زالو درمانی در مشهد ویژه بانوان

زالو درمانی در مشهد ویژه بانوان

زالو را در مناطقی که بیمار دچار آن است قرار میگیرد که اندازه و تعداد مشخص دارد و بسته به نوع بیماری شخص در محل ‌های خاصی گذاشته می‌شود که این کار توسط زالو درمان متبحر انجام میگیرد.

زالو درمانی در منزل مشهد

زالو درمانی برای چه کسانی مفید است؟

زالو درمانی برای کسانی که غلظت خون دارند ، افرادی که گرفتگی عروق کرونر دارند ، سکته مغزی و بسیاری از بیماری های دیگر مفید است.

امروزه در طب جدید بزاقی را که زالو هنگام مکیدن خون، در بدن ترشح می‌کند حائز اهمیت و مورد توجه قرار گرفته است. زالو هنگام مکیدن خون، مواد متنوعی ترشح می‌کند که خواص درمانی فراوانی دارد.

معروف‌ترین ماده مترشحه از زالو، هیرودین است ، افزود: خاصیت بی‌حس کنندگی زالو که موجب کاهش درد موضعی هنگام نیش زدن می‌شود به دلیل وجود ماده هیرودین در بزاق زالو است. هیرودین مهم‌ترین ماده ضد انعقاد بزاق زالو است.

زالو درمانی در مشهد

باید و نباید های قبل و بعد زالو درمانی

قبل و بعد از زالو درمانی باید از خوردن غذاهای با مزاج سرد و دارای خلط کثیف پرهیز کنیم، به طور مثال خوردن لبنیات که سرد هستند و خوردن جگر که تولید خلط کثیف میکند، همچنین داروهای که ضد انعقاد خون هستند رو از بیمار شرح حال میگیریم که استفاده نکرده باشند، بعد از زالو بهتر است تا ۳۶ ساعت بیمار به حمام نرود که محل زخم ها دچار عفونت نشود.

همچنین بیماران مبتلا به زخم‌های گوارشی، بیماران دارای ضعف ایمنی، دیابتی‌ها، بیمارانی که شیمی درمانی می‌شوند، زنان باردار و زنانی که در دوره قاعدگی هستند، به هیچ عنوان مجاز به زالو درمانی نیستند.

شماره تلفن زالو درمانی در مشهد

زالو درمانی در منزل در مشهد توسط خانم

خدمات زالو درمانی برای بانوان در مشهد توسط سرکار خانم نظافت دکتر طب سنتی انجام می شود. در مورد قیمت زالو بستگی به سایز زالو و قیمتی که زالو درمان تهیه میکند و هر زالو ۳۰ هزار تومن می باشد.

جهت گرفتن نوبت و همچین مشاوره با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۱۵۹۰۱۴۷۵۲

 

امتیاز 4.00 ( 1 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved