آزاده نامداری تا یک سال دیگر به تلویزیون بر میگردد

آزاده نامداری تا یک سال دیگر به تلویزیون بر میگردد

 آزاده نامداری تلویزیون , آزاده نامداری فیلم نسیم , آزاده نامداری اینستاگرام

آزاده نامداری از بازگشت خود به تلویزیون خبر داد و گفت: تا یک سال آینده هیچ اجرایی نه در رسانه و نه در برنامه ‌های دیگر نخواهم داشت و در سال ۹۵ به احتمال زیاد با برنامه‌ای پیرامون بانوان و خانواده به روی آنتن سیما باز خواهم گشت.

نامداری در خصوص ایفای نقش در فیلم سینمایی نسیم گفت: فیلم «نسیم» در حال حاضر در مرحله صداگذاری و موسیقی پیش می‌رود و برای اکران در سی و چهارمین جشنواره فجر آماده می‌شود. من در این فیلم نقش دختری را بازی می‌کنم که ناجی افرادی می‌شود که با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند و اگر بخواهم نقشم را در یک جمله بگویم باید عرض کنم که نقش یک «فرشته نجات» را بازی می‌کنم.

 آزاده نامداری تلویزیون , آزاده نامداری فیلم نسیم , آزاده نامداری اینستاگرام

عکسی از فیلم سینمایی نسیم

آزاده نامداری افزود: حضور در فیلم سینمایی «نسیم» را تنها به خاطر امضای آقای شهبازی و حضور او قبول کردم. هیچ وقت به دنبال ستاره‌شدن در حرفه بازیگری نبودم و مطمئن باشید اگر کسی بجز آقای شهبازی این فیلم سینمایی را کار کرده بود، من هم تجربه بازیگری را نداشتم و قبول نمی‌کردم. من بازیگر نیستم. نامداری تهیه‌کننده و طراح برنامه «خانمی که شما باشید» درباره ادامه فعالیت در حرفه بازیگری گفت: تا زمانی که خودم را بر پرده سینما و بازتاب نظرات منتقدین را نبینم، نمی‌ توانم تصمیمی برای ماندن و یا رفتن بگیرم. بنا نیست که هرکسی در رسانه موفق است، بازیگر شود و یا بالعکس. نامداری درباره رضایت از بازی خود در فیلم سینمایی «نسیم» اظهار داشت: شاید از بازی خودم راضی نباشم اما برای اینکه اولین تجربه بازیگری‌ام را با حضور آقای شهبازی رقم زدم، بسیار خرسندم و رضایت کامل دارم.

باشگاه خبرنگاران

امتیاز 3.00 ( 2 رای )
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون یک نظر ثبت شده است !

  • کاملا مشخصه که ایشون دنبال ستاره شدن نیست
    اصلا یوقت فک نکنید خبرهایی که هر ماه از زندگی شخصیش رو میکنه برا جلب توجه و شهرته ها…نه
    ای وای سینمای ما هم پکــــید.

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved