فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۳

طالع بینی و فال روزانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه | فال امروز | فال فردا | فال روزانه تولد

 

اتفاقاتی که قرار است در روز دوشنبه ۲۲ اردیبهشت برای شما رخ دهد را در   فال روزانه  سایت آمازینگ بخوانید

 

فال روزانه متولدین فروردین:

نیمه ی اول روز وقت هدر دادن وقت است. آشنایی های جدید خیلی امید بخش نخواهند بود. بعلاوه هیچ اطلاعات جدیدی کسب نخواهید کرد. ممکن است در یک ارتباط خاص یا ایده ی ثابت گیر کنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

در اوایل روز در خطر گذاشتن یک قدم جسورانه ولی اشتباه تحت تاثیر توصیه ی فریب آمیز کسی هستید. ساعات عصر کمک می کنند که همه چیز را دوباره مرتب کنید. باید انتهای روز را با خانواده و آشنایان نزدیک بگذرانید.

فال روزانه متولدین خرداد:

باید در نیمه ی اول روز سعی کنید که از تصمیمات جدی گرفتن پرهیز کنید. در این زمان ممکن است احساس کنید ترس و احساسات کنترل شما را گرفته اند و ذهنتان مبهم و پر ابر است. غرور و نفس شما ممکن است که حقیقت های اطرافتان را عوض کند.

فال روزانه متولدین تیر:

اگر امروز با تردیدهای رازآلودی آغاز شده است، علامت خوبی خواهد بود. اگر به چیزی علاقه پیدا کرده اید یا از آن الهام گرفته اید و حتی نمی توانید به اشتباه کردن فکر هم کنید. همین الان متوقف شوید: شاید احساس کنید قربانی یک وسوسه اید و ذهنتان در حال اغتشاش و بازیچه بودن است.

فال روزانه متولدین مرداد:

هنگام خوردن صبحانه ممکن است رخدادهای اخیر را به یاد آورید. روی یک پیشنهاد فکرکنید یا مثلا درمورد اخبار جدید بحث کنید. ممکن است کاملا غرق در برنامه های آینده باشید. نیمه ی دوم روز شما را دوباره به حال و شاید به گذشته برمی گرداند.

فال روزانه متولدین شهریور:

باید درنیمه ی اول رو برنامه ها و اهداف خود را چک کنید. احتمال اینکه تصور غلطی درباره ی یک چیز حیاتی داشته باشید بالاست. تا هنگام عصر تمام تعهدات جدید را به تاخیر اندازید. هنگام عصر برایتان متعادل تر است، ولی دام های خودش را نیز خواهد داشت.

فال روزانه متولدین مهر:

نباید روی شانس ثابت و دایمی حساب باز کنید. فقط به شانس و استعدادهایتان تکیه نکنید، بلکه روی حرفه ای بودن، بینش و اراده و عزمتان هم حساب باز کنید. اکثر شما مطمئنا از اعتقاد به کاری که می کنید، آماده بودن برای فکر کردن و عمل کردن بصورت غیرمرسوم منفعت خواهید برد.

فال روزانه متولدین آبان:

اگر کمی احساس گیجی کردید باید تا هنگام عصر صبر کنید. در آن زمان شفافیت به زوحتان برمی گردد و تکه های پازلتان جای خود را پیدا می کنند. یک بار دیگر حس ششمتان با ذهنتان همراه می شود.

فال روزانه متولدین آذر:

وقت آن رسیده که به پرحرفی و اجتماعی بودن بیش از حد خداحافظی بگویید. در نیمه ی دوم روز باید تفکر سطحیتان عمق بیشتری به خود بگیرد. احساس جسارت و محافظت از خودتان به شما کمک می کنند که همه چیز را واضح ببینید.

فال روزانه متولدین دی:

هم شما و هم اطرافیانتان درک روشنی از چگونگی بازی کردن دارید. برطبق توافق های دوطرفه ی ناگفته، می توانید به راحتی از هر پیچ و خمی عبور کنید. ویژگی های مثبت چنین وضعیتی قابل پیش بینی بودن و امنیت خواه بود. ویژگی های منفی هم شامل رکود و بن بست احتمالی هستند.

فال روزانه متولدین بهمن:

ایده هایی که هنگام صبح در ذهنتان متولد می شوند ممکن است فقط به نظر بیایند که منحصر به فردند. به چیزی که برایتان به نظر هوشمندانه می آید تکیه نکنید-به زودی می توانید نقطه ضعف هایش را ببینید. هنگام عصر سعی کنید که روی کارهای روزمره تمرکز کنید.

فال روزانه متولدین اسفند:

درنیمه دوم روز به کارتان برسید. در این زمان هم فعالیت و هم استراحت برایتان شاید آور خواهند بود. با انجام دادن وظیفه تان احساس رضایت خیلی خوبی خواهید کرد. هیچ کس و هیچ چیز نمی تواند شما را از کاری که می کنید منحرف کند.

منبع : زیگیل

آرشیو فال روزانه

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved