچند همه رو بلد بودم ولی خوب بود

 • پس جواب من چیشد؟؟؟

 • خوبه عالیه

 • فوق العاده بود عالیییییی…!!+!

 • عالی بود

 • سلام
  خیلی دست تون درد نکه واقعا استفاده کردم عالی بود .

 • منون از راهنمایی هاتون

 • باعرض سلام و ادب
  واقعا مفید و کامل بود
  متشکرم
  موفق و سلامت باشید انشاالله

 • ممنون خوب بود ولی حالا اوضاع فرق کرده عروس هی به دوماد میگه بیا س..ک..س کنیم

 • عالی بود

 • من چند شب دیگه عروسیمه ولی میترسم چکارکنم بنظرتون؟

  دعا کن و به خدا بسپار

  دعا کنید

  شرط اول دعا کردنه وامیدوارم عاقبت به خیر بشی

 • کسی هست که شب عروسی نداشته چون این فکرداره منو ازار میده

 • دعا کن و به خدا بگو که همه چیز را خودش خوب پیش ببرد

 • ممنون عالی بود اما ی سوالی باید همون شب اول پرده زده بشه؟

  ن چه لزومی داره.
  دخول رو بزار برای شب های بعد که استرس خانوم هم از بین بره

 • عالی وکاملا کامل بود.

 • نه . هروقت خانومتون امادگی داشتن پردشونو بزنین.

 • سلام‏ ‏ممنون‏ ‏من‏ ‏۱۹سالمه‏ ‏ولی‏ ‏دوس‏ ‏دارم‏ ‏ازدواج‏ ‏کنم‏ ‏چی‏ ‏کار‏ ‏کنم‏ ‏

  منصور جان منم ۱۵ سالمه خیلى دوست دارم ازدواج کنم مگه من میگم که دوست دارم? اونوقت تو میگى
  لامسب

  بچه دلش زن میخواد چرا دعواش میکنی؟؟؟؟؟؟

  خوب منم دلم زن میخاد با این مطلبیی که خوندم من همین الان میخام….

  بس ک بیحیایى

  سلام خواهرا وبرادرای گلم اگه ماتودوران مجردی شرم وحیا وغیرت وعفاف داشته باشیم خداخودش یه دختر یا ÷سر خوب نصیبمون میکنه چون هرعملی عکس العملی داره

 • عالی بود
  قابل توجه زنان

 • سلام بنده سه ماه عقدم اما هنوز در کنار همسرم خجالت میکشم باشم و همسرم از این موضوع ناراحته بنده چی کنم؟

  برین پیش روانشناس

 • باهاش راحت باش عزیزم اگه ازدواج کردی باشم میخوای خجالتی باشی

 • عالیه
  خیلی خوب بود اطلاعات بیشتری کسب کردم
  خیلی ممنون……

 • سلام شب اول عروسی اگه پریود بودیم چه کنیم؟

  با خودته هر کاری دوست داشتی بکن خخخخ

  عزیزم باید بذارین پریودت کامله کامل تموم شه چون هم حرامه نزدیکی تو این حالت ، هم باعث عفونت های. رحمی میشه و یه عالمه مشکل دیگه.حتی لکه بینی هم نباید داشته باشی ، پاکه پاک.

 • مرسی عالی و مفید بود

 • من عاشق یه دخترشدم خیلی خیلی دوستش دارم ولی نه سنمون به هم میخوره نه خانواده هامون
  یه موقع هایی فکرمیکنم خدامنوعاشق این دخترکردکه عذابم بده
  شماراه حل بدین التماستون میکنم

  منم یکیو خیلی دوست دارم خیلییییییی ولی اون سنی و من شیعه هستم ماکه اصلا بهم نمیرسیم چیکارکنم

  عزیزم میشه چرا نشه فقط کافیه با هم کنار بیایید ان شا الله خوشبخت بشید

 • mishe shabee aval to tariki in karo anjam bedim bargh roshan navashe .vala adam rosh nemishe yeho pasho 180 daraje to hava hala vase shoharetam baz kone?????mishe aya

  ای قربون دهنت.ولی کسی نیست بفهمه مخصوصا این زنای میانسال .انگار خودشون هیچ وقت دختر نبودن.والا

 • ازکجامنوجه بشیم امادگی کامل روداریم?

 • عالی و مفید بود

 • عالیههههههههه

 • Masolin residegi konan lotfan:|

 • عالیه خیله توسعى خوبى بود

 • ممنون از راهنماییتون

 • خیلی عالی بود من ازدواج نکردم ولی نزدیکه ایناهمه رو بلدم ولی اگر زنه من ازدستم فرار کرد اون وقت چیکار کنم

 • تو رو خدا یکی ب من پاسخ بده من خیلی میترسم

  حق داری ولی اگه شوهرتو خوب بشناسی وباهم صحبت کنید ترست برطرف میشه.

 • سسسسسسسسسسسسسلام من بیسسسسسست سالمه دوسسسسسسسسسسسست دارم ازدواج کنم ولی دوسسسسسسسسسسسسسست ندارم کسسسسسسسسسسسیوبدبخت کنم بایداول زندگیمیودرسسسسسسسسسسست کنم بعدچون زن خرج داره الکی که نیسسسسسسسسسسسست اونایی که وقتی آمادگی داشتن زن بگیرن بعدشم زودزن نگیریدپشیمون میشیدجونیکنید بعدمن که سسسسسسسسسسسسربازی رفتم تموم شده ولی جونیم مونده بارفقادسسسسسسسسته جمعی بریم شمال وای چه حالی بده پس ببین اول جونی که بعدا حسسسسسسسسسرت نخوری زن میشششششه هسسسسسسسسسسسسست

 • مــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــنــــــــــــــــــــــــــــــــــون از توصیه هاتون،واقعا حرف های به درد بو خوری داشتین.

 • سلام عالی بود مرسی

 • خیلی عالی بود ممنون

 • مرررررررررررررررررررررسی از راهنماییتون

 • سلام خدمت همه
  من قبلاهم اظهارکمک کردم ولی کسی جوابی به من نداد!
  از همتون خواهش میکنم جواب بدین.
  من عاشق یه دخترشدم که نه سنمون به هم میخوره نه خانواده هامون،بنظرشماچه کارکنم؟
  توروخداراه حل بدید،دارم ازاین عشق دیونه میشم!

  اقا امین این رابطه رو پایان بده به اخرش بدبختیه

  سلام و ادب
  داداش گلم، راه دلتا ببند ، چون باید اینجا با عقلت تصمیم بگیری. اگر خوشبختی توی زندگی برای هر دوتون مهمه پس از عقلتا فقط نظر خواهی کن. شاهنامه پایانش خوش نیست برعکی اینکه میگن شاهنامه آخرش خوشه

  سلام ببین اگه عشقت یک طرفه باشه فایده ای نداره ولی اگه دو طرفه باشه به نظر من باهاش ازدواج کن چون به همدیگر احساس دارین امیدوارم که خوسبخت بشین

  آفرین به همه

  نمیدونم والا…امیدوارم هرچی صلاحته پیش بیاد..اگ واقعا دوست داره ودوسش داری ب هیچ چیز دیگه توجه نکن

  اگه عشقتون دو طرفه باشه،بنظر من چیزی نمیتونه مانع بشه
  اگه واقعا دوسش داری از دستش نده چون شاید دیگه کسیو پیدا نکنی ک ب اندازه اون دوس داشته باشی!!

  منم کسی رو خیلی دوست دارم اما نمیدونم اون منو دوست داره یانه اگه هم بخام فراموشش کنم نمیتونم چون فامیله .
  واقعا درکت میکنم ….
  به نظرت من چیکار کنم؟؟؟؟؟

  منم مثل توام نمیدونم چیکارکنم دارم دیوونه میشم
  اما اون منو دوس نداره ..

  منم چهار ساله ی دیوانه وار یکیو دوس دارم هر خواستگاری ک برام میومد جواب رد میدادم ب امیدی ک ب اون برسم ,اما هیچوقت بهش نمیرسم هروقت ب این فکر میکنم بدجور زجر میکشم ,من از ۱۳ سالگی عاشق شدم و نتونستم مث بقیه خوشحال باشم ,حالا بنظرت من بیچاره باید چ کنم؟؟

  کافور دواته

 • سلام چن وقتی خودارضایی داشتم وقتی ازعوارضش مطلع شدم توبه کردم.بعدازچن ماه ی باردیگه این کاروکردم ی ذره رگه های خونی ازرحمم بیرون اومد.خیلی ترسیدم باز توبه کردم ولی این اخرین باربود.خواستم ببینم دلیل این خون چیه امکان داره پرده بکارتم اسیب دیده باشه.توروقران کمکم کنین خیلی درگیرم میترسم

  برو دکتر زنان

 • واقعن خلى خوب بودمنم سه ماه دیگه عروسی مه هست نمیدون چکارکنم

 • مررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

 • سلام از دردش خیلى میترسم شده کابوس برام
  چجورى اروم بى استرس بشم!؟توروخدا جواب بدین

  ترس چیه بابا حالشو ببر…..

  راس میگه سارا ,اصن ترس نداره

  ن عزیزم نمیترسم چون بنظر من اصن ترس نداره

  همش بستگی به آقا داماد داره. اگر بی تجربه باشه می تونه فاجعه بار هم باشه ولی اگر تجربه داشته باشه کاملا استادانه عمل می کنه و لذت فراموش نشدنی و آرامش تکرار نشدنی میده

 • در پاسخ به نظرخواهی جناب آرمین باید بگم اول از همه باید به عقلت رجوع کنی و تمام جوانب و عاقبت این کار رو بسنجی و حتی به این هم قناعت نکرده و با افراد مورد وثوق و باتجربه که میشناسی حتما مشورت کن (بالاخره ببه قول قدیمی ها بحث یه عمر زندگیه)اگه به جواب درست با تمام قطع و یقین رسیدی که هیچ اما اگه اینطور نبود و بازم شک داشتی تنها چیزی که می تونه ضمن انتخاب درست باعث آرامشت بشه نظر خواهی کردن از خداوند (استخاره)است. به دوشرط :اول اینکه به اینکار اعتقاد کامل و محکمی داشته باشی و دوم ،اینکه این را در نظر داشته باش که جواب استخاره هرچه باشد مکلف به انجامش هستی .اگر نمی خواهی هر جوابی آمد انجام دهی .انجام ندادنش را توصیه می کنم.(البته باید بگم که بهتر است که استخاره کردن برای خودتو به کسی غیر از خودت واگذار کنی. و اینکه بهتره با قرآن استخاره کنی). با آرزوی موفقیت برای تمام جوانان ایران اسلامی

 • مرسی ،نکات اموزشی جالبی بود ،

  اااااااووووف تو منو یاد عشقم میندازی آخه اونم اسمش راحله اس، یوهاهاهاها

  چ حرفااااا

 • دیگه الان همه برا خودشون کارشناس شدن.اما بازم ممنون

 • بسیار جالب و آمو زنده بود باید هر شخص قبل از ازدواج همجو آموزش ها را بخواند بااحترام فضل الرحمن علی زاده از کندز افغانستان

 • خیلی ممنون از راهنمایی هاتون واقعا منو روشن کردین…..
  مرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررسی

 • خوب بود…………………………………………………..

 • میگن دل به دل راه داره راست میگن یه همش الکی

 • عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود

 • من ۳ ساله ازدواج کردم ولی شوهرم میگه من از این کاز خوشم نمیاد اگه مشگل تو هم بچه است از پرورشگاه میاریم اخه من ۳ ساله ازدواج کردم و حتی شوهرم اجازه نداده لخت ببینمش !!!!!به کی بگم

  حتما برو پیش روانپزشک عزیز

  عر عر……………..هههههههههه

  mage darim mage mishe

  عزیزم
  خواهرم
  دختر خوب
  این مرد مشکل داره. هرچه زودتر با خانوادت درمیون بذار و ببرش دکتر. البته میتونی به خانودات هم نگی تا حساسیتی پیش نیاد.
  اگر خوب نمیشه هم اصلا دل دل نکن و جداشو. ازدواج بدون رابطه جنسی کاملا بی معنیه.

  سلام خواهر خوبم در جوابت باید بگم کهواین کسایی که بهانه های رو میارن تا از نزدیکی کردن با طرفشون جلو گیری کنن اینکارشون بدون دلیل نیست .اخه تو این دوره و زمونه اونم پسرا بگن از رابطه بدمون میاد .از من میشنویی من میگم شوهرت مشکلی داره برو به روان پزشک یه سر بزن حتما حتما مگه میشه ادن خانومش پیشش باشه و تو بغلش بخوابه یه زره حس بهش پیدا نکنه اونم سه ساله که تو خونشه زمان کمی نیست زود تر مراجعه کن . ایشالله که مشکلت حل بشه و بای

  ابجی از من میشنوی شوهرت آلت نداره خواجه است پیش روانشناس نبر ببر پیش اورولوژیست مگه میشه مگه داریم تو کاملا حق طلاق داری تو چه زنی هستی که سه سال دم بر نیاوردی ما یه همچین موردی داشتیم دختره تو سه روز صداش در اومد به هفته نکشیده طلاقشو گرفت اصن زن و شوهر برا چی پیش هم هستن شوهرت یه کلاه گذاشته سرت تا زانو هات

  مردم از خنده

  خخخخخحخخ ….. خیلی بد بختی……ههااااا

  به خونوادت بگو
  با سجادم موافقم میشه مرد باشی و…
  واقعا باید به این صبر و بردباریت تا اینجا تبریک گفت ولی صبور بودنت اشتباه بوده چون به خودت ظلم کردی

 • tnx very good

 • ۱۵ دلیل مردانه برای سردی روابط زناشویی؟

  گاهی مردان باعث می‌شوند همسرشان نسبت به رابطه با آنها سرد شود و شور و شوق رابطه زناشویی را از دست بدهد.

  بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گرد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد . سیمرغ با هدف پیش گیری از ایجاد این گونه مشکلات و با احترام به حریم خانواده ، جهت افزایش دانایی زوجهای جوان و کمک به بهبود واستحکام روابط همسران اقدام به تهیه و ارائه مطلب زیر نموده است

  گاهی مردان با برخی عادات و اعمالشان باعث می‌شوند همسرشان نسبت به رابطه با آنها سرد شود و شور و شوق رابطه زناشویی را از دست بدهد. اگر شما هم جزو این گروهید، بهتر است در برخی عادات و رفتارهایتان تجدیدنظر کنید. خصوصیات مردانی که از چنین عاداتی رنج می‌برند به شرح زیر است…

  * مردانی که با فیزیولوژی یا عملکرد بدن همسرشان هیچ آشنایی ندارند.

  * مردانی که در رابطه زناشویی با همسرشان بسیار خشن رفتار می‌کنند.

  * مردانی که نظافت مناسبی ندارند.

  * مردانی که بهداشت شخصی پایینی دارند؛ مثلا دهانشان همیشه بوی بد می‌دهد، ناخن‌هایشان بلند و ناپاک است، بدنشان بوی عرق می‌دهد، پاها و جوراب‌های بدبو و کثیف دارند و…

  * مردانی که بیش از حد طبیعی به ظاهر، قیافه و سرو و وضع زنان اهمیت می‌دهند.

  * مردانی که مدام از همسرشان رضایت در یک فعالیت زناشویی را می‌پرسند و به جای اینکه به عشق‌ورزی در رابطه رو بیاورند، صرفا به رضایت جسمی توجه می‌کنند.

  * مردانی که خیلی نگران عملکرد و توان زناشویی خود هستند؛ مثلا مدام بر این تصورند که زودانزالی دارند، آلت تناسلی‌‌شان کوچک است یا چهره جذابی ندارند یا…

  * مردانی که در رابطه زناشویی، فقط خود را می‌بینند و به همسرشان توجه ندارند.

  * مردانی که بلافاصله پس از اتمام فعالیت زناشویی، به لحاظ احساسی و عاطفی از همسرشان دور می‌شوند.

  * مردانی که عادات شخصی ناپسند دارند؛ ‌مانند دست کردن در بینی و…

  * مردانی که دوست ندارند به همسر خودشان عشق‌ورزی و محبتی نشان بدهند.

  * مردانی که اشتغال ذهنی وسواس‌گونه و بیش از حدی به بدن خود دارند.

  * مردانی که تندخو و پرخاشگرند و اهل خوش‌رفتاری نیستند.

  * مردانی که همسرشان را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساسی ندارند.

  * مردانی که در رابطه زناشویی خود از فیلم‌های مبتذل الگوبرداری می‌کنند.

 • من از شب زفاف میترسم

  ترس نداره عزیزم

  ترس نداره ک ,تازه کیف هم داره

 • به قول عشقم همه ی این کارارو باید با نور کم انجام داد…..

 • چ شبه سختی

 • چ شبه سختی کمک کنه خودش

 • چ شبه سختی کمک کنه خودش چیکار میشه کرد

 • سلام ,خیلی عالی بود مرسی,واسه وقتی ک ازدواج کردم نیازم میشه

 • من ۱۷سالمه سایتتون عالی بود من عاشق شب زفافم ولی میترسم

  خوشبحال خودم هنوز۱۴ سالمه خیلی راحتو شیکو مجلسی ♥

 • اخه تو نوشتتون گفته بودین که دخترا خیلی در این شب درد میکشن ایا ترس من الکیه

 • ن عزیزم نمیترسم چون بنظر من اصن ترس نداره

 • من میترسم چیکار کنم گگگگگ

  فدات شم تو خودت داری الکی خودتو میترسونی ,میگن درد داره اما بنظر من اصن ترس نداره ,دردشو هم میشه تحمل کرد

  اجی از کوجا میدونی ولی در کل خیلی دوس دارم زود ازدواج کنم

  خب من از خیلیا پرسیدم بهم گفتن اگه تو دوران عقد معاشقه داشته باشین و شب عروسی شوهرت باهات درست رفتار کنه ترس نداره ,درد هم ک داره ولی ن زیاد

 • چون بعضیا ادمو میترسونن یجورایی از ازدواج کردن میترسم

  تو ب حرف اون بعضیا گوش نکن,,,بستگی داره ک شوهرت شب اول عروسی باهات چطوری رفتار کنه ,اگه بخواد وحشیانه بکنه خب مسلمه ک ترس و درد داره ,من از خیلیا پرسیدم ولی میگن اونقدا هم ترس نداره البته اگه دوران عقد با هم معاشقه داشته باشن و با هم راحت باشن

  تو ب حرف اون بعضیا گوش نکن,,,بستگی ب شوهرت داره گلم

 • ما دختر عجب گیری کردیما

 • عالی بود ،مرسی، حالا تا ۵سال دیگه این مطالب بدردم میخوره…

  چرا تا ۵ سال دیگه پویا جان؟

 • ازدواج چیز اسونی نیست

 • جقد بی ادبین بعضیاتون

  منم ب سامان کشیدمخیلی فضولم سامان منو تو نسبتی نداریم خخخخخخ

 • من خودم ۱۰سالست که متاهلم و پس از هر بار نزدیکی با همسرم خدا را شکر می کنم که از طرق حلال رفع نیاز می کنم و ما را با ادواج از حرام حفظ کرد خداوندا به همه جوانان مجردد عنایت فرما تا با سهل گیری ازدواج با حلالشان خوش باشند . آمین یا رب العالمین

 • خیلی اموزنده بود ی قدم برداشته شده ک به خانواده احترام بزاریم. ممنون .لطفا برا ازدواج استخاره نکنید این امر واسه تردید بین دز امر یکسان مثل خرید خونه اس ک تماما شرایط یکسان داره.ازدواج الکی نیس بخدا من شاهد بدبختی چن مورد بودم.اول از همه باید بدونید از زندگی چی میخواید.معیارای بچگونه رو بزارید کنار و واقع بین باشید.من از ۱۳ سالگی عاشق بودم نفهمید مخفی کردم .فامیلیم و خانواده اش موافق بودن.بخاطر کمبوداش ترسید پا پیش بزاره.ی ساله ازدواجیده اما هنوزم با دیدنم «رفتارش میگه :اشتباه کردم.»من براش ارزوی خوشی دارم کنار همسرش.یادتون باشه ک فراموشی شاید ممکن باشه اما سخت و زجر اوره….همتووونو دوس دارم

 • عالیییییی بود

 • آفرین به تو
  همیشه یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه

 • مرسی خوب بود ولی امیدوارم پسرا رعایت کنن……

  اگه دختراوخانواده هاشون سخت نگیرن وسن ازدواج به همین دلیل بالا نره که متاسفانه الان همینطوره پسرا از حالت تعادل خارج نمیشن (عقده ای) ورعایت میکنن واین فقط یکی از ریشه ها وعلل ترس خانم هاست.

 • ای این چیزاترس ناک دنیا دوروزه میمیریم میره باو بروعشق دنیارو کن هی منم عاشق بودم ولی الا که یکی ولم کردو رفت از اون روز دنیا.برام تلخ منتظرمرگم

  توصیه میکنم بجای انتظار مرگ منتظر خواستگار باش نا امیدی گناهی نابخشودنیست توبه کن وامیدوار باش.

 • مرسی بابت زحماتتون عالی بودن مطالب واینکه من باعشقم که باشم همه چیزواسم زیباس نه اینکه بترسم من هنوزچندسال اونروزوتجسم میکنم حالاچه برسه بترسم راستی اونوقت نصف ایمانمون کامل میشه انقدرخودتونونازی ندید

  لایککککککککککک

 • سلام ….ببخشید خود ارضایی چیه؟؟؟

  کسی که بادست خودش منی در میاره . واین کار بسیار تاثیر بد روی آدم میزاره .واگر کسی درگیره این کار بشه خیلی سخت میشه که این عادت بدرو کنار بزاره

  تو نمیدونی خود ارضایی چیه،اونوقت میشینی اینارو میخونی؟؟؟؟؟؟

 • خیلی عالی بود دستتون درد نکنه

 • عه این جوابم به مورد بالاتریه بود
  چرا اینجا اومد!!!!

 • هم هیجان انگیزه وهم ترسناک!!!!!!

 • من واسم یه خواستگار خوب اومد با توجه به حرفهایی شما میزنید میترسم

  نترس ساحل جیگرتوبخوره راستی فقط یه خاستگارخوب اومده؟؟؟؟؟؟خخخ

 • وااااای پسرا و دخترا اگه بالا رو نیگا بندازین من زیاد حرف زدم ان موقع ها میترسیدم اما الان نمیدونم چرا نمیترسم عجیبه ها کسی نمیدونه من چرا نمیترسم؟؟؟؟؟؟خخخخخخ

  من می دونم چون تو دختر نیستی فقط اسم دختر رو خودت گذاشتی آره پسر جون.

  ایول

  آقا ساحل

 • بسیار سفر باید تا پخته شود خامی!!!

 • من وحشت دارم.چکارررر کنمممنپ.هر خاسگاری هم میاد از ترس این شب ردش میکنم….

  سالام
  یه خورده درد داره ولی حال میده ردشون نکن

  سلام
  ببینید اگه از درد شب زفاف وحشت دارین باید بگم که اصلا نگران نباشید چون درد پنج دقیقه نمیتواند مانع یک عمر خوشبختی شما بشه سعی کن به چنین عواملی اهمیت ندی
  موفق باشی

  استاد راست میگه آره یه آمپول هم که میخوای بزنی هزارتا ترس میاد سراغت بعد که تموم شد خودت هم خندت میگیره که چرا ترسیدی.

 • مرسی از راهنماییتون.
  شب خوش و بدون دردی رو برای همه ی دخترا آرزو میکنم;-)

 • آقا قلت کردیم ازدواج نمیکینیم من باز از درد تو کردن میترسم

 • ولی بازم دستتون درد نکنه مطالب تون عالی بود یکی جوابم رو بده

 • من ۲ هفته هست ازدواج کردم همسرم خیلی مشتاق دیدن بدنم هست .و من هم خجالت میکشم هم احساس میکنم اندام های بدنم زشتن نسبت به اون فیلما که نشون میده و واسه همین فعلا به همسرم اجازه ی نزدیکی ندادم به رابطه جنسی هم علاقه دارم .

  وااااااا این چه کاریه بلاخره شما ی عمر کنار هم زندگی میکنید اون یروز تورو لخت میبینه دیگه .ولی مادخترا کلا مشتاقیما ماشالله خخخ

 • تغریبا راه اومدم با شوهرم.ولی مادر شوهرم خیلی بد رفتاری میکنه و هی بین عروساش فرق میزاره اخه اون یکی عروساش قد بلندن خوش تیپن تنها مشکل من قد کوتاهیمه .هی اونو میکوپه تو سرم یا هی میگه دختر تموم شده بود رفتی اینو گرفتی؟من موندم بد رفتاری کنم باش یا خوش رفتاری بد رفتاری کردنی میگه از اون یکی عروسا یاد بگیر خوش رفتاری کردنی میگه بزور خودتو تو دلم جا نده.حتی روز چهارم عروسیمون کم مونده بود سر مین موضوع راهی دادگاه بشم که خدای مهربونم کمکم کرد…اه اه بدبخت شدیم رفت.خدا خدا خدا

 • باسلام و ارادت.
  تشکر از متن بسیار قشنگ و آموزنده
  سوال من اینست که ..در موقع معاشقه بازی کردن یعنی آماده کردن زن تا حد ارگاسم, وقتی زن در حد ارگاسم میرسد چطوری بفهمیم چه علایم های داره ..زن چه عکس العمل نشان میدهد در اون موقع.
  آیا هم گروه بودن خون هم برای دوطرف اشکالی داره یا در نوزاد آینده؟ ؟
  آیا اختلاف سنی هم نقشی خاصی دارد در ازدواج؟ ؟؟

 • عالی بود
  من ک خیلی استفاده کردم ازش
  از نویسنده هاش ممنونم.حالا تا بعد از دوران خدمت سربازی وقت بسیار است

 • واقعا عالی بود درسته سنم به ازدواج نمیخوره اما خب دیگه دیگه ….. به نظر من اصلا ترس نداره باید یه دلشوره خاص داشته باشه . اگه شوهرت خوب باشه میتونه کمکت کنه

  اگه ازدواج کردی حتماً به همسرت بگو اینرو انجام بده خیلی حال میکنی

 • منم خیلی دوستدارم ازدواج کنم اخه خیلی دوست دارم ببینم که همسرم چگونه باهام رفتار میکنه و بهم ابراز علاقه‌میکنه

  سلام
  ببینید شاید شما به خاطر هوس دوست داشته باشین ازدواج کنید ولی ازدواج فقط س.ک.س نیست باید بتونی یه خانواده رو سرپا نگه داری غذا درست کنی از بچه نگه داری کنی خونه داری کنی به شوهرت برسی درد بکشی خورد بشی و…
  زیاد عجله نکن عمر میگذره بعد حسرت میخوری
  موفق باشی

 • سلام دوستان من چند وقتیه که این خودارضایی افتاده تو جونم چیکار کنم که ازش خلاص شم دیگه خسته شدم هرچی ام سعی میکنم نمیتونم ولش کنم
  کمممممممک کنین
  التماس

  ببین دوست عزیز خودارضایی اصلا ترکش سخت نیست همه چی به اراده بستگی داره
  من نمیخوام مثل بعضی سایت ها بترسونمت
  بهترین درمانش ازدواجه
  البته میتونی کمش کنی
  و با توکل به خدا ترکش کنی همه چی دست خودته
  یا علی بگو به خدا توکل کن ایشا الله موفق میشی

 • سلام من الان ده روزه که عقد کردم از الان این درده شب اول و ترس عروسی افتاده تو جونم البته نامزدم خیلی خوبه ولی من میترسم توروخدا بگین چیکار کنم

  سلام
  ببین عزیز این دردی که دوستان الکی زیادش میکنن با چند تا روش خیلی خفیف میشه
  یکی اینه که بدون اضطراب باشه و کاملا ریلکس و سانتی زده بشه پرده
  و این که اگه قبل از ازدواج باهاش رابطه دوستانه داشته باشی به صورتی که خجالت نکشین از هم خیلی بهتره
  همین اصلا نگران نباش
  موفق باشی

 • بسی جالب بود

 • عجب نظراتی دادین خخخخخخخخ

 • مخصوصا ساحل کوچولو ههههههه فسقلی تو اینجا چیکار میکنی

 • باحال بود مطالبتون
  اره ترس داره
  من دوستم ازدواج کرد
  بعد موقعی ک رابطه برقرار کرد بم زنگ زد گفت
  گفتم سخت بود گفت ببین این غلطی ک من کردم تو نکن
  خیلی وحشتناکه خیلی
  البته دوستم الان بارداره
  نمیدونم چرا گفت سخته اگ سخته پس زود بچه براچیت بود
  بعد یه مدت بم گفت شوهرم خوبه ک هفته ای دوبار میخواد
  چون بقیه پسرا هرروز میخوان
  منکه مجردم بمنم ربط نداره هروقت نیاز باشه و ی روز قبل عروسیم بش فک میکنم الان ن

  اون دوستت حتما شوهرش تو برخورد اول خشن بوده وگرنه اگه سانتی و ریلکس باشه دردش خیلی کم میشه در کل بیشتر از پنج دقیقه نیست یعنی تحمل این رو دارین

 • سلام خیلی باحال بود تا الان سه بار با همسرم رابطه جنسی داشتم سه تام نا موفق بود چون سه بارم هم دردش اومد منم نتونستم ادامه بدم.بعد اینکه این مقاله رو خوندم همشو انجام دادم خیلی خوشش اومد.دستتون درد نکنه.

 • عجب مطلبی بوداااا
  ولی من که خیلی میترسم
  اسمش که میاد بدنم میلرزه

  عزیز اصلا ترس نداره فقط در حد یه سوزش کوچولو بعدش تو کل بدنت پخش میشه حدود یک دقیقه دیگه دردش کم میشه بعدش فقط لذت اصلا نگران نباش حال کن

 • من که حوصله نداشتم همش و بخونم ولی ب هر حال ممنون ،من که مادرم در این مورد باهام صحبت نمیکنه ولی خیلی ممنون که بهمون اطلاعات میدین من با اینکه ۱۷سالمه ولی این اطلتعات واسم خیلی جالب بودن اخه زیاد در این مورد اطلاع نداشتم

 • من خیلی خجالتی و با حیا هستم. وقتی یکی بهم متلک میگه خیلی سرخ میشم. خیلی خواستگار دارم همشون هم خوبند اما خیلی میترسم آخه دوست ندارم کسی منو را لخت ببینه ..اما از طرفی هم خیلی به ازدواج نیاز دارم. تورا خدا یکی منو راهنمایی کنه. آخه این ترس با حرف زدن از بین نمیره..چند وقت پیش خان دکتر میخواست منو معاینه کنه .. به من گفت لباستو در بیار… من این کارا نکردم..عصبانی شد و گفت بلند شو برو..

 • سلام. به تمام دختران جوان ازدواج نکرده میگم که بهیچ وجه و بهیچ وجه نگرانی و اضطراب بی مورد به خودتان راه ندهید. بهرحال این هم خلقت خداست و با آگاهی و شناخت میتوان بسیار زیبا و خوشایند و با لذت این شب عزیز را هم سپری کرد. پس بیخود خواستگارهای خوبتان را رد نکنیدکه احتمال یک عمر پشیمانی وجود دارد. در این دور و زمونه تقوای الهی و عفیف و محجبه بودن بسیار الزامیست و برکات فراوانی در زندگی زناشویی و فرزندان خواهد داشت. کاش من اونقدر پول داشتم که به همه جوانهای دنیا برای ازدواجشان کمک میکردم. بهرحال توکل برخدا. شب زفاف با شناخت دوطرف میتواند بهترین و فوق العاده ترین شب زندگی باشد. خدا قسمت من هم بکند ان شاءالله تعالی. والسلام

 • سلام سایتتون عالی بود

 • مطلب خوبی بود
  به نظر من یکی از دلایل وجود مشکلاتی در شب اول و حتی در شبهای بعد اینه که دختر خانوما به خاطر خجالت، نمیگن چی میخوان و چه کارای باعث تحریک بیشترشون میشه و کجا ها رو تحریک کنه و چطوری، در واقع اگه پسر رو راهنمایی کنن ببشتر میتونن لذت ببرن و به ارگاسم برسن تا درد کمتری رو حس کنن، در ضمن یه خاطره شیرین براشون میمونه.

 • سلام من ۲۱ سالمه.خیلییییییی خواستگار خوب داشتم ولی همشو رد کردم چون واقعا از شب زفاف میترسم نمیدونم چرا وقتی بهش فکر میکنم دستام یخ میکنه استرس زیادی دارم.خیلی مترسم نمیدونم باید چیکار کنم.بلاخره یه روز باید ازدواج کنم ولی فکر ترس و دلشوره اون شب باعث میشه از فکر ازدواج بیام بیرون.منو راهنمایی کنید

 • با سلام و عرض ادب ببخشید من چند وقته که دچار خود ارضاعی شدم و نمیتونم ترکش کنم خواهش میکنم کمک کنین التماااااااااااس میکنم

 • از مطالب خوبتون ممنونم

 • با سلام من ۵شنبه ۹ مهر عروسیم بود فردا شب عروسی س ک س کردیم و خون زیادی اومد و خیلییییی دردناک بود و تا امروز هم که نزدیکی میکنیم درد دارم یعنی طبیعیه؟و همسرم به خاطر درد زیادم نمیتونه به ارگاسم برسه و همچنین خودم نمیدونم به پزشک مراجعه کنم یا طبیعیه تا یک هفته این دردا ؟؟؟؟/

  یکسری از پرده ها باید جراحی بشوند
  و با نزدیکی پاره نمیشوند
  و توسط پزشک باید خارج بشه
  بهتر است به پزشک مراجعه کنید

 • واااااااای من خیییییلی میترسم هفته دیگه عروسیمه خودم خیلی دوست دارم این کارو انجام بدم اما با یان چیزایی ک خوندمو و ب اطلاعاتم بیشتر اضافه شد بازم خیلی میترسم تروخدا بگین چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • هههههههه

 • باوووو شما ها چقد مسخره این …ترس نداره ک…خیلیم باحاله بشرطی ک شووره وحشی نباشه
  شب زفاف دوست میدالم خخخخخخخ

 • واقعا آموزنده بود. مررررررررسی. ماشالله همه تجربه دارنا ماشالله با این سنای کم ماشالله

 • من ازداوج نکردم ولی خیلی عالی بود????????????????دست خوش.

 • واقعا که کثافت کاری و بی شرفی و بی حیایی به تمام عیار میگن به این کارمن خودم عاشقم و چهار ساله نمیتونم به عشقم برسم اگه اون هم بخواد هیچین کاری کنه چه بهتر که نرسم بهش

 • سلام سایت خوبیه برای کسب تجربه دیگران و
  راحت صحبت کردن

 • اما حیف از سخت گیری و توقعات خانواده ها

 • شمایی که این حرفارو نوشتی واقعا داری عروس رو میترسونی .یعنی که چی . عروس خانوم های گل مطمئن باشین نه شب اول ازدواج ترسی هست و نه بدبختی . شب خوشبختی شماس . به فکر های هیج کسی گوش نکنید جز دل خودتون.

 • من خیلى دوست دارم این کار رو انجام بدم به نضر من هیچ دردى نداره

 • با سلام
  بنده ۳سال ازدواج کرده با شوهرم رابطه دارم اما هنوز باکره هستم .چون خیلی از درد میترسم و درد شدید داشتم رابطه نزدیکی کامل و موفقی نداشتم .لطفا راهنماییم کنید.خیلی نگرانم

  چرت نگو خواهشن بعداز سه سال هنو باکره ای؟اصن مگه میشه
  چرا دخترارو از این چیزا میترسونین از خدا بترسین با همتونم پاره شدن پرده بکار یه درد خیییلی کمی داره و لزومی نداره ازش ترسید

 • مرسی عالی بود

 • سایت خوبیه برای اگاه کردن مردم خیلی ممنون…باتشکرفراوان

 • سلام دوستان میشه تو دوران نامزدی برای کسب آمادگی این کار و انجام داد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا میشه ؟؟؟؟؟؟ جواب لطفا

 • یه چیزدیگه هم هست ایا ژل یاپمادیاهرچیزدیگه ایی هست که بشه خریدبرای بزرگ کردن سینه ؟مثلابرای چندساعت ؟هست ؟اگه هست اسمشوبگید….فقط نه که برای چندماه بعدجوب بده نه .مثلااستفاده کنم فوری جواب بده ممنون میشم جوابشوبدید

  اگه فقط واسه چند وقت میخوای یه ژلی هست که میتونی اینترنتی بگیری خیلی زود هم تاثیر میزاره

 • خداکنه جواب بدیدفقط

 • من از ازدواج میترسم خیلی سخته.

 • جهت اطلاع دوستانی که مثه خودم عاشقن و به عشقشون نمیرسن باید گفت : سخت ترین عشق عشقیه که میدونی بهش نمیرسی ولی بازم دوسش داری

  ینی نهایت احساسه

 • سلام چرا من نمیتونم عاشق بشم؟

  شاید چیزی به نام احساس نداری

 • اصلا هیچ درد و استرسی نداره
  فقط باید با عجله انجام نشه وقبلش خانوم رو برای اینکار هم از لحاظ جسمی و هم روحی آماده کرد.

 • حالا واقعا ترس داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  از کسانی که تجربه کردند میپرسم

 • خیلی عالی بود امیدوارم که همه این شب و به خوبی و خوشی بگذرونید.اگه توکل داشته باشید خیلی خوب میگذره و هرشب پیشرفت میکنید.آرزوی سلامتی دارم براتون.

 • سلام قربان تشکر از سایت خوبتون از نظر من فوق العادس.
  فقد یه چیز رو بگم خیلی مهم با ارامش و اهستگی شب زفاف رو برگذار کنید از حرف های عاشقانه استفاده کنید نه از حرف هایی که جز فوحش هست. تشکر

 • پسر عالی بود دمتون گرم
  برا همتون شب خوبیو آرزو میکنم

 • خوب بود

 • سلام دختر پسرای گل
  من نزدیک دو ساله نامزد کردم اما تو این مدت به حد جدی رابطه نداشتیم الانم چند روز دیگه شب عرویسمه و هیچ ترسی رو در مورد اون شب ب خودم راه نمیدم و حرف هیچ بنی بشری رو در موردش قبول نمیکنم و معتقدم خدا در این رابطه عشق و محبت و لذت بردن قرار داده و نه ترس و درد.

 • از مطالب خوبتون هم ممنونم.
  اما یه صحبت به تمام جوونای مث خودم . نگاهتون رو کنترل کنید هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد نه خود ارضایی میکنین و نه عاشق کسی میشین که فقط ظاهرش رو دیدین

 • من میگم ماشاله بعضیاتون چقدر بانمکین… زبونتونو موش بخوره… از همتون ممنونم حرفای جدی و طنز امیخته این بحث کردین..از این استاد محترم که انقدر سانت سانت میکنه مچکرم..معنی سانتشو نفهمیذیم اخرش

 • میگم من میترسم

 • تو دیگه برای چی میترسی

 • وااااییییییی من میترسم

 • شب اول کاندوم بهتر است یا اسپری و ژل تاخیری؟

 • حالم از دختر بودنم به هم میخوره
  وسیله ای برای حال کردن مردا
  خدا پس عدالت کو؟

  دریا خانم باید به اطلاعتون برسونم که اگر یه کم مطالعه داشتید در مورد مردها وزنها از نظر روانشناسی و فیزیکی این حرف رو نمیزدید چراکه از لحاظ روانی مردها طوری خلق شدند که از لذت بردن زن بیشتر از زمانیکه خودشون دارن به ارگاسم میرسن لذت میبرن.پس اگه شریکت رو با آگاهی انتخاب کنی و یا از چیزهایی که حین رابطه ایده آل شماست به اون آگاهی بدید نه تنها از اینکه زن افریده شدی از خدای خودت ممنون خواهی بود بلکه برای مردها نگران میشی که خدا عدالت رو نعوذبه الله برای اونها رعایت نکرده
  افشین .ر

 • واقعا حرفت درسته

 • سلام بابام فعلا میگه نمیخوام بزارم عروسی کنی.چی کار کنم؟؟؟؟
  مطالبات خیلی کامل بود مرسی.راهنمایی کنید دوستان!!!!

 • با سلام
  ممنون از متن پربارتون . من نمیدونم شما دکتر هستین یا ایا تخصص کافی در بیان این مسایل دارید یا نه ولی بهتر هست که در نوشتار از داستان پردازی و پاراگرافهای عامیانه ویا زیر سوال بردن جنسیت خاصی پرهیز کنید اگه کسی سوال میرسه لابد براش سوال پیش اومده و همه همه چیز رو نمیدونن . فقط جهت انتقاد گفتم و لطفا درصورتیکه متنی رو از جایی تو سایتتون قرار میدید منبعش رو ذکر کنید تا در صورت لزوم ونبال کنندگان به سایتهای تخصصی تر مراجعه کنن .
  سپاس

 • خخخ چه کامنتهایی ملت همیشه حاظر در صحنه میزارن واقعا مسخره کامنت میزارن بعضیا ادم خندس میگیره

 • پسر این دخترا خیلی جدی گرفتین که همش می ترسم می ترسم راه انداختین جم کنید بابا به جای این فکرا برید ۲ تا غذا یاد بگیرید مردای بدبخت همیشه گشنه نمونن

 • سلام بچه ها ببخشید ها این سایت مطالبش در این بخش خیلی کم درسته اگه مرد خانومو قشنگ آماده کنه از نظز جسمی یعنی قشنگ نحریکش کنه ی درد کوچولو ریزه میزه هس همینو بس دختر خانوما نترسین برا این چیز کوچولو اصلا آنقدر برا خانوما لذت داره که در مقابل ی کوچولو دردش هیچه

 • سلوم
  من ۱۴ سالمه از الا میترسم…ناموسا چیکا کنم؟

 • وااای اصن کاری ب متن ندارم کامنتااا عاااالی اصن پوووکیدماااا

 • واقعا عالی بوود

  ممنون از راهنمایی هاتون دوستان،عااااااااااالی بودن

 • سلام من ۲۰سالمه و ۶ ماهه که ازدواج کردم…اولین رابطه ام خیلی وحشیانه بوده به خاطرهمین دیگه رابطه ای طی این ۶ماه نداشتم.همسرم رفتارش خیلی باهام خوب شده ولی هنوزم نمیتونم به خواسته هاش جواب بدم.خودمم ازاین بابت ناراحتم لطفابگیدچیکارکنم

  مگ نمیگی رفتارش بات خوب شده..پس جای نگرانی نیس عزیزم

 • چی کار های ضروری است که در رابطه با همسر انجام ندهیم

 • سلام میشه بگین که قبلش و بعدش چی باید بخوریم فضاش باید چطوری باشه و اگه امکان داره همون لحظه نزدیکی هم بیان کنید که چطوری باید کارمون رو بکنیم و معنی جماع یعنی چی؟؟؟؟

 • اقا اصلا منم زن میخام الان

 • برای شما پسران توصیه دارم که در شب عروسی زیاد عجله نکنید وهمین کاری چیز را بانین برای شب های بعد آخش وقت زیاد داری امید است فهمیده باشید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.