پوشش خاص شناگر زن ایرانی در لندن

پوشش خاص شناگر زن ایرانی در لندن
پوشش ,خاص, شناگر, زن, ایرانی, در, لندن

عکس شناگر زن

روزنامه گاردین مدعی شد دختر ۲۴ ساله ی ایرانی، برای نخستین بار در مسابقات جهانی سه گانه که قرار است این هفته در لندن برگزار شود، به نمایندگی از ایران شرکت خواهد کرد.

این روزنامه در مطلبی مدعی شده که شیرین گرامی که در بریتانیا اقامت دارد، در کنار ۸۵۰۰ ورزشکار دیگر از ۸۳ کشور جهان در مسابقات جایزه بزرگ که در هایدپارک لندن برگزار می شود، با لباسی کاملا اسلامی شرکت خواهد کرد. او باید ۱۵۰۰ متر را شنا کند، ۴۰ کیلومتر را رکاب بزند، و در پایان ۱۰ کیلومتر را بدود.

به نوشته گاردین، گرامی چهار ماه قبل به مقامات وزارت ورزش و جوانان در ایران نامه نوشت و تلاش کرد تا آن ها را متقاعد کند که اجازه ی حضور بانوان ایرانی در مسابقات جهانی سه گانه را بدهند. او برای این که از خواست خود دفاع کند، چند هفته قبل به ایران سفر کرد.

عکس شناگر زن

وی یک روز پیش از بازگشتش به لندن، از تهران به گاردین گفته است: «وقتی من را پشت در اتاق شان دیدند، فهمیدند که چقدر درباره ی این خواستم جدی هستم و حاضرم برای عملی شدن آن هر کاری بکنم.»

او قرار است در پوشش کامل که از سر تا پایش را می پوشاند، در این رقابت شرکت کند. لباسی که خود او روی آن کار کرده تا با شرایط مورد نیاز دولت ایران مطابقت کند.

از سوی دیگر، برگزارکنندگان مسابقه ی جایزه بزرگ لندن قبول کرده اند که برای او چادری تعبیه کنند تا وی بلافاصله پس از خروج از آب، در آن بتواند لباسش را عوض کند و لباس مناسب “دوچرخه سواری” و پس از آن، “دو” را بپوشد.

فدراسیون سه گانه ایران هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده است.

منبع: نامه

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved