تبلیغات

تبلیغ


تبلیغات

خطرات و مضرات رابطه ی جنسی مقعدی (پشت) برای زنان

دسته بندی : مسائل زناشویی زمان : ۳ آذر ۱۳۹۵

خطرات و مضرات رابطه ی جنسی مقعدی (پشت)

 رابطه از مقعد , رابطه جنسی از پشت

خطرات و مضرات رابطه ی جنسی مقعدی (رابطه جنسی از پشت )

این مطلب ویژه زوجین است !

رابطه مقعدی چیست

رابطه جنسی مقعدی یا آنال سکس عبارت است از انجام عمل جنسی توسط دخول آلت تناسلی مردانه به مقعد زن که از دیرباز تا کنون وجود داشته است.  نزدیکی مقعدی بین دو مرد را لواط نامیده که متاسفانه این عمل با اسم همجنس گرایی در کشورهای غربی زیاد است. مضرات رابطه مقعدی بسیار زیاد و خطرناک بوده و هم از لحاظ پزشکی و هم شرعی به هیچ عنوان توصیه نمی شود. در عین حال این رابطه برای بعضی از مردان لذت زیادی داشته و به انجام آن علاقه مند می باشند. در ادامه ضمن نگاهی به عوارض این رابطه، نکات پزشکی و شرعی، توصیه هایی جهت کاهش درد و افزایش ایمنی در این نوع رابطه جنسی زناشویی مطرح شده است.

رابطه مقعدی از نظر پزشکی

انجام رابطه جنسی یا نزدیکی از مقعد با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بی حس کننده به صورت کرم ، اسپری ، روغن ، ژل ،  کاندوم و پماد یک رابطه پر خطر جنسی بوده و استفاده از مواد یاد شده و شیوه های فوق فقط از دردناک بودن این رابطه کاسته و آسیب های جبران نا پذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماری های مقاربتی به همراه داشته و به جرأت میتوان گفت که هیچ پزشکی این رابطه را توصیه نمی کند و از نظر علمی غیر قابل قبول میباشد. به بیان دیگر هیچ نظریه ای مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده و بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده است.

در نواحی مقعد رشته های عصبی زیادی پراکنده شده که این رشته های عصبی بسیار بسیار آسیب پذیر و حساس میباشند و نسبت به هر چیزی که وارد دهانه مقعد ( anal) شود سریعا واکنش نشان میدهند. مکانیزمی از عملکرد داخلی بدنبدین صورت می باشد :

دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن میباشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود , از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده , عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا “اسفنکتر”( sphincter ) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.

زمانی که شما احساس میکنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانیست که اسفنکتر داخلی ۲ باز شده که خب همانطور که گفته شد غیر ارادیست اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادیست و دست شما میباشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به wc دارید و خودتون رو نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتون باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادیست انجام میشه .

نتیجه این مباحث اینست که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث میشود که دریچه خروجی مقعد یا همون آنال به درستی کار خودش رو انجام نده یعنی از قدرت ارادی خارج میشه پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از درچه مقعد خارج میشود در اینصورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.

رابطه مقعدی از نظر شرع

در دین اسلام به سکس مقعدی بین دو مرد لواط و به سکس مقعدی مرد با زن نیز وطی دبر گفته می‌ شود. عمل لواط در این دین به شدت منع شده و حرام و از گناهان کبیره‌ است و برای آن مجازات اعدام وجود دارد. اما در مورد جواز سکس مقعدی مرد و زن اختلاف وجود دارد به گونه‌ای که برخی معتقدند این عمل کاملاً حرام است و اگر کسی انجام داد باید توبه کند و برخی معتقدند اگر زن راضی نباشد حرام و در غیر اینصورت شدیداً مکروه‌است. اهل سنت این کار را شدیداً حرام می‌دانند و حتی برخی از علمای آنان فتوا داده‌اند که اگر مردی چنین کاری انجام دهد زنش می‌تواند فوراً از او طلاق بگیرد. در ادامه نظر و فتوای برخی از مراجع را ملاحظه فرمایید.

امام صادق (ع)در مورد نزدیکی از پشت اجازه زن را شرط می داند مگر نه حرام است.

فتوای آیت الله مکارم شیرازی را در این خصوص:  در صورت رضایت همسر کراهت شدید دارد و در صورت عدم رضایت حرام است.

برخی از علما می گویند رابطه مقعدی حتی با اجازه زن هم مکروه است.

بنا بر فتوای آیت الله خامنه ای این عمل کراهت شدید دارد و احتیاط در ترک آن است مخصوصا اگر زن راضی نباشد و در صورتی که موجب اذیت او شود حرام است .

بنابر فتوای آیت الله تبریزی آمیزش با همسر از عقب ، بنابر احتیاط واجب جائز نیست.

به فتوای کسانی که این کاررا جایز نمی دانند، اگر کسی مرتکب شد، باید استغفار و توبه نماید. اگر در حال حیض این کار صورت گرفت، ‌خوب است کفّاره بدهد. کفّاره آن اگر در ابتدای ایام حیض باشد، هجده نخود طلای سکّه دارو اگر در وسط عادت باشد، نُه نخود و قسمت آخرت حیض ۵/۴ نخود طلای سکه دار باید به فقیر بدهد.

البته اگر ناخواسته و سهواً نزدیکی صورت گرفته اشکال ندارد. به هر حال چه این عمل جایز باشد و چه نباشد ، باید توجه داشت که این کار عملی غیر طبیعی است و چه بسا تکرار آن مشکلاتی را در سیستم گوارش و دفع مدفوع برای زن به وجود آورد . بنابراین اطاعت از شوهر در این مسئله لازم نیست.

در قوانین مجازات های اسلامی آمده است اگر مردی همسر خود را مجبور به انجام چنین رابطه ای با وی کند زوجه ( زن) می تواند از شوهر خود شکایت کند. کما اینکه هر چیزی که از نظر اسلام مردود شناخته شود حتما به ضرر انسان می باشد که امروزه از نظر پزشکی نیز ثابت شده که این رابطه یک رابطه پرخطر است .

آیات عظام: خویی،‌ اراکی، سیستانی، امام خمینی، آیت الله فاضل و آیت الله تبریزی درخصوص نزدیکی کردن  از پشت می گویند هم از نظر دین و هم از نظر عقل و هم از نظر علم مردود است . اما وجود میل درونی را نمی شود منکر شد.

آیات عظام: امام خمینی، بهجت، خامن ه­ای، صافی، مکارم، نوری کراهت شدید دارد.» امام خمینی، آیت الله نوری و آیت الله فاضل، تعلیقات العروه ج۲، النکاح، الفصل الاول، م ۱؛» آیت الله صافی، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰؛» آیت الله خامنه­ای، استفتاء س ۴۱۹؛» آیت الله مکارم، تعلیقات علی العروه، احکام الحیض، السابع و دفتر آیت الله بهجت.»

آیت الله سیستانی: اگر زن راضی باشد، کراهت شدید دارد و اگر راضی نباشد، بنا بر احتیاط واجب جایز نیست. » آیت الله سیستانی، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰٫» آیت الله تبریزی و آیت الله وحید: بنا بر احتیاط واجب جایز نیست.» آیت الله تبریزی، استفتائات، س ۱۴۶۳ و منهاج الصالحین، ج ۱، م۲۲۸ و آیت الله وحید، منهاج الصالحین، ج ۲، م ۲۲۸٫

قرآن مجید نیز درخصوص کامجویى از زن می گوید:

۱) نِسَاؤُکُمْ حَرْثٌ لَکُمْ فَأْتوْا حَرْثَکُمْ أَنَّى‏ شِئْتُمْ….”همسران شما محل بذر افشانى شما هستند، بنا بر این هر زمان‏بخواهید مى‏توانید با آنها آمیزش نمایید…”

۲) فَإِذَا تَطَهَّرْنَ فَأْتُوهُنَّ مِنْ حَیْثُ أَمَرَکُمُ اللَّهُ…”… چون پاک شدند از آن جا که خدا فرمان داده است با ایشان‏ نزدیکى کنید…” (قائلان به حرمت به این آیه استشهاد مى‏کنند.

۳ ) خداوند از زبان پیامبرش لوط که قومش را مورد خطاب قرارداده بود، مى‏فرماید:یَاقَوْمِ هَؤُلاءِ بَنَاتی هُنَّ أَطْهَرُ لَکُمْ…”گفت: اى قوم من! اینها دختران من هستند (ومن حتى حاضرم‏دختران خودم را به عقد شما در آورم اینها) براى شما پاکیزه‏ترند.”

۴) قَالَ هؤُلآءِ بَنَاتِی إِن کُنتُمْ فَاعِلِینَ “لوط به قوم خود گفت: من این دخترانم را به نکاح شما می دهم تااگر خیال عملى دارید انجام دهید.” معتقدان به جواز این کار به این آیه‏وآیه ۷۸ سوره هود و۲۲۳ سوره بقره استشهاد مى‏کنند.

به طور کلی تفصیل احکام را می توان اینگونه شرح داد:

۱ – بنا به نظر اقوى – که نظر مشهور است – نزدیکى کردن با زن یا کنیز از عقب جایز مى‏باشد، ولى شدیداً کراهت دارد، و احوط، ترک ‏این کار است، به ویژه هنگام عدم رضایت زن یا زیان رساندن بدو،چنان که خبر ابن ابى یعفور – که پیشتر گفته شد – بر آن دلالت دارد.

۲ – بنابر جواز این عمل، آیا مى‏توان در ایام حیض از عقب با زن‏نزدیکى کرد؟ اقوى چنین است.

۳- نزدیکى از عقب همچون جماع طبیعى است در وجوب‏غسل، عده گرفتن، تعلق گرفتن مهر، باطل کردن روزه، ثابت شدن‏ حد زنا اگر زن بیگانه باشد، واینکه ملاک تحقق جماع، دخول حشفه(قسمت جلویى آلت تناسلى مرد)یا به مقدار آن، و در حرمت دخترومادر زن، ودیگر احکام مصاهره که بر دخول مترتب است.

۴ – این نوع جماع در حصول حلال شدن زن سه طلاقه کافى‏نیست، زیرا در اخبار آمده است که باید زن ومرد )عسیله( همدیگررا بچشند )کنایه از انزال در رحم زن است( پس در این حالت آمیزش‏جنسى باید از طریق طبیعى صورت پذیرد.

۵ – بعید به نظر مى‏رسد که این کار از آمیزش جنسى واجب چهارماه یکبار، کفایت کند

دلایل تمایل مردان به سکس از پشت

یکی از دلایلی که مرد را به سوی نزدیکی از پشت می‌ کشاند، عدم موفقیت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش می‌ باشد. و از این موضوع رنج می‌برد؛ لذا متمایل می‌ شود که از پشت نزدیکی کند. در چنین شرایطی زن می‌ تواند با محبت به شوهرش کمک و او را راهنمایی کند تا او با لمس و بازی با مواضع حساس جنسی‌ اش ، سریع‌ تر آماده شده و به ارگاسم برسد. در این صورت «مرد» احساس قدرت و لذت می‌ کند، واز تقاضای خود منصرف می‌شود.

مضرات پزشکی سکس از مقعد (دُبُر)

اما غیر از وجه شرعی، باید جنبه های بهداشتی چنین رابطه جنسی را نیز در نظر گرفت؛ زیرا از نظر پزشکی احتمال ابتلاء به بسیاری از عفونت‌ ها و بیماری‌ ها برای زن و مرد و به خصوص زن با رابطه جنسی از معقد وجود دارد. حلقه خروجی جداره مقعد به دلیل اینکه مانند واژن قابلیت ارتجاعی و انعطاف‌پذیری لازم برای نزدیکی و حرکت رفت و برگشتی پنیس(آلت تناسلی مرد) را ندارد، در نتیجه احتمال خراش برداشتن و خون ریزی آن بسیار بالا می‌ باشد. این خراش‌ها و بریدگی‌ها اغلب در بافت و بسیار ریز می‌باشند و معمولاً با چشم غیر مسلح قابل دیدن نیستند. هم چنین، نوک آلت تناسلی مردان نیز به دلیل عدم وجود محیطی مناسب برای حرکت رفت و برگشتی احتمال دارد که دچار خراش در سطح گردد که این مورد خطر دریافت ویروس را در شخص فاعل هم افزایش می‌دهد.

 رابطه از مقعد , رابطه جنسی از پشت

اساسا ساختار مقعد برای انجام رابطه جنسی نمی‌ باشد و بگونه‌ای شکل یافته که برای خروج مدفوع کارایی داشته باشد نه برای دخول جسم خارجی، در نتیجه رابطه جنسی مقعدی کاملا غیر طبیعی است؛ عضلات اسفنگتر اطراف مقعد که کارکرد آنها بستن مجرا می‌باشد بگونه ای شکل گرفته‌اند که در اثر ورود آلت و با فشاری که مرد با آلت خود بر مقعد می‌آورد بنا به طبیعت خود منقبض می‌گردند تا از ورود جلوگیری کنند، این عمل کاملا غیر ارادی می‌باشد و موجب ایجاد زخم های بسیار ریز در دیواره داخلی می‌گردد ( حتی اگر این کار به آرامی صورت گیرد یا از مواد روان کننده استفاده شود).

این زخم ها اگر چه بسیار ریز بوده و شاید هیچگونه دردی نداشته و با چشم قابل مشاهده نباشند ولی شاهراه فوق العاده بزرگی برای ورود باکتری‌ها و ویروس‌های خطرناک (اعم از ویروسهای داخل روده و مدفوع و یا ویروسهایی که از طریق آلت مرد وارد می‌شوند) به داخل جریان خون می‌باشند. این میکروب‌ها می‌توانند بیماری های STD نظیر بیماری ایدز و انواع عفونت های دستگاه گوارشی عفونت های روده‌ ای را ایجاد کنند.

بر اساس برآورد سازمان جهانی بهداشت روزانه شاهد بروز حدود یک میلیون مورد از بیماریهای آمیزشی(STDs) در دنیا هستیم. STD ها میکروب‌هایی هستند که می‌توانند پوست، مخاط، واژن (مهبل)، مقعد (رکتوم یا راست روده)، کبد، دستگاه گوارش و حتی چشم ، دهان و حلق را گرفتار کنند.

گزارش‌ها بیانگر این واقعیتند که STD ها خانمها را بیشتر گرفتار می‌کنند. طی تحقیقات انجام شده معلوم گشته که خطر ابتلا به برخی از STD ها نظیر ویروس HIV ( ایدز) از طریق رابطه جنسی مقعدی بیشتر از رابطه جنسی مهبلی (از طریق فرج) می‌باشد.

رابطه جنسی معقدی همچنین می تواند موجب آسیب های فیزیکی مانند باد شکم‌، بواسیر، شقاق مقعدی، بی اختیاری مدفوعی و نظایر آن گردد. در ضمن این عمل علاوه بر مشکلات یاد شده میتواند موجب پارگی رکتوم گردد که در این صورت نیاز به عمل جراحی می‌باشد.
 رابطه از مقعد , رابطه جنسی از پشت

خطرات رابطه جنسی مقعدی برای زنان

مطالعات نشان داده است که تکرار این عمل موجب ایجاد بی اختیاری مدفوعی می شود، به این دلیل که این عمل موجب تضعیف ماهیچه های اسفنگتر شده و ماهیچه قدرت اولیه خود برای جمع شدن و جلوگیری از خروج مدفوع را از دست میدهد. مساله مهم دیگر از اینجا ناشی می گردد که کوچکترین دستکاری در مقعد (یا رابطه مقعدی) به دلیل نزدیکی زیاد مقعد به مهبل می تواند موجب ورود ویروس های موجود در روده به مهبل شده و بیماریهای عفونی در این ناحیه، همانند ترشحات بد بو در مهبل ، عفونت مثانه ، زگیل ، تبخال ، اختلال و عفونت کلیه ها و حتی سرطان را ایجاد نماید.

طی مطالعه‌ای در آمریکا تحقیقی روی گروهی از زوجین انجام شد و مشخص گردید که درصد بالایی از زنانی که رابطه جنسی مقعدی داشته‌اند، نه تنها هیچ لذتی از این رابطه نمی‌بردند بلکه این نوع رابطه برایشان رنج آور بوده و در صد دیگر، با وجود تجربه این نوع رابطه طی ماه های متمادی، هنوز هم از بعد از انجام آن ، از احساس ناراحتی در مقعد تا چند روز بعد از آن و بویژه هنگام دفع مدفوع، گله‌مند بودند و دلیل انجام این نوع رابطه را خواست شوهرانشان ذکر کرده‌اند.
زنان قربانیان سکس از پشت

دیواره داخلی روده بزرگ (بخش داخلی مقعد) خود قابلیت جذب مستقیم مواد و انتقال مستقیم آن به خون را دارد. بر اساس آمار، انتقال ویروس اچ. آی. وی. از طریق رابطه جنسی مقعدی، همچنان بالاترین میزان درصد خطر اننقال را به خود اختصاص می دهد. در بین افراد آلوده از طریق آمیزش جنسی، مردان همجنسگرایی که به رابطه جنسی مقعدی گرایش دارند، بیشترین قربانیان این ویروس را تشکیل می دهند.

در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، ریسک انتقال ویروس HIV و سایر بیماری‌های آمیزشی که از طریق خون انتقال می‌یابند، در تماس جنسی از راه مقعد بسیار بالا می‌باشد. در رابطه جنسی از معقد، مهم ترین خطری که اشخاص را تهدید می کند تماس خونی مستقیم و همچنین مایعات درونی بدن با خون شریک جنسی می‌باشد که در صورت آلوده بودن هر یک از شرکای جنسی، احتمال سرایت ویروس HIV به شریک سالم وجود دارد.

رابطه مقعدی در ایران

در ایران هیچ آمار دقیقی از رابطه جنسی مقعدی وجود ندارد اما با وجود محدودیت‌ های اجتماعی و مذهبی و همچنین عدم پذیرش نزدیکی بین دخترهای جوان و پسر های جوان پیش از ازدواج در ایران، احتمال آن داده می‌ شود که رویکرد به آمیزش مقعدی چه در رابطه (دختر– پسر) و چه در رابطه (پسر– پسر) در ابتدای بلوغ جنسی و گذار به مرحله سن بلوغ و شکل گیری هویت جنسی، به عنوان شکلی از پاسخگویی به کنجکاوی‌ های جنسی و رشد شکل شخصیت جنسیتی آنان بیشتر مورد توجه این گروه سنی باشد. متاسفانه در بین دختران جوان به دلیل توجه به حفظ پرده بکارت ممکن است که دختران پیش از ازدواج بیشتر به چنین شیوه‌ای روی آورند. بارها شاهد بودیم که دخترانی با سن و سال پایین برای مشکلات مقعدی و بیرون زدگی رکتوم به مطب همکاران مراجعه کرده اند.

 

نحوه تشخیص رابطه مقعدی

پزشکی قانونی میتواند نسبت به تشخیص این نوع رابطه همانند رابطه واژینال اقدام و اعلام نظر نماید که معمولا در تجاوزات جنسی این تشخیص میتواند موثر باشد. در صورت مکرر بودن ، علایم دخول را می توان مشاهده نمود. باید دانست که اگر دفعات دخول کمتر از ۳-۲ مورد باشد نباید انتظار علایم را داشت در صورتی که دفعات دخول بیشتر باشد علائمی مثل از بین رفت چین های مقعدی که در حالت معاینه پوست اطراف مقعد صاف تر از زمان طبیعی است و تورم یا صافی چین ها ، ضخیم شدن پوست اطراف مقعد که به داخل کشیده شده و تا ناحیه پوستی مخاطی ادامه می یابد و گهگاه ناحیه یاد شده پوسته گذار می گردد ، دیده می شود.
اگر مفعول حرفه ای باشد ضخیم شدن پوست حتی به داخل رکتوم امتداد می یابد و فیسوزهای بهبود یافته قبلی به صورت خطوط کم رنگ در محل چین ها دیده می شود . در مفعولین حرفه ای مقعد شکل قیفی پیدا می کند مثل اینکه مقعد به طرف داخل کشیده شده باشد از نکات مهم این است که هیچ وقت نباید شل شدگی اسفنکتر مقعدی را از یاد برد. در افراد حرفه ای و در مشاهده مقعدی اکثرا علائمی مشاهده نمی گردد مگر از مانور به خصوصی استفاده نمائیم .
مواقعی که شخصی در حالت معاینه قرار دارد انگشتان بزرگ را در فاصله کمی از مقعد قرار داده و با بقیه انگشتان باسن را گرفته و به طرف کناره ها می کشیم تا چین ها مقعدی به خوبی نمایان شوند . سپس به طور عمدی به اسفنکتر فشار آورده و تا فرد خود را جمع کند و اگر افکار او را به نکته دیگری جلب نمایید حرکت ارادی اسفنکتر از بین رفته و حالت آن مشحص می شود . علائم پارگی اسفنکتر چین ها ممکن است مشاهده شود که لازم به توجه می باشد شلی اسفنکتر مقعدی از علائم دخول مکرر می باشد.
در ضمن باید به حالت مجرای مقعدی نیز توجه کرد. دخول مقعدی ممکن است باعث تغییر حالت مجرای مقعدی- ایجاد بواسیر و هموروئید-زایده های گوشتی کوچک در اطراف مجرای مقعدی – زگیل های کوچک – بیرون زدن قسمتی از بافت از مقعد-کمی باز شدن مجرای مقعدی و … شود.

 

سؤال و جواب در مورد رابطه مقعدی

آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن یا برجسته شدن باسن میشود ؟
خیر به هیچ وجه از نظر علمی این موضوع ثابت نشده است
آیا رابطه جنسی مقعدی باعث بزرگ شدن دهانه مقعد میشود ؟
بله ، رابطه جنسی مقعدی میتواند باعث تغییر شکل بخش خروجی مقعد (anal) شود
آیا از طریق رابطه جنسی مقعدی امکان بارداری وجود دارد ؟
خیر
آیا اگر از روان کننده ، اسپری های بی حسی برای رابطه جنسی مقعدی استفاده کنیم از عوارض آن کاسته میشود ؟
خیر، استفاده از روان کننده ، بیحس کننده و امثالهم تنها جهت روان شدن و یا کاهش درد این رابطه میباشد و از عوارض و آسیبهای این رابطه نمیکاهد
آیا رابطه جنسی مقعدی برای زنان لذتبخش است ؟
از نظر فیزولوژیکی خیر ، اما از نظر روانی دسته ای از زنان از این جهت که باعث ایجاد لذت برای همسرشان میشوند از این طریق احساس لذت و تحریک جنسی بیشتری میکنند
حکم رابطه جنسی مقعدی از نظر شرعی ؟
رابطه جنسی مقعدی در صورت رضایت زن مکروه و درصورتی که زن رضایت نداشته باشد حرام است
آیا رابطه جنسی مقعدی برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است ؟
بله ، با توجه به علائمی که طی انجام مکرر این رابطه بوجود می آید این رابطه نیز برای پزشکی قانونی قابل تشخیص است
اگر شوهرم از من درخواست رابطه جنسی مقعدی داشته باشد و من نپذیرم آیا میتواند بعلت عدم تمکین از من شکایت کند ؟
در مورد رابطه جنسی مقعدی خیر ، در صورت عدم رضایت زن مرد نمیتواند درخواست تمکین کند
اگر رابطه جنسی مقعدی مضر است چرا در فیلمهای پو*ر*نو انجام میشود ؟
در فیلمهای پو*ر*نو خیلی رفتارها انجام میشود که جزء اختلالات جنسی و انحرافات جنسی میباشد اما آیا این رفتارها درست است ؟ خیر
فیلم های پو*ر*نو صرفا به قصد تحریک جنسی تولید میشوند و عشق و دوست داشتن در این فیلمها جایگاهی ندارد این در حالیست که رابطه جنسی بین زوجین باید باعث تحکیم علاقه فی ماب ین طرفین شود.

امتیاز 4.91 ( 2082 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۲۷۶ نظر ثبت شده است.

 • همسرم موقع نزدیکی منی شو داخل پشتم میریزه آیا خطر داره؟

  نه اصلا فقط واسه خودش خوب نیست مریض میشه

  تاپیک مفید و جامعى بود اما کو گوش شنوا

  حکایت منحرفین همان حکایت بوزینه ی یزیدبن معاویه لعنت الله علیهم هست که عاقبت زنده زنده خوراک کرمها میشوند ولکن بشر عبرت نخواهد گرفت تا خودش مثل عبرت خلایق گردد.

  ) نزدیکی کردن از پشت هم از نظر دین وهم از نظر عقل وهم از نظر علم مردود است .اما وجود میل درونی را نمی شود منکر شد .این کار برای مرد لذت بیشتر وبرای زن درد آور و خطرناک است وحتی شاید مرگ آفرین باشد زیرا اعصاب حسی بسیار زیادی درناحیه دفعی وجود دارد که تحریک شدید آنها در بعضی افراد گفته شده است که می تواند مرگ آور باشد..پس برای پاسخ این میل درونی چه راهی وجود دارد؟
  جواب) علاوه بر این که در درستی این قضیه که « نزدیکی از پشت برای مردان لذت بیشتری دارد » تردید جدی و اساسی وجود دارد ، این نکته نیز قابل دقت است که هر خواسته ای که مطابق میل درونی آدمی است ، الزاما درست و قابل تایید نمی باشد . بسیاری از خواسته های درونی انسان ها ، از تربیت ناصحیح ، آموخته های ناصواب و … سرچشمه می گیرد .در موضوع بحث ما نیز آنچه مسلم است ، غریزه صحیح و دست نخورده انسان دستور می دهد که ارتباط و لذت جنسی از همان راه طبیعی و معهود انجام گیرد . اما عواملی که در بالا اشاره شد ،ممکن است غریزه اولیه را تحت تاثیر قرار داده و خواهان تجربه راه های دیگر باشد

  درست نیست جمع ببندید. خیلی از خانمها خودشون علاقه به رابطه ی مقعدی دارند و درصورتی که با ارامش و درست انجام شه صددرصد خالی از لذت برای خانمها نیست.

  اتفاقا ریختن منی درمقعد باعث عفونت میشه وخیلی ضررداره

 • سکس از پشت کنیم بعد از چند وقت مشخص نمیشه؟
  برای اینکه مشخص نشه باید چکار کرد؟

  سلام من باشوهرم چند دفعه از پشت رابطه داشتم الان ک متوجه شدم گوشتهای اضافی اورده باید چیکار کنم برااینکه خوبشه؟؟؟

  شش ماه صبر کنید و بهش اجازه تکرار فعل شرم آور رو ندین ، اگه بهبودى حاصل نشد ، عمل جراحى لازم هست .

 • همسرم موقع نزدیکی کل میکشه باید چکار کرد اخه کل همسایه هارو باخبر میکنه ..لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  خخخخخخخخخخخ

 • سلام .میخاستم بپرسم برای اولین بار رابطه از پشت داشته ام.
  دو هفته احساس باد شکم دارم و بیرون زدگی گوشت نصفه بند انگشت از مقعد.چیکار باید بکنم؟!خیلی میترسم

  اگه تکرارش نکنید ، خوب میشید ، اما اگه تکرار بشه خیلى ، عمل جراحى لازم میشه.

  کوهان شتر بهترین درمان برای درمانن بواسیر و گوشت اضافی مقعدی است
  طریقه مصرف : دقیقا مانند شیاف استفاده شود آنهم بعد از هر بار مدفوع کردن تا یک هفته. طب سنتی

 • با این مطالبی که گذاشتین از سکس مقعدی پشیمون شدم دمتون گرم.

  ن بابا اتفاقا خوب بود

 • aya sex az posht bad az 1sal moshakhase hanuz????

  تا چن هفته مشخصه!!!!!!با آزمایش تا۶ماه!!!!!!!!!

 • پرده با یکبار دخول پاره میشه،دربرخی افراد خونریزی نخواهد داشت،درد ناشی از سکس هم بعد از چندبار سکس برطرف میشه فقط خانم باید تحمل کند،البته بعداز پاره شدن پرده ایشون زخم شدن که اگر یک هفته سکس نکنید تا زخم ها خوب شن ازون ب بعد سکس لذت بخشی خواهید داشت

 • سلام ببخشید شوهر من رابطه از پشت دوست داره بعد از چندبار رابطه از پشت احتمال داره به بواسیر یا… مبتلا بشی؟
  خواهش میکنم جواب بدید اگه میشه به ایمیلم جواب بدید

  اره میمیری

 • سلام .خوبید میخواستم بدونم اگه سکسی از پشت ماهی یه بار یا دوبار باشه احتمال مبتلا به بیماری وجود داره .خواهشن جواب بدید؟

  سلام اگردرست انجام بشه هیچ مشکلی ایجادنمیشه.

 • سلام. اگه س ک س از پشت فقط یه بار باشه دکتر میتونه تشخیص بده؟

  پذشک قانونی همه چیز مشخص میکنه

 • سلام میشه لطفاجواب سوال هاروتوهمین صفحه بدهیدتاهمه استفاده کنن باتشکر

 • سلام
  اگر کسی ب داخل مقعد دس کنه و باعث خراش و خونریزی بشه چ مشکلاتی پیش میاد؟باید ب پزشک مراجعه کنه؟

  سلام میشه بپرسم کی دس کرده داخل مقعدش؟خودت؟

 • سلام
  اگر این رابطه فقط یکبار اون هم با استفاده از کاندوم انجام بشه بازهم این مشکلات میتونه پیش بیاد.؟؟
  درضمن آلت شوهرم هم اون قدر بزرگ نبوده که بخواد خراشی ایجاد کنه.

 • اﮔﻪ اﺯ ﭘﺸﺖ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺩاﺩ?ﻓﻘﻄ ﻳﻜﺒﺎﺭ ﺑﻮﺩﻩ

 • آیا سکس از مقعد ماهی یکبار هم این مشکلات رو ایجاد میکنه؟؟؟

 • همه دخترا اینجا دنبال اینن که ببینن رابطه از پشت رو دکتر بعد چند وقت میفهمه!!..بابا خوب مگه مجبورین وقتی نزدیک ازدواجتونه برین از پشت بدین..نکنید این کار رو بابا جان…. :))

 • اره راست میگه

 • من رابطه دارم از پشت چیکارکنم که از پشتم بی خیال بشه الان ۲ ماهه میکنه

  متاسفانه ، دیگه بهش رو دادى ، حالا باید وجدانش رو بیدار کنى ، چون واسه سلامتیت خیلى مضره ، اگه آلتش آلوده بمونه حتى باعث سرطان واژن میشه .
  میتونى برى شکایت بکنى وتقاضاى دریافت دیه بدى ، اما خب زندگیتون سرد میشه ، رو مخش کار کن ، موقع فعل گریه کن ، سعى کن ترغیبش کنى به روش طبیعى ، البته اگه مشکل روانى نداشته باشه ، چون در اونصورت روانکاو لازم دارى .
  موفق باشى

 • من غلط بکنم ازدواج کنم به کسی اعتماد ندارم۹۰ در صد دخترا از پشت میدن بعد میرن خونه بخت آییییییییییییییی نــــــــــنه من زن نمیخوام

  نود درصد؟؟؟؟ واقعا که؟ این آمار رو از کجا اوردین اونوقت! هنوز خیلی از دخترا هستن که به اصولایی تو زندگیشون پایبندن! نکنید این قضاوت هارو خواهشا

  شما خودت پاک باش ، دختر پاک واست پیدا میشه ، نترس ننه جون.

  ۹۰ درصد ناموسن ۱۰۰ درصد اصلا کلا دختر جماعت اطمینان نیست

  خود شما چى جناب کامى ، خودت قاضى باش ، چقدر قابل اعتماد هستى ؟

  هر چی باشیم با غیرتیم چیزی ک ی ذرشم نمیشه تو وجود همجنساتو خودت پیدا کرد

  داداش هیچ وقت جمع نبند چون خواهر و مادر خودتم جزء همون صددرصدن

 • دختر خانموهای دم بخت مواظب سکس از مقعد باشید چون اگه عادت کنید دیگه خیلی سخت میشه که بی خیالش بشین

 • دردو خخخخخخ.خب راست گفته آلت شوهرش حتما کوچک بوده

 • رابطه از پشت باکاندوم باعث خونریزی وزخم شدن میشود.

 • اون آقایی که میگه۹۰درصده دخترا از پشت میدن و… اینم بدونه دختر برای اینکه دل عشقشو نشکنه مجبورمیشه تن به چنین خواسته ای بده که درنهایت سرش کلاه میره وبهش خیانت میشه وباعث میشه آینده ناموس مملکتمون به خطربیوفته، خواهشأ باناموس مملکتمون صادق باشیم باتشکر سجادمیری

 • ممنونم اقا سجاد
  واقعایه خانوم واسه اینکه بتونه شریک زندگیشو راضی نگه داره ,مجبوربه رابطه ازپشت میشه

  نه مونا خانم مجبور نیستین ، شما خانما میتونین با کلى عشوه و تکنیک ، حواس همسرتون رو پرت بکنید ، قوى باشید و نترسید .
  اگه اصرار کرد شما اقدام پیشگیرانه بکنید و با ابزار مصنوعى طعم درد رو بهش بچشانید . چیزى که عوض داره ، گله نداره .

 • خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

 • دولت های جهان اول دارن روی کره مریخ plan کاشت گیاه، روی کره ماه plan زندگی و هزارتا پروژه عالی دیگه که وقتی خبرش تو اخبار بیان می شه دهنمون تا برج میلاد باز می شه، رو طراحی می کنن اونوقت مردم ما هنوز تو فکر اینن که باید از عقب بدن یا جلو؟ شاید اونیکه گفت ۹۰ درصد به نظرم ممکنه کم گفته باشه. خدایا شکرت همیشه مراقب من بودی!!

  حضرت برادر از شما بعیده ، از توهین به خانم ها چى نصیب شما میشه !
  گور باباى برج میلاد و پروژه مریخ !
  میخان مریخ رو هم مثل زمین پر از زباله زنده و آشغال بکنن ، این کجاش خوبه ، شما هم دهنت رو به اندازه نیاز باز کن تا مگس توش نره .
  همون هایى که پروژه مریخ دارن ، روش هاى نادرست رو به جهان سوم القا میکنن.

  این بهترین متنی بود که توی این صفحه خوندم

  heh moteasefam vase jame amon ke namardayi mese to bi ghirato tosh parvaresh mide ke beshini o chert o pertayi ke layegh to va ham jensat hasto be ma nesbat bedi khoda khodesh haleto begire kasif!

 • بهتره به خدمون بیایم و انقدر از اینکه شخصی رو بخاطر نه گفتن به خواسته نابجای او از دست بدیم نترسیم .
  کسی که فقط به لحظه ی اوج لذت خودس ش فکر میکنه فارغ از اسیب های وارده به روح و جسم شما دیگه چه تضمین و تعریفی از درک شما و خوشبختی خودش و شما داره ؟
  خواهش میکنم یکم فکر کنیم و برای خودمون و دیگران ارزش قائل باشیم.
  وقتی هریک از خانمها تن به اینوع خواسته های نامعقول طرف مقابلشون(همسر یا … ) ندهند کم کم این دسته از اقایون به گوششون میرسه که این خواسته رد و غیرقابل پذیرش هست.
  کسی که چنین روشی رو میپذیره نه فقط به خودش اهانت میکنه و دچار اسیبهای شدید میشه بلکه به تک تک زنان و دختران لطمه میزنه چون گزارش دهان به دهان این سکس نابجا و زشت منتشر میشه و مردی که به گوشش میرسه زندگی خانم رو سیاه میکنه تا بتونه این عمل رو انجام بده و حتی بارها و بارها تکرار کنه.پس یکم جدی تر به خودمون و تک تک ادمهای اطرافمون فکر کنیم و اهمیت بیشتری قائل باشیم …

  شما درست میفرمایید ، خود خانم ها بهتره مقاومت بکنند و لطف زیادى ننمایند ، لطف زیاد باعث پر رویى و دردسر میشه.

 • سلام میخواستم بدونم
  سکس از پشت باعث بوجود آمدن انگل هست؟

  خیر سارا خانم ، اگه بهداشت رعایت بشه احتمالش خیلى کم هست ، اما آلت مرد آلوده میشه و اگه با دهان تحریک بشه ، احتمال آلودگى به بعضى انواع انگل خیلى زیاد میشه ، همان سکس کثیف هست که عامل انگل و بیمارى هاى باکتریایى مثل هرپس خواهد شد . آلت آلوده به ترشحات مقعد میتونه عامل سرطان واژن هم بشه.

 • نامزد منم رابطه مقعدی دوس داش منم باخیلی دلیلا مثل مشاوره ،پزشکی سعی کردم منصرفش کنم اما قبول ک نکرد کتکم زد بدشم گفت من همیشه دوست داشتم بازنم ازپشت رابطه داشته باشم پس همون بهتربری از زندگیم بیرون منم مهرمو گذاشتم اجرا الان داره اب خنک میخوره

  آفرین ، یه جا باید از حق خودتون دفاع کنید ، همسر خوب من همش فکر میکنه وظیفه داره که اون کار رو واسم انجام بده ، اما سلامتیش واسه من مهمتره ، از بس شنیده که ممکنه من بعنوان شوهرش حق داشته باشم واسه عمل غیر طبیعى !
  خوشحالم که شما سر سختى نشان دادید ، لطفا این رفتار شجاعانه خود رو با افتخار به دوستان و نزدیکانتون اعلام کنید تا همه خانم ها از ظلم و رنج رها بشن .
  قدیم الایام بیسواد بودند این عمل رو انجام میدادن تا خانم باردار نشه یا موقع قاعدگى خانم نمیتونستن شهوت خودشون رو کنترل کنند ، اما الان واقعا زشته و شرم آور !

  همیشه موفق باشید

  دمت گرررررررم

 • سلام خدا رو شکر همسر من اصلا راضی نیست از پشت کنه خودش میگه بهت ضرر داره نمیکنه …خانوم ها خواهش میکنم از حقتون دفاع کنین

  آفرین به همسر شما ، مرد واقعى یعنى همین ، البته بگم همسر شما و من کار خاصى انجام ندادیم ، این دیگران هستن که در حق خانمشون ظلم میکنند .
  چند نسل لازمه تا همه مردها تبدیل به آقا بشوند ، شما خانم ها به عنوان مادر و ما بعنوان پدر باید پسران رو درست و جوانمرد و دختران خود رو شجاع تربیت کنیم .

 • با سلام
  میخوام بدونم اگه منی تو مقعد ریخته بشه آیا باعث میشه که طرف مریض بشه?

  دوست گرامى میشه گفت بله براى هر دو طرف مضر خواهد بود ، شاید در موارد خیلى نادر به سلامتى فاعل و مفعول ضرر نزنه اما فعل دخول به تنهایى خطرناک هست حالا ارضا شدن اون تو پیشکش ، شما اگه علاقه دارى روشهاى طبیعى دخول از پشت رو تجربه کن یعنى از پشت سکس واژن انجام بده ، سکس مقعدى به شدت خطرناکه و سلامتى مفعول رو تهدید میکنه ، حداقلش باد شکم و در دراز مدت عفونت روده بزرگ خواهد بود ، ابتلا به بواسیر هم که تقریبا بالاى ٩۵ درصد هست .

  حتی اگر یک بار انجام بشه بازم مشکلی پیش میاد؟!

 • میشه بگید چرا فمنیست گرا شده حالا ی نفرم ک مثل ادم فکر میکنه شما ها اسم روش بزارید شما اگه خانمی هرچقد دلت میخواد از پشت بده اگه اقای هرچی دلت میخواد از پشت بکن اما قبلش با ی پزشک مشورت کن تا کاملا مطمئن بشی تا عوارضش برات روشن بشه

 • من چند بار با یک پسر سکس از پشت داشتم خواستم ببینم پسره به این کار عادت کرده البته من فاعل بودم

 • سلام رابطه إز مقعد باعث شکم درد هم میشه؟؟؟؟

  بله ، فشار مستقیم به راست روده وارد شده و درد روده بزرگ رو درپى خواهد داشت ، علاوه بر آن نفخ و بادشکم هم از بارزترین عوارض این فعل هست که میتونه عامل درد شکم باشه !
  آقایون انجام ندین ، چیزى را که مضراتش زیاد و اثبات شده هست ، چرا دوباره مى آزمایید ؟

 • سلام من به خاطر علاقه و راضی نکه داشتن همسرم مکرر این کار را انجام دادیم من الان دجار زیکیل در ناحیه مقعد شده ام و باد شکم خیلی زیاد شده. و درد روده دارم، این موضوع تا جه حد نکران کنندس؟درمانش جطوره؟ممنون از راهنمای ی تون

  بانوى گرامى از این بابت متاسفم ، با روش هاى دیگه میشه همسرتون رو راضى نگه دارید ، از اون مهمتر حفظ سلامتى سرکار هست ، باد شکم و درد روده پس از ترک این عمل معمولا باید تا یکسال برطرف بشه مگر اینکه به روده ها صدمه رسیده باشه و دچار عفونت باشند ، اگر دچار اسهال بدون علت میشوید ، امکان عفونت روده هست اما احتمالا شما دچار بواسیر هم شده اید پس توصیه بنده اینه که به پزشک متخصص کولورکتوم مراجعه کنید ، هر چه زودتر بهتر ، اگر ساکن تهران هستید که به راحتى میتوانید مراجعه کنید . اولین و بهترین درمان ترک این عمل هست امیدوارم شوهر شما منطقى بوده و وجدان خود رو قاضى قرار دهد تا این هوس خیالى رو ترک کند ، شاید شوهرتون نیاز به روانکاو نیز داشته باشد !

 • رابطه ی مقعدی اصلا وابدا خوشایند نیس ینی صددرصد و تضمینی منم به همه میگم باعث مرض میشه علل خصوص خانما هیچوقت تن به این کار ندین..

 • سلام ممنون میشم در مورد سکس دهانی هم مطلب بکذارید.ایا ویروس یا الودکی وارد دهان میشوند؟ایا مشکل ساز هست؟با تشکر

 • سلام
  رابطعه از پشت آیا به پرده بکارت آسیبی وارد میکنه…؟!
  اگر قرض ضد بارداری اورژانسی درست عمل کنه منجرب به خروج لکه های درشت خونی از رحم میشه…؟!
  آیا خروج این لکه ها به پرده بکارت صدمه میزنده…؟!

 • با سلام. موقعی که دانشجو بودم با توجه به اطلاعات و رشته ی تحصیلی که هر دو داشتیم (سال ۳ پزشکی) کاملا نسبت به عواقب و معایب این مسئله آگاه بودیم . اما بعد از چند ماه making out و غیره.. رابطه ی معقدی رو تجربه کردیم. نمیخوام بگم که مشکلی پیش نمیاد و این روش safe است، اما ما نزدیک به ۴ سال این رابطه رو داشتیم و بسیار هم جالب بود و حتی یک بار هم مشکلی نداشتیم به استثنا درد های عضلانی دفعات اول.
  اما یکی از آسیب هایی که تو این مطلب هم بهش اشاره نشده، ایجاد گونه ای از اعتیاد در هر دو طرف رابطه به آنال س ک س است. رابطه ی ما بعد از چند سال بهم خورد اما با این حال چند مرتبه فقط به دلیل ارضای جنسی همدیگه رو دیدیم! چراکه واقعا نمیتونستیم با کس دیگه ای به اون شکل عجیب و غریب رابطه داشته باشیم.
  فکر می کنم آسیب های روانی دیگری هم داره که حداقل در مورد کیس خودم شاهدم. از جمله میشه گفت آتشی مزاجی وحشتناک، انجام اعمال غیر قابل توضیح در هنگام اینترکورس، افسردگی بعد از اتمام عمل و … در مجموع فکر می کنم اگه نرمال رابطه داشته باشید مدت زمان بیشتری در طی زندگیتون میتونید از رایطه ی جنسی لذت ببرید.

  آتش مزاجى و افسردگى یا به نوعى تلخ کامى به خاطر عدم ارضا کامل هست !

 • خب دوست عزیز درست میفرمایید ، اعتیاد روانى هم پیش میاره ، اما همه خانم ها مثل شما نیستن ، از اون مهمتر رفتار شریک جنسى هست ، اگه مرد بتواند خودش رو کنترل کنه ، شاید درد و صدمه به همسرش کمتر بشه ، اما بنده عرض میکنم که خطراتش بیش از ٩۵ درصد هست ، خطرات و صدمات مختلف منظورم هست ، حالا واسه خیلى ها شاید بیش از ٩٩ درصد باشه ، بعضى مثل سرکار شاید ۵٠ درصد صدمه ببینند اما من حاضر نبوده و نخواهم بود تا همسر گلم رو آزار بدم !
  حتى بر خلاف درخواستش ، یکبار هم اینکار رو انجام ندادم ، حالا بعد از چند سال ، شیطوونى نوجوانیش فروکش کرده و دیگه این درخواست رو نداره ، واسه ارضاى درست ، عشق و علاقه مهم هست ، نه محل دخول ، هر چیزى طبیعیش درست تره ، همه میگن تخم مرغ ارگانیک ، میوه و سبزى بدون مواد شیمیایى ، اما به سکس که میرسن ، افسار پاره میکنند !
  همگى سلامت باشیم !

  بادپا خانوم اگه این رابطه مقعدی دوست نداری چرا اینقد تو این پیج نظر میدی نترس بابا ضرر نداره ریلکس باش کاریت نمیکنه

 • هه همونطوری ک تو ترسیدیو از ترس اینکه زنا قدرت داشته باشن شاشیدی ب خودت مام میترسیم فیمینیست کسیه ک تورو ادم حساب کنه!

 • بادپا مرسی از سایت ومطالب خوبتون.اونایی ک دارن ب شما توهین میکنن وبهتون لقبای مختلف میدن اینا آدمایی هستنک نمیتونن حرف حق رو درک کنن وفکر میکنن ک شما خود شیرینین

  ممنونم میلاد خان ، البته این سایت من نیست ، من فقط میام و نظر میدم ، زحمتش به عهده مدیر و بچه هاى سایته ، میلاد جان من یه ایده آلیست هستم که دوست دارم دنیا رو بهتر و زیباتر کنم ، هیچ سودى هم از این نظرات نمیبرم ، حرف بدون علم هم نزدم ، اگه اشکال و نقصى هست از علم بنده هست ، گذر زمان انسان رو با تجربه تر و داناتر میکنه اما خب هیچ کس بى نیاز از یادگیرى نیست ، دوست خوبم بعضیا از یادگیرى وحشت دارن مثل کلاس اول ابتدایى که با سرمشق جدید خانم معلم ، بچه ها گریه میکردن !
  ترس از جهل و نا آشنایى ناشى میشه ، خب تو دنیا همیشه در مقابل حقیقت ، درستى و نوآورى مقاومت میشده و میشه ، امیدوارم آینده براى همگان زیباتر و مهربان تر باشه !
  بازم از لطف شما و همه دوستان سپاسگزارم !

 • هرکسی زن خودش رو از پشت بکنه گناه کبیره هس
  و طلاق اون زن میفته.

  لطفا این کار حرام هس نکنید

  آقای بادپا حرفهای خوبی میزنه

 • سلام میخواستم بدونم اگر کسی از قسمت معقد رابطه داشته باشه و منی از ز مرد نیاد آیا روی عقب افتادن زمان پریودی تأثیری داره؟

 • خیر خانم ، عادت ماهانه فقط تحت تاثیر هورمون ها و روحیات هست ، چون فشار روانى و استرس هم بر ترشح هورمون ها تاثیر دارد ، و البته حاملگى که باعث قطع عادت ماهانه میشود . قرص هاى ضد باردارى هم ممکنه پریود رو نامنظم بکنه !

 • نظرتونو بگین نه داستان خواهشن خاطرات تعریف نکنید یا بکسی گیر ندین

 • دلقکی دیگه چی میشه بهت گفت

 • معلومات بدهید که ضرر های پشت سر چیه ؟

 • سامان اون دلقکی دیگه چی میشه گفت رو خوب اومدی دمت گرم خخخخخخخخخخخخخخخخخخ کلی خندیدم وجدانن

 • سلام.نامزدم بامن ازپشت ودرداوررابطه برقرارمیکنه.ابشم تااخرمیریزه داخل.احساس سوزش میکنم این خطرناک نیست؟

 • چرا خطرناک نیست ، سوزش بخاطر خراش و فشار وارده به رکتوم هست ، اگه مطلب رو کامل خونده باشید و به نظرات دوستان هم توجه کرده باشید ، درخواهید یافت که سلامتى سرکار در معرض خطر جدى هست ، حتى اگه نامزدتون سلامت ١٠٠ درصد داشته باشه ، باز هم شما سلامت خود رو از دست میدید ، لطفا به استثنا ها و فیلم هاى پورن استناد نکنید ، بدن انسان که اسباب بازى نیست ، مقعد یک مجراى خروجى یکطرفه هست ، حتى ورود انگشت به سلامتش لطمه میزنه حالا ارضا شدن اون تو که میشه قوز بالا قوز !!!
  لطفا دوستان مطلب رو با دقت مطالعه بفرمایید ، بعدش اگه سوالى بود بنده در حد اطلاعات و تخصص خودم واستون توضیح میدم اما اساتید بنده در رشته کولورکتوم نظراتشون همین هست که اینجا مینویسم !
  موفق باشید

 • چخبره شلوغش کردین بعضیاتون…خدا نروماده رو خلق کرده ک ازبودن و هم آغوشی باهم لذت ببرن ن یکیشون لذت یکیشون درد خب وقتی رابطه از مقعد منع شده هم ازلحاظ پزشکی هم شرعی چ نیازی ب انجامش هست

 • سلام من تقریبا ۲ ماهه که از پشت انجام میدم…همسرم قبلا بهم درمورد عوارض این کار میگفت چون خودش پزشکه ولی من اهمیت نمیدادم الان که این مطالب رو خوندم خیلی پشیمونم چیکار کنم بیخیال این کار شم
  همسرم موقع اینکار دیگه اصلا منو منع نمیکنه

 • دوست عزیز ، جلو ضرر رو از هرجا بگیرى ، منفعته !
  خوشحالم که همسرت رو از صمیم قلب دوست دارى ، باور کن کلى راه و روش واسه عقشبازى و هم آغوشى وجود داره که شما میتونید هر دو ازش لذت ببرید ، یادمون باشه موقع سکس اولویت لذت رو به عشق خود بدیم ، متقابلا ایشون هم سنگ تمام خواهد گذاشت !
  شما هم براى شروع موقع آمیزش از پشت به همسرت نزدیک شو اما وارد واژن شو نه مقعد ، مطمئن باش وقتى همسرت ببینه که به سلامتیش علاقمندى ، تمام تلاش خودش رو صرف رضایت شما میکنه !
  از همه دوستان خواهش میکنم که بهترین زمان رو واسه رابطه انتخاب بکنند و زمان عشقبازى رو هم افزایش بدهند .
  لطفا ،در صورت موفقیت و رضایت بیشتر ، موضوع رو واسه یادگیرى دیگران هم به اشتراک بگذارید !
  روابط زناشویى همیشه به خلاقیت و شیطنت نیاز داره تا استحکامش بیشتر بشه !

 • واقعا برا اونایی که از پشت میدن متاسفم.دختر خانوم خجالت بکش!!!!

 • سلام،نیازی ب روانشناسی وپزشک نیست،فقط ب عقل خودتون رجوع کنید،ک آیا درسته سکس آنال?!هیچ کتابی درست بودنش روثابت نکرده،الان ک دیگ همه تحصیلکرده هستن وبهترمیدونن ک چقدر ضرر داره،خانمالطفااجازه ندید،ب هیچ وجه…

 • سلام من ب خاطر این ک دیر انزا هستم والان ۵ ماهه نامزدم تا آلت تناسلی من دخول نشه منی ازم نمیاد ومن هفته ای یه بار از پشت نزدیکی دارم میخواستم بدونم هفته ای یه بار هم ضرر داره؟؟؟؟

 • بله عزیز جان ضرر داره ، خواهشا انجام نده ، شما قانونا همسر هستید ، خب چرا درست همبستر نمیشید !
  این سنت غلط رو بردارین که تا مراسم عروسى برگزار نشده ، نباید سکس کرد ، اگه نگران باردارى هستید از روش ها و وسایل پیشگیرى استفاده کنید اما ابتدا و در اوایل موقع سکس خودتون رو کنترل کنید تا بانو مراحل فشار جسمى و استرس روانى رو پشت سر بگذارند . یه کم خویشتندارى لازمه تا براى همیشه در کنار هم احساس خوشبختى بکنید !
  بازم عرض میکنم به همه دوستان ، آمیزش مقعدى حتى اگه سالى یکبار انجام بشه ، خطرناک خواهد بود ، حالا شاید بعضى جزو استثنا هاى انگشت شمار باشند و صدمه جزئى ببینند و فقط لذت ببرند اما مطمئنا نفخ و باد کنترل نشده شکم سراغشان خواهد آمد !
  مطلب رو با دقت مطالعه ، نظرات و تجربه دوستان رو به دقت بخوانید !

 • بله دوست عزیز ضرر داره !
  لطفا ، به روش طبیعى همبستر بشین ، شما قانونا همسر هستید !

 • علیک سلام حضرت عصبانى
  علم ناقص پزشکى همه عوارض رو هنوز نشناخته ، پزشکى بر اساس آمار در جامعه هدف و جمعیت نمونه آمار ارائه مى دهد ! پس درصد در جامعه بشرى نامشخص خواهد بود !
  عوارض در مطلب هم اشاره شده ، بطور خلاصه :
  درد
  بى اشتهایى
  نفخ و بادشکم
  بواسیر
  عفونت روده
  خونریزى رکتوم
  عدم کنترل دفع
  پارگى رکتوم ومقعد
  سرطان رکتوم و مقعد
  و در مورد سرطان واژن هم عرض کردم : در صورت آلودگى آلت و ورود به واژن ، اگر خانم استعداد ابتلا به سرطان واژن را داشته باشند ، احتمال سرطان افزایش خواهد یافت !
  خواهشا با رانندگى مقایسه نفرمایید ، شاید به رانندگى در گل و یخ تشبیه شود ، شاید به نظر شما نزدیکتر باشد ، حالا تو کره خاکى چند نفر قادر به رالى در گل و شل یخزده هستند ، مطمئنا کمتر از صد نفر ، از این مهمتر در رانندگى شما سلامت خودتون رو گرو خواهید گذاشت ، تابلوه و علائم کمک راهنما هستند ، پلیس و نیروى امداد در مواقع ضرورى حضور دارند و غیره ، تازه شما در مستى و خستگى رانندگى نمی نمایید !
  اما در سکس شخص در اوج شهوت و غریزه هست ، مسلما فاعل در امنیت بوده و حوادث براى مفعول پیش مى آید !
  بنده فرافکنى نکردم ، فقط اطلاع رسانى دلسوزانه بود ، تخصص اینجانب قلب و عروق هست و هنوز به اتمام نرسیده ، فقط به شما اطمینان میدهم که به عروق رکتوم صدمه جدى وارد مى شود !
  علاقه همسرم هم ناشى از جهل به موضوع ، کودکانه و از سر کنجکاوى بود و البته دوستان نا باب ، دیگه حسادت و چشم هم چشمى در بین خلایق ایران زمین !
  فقط یه سوال : چند نفر از حضرات آقایون ، داوطلب خواهند بود که قبل از رابطه مقعدى ، همسرشون با ابزار مصنوعى طعم دخول مقعدى رو به ایشان بچشاند ؟ جواب در حد صفر خواهد بود !
  راستى از نظر شرع هم حرام است ، و على ابن ابیطالب (ع) مرد فاعل را ملعون خطاب فرموده اند !

  در پایان : حضرات فکر نکنید حق دارید با همسرتون ، هر رفتارى انجام بدهید !
  به قول اون خانم : بانوان باغى نیستند که دو درب ورودى داشته باشند و شما هر وقت خواستید ، از یک درب وارد شوید ، همسر یک مرد ، نخست یک جاندار لطیف و از اون مهمتر یک انسان آزاد و آزاده هست !

 • بیبین،داد داد نداد به زووور.افتآاد¿¿

 • شما دوست دارید همه رو به زور ترغیب به انجام رابطه نمایید ؟
  بنده کسى رو منع نکردم ، فقط اطلاع رسانى بود ، در ضمن برداشت سو از شما بود ، خواستم مثال بزنم که آقایون یه سوزن به خودشون بزنن بعدش جوال دوز به همسرشان !
  در مورد روایت منبعش خاطرم نیست عزیز ، شاید روایط امام رضاى شما نقض باشد ، البته به نظرم برداشت شخصى از روایت شده ، نظر علما هم که در مطلب نوشته شده است ! شاید شما کراهت شدید رو در حداقل فتاوا ندیدید ؟
  خب شما همه رو به زور به بهشت ببر ، منم با تایتانیکم میرم جهنم !
  اشکال شما اینه که حق واسه خودتون قائل شده اید و بنده رو متعصب مى خوانید ! سکس مقعدى حق نیست بلکه یک امتیاز و لطف ایثارگرانه از طرف بانوان هست ، در مورد تنوع محل دخول اهمیت ندارد بلکه ظرافت و ریزه کارى لازم هست !
  سکسوتراپ شما فقط در پى حل صورت مسئله مشکل روانى افراد هست و به صدمات جسمانى توجه ننموده اند !
  در پایان نظر هر کس محترم هست ، فقط مقعد یک مجراى خروجى هست ، مکانیزمش را تشبیه به آنتن تلسکوپى مى کنم ، خب حالا آنتن رو در جهت مخالف فشار بدین معلومه چى نصیبتون میشه !
  خوبه که شما خوشبخت هستین ، پس جنگ و حمله واسه چیه ؟ ننه جوون الهى همه خوشبخت بشین !
  راستى من نیاز به مال دنیا ندارم ، پزشکى رو بخاطر قول به پدر شادروانم ادامه میدم و دنبال نفع مادى نیستم ، علاقه اى هم به عنوان دکتر ندارم ، بار مسؤلیت سخته !

 • bebakhshid ??inke migan 1 bar sek dashte bashi va 6 mah sek nakoni parde bar migarde raste ya na !? mamnun misham javab bedin??

 • bebakhshid eshtebah tyipe kardam ! agr 1 sal sex nakoni parde bar migarde ? doroste aya ?

 • بله هم پرده برمیگرده هم دیوار ها رنگ میشه
  البته اگه جلوبندی خیلی دست نخورده باشه

  خدایا نگه دار منم میخوام پیاده شم
  داریم به کجا میریم

 • نه خیر دختر جان خود به خود ترمیم نمیشه !
  واسه ترمیم با لیزر و مداوا به پزشک متخصص زنان مراجعه باید کرد ، بدیهى است ترمیم کامل در افراد مختلف ، متفاوت خواهد بود !
  جواد جان پیاده شدن فایده نداره ، زمین همینه دیگه ! هر روز بدتر از دیروز ! همه میخوان همدیگه رو دور بزنن ! حرص ، ولع ، طمع و زیاده خواهى ایران رو فرسوده کرده !

 • بازم علیک سلام داداش خوب من ،
  چى بگم ، دوستان نظر خواستن ، منم حقیقت رو گفتم !
  داداش به قول شما : هر کى بخواد انجام بده ، خب میده ، هر دو طرف راضى پس مبارکه !
  اما بعضى میخواهند از دین و علم سو استفاده بکنند ، وقتى همسر درد داره خب طرف میاد میپرسه چقدر طول میکشه تا عادت بکنه ، کرم فلان ، ژل ایکس و غیره !
  در مورد روابط دختر و پسر هم اونا میگن به کسى ربط نداره ، دیدى که میاد بعد از این همه مطلب ، نظر و تجربه دوستان میگه اطلاعات بدید ! خب اینترنت شده اسباب بازى ، کلا تو کشور ما فیلترینگ عمومى هست و دسته بندى خاص وجود نداره ، بنده ۴٠ سالمه همون اینترنت رو در منزل دارم که بچه ۴ ساله همسایه بهش دسترسى داره !
  اصل منطق اینه که منع نمودن باعث کنجکاوى بیشتر میشه ، پس دیگه من کامنت نمیدم !

 • khastam ham be shoma ham aghaye javad begam na dombale dor zadan hastam va na herso tama ! didam etelate shoma kheili ziyade ! yeki az dustanam motadefane rabete ghalat in karo karde va dombale rahe charast ! hamin … ! shoma ham agr kheili eda mikonim doorst migid zud ghezavat nakonid !

 • عذر میخوام ، حق با شماست ، من کلى گفتم ، خسته بودم و زود قضاوت کردم !
  اگه یه بار بوده و مدت زمان زیادى نگذشته ، قابل درمان و مداوا خواهد بود ، امیدوارم با لیزر بهبودى حاصل بشه !
  البته شاید مجوز قانونى و دستور پزشک قانونى هم نیاز باشه ، همه اینها به پزشک معالج بستگى داره !
  بهر حال جوون بوده ، شایدم نوجوان و کرده شیطونى کرده ، قرار نیست همه عمر استرس داشته باشه ، زودتر مراجعه کنید !

 • Salam.ruze akhare adate mahanam dust pesaram b tore vahshiyane va zur rabete az posht bar gharar kard va do bar abe khodesho dakhele maghadam rikht..alan ye haftas zire shekam o pahlou ham dard daram.aya emkane bar dari hast?!

  نه خیر ، اصلا امکان باردارى از طریق مقعد وجود ندارد ، درد شما ناشى از ضربه و فشار وارده به روده ها و راست روده مى باشد .

 • سلام من دوس دخترم رو حدود ی سال پیش از پشت یکی دوبار کردم ولی مطمانم بعد من سکس معقدی نداشته الان نامزد داره ببرنش پیش دکتر مشخص میشه؟؟؟

 • بستگى به پزشک داره ، پزشک قانونى تشخیص خواهد داد ، البته اگه نامزدش معاینه مقعد رو درخواست بکنه !

 • انقد “مقعد مقعد کردن کردن” فرستادید که دلم خواست.
  من زن میخاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

 • چرا میگید از لحاظ فیزیولوژیکی لذت بخش نیست؟ در صورتی که خیلی خوبه و لذت میبرم جوری که بدنم اگر شدتت. ارگاسم زیااد باشه میلرزه و خیلی خوبه..

 • سلام…من با چند تا از صحبت هاتون موافقم و با چند تا از صحبت هاتون مخالف…..اول اینکه انسان رو از هر چیزی منع کنیم به سمتش کشیده میشه….دوم اینکه واقعا داریم به کجا میریم…..تمام تلاش جوامع پیشرفته این هست که بتونن یه نسل پاکیزه و آری از هرگونه فساد رو ارایه بدن….اونها چرا برای ما فیلمهای پورن تولید میکنن…یه لحظه فکر کنین …اینکه چیزایی رو که تو فیلم انجام میدن بهمون بقبولونن….واسه این کار اصلا نیازی ندارن که به ما حمله کنن یا جنگ کنن..با چند تا بازیگر و چند تا انجام حرکت خلاقانه …..خیلی ساده…بحثم انجام آنال سکس نیست……انجام سکس ها و فتیش های غیر معمول مثل اکستریم….واژینال و آنال فیستینگ….گولدن شاور….این چیزهایی که گفتم رو هم میخوان مثل بقیه چیزهایی که قبلا یادمون دادن و داریم انجام میدیم بهمون یاد بدن تا انجام بدیم…این وسط تنها چیزی که داره از توی ایران و چند تا کشور عقب افتاده از بین میره اون حرمت و عزت و احترام و در آخر عشق به خانواده هست….و میدونید چی میشه ….اونها هر روز به پیشرفتهاشون ادامه میدن …و باز هم چند نفر رو قربانی میکنن تا این نوع سکس رو نزد ما خوب جلوه بدن….ولی متاسفانه هیچکدوم از ما از خواب بیدار نمیشیم….که اونها دارن نسل آدمای مارو هوسباز بار میارن تا در نسل های بعدی بهمون زور بگن…تو سرمون بزننن…و نسل خودشون رو پاکیزه نگه دارن…خانمی که میگی یه لذت توی بدنت میاد که شبیه ارگاسمه …اون لدت در اصل کشته شدن میلیونها سلول بحرانی دریچه آنالته که تو بهش میگی لذت….که اگه نباشن موقع کهنسالی به هزار قرص گرفتار میشی تا کمردردتو خوب کنی….من ۷ سال از زندگی مو توی اروپا روی مبحث آنال سکس سپری کردم…تنهایی نه بلکه با دکترین مختلف و متخصص این قضیه….جوونهای اینجا از سن ۱۸ سالگی از خونه میزنن بیرون …چیزهایی رو تجربه میکنن که ماها هرگز تجربه نمیکنیم…کارهایی رو میکنن که ماها اگه بهمون پول هم بدن هرگز انجام نمیدیم….تجربه هایی رو توی سکس دارن که هیچکدوم از ماها نداریم….ولی در آخر اگه در همون ۱۸ سالگی یه فیلم کوتاه از کهنسالیشونو بهشون نشون بدی حاضرم خدا رو قسم بخورم که اون کارهایی رو که انجام دادن باعث شرمساریشون میدونن….چون تجربه اون کارها کهنسالیشون رو به این روز انداخته….ولی باز هم ما پند نمیگیریم…چسبیدیم به دوتا عکس آنال و عکسهای سکسی…توی ذهنمون میپرورونیم و میریم روی شزیک زندگیمون پیاده میکنیم….در مورد مبحث آنال سکس …خیلی نمیخوام علمیش کنم…..ولی آقایی که اومدی آقای دکتر بادپا رو به رگبار بستی ….تو همه کار میکنی که این کار رو خوب جلوه بدی چون فقط برای خودت لذت بخشه …و چون خودت لذت میبری فکر میکنی شریکت هم لذت میبره….ولی اگر هم لذت میبره این لدت جنسی نیست لذت از دست دادن میلیونها سلول بحرانی بدنشه که توی سن یاعسگی به بعد خودشو نشون میده….و تو اصلا نمیفهمی که دلیلش چیه اونموقع …چون الان انقدر خودتو غرق لذت کردی که آیندتو فراموش کردی…در ضمن این رو از یه مرد میشنوید …خانمها اینو بدونین که آقایون واسه اینکه خودشون لذت ببرن جهنم رو بهشت جلوه میدن…به هر طریقی….

 • انال سکس مثل خوردن سیب زمینی سرخ کرده میمونه…که اگه شروع کنی به خوردن نمیتونی ترکش کنی…خیلی لذت بخشه ولی آثارش لذت بخش بودنشو به زهر تبدیل میکنه…درسته ورزش میتونه چربی اونو از بین ببره ولی سیب زمینی سرخ کرده کارش رو توی معده انجام داده و معده رو ویروسی کرده….هم ترین دلیل لذت آنال سکس هم که توضیحش بالا هست …وجود حسگرهای طبیعی که فقط برای دفع مدفوع هستند نه هیچ چیز دیگه ای….من هم از انال سکس خوشم میومد ولی از وقتی تحقیقمو شروع کردم فهمیدم که چه اشتباه بزرگی رو داشتم مرتکب میشدم که خدارو شکر فهمیدم و مرتکب نشدم…..وقتی خانمها از اثرات مخربش توی سن یاعسگی خبر دار بشن اونوقت حاضرن از تمام امکانات رفاهی ممنوع بشن ولی انجامش ندن….دردهای کمر …پا ….کلیه ….سردردهای موضعی وقت و بیوقت…..بدن دردهای وحشتناک….و هزاران مشکل دیگه که یکی از مهم ترین دلیل هاش همین انجام آنال سکس هست….و مهم ترین و مخرب ترین آثار آنال سکس آسیب روحی زن در سنین یاعسگی و بعدش هست…زنان در سنین یاعسگی همینجوریش به افسردگی مبتلا میشن پس مردها باید یه خورده ای هوای همسرشونو داشنه باشن.نه اینکه با انجام این کار اون افسردگی رو چندین برابر کنن…متشکر از اینکه متن یه محقق پزشکی رو خوندین ….میتونین بگین حرفهام چرت هست ولی من حرفهام رو مستقیما از تحقیقات روی هزاران نفر گرفتم و از زبون هزاران متخصص خبره تو این کار….یه خورده به اون بالاسری اعتماد کنیم….

 • نکته اول حتما زیر نظر پزشک دانا مصرف کنید !
  نکته دوم خانمها اصلا مصرف نکنند !!!
  نکته سوم استعداد تداخل ویاگرا با داروهاى دیگر خیلى بالاست !!
  نکته چهارم اثرات درمانى یا تقویتى ندارند ،فقط موقتا موثر هست و اثرش در افراد مختلف متفاوت مى باشد ، پس با در نظر گرفتن عوارض مصرف شود !
  نکته پنجم بیمارن قلبى ، ریوى ، داراى ناراحتى معده و مشکلات کبد ، نارسایى کلیه و اشخاصى که حساسیت دارند مثل حساسیت به پنى سیلین شدیدا پرهیز نمایند !!!
  نکته ششم بنده هیچ دارویى رو تجویز نمى کنم اونم از راه دور ، لطفا اگر واقعا مشکل دارید با پزشک مجرب مشورت حضورى نمایید اما اگه طبیعى هستید ، فریب تبلیغات و چاخان اطرافیان رو نخورید .

  آرزومند سلامتى دوستان

 • پویا جان سپاسگزارم .
  با فرمایشات شما دیگه مطالب کامل شد ، متاسفانه بعضى دوستان پست و کامنت ها را کامل و با دقت مطالعه نمى نمایند !
  امیدوارم دوستان گنج سلامتى خویش و عزیزانشان رو به فنا نسپارند .

  ارداتمند جوانمردان و خردمندان

 • آیا میشه زن هنگامی که نزدیک بود از پشت عمل نزدیکی رو حس کنه بر ی نه به شوهرش؟
  یه سوال هم از بی نام داشتم!چجور عمل خودارضایی از نظر علمی اشکال نداره ولی از نظر شرع اشکال داره ؟

 • آقای بی نام
  شما که کلا مخالف همه چیز هستی میتونم بپرسم شما طبق چه اساس و علمی این مطالب رو میگی و بهش صحه میزاری …منم میتونم بگم شما داری سفسطه بافی میکنی….اگه تحقیقی در این مورد داشتی و داری میتونی اثبات کنی ….نه این که تحقیقات یک سری محقق پزشکی که تحقیقاتشون ثبت شده است رو به چالش بکشونی…..شما داری چیزهایی رو که در نزد خودت خوب هست به زور هر چیزی ثابت میکنی …من میتونم هزاران نشریه علمی…تحقیق ….کتاب و هرچیزی رو که شما میگی به شما نشون بدم…که آنال سکس مستقیما روی یاعسگی خانمها اثری ۸۰ %به بالا میزاره و بدن اونها رو طبق روند معمولی که باید طی بشه و پیر بشه زودتر پیر میکنه….در ضمن شما نوشتی بر اثر فعل و انفعالات هورمونی…میتونی تحقیق کنی که اگه سلول های پی کاتی دریچه مقعد وجود داشته باشند خانمها اصلا ممکنه اون حالت یاعسگی بهشون دست نده..ولی اگه نباشه حتی ممکنه یاعسگی زودتر از موعد سراغشون بیاد و اونها رو زودتر در معرض خطر های معدوی قرار بده…در ضمن میتونم بپرسم شما در چه زمینه ای تحصیل کردید یا دارید میکنید!؟
  و طبق حرف شما ..شما خودتون برای درمان بیماری دیگه نیازی نیست نزد پزشک برید…با همین اطلاعات خود به دست امده خودتون رو درمان کنید….و من مسعول سلامتی شما و خانم محترمتون نیستم….من فقط به کسایی که دوست دارم از مضرات این رابطه خطرناک خبر دار بشن اطلاع میدم…نه به شما که انقدر بهتون برخورده و اومدید از خودتون دفاع میکنید…

 • https://www.medinstitute.org/2012/06/anal-sex-a-dangerous-trend-3-2/
  متنی که سال۲۰۱۲ The Medical Institute forSexual Health منتشر کرد وخطرات احتمالی انال سکس روی حاملگی هم بررسی کرد …متن کاملترش هم داخل سایته….

 • برای خطرات وارد شده از طریق انال به بدن هم میتونید کتاب پروفسور هاردریچ رو بخونید….
  در ضمن نه من با شما دعوا دارم نه شما با من….من به عنوان یه پزشک که ۲۸ سال از زندگیم رو صرف کردم برای این موضوع لازم دونستم یه سری هشدارها بدم که در آینده کسی دچار این مشکل نشه…و گرنه زندگی افراد به من ربطی نداره و هرکس هر طور ازاده میتونه زندگی کنه…با یک سری از حرفات هم موافقم مثل اینکه گفتی یه ادم احمق میتونه زن داشته باشه و با روسپی رابطه برقرار کنه…یه راهنمایی از من به عنوان یه برادر داشته باش ..شما که حرفهای مارو قبول نکردی …حداقل ۳ الی ۴ ساعت قبل عما انال به همسرت بگو معدشو کلا خالی کنه…یعنی باید خالی بشه…حتی اگر معده خالی باشه بازم باکتری هایی هستن که راحت میتونن هم به الت شما نفوذ کنن هم با حرکت تیپ وار شما به داخل معده خانمتون وارد بشن..برای اینکه خیالت از بابت خالی شدن معده و روده راحت بشه بهترین کار خوردن روغن کرچک هست…عصاره های دیگه ای هم هست ولی مستقیما معده رو اسیدی میکنه…و هیچ راه حلی برای از بین بردن باکتری ها نمیمونه …احتمال بیماری سوزاک و بیماری هایی از این قبیل وجود داره…در ضمن روغن کرچک رو زیاد استفاده نکنید …حتی المقدور یکبار در ماه…

 • سلام..متاسفانه هیچ نوع مجوز کاری برای تحقیقات روی ایرانی ها به من داده نشد تا بتونم در ایران تحقیق کنم….یعنی تا فهمیدند در مورد چه چیزی تحقیق کنم حتی اجازه دفاع کردن از پروژمو بهم ندادن….
  در ایران بیشتر بیماری های واژنینال به خاطر حساسیت های بیش از حد خانمها است…یعنی فکر میکنن هرچقدر بیشتر با آب در تماس باشن بیشتر تمیز میشن…ولی کلن در اشتباهن…خاصیت کینکت آب به راحتی میتونه باکتری ها و بقیه موجودات ریز ادرار رو به بقیه نقاط واژن انتقال بده و در اونجا باعث ایجاد زگیل …خارش …جوش …التهاب و … بشه.محیط واژن محیط نسبتا مرطوبی هست که باید در طول روز ۶ یا ۷ بار به طور عادی در اون ادرار باشه…اگه نباشه یا اگه بیشتر باشه احتمال بیماری وجود داره….بعضی وقتها استرس هم میتونه اونجا رو حساس کنه …از این نتیجه میگیریم محیط واژن هم محیط تمیزی نیست…اصلا سکس هم تمیز نیست….به نظر علم اصلا بدن انسان تمیز نیست…پر باکتری …ولی برخورد دو چیز کثیف که هر دو از یک نوع هستن نمیتونه هیچ خطری رو در بر داشته باشه…چون چیزی رو انتقال نمیده…فک کنم منظورم رو انتقال داده باشم …یعنی برای انال سکس هم باید طوری بشه که هر دو قسمت یعنی هم الت و هم انال هر دو تقریبا یک نوع باشن…یا بعد چند وقت یک نوع بشن…ولی بازم چند هزار باکتری موزی میمونن که میتونن انقال پیدا کنن…بدن یه سری از باکتری هاشو برمیداره و یک سریشو میفرسته به داخل مثانه…و اگه مثانه نتونه اونها رو کامل دفع بکنه اونوقت داخل مثانه میمونه یا داخل هالب ها و باعث ایجاد سوزش های وحشتناک در دخل بدن میشن…از اون طرف وقتی این ها دفع بشن و وقتی یک مرد الت خودشو تمیز نگه نداره اونها روی الت مرد میمونن و میتونن از طریق هر نوع سکسی باعث بیماری های مختلفی در یک زن بشن…از طریق سکس واژینال این بیماری ها به حداقل میرسن چون تقریبا از یک نوع هستن مگر اینکه زن نتونه واژن خودشو تمیز نگه داره…از طریق انال چون اغلب چلنج کورس در پشت انسان عرقو به سمت پایین میده و اون عرق در محیط انال جمع میشه به محض اینکه انال یه دونه گیپ کوچیک هم داشته باشه میتونه به داخل محیط انال وارد بشه …و اونجا کمین کنه ..و هزار مشالله که ما ایرانی ها چقدر به فکر تمیزی پشتمون هستیم….سالی یکبار بهش نگاه کنیم …و اگه مدفوع دفع نشه یا کامل دفع نشه توی انال سکس هم عرق بدن و هم مدفوع روی الت و هم روی انال زن تاثیر میزارن…و بعدش ….

  سلام آقای دکتر
  به نظر شما سرطان مقعد میتواند تقصیر شوهر باشد ؟
  و آیا هیچ چاره ای جز برداشت مقعد وجود ندارد ؟ و این درسته که یه سوراخ تو شکم بیمار می کنند تا مدفوع از طریق آن دفع شود ؟

  اصطلاح سرطان مقعد اصطلاح رواج یافته میان مردم هست…بلکه اون سرطان مقعد نیست پرولپس مینوکا هست…یعنی بیرون زدگی خلخالی روده که در اثر رعایت نکردن چندین مورد به وجود میاد…اولین نکته فشار اوردن بیش از حد به مقعد در هنگام دفع مدفوع…خوردن غذاهای سنگین و دیر هضم یا به اصطلاح کشنده معده….که باید بلافاصله بعد خوردن این غذاها مقدار آب بدن رو زیاد کرد تا اون غذا در معده بتونه خودشو هضم کنه….سومین نکته سکس از طریق مقعد که در اثر فشار زیاد از حد به انال در خانمها ممکنه در آینده دچار پرولپس بشن…و اون برداشت مقعد نیست. برداشت پرولپس خلخالی روده وابسته به مقعد هست …و هرگز در داخل بدن هیچ نوع سوراخی ایجاد نمیشه ….بلکه راههای مختلفی برای این وجود داره ….در آخرین مرحله هم وقتی هیچکدام از روش ها جواب نداد …آرنی فیست مقعد هست…یعنی به وسیله دست لوله داخل مقعد کار گذاشته میشه و اون لوله تا معده ادامه پیدا میکنه..تا مدفوع از طریق اون دفع بشه…که این روش صدمات جبران ناپذیری رو به جا میزاره…و اصلا مجوز براش در داخل ایران صادر نشده…

  وای چه وحشتناک !
  از پاسخ شما ممنونم .

  مرسی ، لطف کردید و پاسخ دادید .
  به امید شفای همه بیماران ، الهی هیچ کس درد و رنج نداشته باشه .

 • سلام
  از نظر قانون میشود هنگام خطبه عقد از داماد تعهد کتبی گرفت که این رابطه را انجام ندهد و در غیر این شرایط حق طلاق و درخواست مهریه از جانب عروس قانونی خواهد بود ؟

  بله…می توان این را هم یکی از شروط در عقد نامه قید کرد…

  مرسی آقای دکتر

 • سلام جناب آقای بی نام….من فعلا در یک کنفرانس هستم …و به محض اینکه به ایران برگشتم مقاله هایی رو به شما اراعه خواهم کرد…..
  در مورد اینکه پزشکان ایرانی اتوکشیده هستند و در داخل مطب نشسته اند….و به فکر پول درآوردن هستن….مورد اول اینکه پزشکان حداکثر تلاششون رو میکنن تا بتونن یه بیمار رو درمان کنن….ولی وقتی مردم هیچ توجهی به سلامتی خودشون نمیکنن دیگه یه پزشک نمیتونه کاری بکنه…صدمیلیون بار تذکر داده شده که نوشابه مصرف نشه …یا هزاران بار گفته شده وقتی بدن نیاز به عمل غیر ضروری نداره چرا بیخود شروع میکنن به عمل بینی….این مورد تقصیر پزشک نیست..یا به مردم گفته شده تمام بیماریها از خوردن بیش از حد نشات میگیره ولی چرا کسی اینجا به حرف پزشکان گوش نمیده…فقط بلدن بگن پزشک نتونست درمان کنه…یکبار نمیگن من خودم باعث شدم که این بلا سرم بیاد….یا وقتی همه میدونن که پراید بدترین نوع ماشینه چرا همه شروع میکنن به خریدن پراید. وقتی نیاز به ماشین ندارن نخرن …..در مورد اینکه چرا پزشکان غربی رسیدن به قله افتخار….اینجا لازم میدونم بگم که در بسیاری از رشته های پزشکی دکترینی از ایران حضور دارن که افتخار دنیا هستن… در مورد اینکه یک پزشک در کار پزشک دیگری دخالت کرده …نه اینجا دخالتی از جناب دکتر بادپا صورت نگرفته این سایت یا هر سایت دیگری یه محیط ازاد واسه راهنمایی دادن به مردم که چه بهتر یک پزشک این راهنمایی ها رو به مردم بده…در مورد اینکه مدرک دکتر بادپا قلب و عروقه …اینجا لازم اون ضرب المثل معروف رو بگم که یه لنگه کفشم در بیابان غنیمته….البته من نمیخواستم توهینی به دکتر بادپا بکنم ولی وقتی کسی نیست به مردم راهنمایی بده یک پزشک طبق اون چیزی که در دوره عمومی پزشکی خونده اومده وراهنمایی داده…که راهنمایی هایی که من از ایشون خوندم در ۷۰%پاسخهاشون درست بوده …و اینجا لازمه که بگم سلامتی مردم دست خودشونه نه دست پزشک که شما پزشکان رو مقصر میدونید….پزشکان در صورت لزوم راهکارها و عمل هایی رو انجام میدن که مردم نمیتونن انجام بدن…اگه مردم ایران اگاهیشون رو در مورد بدن خودشون بالا ببرن مطمعنا یک پزشک در داخل ایران وقت میکنه که به کارهای تحقیقاتی هم بپردازه و افتخار ایران بشه…و همچنین پزشکان هم انقدر پولدار نممیشن… دیگه نیاز نیست این همه راه حل و عمل و قرص و دارو و وقت و زندکی رو تلف کرد واسه درمان یک بیماری،…. و دولت هم پول هایی رو که صرف خرید دارو و تجهیزات برای بیمارستانها میکنه صرف میکنه برای رفاه مردم…در مورد پرشدن جیب های دکترین عزیز ….یک دکتر به طور عادی ۸ سال وقت صرف میکنه برای گرفتن مدرک عمومی …اگه که تصمیم بگیره برای گرفتن تخصص و فوق تخصص و مدارج بالاتر …که اون وقت در سن ۵۰ سالگی تمام این مدرک ها گرفته میشه …یعنی گذروندن سن نوجوانی ..جوانی …پختگی میانسالی .. طوری که اصلا این وسط نمیفهمه چجوری زندگیش گذشت .چجوری همسرش پیر شد.چجوری بچه هاش بزرگ شدن و اون بزرگ شدن بچه هاش رو ندید.چجوری از زندگیش زد برای اینکه بتونه به مردم کشورش خدمت کنه.چجوری صبح زود از خواب پاشد و خوشحال رفت مطب تا بتونه دونفر از مردم رو درمان کنه.چجوری چجوری نشست پای دردو دل یک سری پیر مرد پیرزن که اومدن مطبش .چجوری شب تا صبح درس خوند طوری که وقتی خوابید دیگه حال نداشت لامپ بالای سرش رو خاموش کنه..چجوری چند صد نفر رو با هزینه خودش عمل کرد.چجوری وقتی اومد خونه انقدر عجله داشت که اصلا نفهمید ناهار چی خورده و دوباره رفت مطبش.چیزی که شما دارید میگید یک سری پزشک هستن که واسه شادی پدر مادرشون پزشک شدن..ولی چیزی که من میگم یکی میشه مثل پروفسور سمیعی .پروفسور رضا رضوی .که فقط واسه اینکه مردم شاد باشن صبح زود میاد بیمارستان و شب برمیگرده خونه…بعضی شب ها هم که اصلا برنمیگرده.

  من هیچ اطلاعی از پزشکی ندارم فقط حس میکنم آقاى دکتر بادپا صمیمانه تلاش کردند که خطرات را نشان بدهند .هر چیزی در دست نا اهلش خطرناک خواهد بود .اسلام عزیز که مصداق صلح و آرامش است تبدیل به ابزاری در دست داعش برای قتل بی گناهان شده است .

 • خسته نباشید آقاى دکتر ، حق با شماست ، یکى از این بیماران بى خیال باباى گل منه که رژیم غذایش مملو از خامه و شیرینیجاته .
  شعارش هم اینه که دکتر جماعت ، آدم را تو قفس نامرئى میندازه و زندانبانش هم خود آدمه !

  به امید شفاى همه دردمندان

  مراجعه کنید به سایت دکتر محمد تقی انوشه…ایشون فوق تخصص تغذیه و رژیم درمانی و عضو اکادمی متخصصان تغذیه و رژیم درمانی آمریکا هستن…آدرس سایت ایشون:http://www.anooshehdiet.com

 • سلام .این پاسخ سوال برای کسایی هست که پرسیده بودن ایا پزشکی قانونی میتونه انال سکس رو حتی اگه یکبار انجام شده باشه تشخیص بده؟
  یک سری کارها هست که آدم توی زندگیش مثل آب خوردن انجامش میده..تشخیص دست خوردگی برای پزشکی قانونی دقیقا مثل همین کارهاست..ابتدا با چشم غیر مسلح انجام میشه..اگه شک داشته باشن.لیزر استفاده میشه و اگه جواب نداد چشم مسلح.تاکید میکنم حتی اگه یکبار هم انجام شده باشه.چون ضخامت لایه بیرونی طی حرکت الت تغییر میکنه و یک روتیشن حدودا ۱۲۰ درجه ای رو به خودش میده. تا بتونه خودشو با سایز الت همسان کنه.و یک پزشک خبره به راحتی میتونه با چشم غیر مسلح هم تشخیصش رو بده..این کار به دقیقه هم نمیکشه.و اگه درخواست پارگی بکارت هم داده شده باشه حتی اگه بکارت هم دوباره عمل شده باشه به راحتی تشخیص داده میشه.

 • من فکر میکنم آقاى دکتر بادپا در کامنتی در پاسخ به آقای میلاد اشاره داشتند که این سایت ایشان نیست ، پس چرا ایجاد شبهه میکنید ؟
  از ادمین سایت خواهشمندم ، در صورت تمایل رفع شبهه بنمایند .
  فکر میکنم آقاى بادپا از محبوب ترین کاربران این سایت هستند ، پس لطفا در صورت عدم تمایل به این سایت مراجعه نکنید .
  شما از کلمات و جملات نا مناسب در مورد کاربران این سایت با ذکر نام حقیقى آنها و همچنین ناموس ایشان استفاده میکنید و سایت رو به سوی فیلتر شدن سوق میدهید .
  آى پى شما در سایت ذخیره شده و در صورت داشتن شاکى به مراجع قضایى اعلام میشود .

  سلام ، ادمین هستم
  کلمات و جملات نامناسب منظورتون کدومان؟؟

  این کامنت رو خطاب به آقای بینام نوشته بودم ، زیرا که از سایت محبوب ما خوشش نمیاد .

 • سلام ادمین جان
  منظورم آقای بینام هست که خطاب به آقای مجتبی و آقای بادپا نوشته های رکیک با ذکر نام همسرشون قرار داده است .
  شبهه مطرح شده توسط آقای بینام این است که شما آقای بادپا هستید .

  کامنت های اون شخص کلا حذف شدند

  من با اسم admin پیام میذارم ، آقای بادپا شخص دیگه ایی هستند

  تشکر

 • خواهش ، از شما و سایت زیباتون ممنونم .

  از لطف تون ممنون

 • سلام . من دو سال هس که ازدواج کردم و شوهرمو تحت فشار گذاشتم که از مقعد رابطه داشته باشیم چون کنجکاو بودم اونم بالاخره راضی شد و انجام داد ولی خیلی با ملاحظه حالا من واقعا به این رابطه معتاد شدم…میشه گفت تو این دو سال به طور میانگین ماهی یک یا دوبار انجام شده این رابطه و هربار با رعایت بهداشت و احتیاط بوده و البته با رضایت و خواست من…اما هربار بعدش پشیمون شدم و اذیت و بهم قول دادیم که دیگه انجام نشه ولی باز اصرار و وقتی شوهرم قبول نمیکنه ناراحت میشم اونم قبول میکنه…خسته شدم چیکار کنم از زندگیم پاک شه؟از عوارضش واقعا میترسم مخصوصا سرطان و عفونت چون میدونم عفونت اصلا ربطی به بهداشت نداره فلورای خودت همیشه حضور دارن که بخوان وارد خراشیدگی ها بشن…کممک میخوام…و این که اگر مشکلی باشه میشه از طریق استول کالچر و اگزم و سونوگرافی روده ها متوجه شد؟

  سلام..طبق اخرین اطلاعاتی که در اخرین کنفرانسی که من داخلش بودم و به دست اوردم …انال سکس علاوه بر لامپینگ معده باعث لامپینگ کششی عضلات بدن هم میشه و ممکنه که درد خفیف در کل بدن بعد از انجام انال سکس باشه…با کوچکترین حرکت معکوس در داخل انال سونوگرافی تشخیص ایمپورت مقعد میده …از لحاظ بهداشت در قسمت های بالا توضیحاتی دادم موجوده و میتونید مطالعه کنید …برای ترک این رابطه ۹۹%ترک این رابطه وابسطه به خود شماست…چون یک اعتیاد به وجود اومده و باید اون ترک بشه …در ضمن هشدار میدم اون لذتی که شما در هنگام انال سکس دارید لذت جسمی نیست…در مورد عفونت های معده و عفونت های بالاسری مقعد هم لازم به توضیح هست که این عفونت ها قابلیت کشش به تمام نقاط بدن همسرتون رو هم دارا هستند…و ممکنه به داخل الت ایشون وارد بشن و ایشون رو هم الوده کنند و در اثر انجام سکس از طریق واژن این الودگی ها به واژینال شما وارد بشه و شما از طریق واژن هم الوده بشین..و به قول معروف شما چوب دوسر طلا میشین…چون عفونت در داخل بدن شما در دوجبهه تشکیل میشه …و بعد از چند سال شاید نشد دیگه کاری انجام داد…شما ابتدا به مشاوره درونی خودتون نیاز دارید..بعد به کمک همسرتون . ودر اخر اگر اینها جواب نداد مشاور پزشکی و بعد پزشک متخصص…اگه نیاز به توضیحات بیشتر بود بگید تا در صورت نیاز کمکی از دستم براومد خدمتتون عرضه کنم….

  سلام اقای دکترپوریا
  میشه توضیح بدیدکه این عفونت دررکتال ایجادشده وبعدکه این عفونت تشکیل شدفاصله ۸تا۹متری راست روده ورده ی بزرگ وروده کوچک را طی کرده وخودش را به معده رسونده ومعده را هم درگیرمی کنه.خب بگواز انجا هم مری راهم طی می کنه وواردفضای دهان شده وباعث عفونت دهان ولثه هم میشه.
  تا انجایی که ما یادگرفته ایم سیرحرکت مسیرغذا وهضم ان به طرف مقعدوخروج از اونه.
  البته شما پزشک هستی وشایداین هم از تازهای کشف شده علمی باشه که ما خبرنداشته ایم .
  خب اقای دکترحال اگ این عفونت ها واردمجرای تناسلی مردبشه عزیزدلم علامت می ده وباعث درگیری عفونی مثانه وکلیه ها میشه وعلائم سوزش وتب ولرزخودش مهمترین مولفه عفونت است.
  یعنی امکان داره عفونت درمجرای الت مردبی سروصدا باقی بمونه وبا ادرارکردن هم خارج نشه ولی هنگام نزدیکی کردن وقت به دست بیاره واردواژن خانم بشه.این هم شایداز یافته های پزشکیه که شما درمطالعاتتون به دست اورده اید.
  خب بگذریم اقای دکترقراربودیه مقاله ای درموردرابطه انال وپیری زودرس ارائه بدیدکه هنوزازان خبری نشده.
  منتظرم که این مقاله را مطالعه کنم
  با تشکر از دکترپوریای عزیز

  سلام..
  اگه شما وقت دارید ..وقت بگذارید تا من دروس ۳۷ واحدی اناتومی کششی ویروس و انتقال سریع ویروسی روده ای رو براتون توضیح بدم….چیزهایی که شما گفتید درسته …ولی تا یک جاهاییش…بدن یک دستگاه اتوماتیک نیست که همه ی نقاطش صاف باشه و انتقال دهنده نباشه…اگه دقت کرده باشید من گفتم احتمال ..نگفتم حتما …و من با شما دعوا ندارم..من به حتم میگم از افرادی مثل شما خوشم میاد که پیگیر هستید و حرفهاتون به قول معروف از سر معده نیست…و دلیل علمی به نسبت قابل اعتماد دارید..
  نه مثل یکی از دوستان عزیز که فقط قصد ترسوندن مردم رو دارن…
  و علامت دادن ویروس باکتری یا هرچیزی در بدن ممکنه عادی باشه و ممکنه اصلا هیچ حالت خاصی نداشته باشه و انباشتگی ایجاد کنه…و کیست های مختلفی رو ایجاد کنه…
  من اتفاقا منتظر این بودم که مقاله ها رو اراعه بدم ولی مدیر سایت اجازه ندادن…و نظرات شما رو هم حذف کردن…
  و در ضمن مسیر هضم غذاهم به اون مستقیمی که گفتید نیست…
  و شما هروقت کم اوردید گفتید نکنه این هم از یافته های پزشکی که شما در مطالعاتتون به دست اوردید…نه باز هم میگم مطالعات من در زمینه تخصصی خودم هست…نه در زمینه هضم غذا …مطالعات من در زمینه تاثیرات سکس سالم بر زندگی شخص هست…این سکس سالم ممکنه از نظر افراد مختلف فرق کنه…ولی باز هم تاثیراتش روی بدن های مختلف فرق میکنه….همین چند سال پیش من یک بیمار داشتم که ایشون علاقه شدیدی به خوردن اسپرم داشت…من ایشون رو از خطرات احتمالی این کار باخبر کردم…نمیگم اینکار فایده ای نداره ..ولی ضرر هاش خیلی بیشتر هست…ولی بعد چند سال باز هم ایشون به کارشون ادامه داد و ایشون هنوز هم هیچ مشکلی براشون پیش نیومده ..و مطمعنا هیچ مشکلی دیگه برای ایشون از این لحاظ پیش نمیاد…بحث من با شما هم همینه …شاید من به شما بگم اثار داره و صدها مقاله اراعه بدم ..ولی شما به همسرتون نزدیک ترید با خلق و خوی ایشون اشنایی کاملی دارید …و مطمعنا زندگی بسیار خوبی رو برای ایشون فراهم کردید که اجازه دادن این رابطه رو داشته باشید…زندگی مادی مدنظر من نیست …شاید اصلا چیزهایی رو که میگم برای همسرتون پیش نیاد ..و باز هم میگم زندگی اشخاص دست خودشونه و اونا مجاز هستند با زندگیشون هر کاری کنن…ولی این مجاز بودن نباید به کس دیگه ای صدمه بزنه…

  سلام
  ممنون اقای دکتر
  ببین عزیزم درزندگی افرادبا توجه به اناتومی هرفردوواکنش نشون دادن انان به میکروب ها وویروس ها وحتی شانس مبتلا شدن به بیماری های غیر واگیرمانند انواع سرطان ها و…متفاوته.
  همه پزشکان این اعتقادرا دارندکه علم پزشکی ۲دوتا چارتا نیس.
  پس شایدمیکروبی شخص را درگیرکنه وتا مدت ها گرفتار اون باشه ولی شخص دیگررا براش مشکلی ایجادنکنه.
  ببین عزیزم درپزشکی بیشتر از احتمال صحبت میشه تا اینکه به صورت قطعی.
  حال می خواستم بگم مگر رابطه واژنی کم مشکل وبیماری ایجادمی کنه وچه قدرباعث اسیب های جدی وسرطان ها شده پس ما نبایدبگیم این رابطه را تعطیل کنیم.
  چون هستن عده ای که استعداداین بیماری ها را دارند.
  دررابطه انال هم همین قاعده است شایدبرای عده ای مشکل پیش بیادوبرای خیلی ها هم نه.
  پس بهتره ما درسخنان خود از احتمال حرف بزنیم.
  درضمن دوست داشتم مقاله شما را درموردرابطه انال وپیری زود رس وافسردگی مطالعه کنم.
  اگر لطف کنیدممنون خواهم شد.
  البته یه سوال ذهنم را درگیرکرده
  اقای دکتر بادپا گفته بودند این رابطه باعث بی اشتهایی میشه.
  من که پزشک هم نیستم نمی تونم رابطه بی اشتهایی را با رابطه انال چگونه میشه جمع کرد.
  اگر میشه در این مورد هم توضیح بفرمایید.
  البته بنده هم بی جهت حرفی را نمی زنم چون تجربه بنده وبعضی از اشنا ها باعث زیرسوا ل رفتن این تحقیقات علمی شده که تا کنون هیچ یک از این علائم طاهرنشده.
  موفق باشید.

  سلام..ممنونم از اینکه احترام رو حفظ میکنید…من مقاله ای در این مورد ندارم…گفتم مطالعات ….مقالات از استادهای دیگه است که موجوده…
  فک کنم منظور دکتر بادپا از بی اشتهایی ..در هنگام سکس مقعدی تیپ ایجادی باعث میشه مقداری هوا داخل معده بشه و معده رو پر کنه ..ولی این پر شدن معده تاثیر چندانی در اشتها نداره…اگه توجه کنید من در تمام حرفهام از احتمال گفتم و یقین به کار نبردم…و اراعه مقالات هم به عهده من نیست…چون مدیر این اجازه رو به من نمیده …یک دفعه یک لینک گذاشتم و ایشون به من گوشزد کردن که حق این کار رو ندارم…
  برادرعزیز پزشکان تنها تلاششون بهتر شدن زندگی همه افراد هست…موفق باشید…

  سلام
  ممنونم اقای دکتر
  رعایت ادب واخلاق وظیفه انسانی هرفرده.
  اما درسته ارائه مقالات وظیفه جنابعالی نیست وحتی اومدن شما به این سایت لطفیه که داریدتا به دیگران کمک کنید.
  اما چرا مدیرسایت مخالف ارائه مقالات است جای تامله!!!
  چون بحث های علمی لازمه.
  اما خواستم پیشنهادی به جنابعالی داشته باشم.شما که با این سابقه کاری وکوله باری از تجربیات پزشکی هستی بهتر نیست برای خودتون یک سایتی ایجادکنی تا بتونی به دیگران خدمت رسانی کنی؟
  اگر امکان وحوصله چنین کاری است انجام بدهید.
  با ارزوی موفقیت های بی شما برای جنابعالی

  سلام…چند وقت پیش یک سایت داشتم که هکرها نابودش کردن و تمام فایل های موجود در اون رو به سرقت بردند ..دیگه حوصله ندارم این بلا سرم بیاد…راستش من برای مدت محدود داخل ایرانم و بعدش میرم ..شایدم موندم…اومدن من به ایران برای من خیلی گران تمام شد…از تمام بی احترامی هوی که دیدم تا همین امروز که یک خانم هر چی به دهنش اومد به من گفت…و طبق معمول همیشه ما پزشکها گردنمون از مو باریکتر و نباید چیزی بگیم….و همچنین ارزوی کامیابی برای شما و همسر گرانقدرتون…

  سلام
  ممنون اقای دکتر بنده هم برای شما وهمسر گرامتان ارزوی بهترین ها را می کنم.
  البته جای تاسف است که بعضی از افراداون ظرفیت ها را ندارندوباعث ازردن افراددلسوزمیشن.
  البته شما بزرگوار هستیدوبه بزرگواریتون این افرادکه از روی نادانی حرفی می زنندرا عفو فرمایید.

  سلام . آقاى دکتر متاسفم که این همه باعث رنجش شما شدند ، شوربختانه حسادت در ایران زیاد هستش ، حتى کسانى که ادعا میکنند علاقه اى به اروپا ندارند ، باز در برخورد با هموطنان بازگشته به میهن رفتار آزاردهنده اى دارند . باید یک نرم افزار بسازم تا نیمى از کشور را روان درمانى بکند.

  کار برای رضای خدا دلسردی ندارد

 • سلام
  مدتیه که اقای دکتربادپای عزیزکم پیدا هستن.دوست داریم از اطلاعات این عزیز هم بیشتراستفاده کنیم.
  براشون ارزوی موفقیت داریم.

  موافقم ، داشتن دو تا پزشک دلسوز در این سایت غنیمته .

 • درد سمت چپ شکم میتونه ناشی از تخمدان پلی کیستیک هم باشه؟

  تی تی جون باید بری پیش پزشک ، برای خودت تشخیص بیماری نکن .

  مگه نی نی هستی از پزشک میترسی ؟ آجی من همین فردا برو ، نذار دیر شه .

  سلام..خانم ستاره…یه خواهش ازتون داشتم ..من توی بحث خودارضایی نیستم ولی شما تو اون بحث میتونید کمک کنید….سوالی شد جوابش همون هست که تو اخرین پاسختون دادید…باید به مرور تعدادش کم بشه نه اینکه یک دفعه قطع بشه …قطع شدن یک دفعه باعث درد و زود انزالی میشه….

  چشم آقای دکتر ، اوامر شما مطاع و به دیده منت . نظر لطف شماست . شما هم به دل نگیرید اینجا ایرانه اما دیگه مثل زمان شما نیست ، جوونا دیگه حوصله احترام گذاشتن ندارن یعنی دل و دماغش نیست ، حالا دیگه تو نت بدتره ، بچه ها اصلا تو نت خجالت حالیشون نیست و آداب نوشتار رو رعایت نمی کنند اما من به شما اطمینان میدم که هنوز در مناسبات اجتماعی جوونا احترام شما بزرگترا رو دارند .من از طرف خودم و بچه ها از شما پوزش میطلبم .

  سلام.خدمت خانم تی تی عرض کنم ک. جواب دادن سوالات من در اینجا به سوالات شما طبعاتی رو برای من به دنبال داشته ..و گرنه من عاشق پاسخ دادن به سوالات هستم…این بار رو جواب میدم ولی دفعه بعد خواهش میکنم به پزشک مراجعه کنید ..چون همین کم توجهی ها و پشت گوش انداختن ها باعث بیماریهای جبران ناپذیری میشه….
  بدن در قسمت چپ خودش چندین قسمت داره که درد میتونه برای هر کدوم از اونها باشه ….با یه سرچ ساده در داخل اینترنت هم میتونید اطلاعات من رو صحه بزارید…برای تشخیص این درد حتما باید چشم غیر مسلح استفاده بشه تا اون رو تشخیص بده…..
  خوهش میکنم پشت گوش نندازید..

  فکر کنم اونجا یه سوالات اضافی نوشتم…منظورم جواب دادن من به سوالات شما بود…

 • دکتر رفتم :-) تخمدان هام پلی کیستیکن چیز دیگه ای وجود نداشت

 • شما به دیگران کار نداشته باش معمولا همه ادمو اذیت میکنن مهم اینه ک من اینجا فقط جوابارو ک مربوط ب خودمه میخونم تحقیق میکنم فکر میکنم کارمو ب درستی انجام میدم دیگران باید نگران خودشون باشن راستی سلام ببخشید یادم رفت اولش و این که از همگی ممنونم

 • سلام…شما باردار هم شدین یا نه؟و اینکه توی پریودتون قاعده خاصی وجود داره یا گاه و بیگاه رخ میده؟
  و افزایش وزن هم دارید؟
  در ضمن شما در معرض سرطانهای مختلفی هستید از جمله سرطان اندومتر و سرطان پستان…
  بهترین روش برای درمانش تغییر رژیم غذایی هست…
  و یه نکته مهم تر ایا شما روی بدنتون یه تیکه پوست مخملی دارید یانه؟
  در ضمن حتی اگه سونوگرافی تشخیص پلی کیستیک بده ممکنه شما تخمدان پلی کیستیک نداشته باشین…
  اگه کمکی بود در خدمتم….

 • راستی یادم رفت بپرسم شما سونوگرافی لگنی هم انجام دادین؟

 • وای همه نظرات پاک شدند ؟

 • سلام
  البته رابطه مقعدی اگر با زوروفشارانجام گرددشکی نیست که باعث اسیب به زن می شود.
  متاسفانه خیلی از این اسیب ها به علت عدم اگاهی از نحوه درست ان می باشد.
  رابطه مقعدی رابطه بسیار حساسی است که به علت حساسین ان بایدکسانی که طبع خشن دارندوکم حوصله هستن اصلا این رابطه را نداشته باشن.
  کسانی که سایز الت انان از دهانه مقعد همسرشان بیشتر است به طورحتم خانمشان اسیب خواهد دید.
  در رابطه مقعدی رضایت زن وعلاقه اوبه این رابطه شرط بسیار مهمی است پس خانم هایی که از این رابطه نگرش منفی دارندواحساس خوشایندی ندارنداصلا شوهرانشان حق ندارندمبادرت به چنین رابطه ای داشته باشند.
  فقط تنها افرادی می مانند که زنانشان با این رابطه لذت می برند وشوهران صبور دارندواین رابطه را به طور اصولی وارامش وبدون شتاب انجام می هند.

 • سلام
  اقای دکترپوریا یه سوال خدمت شما عزیزداشتم اگر لطف کنیدبه تفکیک پاسخ بفرماییدممنون خواهم شد.
  ۱:خواستم نظرتون را از منظرپزشکی در موردرابطه اورال بدونم.چون این رابطه جدیدا وارد ایران شده وبا مطالعاتی که از سایت های مختلف داشته ام بسیاری از انان اون را از نظرپزشکی ردکرده بودندوبعضا هم گفته بودن درشرایط رعایت بهداشت و…گاها اشکالی ندارد.
  اما نظرکاربران اکثرا خانم ها این رابطه را چندش اور توصیف کرده بودندوعده ای هم اعتقاد داشتن که ابتدا دوست نداشته وبعد عادت کرده واز اینکه باعث نشاط همسرانشون می شه این کار راانجام می دن.
  لطفا نظرتون را درمورداین رابطه بفرمایید.
  ۲:سوال دیگر درموردشیمیل ها می باشه زنانی که الت مردامه دارند.
  خواستم یه توضیح کامل درمورداین افرادبفرمایید.
  ایا این افرادجنسیت زن دارند یا مرد؟
  میل وگرایش جنسی اونا به جنس مخالفه یا به هم جنس؟
  ایا اگر ازدواج کنندمی تونندبچه داربشن؟
  شنیده ام که این افراد دوست دارندبا مردها بیشتر رابطه برقرار کنندهم حالت مفعولی داشته باشن وهم حالت فاعلی ایا این موضوع درسته؟
  ازتوضیح شما دراین موردسپاسگزارم.
  ۳:سوال بعدی من درموردترانس ها است کسانی که باجنسیت خود نمی تونن کنار بیان ودوست دارندتغییرجنسیت بدن.
  ایا این افرادکه تغییرجنسیت دادنددرموردالت تناسلی اون ها چه کارهایی انجام میشه؟
  مثلا دختر خانمی که تبدیل به پسرشده ایا می تونن الت مردانه به این افرادپیوندبزنند؟ایا می تونن ازدواج کرده وبچه داربشن؟
  درموردپسرهایی که دختر شده اند.
  ایا برای انان واژن ورحم پیوندمی زنند؟
  ایا می تونند ازدواج بکنند.
  اخر من دریه مقاله خوانده بودم این افرادمانند(گی)ها باشون رفتارمیشه یعنی فقط از طریق مقعد نزدیکی دارن.ایا این مسئله واقعیت داره؟
  از اینکه سوالات طولانی شدعذرخواهی می کنم.
  پاسخ های شما می تونه باعث اطلاعات بسیار ارزشمندبرای بنده وسایردوستان باشه.
  با تشکر مجدد

 • سلام….پاسخ سوال اول ؛اورال سکس یا سکس دهانی از طریق شرع هم قانونی شده ولی بنا به دلایلی میتوان گفت که میتوان این رابطه رو به سادگی و بدون هیچ حس چندش اور انجام داد…تمیزی مهم ترین عامل در انجام این تیپ سکس هست…ولی چون ایرانیها اغلب به تناسل خود و تمیزیش اهمیت نمیدن این رابطه برای خانمها چندش اور تصور میشه…ولی بازهم نمیشه هیچ خانمی رو به این کار مجبور کرد…در مورد سوال اول بحث خیلی زیاد هست …
  پاسخ سوال دوم؛شیمیل ها آعلب دارای سینه های برجسته و هیکل زنانه هستند ولی با الت مردانه …ولی عده ای هستند که علاوه بر الت زنانه الت مردانه هم دارند که به انها هرمافرودیت گفته میشه البته هرمافرودیت ها به دلیل پیشرفت علم دیگه یا جنس زن میشن یا مرد..ولی در عده ای حالت هرمافرودیتی باقی میمونه مثلا خانمی که دارای کلیت بزرگتر از حد مجاز هست که بیشتر شبیه الت مردانه میباشد …ولی در مورد شیمیل ها تناسل انها کاملا مردانه میباشد یعنی هیچ رحمی در بدن اونها وجود نداره و نمیتونن باردار بشن …این افراد اغلب دوجنس گرا هستند..ولی میل به جنس مرد در اونها بیشتر هست…
  پاسخ سوال سوم؛ترنس ها یا افراد ناراضی از جنسیت خود که دارای هورمونیزم مخالف با هورمونیزم بدنی خودشون هستند..این افراد در صورت کسب مجوز از دادگستری میتونن تغییر جنسیت بدن از مرد به زن و بالعکس…اگر دختر تبدیل به پسر بشه اصلا پیوند الت انجام نمیشه…بلکه در اولین مرحله سینه هاشون وابسطه به اندازه اونها با روش های مخصوصی برداشته میشه ..در مرحله دوم برداشتن رحم و لوله ها و دهانه رحمی و تخمدانهاست…مرحله سوم برداشتن واژن هست ..دو روش برای ایجاد الت جنسی مردانه وجود داره…روش اول استفاده از یک پیوند عضلات ساعد و استخوانهای ساعد هست..روش دوم خود کلیتوریس خانمها تبدیل به الت مردونه میشه به طوریکه اگه از روش اول استفاده بشه باید کل واژن برداشته بشه و اگه از روش دوم استفاده بشه باید مقداری از واژن برداشته بشه…از بافت های واژن برای ایجاد مجرای ادرار استفاده میشه
  مرحله چهارم الت مردانه ایجاد ،یشه و چون مرسوم ترین روش استفاده از کلیتوریس هست چون خاصیت نعوظ رو هم داره..اول کلیتوریس ازاد میشه و سپس با استفاده از لبهای الت زنانه یک الت مردانه ایجاد میشه…این روش خیلی خوب هست چون الت تناسلی ایجاد شده دارای حس و خاصیت نعوظ هست ولی اغلب نمیشه با اون رابطه جنسی برقرار کرد..چون سایز الت بین ۴ تا ۹ سانت هست…
  مرحله پنجم..در این مرحله مجرای ادرا ر رو طولانی میکنن و اون رو به نوک الت میارن…ولی چون این مجرا کوتاه تر شاید نتواند ایستاده ادرار کنه پس با استفاده از سوند مثانه ادرار خارج میشه..مرحله ششم کیسه بیضه کار گذاشته میشه و پروتز ها داخل کیسه قرار میگیرن..
  برای تغییر جنسیت مرد به زن ابتدا سینه ایجاد میشه دو بیضه برداشته میشه الت برداشته میشه واژن ایجاد میشه. کلیتوریس ایجاد میشه و بعد لایبوپلاستی یعنی ایجاد لبهای واژن…روش ها ی مختلفی واسه ایجاد واژن هست میشه از روده برداشته بشه میشه از خود الت مردونه …چون باید حس داشته باشه ولی برای ایجاد کلیتوریس حتما کلاهک الت مرد استفاده میشه…و بعد رحم مصنوعی …افراد چاق مناسب نیستند و همچنین حدود یکسال قبل از عمل برای تغییر جنسیت هورمونهای مورد نظر تجویز میشه…ولی این عمل ها غیر قابل بازگشت هستند..
  نه اتفاقا این افراد بعد از گذشت چند وقت میتونن رابطه سالم جنسی رو تجربه کنن…بله هردونوع میتونن ازدواج کنن…
  موفق باشید…

 • سلام
  اقای دکتربی نهایت از توضیحات مفیدتون سپاسگزارم.
  بازهم مسدداوقات شریف شما خواهم شدوسوالات دیگری از جنابعالی اگراجازه بدهندخواهم پرسید.

 • سلام اقای دکتر
  خواستم ازتون درخواست کنم که میشه سری هم به سایت خانواده برتربزنیدچون سایتی بسیارفعاله وخیلی از مشکلات مطرح میشه که کاربران مختلف پاسخ می دهندولی جای افرادمتخصص بسیارخالیه سوالات پزشکی هم زیاده که مدیرسایت اونا را ارجاع به پزشک میده.
  اگرتشریف بیاریدمی تونیدخیلی کمک کنید.
  شما برای واردشدن این کلمات را راسرچ بفرمایید.
  (محسن نجفی +خانواده برتر)

  سلام..سایت رو نگاه کردم…خیلی جالب بود…چون اصلا بحث علمی مطرح نبود…مشورت خواهی و مشورت گیری بود..که تو این مورد ایرانیها عالی رفتار میکنن…من اصولا در جایی که افراد مذهبی از افراد نرمال بیشتر هست ورود نمیکنم ..چه فضای واقعی باشه و چه فضای مجازی..
  موفق باشید…

 • سلام
  اقای دکترپوریا
  می خواستم درموردعصب جنسی پودنتال یه توضیحاتی بفرمایید.

  سلام…به محض اینکه به ایران برگشتم با تمام قوا در خدمت خواهم بود…یک مشکل خانوادگی پیش اومده که فعلا نمیتونم به این سایت بیام…انشالله در اسرع وقت پاسخ خواهم داد….

  سلام…سال نو شما مبارک….
  ببخشید که دیر شد ….
  در مورد عصب جنسی پودندال یا pudendal nerve …وظیفه اصلی این عصب جابه جا کننده حس جنسی پوست دور مقعد مثانه و همچنین مسعول رسوندن پیام های عصبی به لگن خاصره مثل عضله چلانگر بیرونی مثانه و مقعد هست…ممکنه در اثر زایمان این عصب در خانمها اسیب ببینه…این عصب ممکنه حتی در دفع مدفوع سخت هم اسیب ببینه…
  توضیح فارسی این عصب رو یکی از استادها خیلی جالب بهم گفت…همون خشتک هست ولی علمی اون میشه عصب میاندوراه…
  این عصب میتونه در ناحیه نشیمنگاهی در صورت اسیب دیدن باعث درد در هنگام نشستن یا بعضی اوقات بی حسی ماهیچه های مقعدی بشه…
  و حتی میشه از اون به عنوان تحریک پذیر استفاده کرد….ولی در صورت تحریک بلافاصله باید سورفی یا به حالت اول بازگردونده بشه…

 • سلام پوست مخملی ندارم. سونوگرافی لگنی انجام ندادم. باردار نشدم. قاعدگیم نامرتبه. دکتر برام قرص یاسمین نوشته. سریه پیش که تخمدانهام پلی کیستیک بودن یه دوره دایان مصرف کردمو بعد سونوگرافی و کاملا خوب شده بودم تا چندین ماه همه چیز عالی بود الان دوباره برگشته ولی این یکی دکتر میگه تا اخر عمرت باید یاسمین بخوری اه اه…چه تغییری تو رژیم غذاییم بدم؟ چجوری از سرطانا پیشگیری کنم؟

  دلیل برگشت بدن شما مقاومتتون به انسولین هست…شما به احتمال چند درصد باردار نمیشید یا اگر شدید مشکلات یا عوارض رو خواهید داشت…برای جلوگیری از عوارض باید شیوه زندگی عوض بشه…خورد و خوراک…فعالیت های روزمره …قاعدگی ..بارداری و …..
  شیوه درست درمان سندرم قاعده زندگی هست…ولی باید مقاومت بدن شما به انسولین شکسته بشه…مثل عضله سازی بدنی …ورزشهای هوازی و عضلانی…استفاده از قرصهای ضد بارداری…استفاده از کربوهیدراتهای پیچیده مثل حبوبات…
  مطمعنا اگه مقاومت به انسولین شکسته بشه سطح سندرم بسته میشه ….
  شما از الان باید به فکر ترک عادت های بد غذایی باشید چون مستقیما در معرض دیابت و سرطانهای مختلف هستید….
  موفق باشید…

 • تا جایی که من میدونم اگه رسیدگی نکنی خطرناکه و پیامدای بدی داره ولی من حواسم بهشون هس

 • راستی اضافه وزنم ندارم

 • سلام اقای دکترپوریا
  سال نوبرشما مبارکبادامیدوارم که مشکلتون مرتفع شده وبه ایران بازگشته باشید.
  سال خوبی را برای شما وخانواده عزیزتون ارزودارم.
  درسایت پزشک انلاین ازیه متخصص جراح همورنیدو….دربخش سوال وجواب به این سوال برخوردم که من عین اون سوال وپاسخ را ارائه می دهم خواستم نظرتون را دراین موردبفرمایید.
  سوال:سلام برای نزدیکی ازراه مقعدراهی است که گشادنشه؟وایا درصورت گشادشدن راهی برای تنگ کردن هست؟اگرهست لطفا راهنمایی بفرمایید.
  پاسخ:معمولا با رعایت نکاتی که من گفته ام گشاد نمی شودمگرانجام ان زیاداز حدان.
  معمولا با هفته ای یکی دوبارگشادنمی شودبه شرطی که همیشه باژل باشدوبا ارامی انجام پذیردوبلافاصله صورت نگیردبعداز ماساژبرای شل کردن انجام شود.

  سلام…سال نو بر شما هم مبارک…
  میشه یه توضیحات کاملتر از پاسخ پزشک رو اینجا بنویسید…با چه ژلی؟و چه نوع ماساژی؟این چیزهایی که این پزشک مورد نظر گفتند بیشتر برای کولونوسکوپی استفاده میشه…دریچه انال با ورود مخالف از بیرون به داخل گشادی رو داره…حتی اگه سایز مناسب باشه….چون روتییشن و اسپین فشار وارده تغییر رو به وجود میاره…

  سلام
  البته نظردکتراستفاده از
  زل لوبریکنت بودوایشان مخالف شدیداستفاده از اب دهان برای رابطه هستن واعتقاددارندکه اب دهان باعث عفونت پوستی خواهدشد.
  اما ایشان درموردنحوه ماساژدرپاسخ به این سوال توضیحی نداده که به احتمال زیادحتما قبلا توضیحاتی داده اند.
  حال با توجه به اینکه ایشان متخصص جراحی هستن ودرمطب خودانواع جراحی ها را انجام می دهندمخصوصا جراحی های انوس دران نمی توان به قدرت علمی وعملی ایشان شک کردوایشان حرفی را بدون دلیل نمی زنند.
  البته با ز۲نمونه ازپرسش وپاسخ های ایشان را ارائه خواهم داد.

  البته دکترین عزیز در سایت پزشک انلاین استاد بنده هستند….و ایشون دانایی کاملتری نسبت به بنده در مورد مردم ایران دارند …اونها در ایران رشد کردن و من خارج ایران بودم…منتها بحث تمام دکترین عزیز اینه که انسان یه زندگی عادی رو در تمام طول عمرش داشته باشه…نه این که در جوانی کیف کنه و در پیری ضعیف و ناتوان بشه….

  سلام
  ضمن خیرمقدم برای بازگشت جنابعالی
  ممنون از پاسخ شما البته یه متخصص گفته بودکه این عصب جنسی ۲شعبه میشه ویه شعبه ان دراطراف مقعدویه شعبه ان به طرف واژن کشیده شده وایشون اعتقادداشت همین عصب جنسی باعث تحریک شدن یه خانم هم ازواژن وهم ازماساژمقعدی میشه وباعث لذت اون میشه.

  سلام…به خاطر همین دوشعبه شدن اسمش عصب میاندوراه هست…میشه به عنوان تحریک پذیر از اون استفاده کرد….البته این عصب در اقایون هم وجود داره….ولی به تحریک پذیری کمتر واکنش نشون میده….این عصب در مهره های خاصی حس گر داره….

 • سلام اقای دکترپوریا
  سال نوبرشما مبارکبادامیدوارم که مشکلتون مرتفع شده وبه ایران بازگشته باشید.
  سال خوبی را برای شما وخانواده عزیزتون ارزودارم.
  درسایت پزشک انلاین ازیه متخصص جراح همورنیدو….دربخش سوال وجواب به این سوال برخوردم که من عین اون سوال وپاسخ را ارائه می دهم خواستم نظرتون را دراین موردبفرمایید.
  سوال:سلام برای نزدیکی ازراه مقعدراهی است که گشادنشه؟وایا درصورت گشادشدن راهی برای تنگ کردن هست؟اگرهست لطفا راهنمایی بفرمایید.
  پاسخ:معمولا با رعایت نکاتی که من گفته ام گشاد نمی شودمگرانجام ان زیاداز حدان.
  معمولا با هفته ای یکی دوبارگشادنمی شودبه شرطی که همیشه باژل باشدوبا ارامی انجام پذیردوبلافاصله صورت نگیردبعداز ماساژبرای شل کردن انجام شود.خواستم نظرتون را دراین موردبفرمایید

 • سلام اقای دکترپوریا به این پرسش وپاسخ توجه کنید.
  سوال:دختر۲۲ساله ام حدودیک سال با……….رابطه ازمقعددارم ایا مشکلی دراینده برایم پیش میاد؟
  پاسخ دکترجراح:اگرافراط دران نداشته باشیدخیرمشکلی پیش نمی ایدولی مواردی که گفته ام بایدرعایت شودبایدحتما ازژل استفاده کنیدهیچ گاه از اب دهان برای نرمی ولوبریکانت لیزکننده استفاده نشود.

  باز هم همون بحث اول شد…شما فرمودید کسی که براش مشکلی پیش نیاد تا اخر مشکلی نداره…و کسی که این کار رو به خاطر کس دیگری انجام میده از نظر من دارای کمبود اعتماد به نفس هست…و خودش رو خیلی کوچک و حقیر میکنه…
  پزشکان هم تمام سعیشون اینه که مردم حال و روز خوبی داشته باشن…و این جوابهای پزشکان هم در اکثر اوقات انجام نمیشه…و مردم اخرش با یک دشنام از پزشک یاد میکنند…پس کسی که بخواد کارش رو انجام بده به هیچ سخنی گوش نمیده…پزشکان هم این وسط گیر افتادن که چه بکنند که مردم تقریبا سالم باشند…

  سلام
  البته بنده هم دراین موردموافق شما هستم واگراین رابطه را خانم به خاطراقاش انجام بده وخواسته باشه اونا راضی کنه وبرای خودش لذتی نداشته باشه کاردرستی نیست.
  یکی ازمتخصصین مشاوره خانواده درموردرابطه جنسی ازهرنوع نظرش این بودکه بایدطرفین انگیزه وعلاقه مندبه ان پوزیشن ونوع ان باشن وهیچ کدام حق تحمیل کردن به یکدیگرراندارند.
  البته بنده اعتقاددارم یه متخصص جراحی اشراف خیلی بیشتری درمورداسیب های انال نسبت به بقیه تخصص ها داردچون اوبا این مواردسروکارزیادی داردوعملا خودش این مسائل را به خوبی حس می کندوفرق است با یه متخصص زنان وزایمان که دراین موردکه درحیطه کاریش نیست نظرمی دهد.
  البته با شناختی که بنده ازاین جراح دارم بعیدمی دانم که خواسته باشدبرای دلخوشی کسی اینگونه سخن بگوید.
  البته بنده دریه جایی ازیه متخصص گوارش هم مطلبی درموردبی اختیاری مقعدی خواندم که مواردزیادی را اشاره کرده بودمانندزایمان های سخت وزایمان های مکررواسیب های نخاعی وام اس واسهال های شدیدویبوست های مزمن وغیره دراخردرموردرابطه انال هم گفته بودکه رابطه هایی که براثرتجاوز ورابطه ای که بدون امادگی زن باشه باعث نوع خفیفی از بی اختیاری می شود.
  پس عزیزم فرق است بین رابطه ای که با رضایت زن وعلاقه او وبا امادگی باشه با رابطه ای که با زورودفعی باشد.
  بازخواستم به این موضوع اشاره کنم که توصیه پزشکی این است که دررابطه انال از نوشیدن مشروبات الکلی خودداری گردد.
  چون کسی که مشروب خورده ازخودبی خودمی شودوطرف مقابل را باخشونت جنسی اسیب می رساند.
  شایدمواردی که شما ازکشورهای غربی با عث اسیب شده همین نوشیدن مشروبات الکلی باشه.
  باز ازشما تشکر می کنم

 • سلام
  لطفا به این پرسش وپاسخ دقت کنید
  با عرض وخسته نباشیدخدمت شمااگردرانال سکس مایع منی درداخل انال بریزیم ایا برای زن ضررداردیا نه لطفا توصیح بدهید.
  پاسخ پزشک جراح:اصلا ضررنداردولی شما مراقب عفونت باشیداگرمراقب عفونت هستیدواز ژل هم استفاده می کنیددیگرجای نگرانی نیست.
  این پرسش پاسخ ها ازپزشک انلاین می باشه اگرتمایل داشتیدادرس ان را خدمت شما بدهم.
  باتشکر

  اگه به طور کامل بلافاصله خارج بشه کمترین بیماری رو داره…ولی اگه وارد روده بشه احتمال رشد بیماری رو زیاد میکنه…به خاطر وجودباکتری ها در انتهای روده که کولن نام داره…باکتری استرپتوکوک اگالاکتیه فلور نرمال روده هست…یعنی به طور عادی در روده وجود داره….که با ورود منی محیط مناسبی برای رشد براش فراهم میشه…این باکتری میتونه واژن خانمها رو هم کلونیزه کنه….و وقتی خانم باردار میشه و نوزاد در هنگام عبور از کانال زایمان به این ویروس مبتلا میشه….و ممکنه نوزاد به عفونت خون دچار بشه….یا حتی به مننژیت…

  سلام
  اقای دکتراین برام جای سواله؟
  خوردن منی ازنظرپزشکی منعی ندارد.
  حال جناب عالی فرمودیدکه درروده باکتری استرینوکوک وجودداره که با ورودمنی درانال محیط مناسبی برای رشدفراهم میشه.
  میشه بفرماییداگراین محیط رشدپیش اومدچه علامتی دریه خانم میده؟
  ایا خوردن منی با توجه با وجودچنین باکتری هایی درمعده وسپس درروده ها نمی تونه باعث رشداون بشه؟
  البته دریکی ۲جا این موضوع را که شما اشاره کرده بودیدخوانده بودم.اما دربسیاری از مقالات پزشکی اصلا اشاره ای به این موضوع نداشتن.
  تا به حال بنده ودوستانی که تا به حال رصدکرده ام چنین مشکلی برای خانم هایمان پیش نیامده .
  حال اگرمیشه بفرماییداگرچنین چیزی است علائم درگیرشدن رکتوم به رشداین باکتری استرپتوکوکی چیه؟
  جالبه اقای دکترجراح میگه منی دررکتال زن هیچ عفونتی ایجادنمی کنه ولی جنابعالی اینگونه می فرمایید.
  لابددردانشگاه های ایران بعضی از کتب پزشکی دراین مواردتدریس نمیشه که پزشکان ما بی اطلاع هستن.

  سلام….هنگام بلعیده شدن منی ..اسپرم در اثر ورود به معده توسط اسید معده و پروتیین روده باریک کشته شده و شکسته میشه و همراه باقی موادخوراکی جذب بدن میشه…ولی در روده بزرگ غذای هضم نشده وجود داره..یعنی غذایی که معده قابلیت شکستن پیوندش رو نداشته..یعنی این روده خاصیت جذب نداره ….که بتونه مایع اسپرم رو جذب خودش بکنه…و مایع اسپرم در روده بزرگ که خالی از برجستگی است به راحتی به کلون میرسه و جذب باکتری میشه….چرا اتفاقا این مورد در دانشگاههای ایران تدریس میشه…ولی چون اغلب ایرانیها اطلاع چندان زیادی از سکس ندارند …انال سکس که پیشکش …پس زیاد بهش پرداخته نمیشه….چرا …اتفاقا عفونت ایجاد میشه ولی عفونت این مناطق عفونت خاموش هست…این عفونتها از طریق تغییر بوی گاز معده…تغییر رنگ مدفوع …دفع سنگین تر مدفوع….احساس خارش در ناحیه مقعد…و …….که بیشتر علایم در خاموشی به سر میبرن….قابل شناسایی هست….

 • سلام اقای دکترپوریا
  یه سوال درموردانزال خانم ها داشتم اگرلطف کنیدوپاسخ دهیدخیلی ممنون خواهم شد.
  ایا درخانم ها هم انزال صورت می گیردیا خیر؟
  سوال اینه که بعضی ازخانم ها یه نوع انزال دارندکه مانندمردان مایع با فشاروصورت فواره ای از انان خارج میشه ومقداران حتی به ۱۰۰سی سی هم می رسه.
  ایا این مایع ازمجرای واژن خارج میشه یا مجرای ادرار؟
  ایا این قابلیت انزال درهمه خانم ها است یا دربعضی از خانم ها؟
  بازپیشا پیش از پاسخ شما تشکرمی کنم.

 • سلام….بله در خانم ها انزال هم صورت میگیرد به مراتب پیشرفته تر از مردان….
  ارگاسم روحی …ارگاسم بدنی …ارگاسم روحی و بدنی….
  در زنان بیش از ۳۴ نقطه با قابلیت ارگاسم وجود داره…تا جایی که یادم هست و ذهنم یاری میکنه مینویسم…
  ۱٫واژن.۲٫جی اسپات۳٫کلیتوریس(در این سه مورد قابلیت ارضای همزمان وجود دارد).۴٫حدفاصل واژن تا دریچه مقعد که ۳ نقطه را شامل میشود.۵٫دریچه پوستی مقعد.۶٫کف پا و پوست کف پا.۶٫دوقلوی پا.۷٫پشت مفصل پا.۸٫حدفاصل پشت پا تا لگن.۹٫بالای واژن .۱۰٫ناحیه محصور ناف.۱۱٫پشت بدن در نزدیکی خط جداکننده مقعد.۱۲٫زیر سینه ها.۱۲تیتس یا نقاط برجسته کنار سینه.۱۳٫نقطه شیردهی.۱۴٫زیر بغل تا محدوده کناری کمر.۱۵٫پشت بازوها.۱۶٫گردن کوچک(منظور پشت گردن میباشد).۱۷٫شانه ها تا گردن.۱۸٫پشت گوش.۱۹٫پشت سر.۲۰٫کف سر تا پیشانی.۲۱٫نوک بینی.۲۲٫لپ.۲۳٫نقاط بالایی لب.۲۴٫لبها .۲۵٫زبان.۲۶٫شقیقه.۲۷٫بین سینه ها.۲۸٫در بعضی لبهای واژن.۲۹٫نقطه کا.۳۰٫حدفاصل سینه تا ناف.فعلا همین ها یادم میاد…
  در مورد انزال در خانم ها خیلی توضیحات وجود داره…ارگاسم عادی یا ارگاسم واژنی …در اثر سکس طبیعی خانم ها از طریق واژن ارضا میشوند …ارگاسم جی اسپات ..در بعضی خانمها که نقطه جی بیش از حد نشانگر دارد در اثر پوزیشن ایستاده ارضا از طریق نقطه جی هم امکان پذیر است…ارضا از طریق کلیتوریس..در ارضای از طریق واژن مایع سفید رنگی همانند شیر از واژن خانمها بیروم میاید البته این مایع ممکن است در بعضی خانمها قابل مشاهده نباشد.در ارضا از طریق جی اسپات یک خانم لذت به مراتب بیشتری را از سکس نرمال میکند ..جی اسپات در خانمها حکم پروستات در مردان را دارد…در صورتی که یک خانم چنان تحریک شود که حد چالش او رد شود ..ممکن است که اسکویرت شود و مقدار زیادی اب بی رنگ از مجرای ادرار انها خارج شود…این ارضا توان زیادی از یک خانم میگیرد ولی لذت به وجود امده خیلی زیاد است ..در بعضی منجر به بیهوشی میشود…ولی این مایع قابل منی رو نداره…ولی در اغلب خانمهای ایرانی حتی ساده ترین ارگاسم صورت نمیپذیرد …یعنی تحقیقات از روی خود خانم این رو نشون میده…این مشکل از خود یه خانم هست که نمیتونه همسر یا پارتنرش رو به ارگاسم خودش ترغیب کنه…و به محض ارگاسم یک مرد سکس خاتمه میابد…مایع منی فقط قابلیت خروج از واژن رو داره…و اون مایع بیرنگ که از ادرار گاه خارج میشه منی نیست…در تمام خانمها این قابلیت ارضا شدن وجود داره…یعنی کا شت بدن یک خانم این اجازه رو بهش میده..ولی یک خانم چنین چیزی رو تا اخرش عمرش امتحان نمیکنه…چون ترس رو در خودش از سکس داره…و اگه یک خانم ارگاسم اسکویرت رو تجربه کنه بدنش میتونه به نرمال ترین حالت برگرده…در بعضی از کتابها این نوع ارگاسم ارگاسم نامگذاری نشده..بلکه به نقطه صفر شبیه سازی شده..مثل ریست شدن یک دستگاه کامپیوتری..ولی مفیدترین نوع ارگاسم در یک خانم این ارگاسم هست…در مورد ارضای سه نقطه هم در تهش منجر به همین ارگاسم میشه..یعنی در هنگام سکس اگر یک مرد بتونه هم به نقطه جی همسرش دست پیدا کنه و هم کلیتوریس رو مالش بده و هم سکس واژنی داشته باشه در صورت تحریک انفوزی میتونه همسرش رو اسکویرت کنه…البته یک خانم هم باید قابلیت این نوع ارگاسم رو داشته باشه..

 • سلام
  اقای دکترازصبروحوصله ای که به خرج دادی وپاسخ سوال های بنده را دادی تشکرمی کنم.
  یه سوال دارم شایدخیلی ازخانم ها ارگاسم جسمی را تجربه نکنن ولی خیلی ها می تونن ارگاسم روحی را داشته باشن.
  حال اینکه خیلی ازخانم ها شکایت دارندکه رابطه جنسی وحتی تحریک گلیتوریس ونقاط حساس بدن توسط همسر اونا را نمی تونه به ارگاسم بدنی برسونه البته خیلی از این افراداذعان کرده اندکه قبل از ازدواج خودارضایی داشته واز این طریق به ارگاسم می رسیدند.
  ایا خودارضایی باعث شده که نتونن توسط همسربه ارگاسم برسند؟
  ایا راهی برای اونا برای ارگاسم توسط شوهروجودداره؟
  درجایی خوندم چرخه جنسی یه خانم ۴مرحله است.
  تحریک
  اوج
  ارگاسم
  فرونشینی
  حال اگه میشه لطف فرماییدعلامت ارگاسم درخانم ها رابفرماییدتا هم خودیه خانم متوجه این قضیه بشه وبشناسه وهمسرش هم علائم اون رابشناسه.
  مورددیگراینکه ایا درمردان انزال شدن همان ارگاسمه؟یا اینکه تفاوتی بین این ۲وجودداره؟
  درضمن ارگاسم خشک درمردان چگونه می تونه اتفاق بیفته؟
  باتشکر

  سلام…در مورد خود ارضایی که در اونور حسابی بحث شده و یکی از علایم مهم خودارضایی کاهش گیرش کلیتوریس در ارضا هست..و علایم عصبی ….
  چرخه جنسی هر خانم با بقیه خانم ها متفاوت هست…و این ۴ مورد رو که فرمودید هم شامل میشه…یک خانم برای تحریک شدن نیاز به چند عامل همزمان داره…و اوج نیاز به تحریک های چندنقطه ای….مرحله اوج اگه به درستی صورت نگیره اسیب حسی و عصبی زیادی رو شامل میشه…مرحله تحریک برای کسانی که خودارضایی داشته اند باید به صورت خیلی زیاد انجام بشه ..از هر نقطه تحریک پذیر استفاده بشه …و تا قبل از شناسایی سکس صورت نگیره….
  مرحله ارگاسم ..بستگی به نوع ارگاسم شامل سیستم خودکار بدنی هست…این مرحله باید تکمیل باشه تا فرونشینی به درستی انجام بگیره…یعنی باید بسته به نوع ارگاسم فرد و بدن فرد قادر به تحمل ارگاسم باشه….مرحله فرونشینی…هم شامل چند عامل همزمان و ضروری هست…مثل مالش چند نقطه ای …مالش سطحی بدنی…
  علایم ارگاسم زنان مختلف هست…زنان ارگاسمیک تر از مردان هستند و لذت جنسی اونها در صورت تحریک صحیح به مراتب خیلی زیاد بیشتر از مردان هست…پس یک خانم از هر نقطه قابل ارگاسم میتونه یک ارگاسم رو تجربه بکنه با علایم مختلف…اون علایم در بدن ها متفاوت هست …یک خانم میتونه قابلیت اسنوز چند دقیقه ای داشته باشه و همچنین میتونه قابلیت اسنوز چند ثانیه ای …یعنی ممکنه در عرض چند دقیقه چندین بار ارگاسم بشه…
  در مورد ارگاسم خشک …تحقیقاتی انجام شده ولی قابل اطمینان نیست…و چیزهایی که نوشته شده هم قابل اطمینان نیست…خالی شدن کیسه اسپرم از منی یکی از دلایلش هست …هدایت اسپرم به داخل مثانه و ورودش به ادرار یکی دیگه از دلایلش ..ولی باز هم میگم دلایل گفته شده قابل اطمینان نیستند…چون تحقیق کاملی صورت نگرفته…و این ها بیشتر حدس و گمان هستند…ولی طبق چیزهایی که من میدونم این ارگاسم بیشتر برای افراد با خاصیت جنبشی بالا رخ میده…کسانی که در طول روز تحت فشار جنسی هستند…و با روش های مختلف فتیش سعی دارن خودشون رو خالی کنند….

 • سلام مجدد
  اقای دکترمی خواستم اگرلطف کنیددرموردشیردوشی پروستات توضیحاتی بفرمایید.
  ایا این کارازنظرپزشکی موردتاییده؟
  حال یه خانم اگه خواسته باشه برای اقاش انجام بده چگونه اون محل نقطه جی دراقارا می تونه با انگشت شناسایی کنه اگه میشه محل دقیق اونا بفرمایید.
  حال اون محل که شناسایی شدوتوسط خانم لمس شد برای چه مدت بایدفشاربده چه مقداربایدفشاربده ؟
  درضمن عمل شیردوشی درماه چندبارتوصیه میشه؟
  ایا هنگام شیردوشی مایعی ازمردخارج میشه؟
  ایا این عمل برای همه مردان لذت بخشه؟
  ایا اونهایی که دارای تورم پروستات ازنوع خوش خیم هستن می تونن اون شیرهی پروستات را داشته باشن؟
  ازلطف شما تشکرمی کنم.

  اتفاقا علم پزشکی خواستار چنین عملی هست…چون سلامت پروستات رو شامل میشه…برای انجامش حتما باید از روغن استفاده بشه…حداکثر قطر ورودی به داخل انال باید اندازه ۲ انگشت باشه…ناخن ها تمیز و سوهان کشیده و بدون تیزی …و با دستکش بهداشتی…و اولش ممکنه احساس خالی شدن مقعد دست بده ولی اغلب احساس اشتباهی هست به خاطر تحریک اسفنگر این احساس به دست میاد…و حداکثر ورودی باید اندازه ۳ سانت باشه ..در بعضی حتی لازمه که کل انگشت وارد بشه…بعد از ورود انگشت به داخل انال باید انگشت به سمت بالای انال برده بشه…و همزمان بیضه ها مالیده بشن…این کار باعث برجسته تر شدن پروستات میشه…و بعد کف انگشت در داخل انال شروع به جستجوی نقطه برامده ای در حد یک خال میکنه…جایاین نقطه در مردان متفاوت هست…و باید همسر اون رو شناسایی کنه…مدت لمس اون بستگی به لذت بردن شخص داره و هرموقع احساس ارگاسمیک به دست اومد باید با حداکثر سرعت مالش داده بشه تا ارضا بشه…هنگام اتمام شیر دوشی مقداری مایع منی از الت خارج میشه…ولی این مایع چسبندگی بیشتری نسبت به مایع منی خارج شده از مرد در هنگام سکس نرمال داره…این عمل برای همه مردان لذت بخشه ولی مردان فکر میکنند چون جنس نر هستند پس این کارها افت به حساب میاد…اتفاقا. عملی که باعث تخفیف پروستات خوش خیم میشه همین شیردوشی به موقع هست و یک پزشک برای درمان این عمل رو تجویز میکنه…در مورد تعداد انجام این عمل بسته به نوع کشش یک فرد ولی این کشش نباید به محوطه انال صدمه ای بزنه…

  سلام اقای دکتر
  ممنون ازپاسخ های جامع وخوبت با سوالات اینجانب.
  موفق باشید.

 • سلام
  اقای دکترپوریا عزیزم مسافرت تشریف داری هرچه سرمی زنم می بینم سوالاتم بی پاسخ مونده.
  امیدوارم که هرچه زودترپاسخ های شما را داشته باشم.
  موفق باشید

  سلام ببخشید اصلا یادم رفت به اینجا سر بزنم….درخدمتم…

 • ادمین خان ما همه نظرات رو خوندیم . صلاح دونستى پاکشون کن .

 • عاقای بادپا گویا در خلقت شما اشتباهی صورت پذیرفته فارق از صحت حرفات خیلی خاله خانمی. صد رحمت به زن همسایه.

 • ببخشید من یه سوال کردم ولی جواب ندادید میشه جوابشو بدید؟ممنون

 • سلام آقای دکتر چ کنیم زنمون از دستمون راضی باشه

 • سلام خسته نباشید من ۴بار از پشت دادم میشه ضررهاشو توضیح بدین؟

 • گوشتهای اضافه هم درمیاریم ایا؟

  ضررش به تعداد دفعات نیست
  به کلفتی …
  به چطور …طرفه
  اگه جراحت ببینه گوشت اضافه ام میاره

  سلام
  فائزه خانم حتما منظورت شوهرت بوده است.
  البته بهتر است درکلام رعایت ادب را هم داشته باشیم .
  شما خانم اگربا همسرت نزدیکی از پشت داشته ای بایدطبق اصول وارامش این رابطه را داشته باشی واز خشونت وشتاب خودداری کنید.
  اگرسایزالت شوهرشما با انوس هم خوانی نداردبهتر است از این رابطه خودداری کنیدچون احتمال اسیب به بالشتک های همورئیدزیاد است ومی تونه باعث در اوردن گوشت اضافی هم درخارج مقعدبشه.
  اما اگرفردمذکوردوست پسرشما است واین ارتباط بدون اذن پدرومحرمیت زنا محسوب شده که به شدت از نظرشرع موردنکوهش قرار گرفته است.
  اگرچنین است توبه کن ودیگراین فعل حرام را ادامه نده.
  خب شکی نیست یه دوس پسراحساس مسئولیتی درقبال دوست دخترخودنمی کنه وبرای لذت حیوانی خودش از زدن اسیب هم هیچ هراسی نداره چون قرارنیست که شما را به همسری انتخاب کنه .
  پس قدری تفکرمی تونه شما را از بیراهه نجات بده.

  به شما ربط نداره دوست بهتر از شوهر هوامو داره شوهرا واسه مهریه ای که هیچوقت قصددادنش رو ندارن هر کاری بخوان میکنند

 • سلام
  چه فاکتورهای باعث افزایش ریسک بی اختیاری مقعدی می شود
  ۱) اسهال شدید
  ۲) آسیب شدید ماهیچه مقعد در زایمان طبیعی
  ۳) آسیب اعصاب نخاعی مانند بیماری M.S, ضایعات مادرزادی نخاعی و ستون مهره مانند دیسک و مشکلات آن
  ۴) سابقه جراحی در این ناحیه و یا جراحی قبلی همورویید و یا مشکلات مشابه و یا آسیب در زمینه تصادف
  ۵) بیماری مزمن و قدیمی
  ۶) یبوست
  ۷) هموروئید( بواسیر) بزرگ و یا افتادگی روده بزرگ(پرولاپس روده)
  ۸) بیماری های عضلانی با درگیری عضلات لگن
  ۹) آسیب ماهیچه مقعد در زمینه رابطه جنسی ناخواسته از طریق مقعد(عضلات مقعد به صورت طبیعی و با دفع کار میکنند. فشار به این عضلات در رابطه جنسی نا خواسته ویا تجاوز جنسی باعث درجاتی از بی اختیاری میشود)
  اسهال : اسهال شدید اغلب به علت حرکت سریع مدفوع شل از مقعد باعث بی اختیاری میشود.
  بیماری های التهابی روده باعث کاهش ضرفیت روده شده و با تنسموس و افزایش فرکانس دفع باعث بی اختیاری می شود.
  یبوست : یبوست مزمن و پرشدن روده بزرگ با مدفوع سفت باعث جمع شدن مدفوع شل در پشت آن و سرریز شدن از اطراف آن شده که با کنترل همراه نمی باشد. بیشتر در کسانی که درد مقعد داشته نیز دیده می شود که با نگه داشتن مدفوع دچار این حالت میشوند.
  آسیب عضلات و عصب این ناحیه : آسیب عضلات و عصب این ناحیه می تواند باعث بی اختیاری شود. تصادف ,زایمان سخت ، تعداد زایمان های بالا, آسیب در زمینه بیماری های بدخیم, سابقه جراحی,رادیوتراپی , آسیب و سکته مغزی و آسیب های نخاعی در این گروه قرار دارند.

 • واقعا خواستم تشکر کنم از اقای دکتر بادپا و اقای دکتر پوریا و کسایی که واقعا اطلاعات خوبی به مردمشون میدن، خدا واقعا خیرشون بده، من بیشتر از راه همین کامنتهاشون کلی چشمم به دنیای واقعی این موارد که کمی اطلاعات بود روشن شد و قطعا راهنمای هم نسلامم میشم. بازم ممنون

 • اگه بتونین این مطالب علمی و خوب دکتر پوریا رو تو سایتتون بزارید هم عالی میشه
  لطفا در مورد مضرات خودارضایی هم بگید.ممنون

  سلام ، آجى تاپیک خود ارضائى لینکش بالاى کامنت ها هستش .

 • سلام.من سه سال زابطه عاشقانه داشتم و همه کاری کردم همه جوره اززندگیم مایه گذاشتم الان افسرده و خسته شدم از اینده وحشتناک میترسم.ایا واسه مقعد راهی هست ک تنگ بشه؟؟؟لطفا ج بدین

  سلام گلم ، آجى شما ترکش کن ، جلوى ضرر رو از هرجا بگیرى منفعته .
  تازشم بدن موجودات زنده سیستم ترمیم داره و اگه آسیب سخت نباشه خودش مشکل رو حل میکنه .
  موفق باشى

 • سلام….من در این چند وقت مرتب به مناطق محروم سر میزنم و میزدم و احتمالا این کار رو برای ۵ تا ۱۰ سال اینده انجام میدم….به همین دلیل احتمال داره خیلی کم بتونم به اینجا سر بزنم و جوابهای ایمیل های شما عزیزان رو بدم….از همین جا مراتب عذرخواهی من رو پذیرا باشید…و از ادمین محترم خواهش میکنم مطالبی که مخالف عرف هست رو پاک کنه…تا مبادا کج راهی صورت بگیره…موفق باشید…

  سلام آقاى دکتر ، سپاس از شما ، محبت شما هرگز فراموش نمیشه ، امیدوارم هرجا که هستید موفق و تندرست باشید ، خیلى چیزا از شما یاد گرفتیم .
  در پناه ایزد و پروردگار باشید.

 • سلام اگه رابطه از مقعد تکرار نشه دیگه خطری دیگه فردو تحدید نمیکنه!؟

 • سلام
  شما فاصله زمانی رابطه را بیشترکنیدورعایت اصول راهم بکنیدوبا ورزش گگل مشکلتان حل خواهدشد.

 • سلام. نامزدم آدم بسیار داغیه. در مورد نوع رابطه صحبت کردیم انتظار داره هم سکس دهانی داشته باشیم و هم از مقعد. من کاملا با اینا مخالفم. تا حالا البته هیچ نوع رابطه ای نداشتیم علی رغم میل شدید اون. چون من خیلی پای بند یه سری اصول هستم. من واقعا نمی تونم بعد ازدواج خواسته هاشو بپذیرم. از طرفی بسیار بهش علاقه مندم و نمی تونم رهاش کنم. لطفا دوستان راهنمایی کنن چطور میتونم نظرشو تغییر بدم.

 • سلام دوستان من حدود ۳_۴ بار رابطه مقعدی داشتم .. میخواستم بینم الان بنظرتون من دچاره بیماریه خاص شدم؟!
  آب منی هم داخل ریختم ۳بار
  خواهشا جواب بدید نگرانم

 • سلام
  خب اگرشوهرشما فردی مذهبی هستن بایدبپذیرنداین رابطه ها بایدرضایت همسردراون باشه وزن وظیفه تمکین درمواردنامبرده نداره ودرموردرابطه زناشویی هیچ کدام از همسران نبایدموردی را به طرفش تحمیل کنه.
  اگرایشون فردی منطقی هستن بایدبه این مواردپایبندباشه.
  اما حال دلیل پایبندی شما به بعضی از اصول چی است نیازبه توضیح داره چون رابطه دهانی از نظرشرع مباح است به شرطی که خوردن نجاسات مانندمنی انجام نشه وبا رعایت بهداشت واطمینان از سلامتی طرف یا با استفاده ازکاندوم انجام بشه البته نگرش فردهم می تونه نقش مهمی داشته باشه مثلافردی این روش براش حال بهم زن است یا اونا دوراز شان خودمی دونه ولی فردی دیگربا کمال میل وعلاقه انجام میده.
  رابطه مقعدی هم درصورت رضایت همسرمکروهه با توجه به عرفی که دربیشترمناطق کشورداریم که اجازه رابطه از طریق واژن را ندارندتا زیریه سقف رفتن این خواسته ها بیشترشکل می گیره وبا توجه به نیازمردان برای ارضا شدن دردوران عقدمی تونه عدم توجه به خواسته هایشون دردسرسازوباعث سردی مردبشه وبعددرصددانتقام بربیاد.
  حال شما هم اگرقدری از موضع خودکوته بیایی می تونه مشکلتون را حل کنه البته با شرط گذاشتن ومدیریت کردن ودرصورت اذیت شدن دیگرایشون درخواست نکنه البته اگربتونی وامکان ان است رابطه واژنی را برقرارکنیدتا ایشون هم از اون خواسته ها صرفنظرکنن ولی اگرامکانش نیست به نظرم اجابت وپاسخ دادن به نیازهایش می تونه به ارامش ودلگرمی زندگیتون کمک کنه درضمن اصلا به جدایی فکرنکن اگرشوهرتون فردی است که موردعلاقه وتوجه شما هستن باز می تونی دراین مورداز مشاوران متدین ودلسوزهم بهره بگیرید.

 • دوست عزیز فمینیست یعنی چی؟! انسانیت است که ارزش داره این بعضی از مرد ها هستند که باید خدا بترسند نه جناب بادپا تو روایات هم از رابطه جنسی از مقعد بشدت نهی شده در قران هم امده هم باهم برابرند چه مرد و چه زن مگر با تقوایان این امثال اقایونی هستند که باید از خدا بترسند که زن رو میزنند حضرت علی میگوید زن ظریف است نباید با او خشن برخورد کرد در قران امده زن ناشزه را بزنید اما روایت هم ذیل او ایه قران امده از پیامبر که میگه زن را میشود زد اما با برگ گل ریحان میشود زدتش این یعنی چی یعنی زدن زن نوازش اوست یعنی حتی اگر خواستی بزنیش باید نوازشش کنید خواهشا کمی مسلمونی کنید از خدا بترسید حقوق برابر یک مسئله اسلامی ست

 • سلام..میشه لطفا جواب بدین..من دختر هستم و پرده دارم حدود یک ماه پیش با دوست پسرم از پشت رابطه داشتیم!(با کاندوم)و به هیچ وجه منی خودشو داخل مقعدم و جای دیگه نریخت از اون موقع پریودیم عقب افتاده..به نظرتون حامله ام؟؟ یا مشکل چیز دیگه ای..خواهش میکنم کمکم کنید

  سلام
  خواهرمن حتما از این عمل خودتوبه کن چون این فعل شما زنا محسوب میشه واز گناهان کبیره است وسعی کن دیگراین عمل تکرا نگردد.
  اما اگرمنی به واژن شما نرسیده باشه حامله نیستی وعلت عقب افتادن پریودشما استرس واضطرابی است که به علت باردارشدن داشته ای.
  برای رفع نگرانی می توانی از داروخانه تست بیبی چک بخری تا اطمینان پیدا کنی.
  اما باخدای خودعهدببندکه دنبال این کارهای قبیح وشنیع زنا نروی.

 • سلام
  ادمین واقعا جای تاسفه که این اقا که اسمشوعلی گذاشته اینگونه توهین وفحاشی می کنه وشما هیچ عکس العملی نشون نمی دهید.
  اگرتوان نداری کنترلی داشته باشی بهتر است دراین وبلاگتون را ببندیدچون ثوابش بیشتراست افرادمیان مشکلات خودشون را میگن تا کمک بگیرنداین علی میادفحاشی می کنه اونوقت هم خودش را بسیجی می دونه وسخن از رهبروسردارسلیمانی می کنه.
  علی جان بدون طبق روایات اگرکسی فردی را برای گناهی سرزنش کنه نمی میردتا خودش به ان گناه مبتلا گردد.
  علی جان به شما چه ربطی داره که ایشان دردبرده یا اون لذت مگرشما وکیل ووصی درد ولذت مردم هستی مگرکسی به شما تجاوز کرده که همیشه دادت بلنده وحرف های نامربوط وبی ادبی می زنی.
  بروخجالت بکش واز خدا بترس

 • سلام
  خانم سوال کننده امیدوارم که مشکل شما حل شده باشداز پاسخ این شخص بی هویت هم ناراحت نشواین افرادهستن که افکارمنجمدخودبه دین ضربه می زنندحتما با توکل وطلب عفو از خداوندمشکل شما حل خواهدشدخداونداین فردمتحجربدزبان وفحاش را به راه راست هدایت نماید.

 • سلام
  ببخشید یعنی ما بایدبه این کارا توجه کنیم

 • سلام کار زشتیه کی حاضر میشه خانمش رو اذیت کنه خانم چراغ خونست باید بذاریم رو چشممون

 • سلام این کار خوبی نیست خانم اذیت میشه کی حاضره خانمش رو اذیت کنه خانم برکت خونست باید رو چشم گذاشتش من مجردم ولی اگه روزی متاهل بشم حاضر نیستم یه روزی قد یه سر سوزن ناراحتش کنم چه برسه که این کار کثیف رو انجام بدم

  درود بر شما باد
  اون شخصى که به شما منفى داده است یک موجود حقیر و بدبخت میباشد که تحمل نظر مخالف را ندارد.

 • سلام خسته نباشین من تقریبا دوماهه نامزد کردم همسرم میخوادسکس انال بکنه ولی من راضی نیستم چون از عوارضش میترسم چجوری راضیش کنم که سکس انال ضرر داره و نکنه احساس میکنم ازم سردمیشه اگه سکس انال نکنم راهنماییم کنیین ممنون

  چرا باید سرد شه خب این همه سال صبر کرده ؛ چند ماه دیگه هم صبر بکنه ؛ نمى تونید صبر کنید خب برید زندگى بکنید . سرد نمیشه بلکه عطش هم بیشتر میشه ؛ بذار تو کف بمونه .

  سلام
  خانم ملکه برفی شما یقین داری که همسرایشان عطشش بیشترشده ودرکف گذاشتن راه حل مناسبی است با توجه به وضعیت جامعه ای که داریم فکرنمی کنی شایداین کارها نتیجه عکس بدهدخب اگردرفرهنگ وعرف این خانم مشکلی برای رابطه کامل نیست بهترنیست به جای دعوت به صبربه خانم بگویی رابطه کامل را شروع کن تا نیازهای همسرت برطرف شه ودرزندگی دچارمشکل واصطکاک ونزاع نشوید.
  پس سعی کنیم طوری سخن بگویم که درقبال ان مسئول نباشیم.

  حیا کن وقتى دو تا خانم صحبت میکنن شما نیا میون صحبتشون .

  سلام
  ملک برفی جان متوجه نشدم چرا بایدحیا کنم دریه وبلا گ همه افرادواردمیشن ونبایدهمه هم مثل هم فکرکنن وقتی داری جوری حرف می زنی که می تونه باعث مشکل درزندگی دیگران بشه لازم دونستم بهتون تذکربدم پس سعی کنیدظرفیت خودتون را بالا ببرید.
  درضمن اگرمتاهل هستی حتما سعی کن از شوهرت اجازه بگیری ونظربدید.

  عقده منفى دادن دارى ؟ اگر کسى نوشت هلو ؛ زود بیا منفى بده تا خسته شى .

  بى خیال برفى جوون . موجود حقیر و حسود هر کارى میکنه باز در حال جیز شدنه . تولد یه خانمى رو تبریک گفتیم ، یه حشره حسود اومد و منفى داد .
  برفى جوون به اینجا خوش اومدى البته منم تازه واردم . میخام جارو برقى ٣٠٠٠ وات هدیه کنم به ادمین تا نسل سوسک ها و موش ها را ور داره .

  مرسى ستاره جوون ؛ یارو خیلى وقیحه ؛ زودى پسر خاله هم شده ؛ ستاره جوون این ترم آخرى تموم شه ” وبلاگ خودمون فعال میشه ؛ بهت پیام میدم بیا اونجا ؛ همه فمنیست هستیم ؛ آقایون هم جنتلمن هستند و همجنسگرا نیستن لایک بوووق که تشت رسواییش از بام افتاده . اپلاى شدم از اون ور بلاگ رو ساپورت میکنم .

  ادمین آقا دست شما درد نکنه ، یکم زیادى جارو زدى

  setaarehshomaali
  آجى برفى این یاهووو من هستش .

  سلام
  خانم محترم ایا شما فکرمی کنی اگراین رابطه درست انجام بشه باعث عوارض میشه ؟
  بهترنیست دراین موردبیشترتحقیق کنی.
  ایا عوارض سردشدن همسروخدای نکرده جدایی یا دنبال ارضای خارج ازخانه بیشتراست یا عوارض انال؟
  البته وقتی مردی یکی از فانتزی های جنسیش رابطه انال باشه می تونه خیلی براش مهم باشه البته بازانتخاب باخودت است ولی اگرهمسرت با اجازه دادن با رابطه واژنی از این رابطه می گذردبهتره که رابطه واژنی را شروع کتیدشایدفردا دیرباشد.

  سلام
  خانمی می گفت:
  من نظر شخصیمو میگم.من حاضرم به خاطر لذت همسرم و استحکام رابطه م،مکروهاتم با کمال میل انجام بدم.
  پس خانم صنم هیچ وقت ازافرادفیمینیست مشاوره نگیروزندگی خودرا دستخوش تزلزل نکن این فردکه خودش هم اعتراف به افکارفیمینیستی خودهم کرد.
  پس این افرادبه هیچ وجه مشاوران خوبی نخواهندبود.
  حتما برای مشکل خوداز متخصصین کمک بگیرحتما سری به سایت دکترمهردادرضایی متخصص کورکتال هم بزن ودرمورداین مشکل از ایشان مشاوره بگیرید.

  دورود بر ادمین محترم
  لطفا این کامنت اضافى را حذف کنید و در صورت امکان کامنت پایین را در پاسخ به کامنت صنم خانم قرار دهید .
  مرسى

 • واقعا که…..باخوندن این مطالب از زن گرفتن پشیمون شدم…..خدا به دادتون برسه

  سلام
  لطفا توضیحات بیشتر.
  ازخوندن کدام مطالب از زن گرفتن پشیمون شده ای میشه کمی بیشترتوضیح بفرماییدتا ستاره خانم یا ملک برفی به شما کمک کنند.

 • سکس از پشت خطرناک وغیر بهداشتی است

 • همین کارها رو میکنند کمثل کفتار نصف نرهاى جامعه عقیم شدند .

  لطفا مودب حرف بزنیدوبعدبا مدرک حرف بزنیدوبعدکلی گویی نکنیدوبعدتوضیحات لازم را بدهیدومنظورتان از همین کارها چیست؟

 • سلام من یه دختر مجرد و البته اگر خداوند قبول کنه مقید به احکام شرعم تصادفا وارد سایت شدم و نظرات خوانندگان رو دیدم و جدی خیلی ناراحت شدم تمام کشورهای غربی دارن بسمت بازگشت به اخلاقیات حرکت میکنن و دیدن که دوری ازمعنویت چقدر مصیبت همراه داره اما ما داریمراه رفته و بهنتیجه نرسیده اونارو داریم دوباره میریم و مسیولین فرهنگی به زنا میگن رفتار پر خطر جنسی و اینگونه قبح زنا رو مشکنن،اقا پوریا منخوشحالم که شما با وجود اینکه اروپا رفتی اما توی دامی که اونا برای جوونای مسلمان چیدن نیفتادین و خوب فهمیدین که اونا تمام برنامه های شیطانی رو برا گمراهی جوانان مسلمان بکار میگیرن و خودشون رو محافظت میکننببینین حکم شرعی برای رابطه مقتدی اینه که اگر خانم ناراضی باشه حرام و راضی باشه کراهتبسیار شدید دا ه زیرا مضرات زیادی برای زوجین داره خب دین الکی چیزی رو حرام نمیکنهایکاش ماهم وقتمون رو بجای صرف امور حرام صرف علم و تحقیق میکردیم تا اینهمه نسبت به اروپا و امریکا عقب نمیموندیم نه اینکه دخترا وپسرای ما قبل ازدواج بفکر روابط حرام و مصیبت زا باشن و بعد ازدواج نگران رسوایی خود و خانوادشون باشن بخدا درس و کار به انسان لذتی میده که اگر وارد این وادی بشیم دیگه نیازی به حرام نداریم و از خداوند بخوایم همسرانی پاک بهمون بده که نسلمون ادمایی پاک بشن من ارشد فیزیک میخونم و لذت تحقیق و درس خوندن رو با هیچی عوض نمیکنم خیلی از بدبختیها زیر سر بیکاری و نداشتن هدف تو زندگیه و اینمواقع شیطان حسابی بهره برداری میکنه ببخشین خیلی طولانی شد اما چکنم دلم سوخت بعد خوندن کامنتها .خداوند هممونو هدایت کنه شببخیر

 • سلام
  ممنون زهره خانم درست می فرماییدکشورهای غربی به علم ونظم خیلی اهمیت می دهندهمه چیزراتعریف کرده اندو…
  اما متاسفانه ما با داشتن فرهنگ بسیارعنی وداشتن دین اسلام ازداشته های خوداستفاده نمی کنیم وفقط هرزگی های جهان غرب را از طریق ماهواره ها می گیریم نه علم ونظم واحترام به قانون.
  متاسفانه زناکاری یه معضلی است که می تونه اسیب های جدی واردکنه که هم از نظرشرع گناهی بزرگ واز نظرروحی وروانی اسیب های جبران ناپذیری ایجادمی کنه.
  اما سوال من از شما اینه که رابطه مقعدی به فرض دربین بعضی از زوجین با رضایت باشه چه مشکلی را ایجادمی کنه که این همه سایت ها نان وابشون را روی این مساله گذاشته اند؟
  ایا همه کارهای کشوردرست وسرجایش است وفقط مشکل کشورمان رابطه مقعدی زوجین است که بایدبه سروکله هم بپریم وبه هم ناسزا بگوییم.
  این هم توطئه غرب است که با بزرگنمایی کردن این مساله می خواهدبین زوجین اختلاف بیندازدوباعث از پاشیده شدن کانون گرم خانواده گرددوالا خودغرب هم جنس بازی وهزاران کثافت بازی بینشون رایج وقانونی است ولی چهره منافقانه ویه بام دوهواشون برای تفرقه همیشه بوده وخواهدبود.

  واسه سایت ها نون و آب داره ؟ گیریم که داره —-شما چرا خودت گلو جر میدى و همش اینجایى ؟ واسه شما چى داره ؟ کى بهت پول میده ؟ —- منافق اونایى هستند که دستورات دین رو مطابق هوا و هوس خودشون تفسیر میکنند . —- چرا ما خانمها باید بهاى استحکام خانواده به زعم شما را بدهیم ؟ —- اومدیم و کشور در تمام زمینه ها مشکل داشت ، شما باید تیر خلاص بزنى ؟ خدا را شکر مشکلات کشور ما اندک هست ، فقط آدماى بیکار و هوسران در جامعه داریم که واسه خودخواهى و از روى جهل براى دیدن دریا کشتى رو سوراخ میکنند و به خودشون زحمت نمیدن تا لب عرشه بروند .—- شما اگه به همجنس بازى به سبک غربى ها علاقه دارى ؟ کسى مانعت نمیشه ، خوش بگذره .

 • سلام
  خانم چی میگی حالتون خوبه نه عزیزم شما بهای استحکام خانواده را نده.
  الان که طلاق مثل اب خوردن شده نگران چس هستی که ازکوره دررفتی.
  خب وقتی می بینم خیلی از دخترها سنشون بالا رفته ودربدردنبال شوهرهستن میگم نیاییم برای چندخانم فیمینیسم وچندفردافراط گرا زندگی را دچارتشنج کنیم وبا حرف های دوراز واقعیت برای خانم های محترم کابوس بسازیم.
  نترس خانم محترم اگمتاهل هستی با این لحن که داری خدا به دادشوهرت برسه واگرمجردی خدا کنه یه شوهربسازپیداکنی.
  من به هم جنس بازی به سبک غرب علاقه ندارم واز ان متنفرم.
  اما شما که ان قدردرک وشعورنداری وتشخیص نمی دهی رابطه زوجین را هیچ کارشناس غربی واسلامی هم جنس بازی ننامیده است حالا به بهتره اطلاعات خودت را بالا ببری ومواظب باشی با این برخوردخشن کشتی خانواده را منفجرنکنی.

 • سلام
  فراموشم شدبپرسم شما دراین سایت ها چه می کنیدواین همه کولی بازی درمیاری وتهمت می زنی.
  لازم نیست کسی به من پول بدهد.
  شما مواظب خودت باش تا شوهرهوس بازگیرت نیاید.
  واقعا چه قدربعضی از این خانم ها بی حیا شده اند!!!

 • با خوندن بعضی کامنتا دلم گرفت…دختر خانمها لطفا برای خودتون احترام و شخصیت بزارید…اگه دل یکی رو بخوای با سکس اونم مقعدی بدست بیاری و از خودت راضی نگهش داری همون بهتر که بره…اخه به اونم میشه گفت ادم…..ای خدا چقد بعضیا سادن…….

  سلام
  اگرمنظورت رابطه های نامشروعه که بن واساس اشتباهه وجزبدبختی وخیانت چیزدیگری را به بارنمیاره.
  ولی اگرمنظورت زوجین هست سخن شما پذیرفتنی نیست چون با شخصیت یه خانم مغایرتی نداره .زندگی اسان به دست نیومده که سریه موضوع بی اهمیت بشه اونا ازهم پاشوند.

 • همه شما دروغ گو هستید از خدا بترسید خدا به دادتان برسد

 • عجبا

 • بسیار مطالب جالب بود که نمیدانستم که ایا از راه عقب حرام است و یا روا است و ضرر آنرا هم نمیدانستم

  سلام
  این رابطه بارضایت همسرحرام نمی باشدوتنها مکروهه.
  درضمن اگراین رابطه درست واصولی انجام بشه ومکررهم نباشه ایجادضررنمی کند.

 • ایا رابطه انال باعث خون ریزی شدید میشود؟؟؟
  اگر باعث خونریزی میشود راه درمان ان چیست؟؟؟

  سلام
  اگراین رابطه با ارامش واماده کردن همسروبا استفاده ازتکنیک های خاص خودوبا حوصله انجام بشه هیچ مشکلی را ایجادنخواهدکرد.
  اما اگراین رابطه با شتاب وبا عجله وزورکاری انجام بشه احتمال اسیب وخونریزی زیاده.
  اگرهمسردچارخونریزی بشه بایدحتما مراقب باشه تا محل خونریزی عفونت نکنه وحتما برای مدتی اون شخص درمحلول اب ونمک بنشینه واز پمادانتی همورئیدهم استفادکنه وبرای مدتی از رابطه مقعدی خودداری کنه تا جراحت ها ترمیم بشه.

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.