فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۳

طالع بینی و فال روزانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه | فال امروز | فال فردا | فال روزانه تولد

 

 فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه هفدهم ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برای متولدین ماه های سال

فال روزانه متولدین فروردین:

طوفان خوابیده و همه چیز به تدریج درحال درست شدن است. مجبور نیستید با تمام دنیا بجنگید. ممکن است پیشنهاد یک کمک مالی، اطلاعاتی یا هرگونه کمک دیگر به شما بشود. ممکن است یک پیشنهاد جالب هم از طرف یک خارجی، مسافر، معلم یا یکی از اقوام به شما شود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت:

باید پر جنب و جوش تر و اجتماعی تر باشید. این ها ویژگی هایی هستند که نتیجه ی نهایی تلاش های امروزتان را تعیین می کنند. این احتمال وجود دارد که میزانی پول اضافی، هدیه یا یک جایزه دریافت کنید. همچنین ممکن است یک خرید موفقیت آمیز یا یک معامله ی هوشمندانه داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد:

امروز روز شانس شماست. دانش و اقتدار شما کمک می کند که با شجاعت به دنبال آینده باشید. همچنین قادر خواهید بود که یک دوست خوب جدید پیدا کنید یا با فرد جالبی ملاقات داشته باشید. به گرمی در یک چرخه ی اجتماعی از شما استقبال خواهد شد.

فال روزانه متولدین تیر:

باید به جلو نگاه کنید نه عقب. اگر نشانه ی یک فرصت خوب را دیدید، دودستی آنرا بگیرید و به سرعت از آن استفاه کنید. اقبالتان بلند است ولی شانس هیچ وقت دو بار در نمی زند. بعد از یک تلاش قابل ملاحظه حتما کمی استراحت داشته باشید.

فال روزانه متولدین مرداد:

امروز الهام و میل به دانش هدایت گر کارهایتان خواهند بود. پیش بروید و به کارتان برسید. روی تحقق امیالتان کار کنید. بدون کمک و پشتیبانی رها نخواهید شد. بیش از حد روی کار، پرستیژ و جنبه ی مادی همه چیز متمرکز نباشید.

فال روزانه متولدین شهریور:

چیزی که تا دیروز برایتان مثل یک فاجعه بود، امروز تبدیل به شانستان میشود. نباید وقتتان را هدر بدهید. استعدادهایتان را به رخ مدیریت بکشید. بهترین راه برای جلب نظر رییس این است که ثابت کنید میتوانید فعال، پر جرات و توانا در انجام کارهای اضطراری هستید.

فال روزانه متولدین مهر:

شما و شریکتان یکبار دیگر به تفاهم رسیده اید. وقت خوبی است که با خارجی ها وافراد با نفوذ تعامل داشته باشید ( مثلا حرف بزنید، در مراسم عمومی شرکت کنید یا قرار داد ببندید). میتوانید امروز حتی نامزد کنید یا جشن عروسی بگیرید.

فال روزانه متولدین آبان:

برای لطف کردن در حق دیگران کم رو نباشید. در ازای آن ممکن است هم از شما تشکر شود و هم به خاطر آن هدیه بگیرید. بعلاوه، قادر خواهید بود که روابط مفیدی برقرار کنید. کارهای روزانه این امکان را به شما می دهد که از تحصیلاتتان استفاده کنید یا اینکه به دنبال اطلاعات اضافه باشید.

فال روزانه متولدین آذر:

وقت خوبی برای فعالیت های بازاری و کار روی روابط عمومیتان است. با درگیر شدن در کارهای آموزشی، خیریه و تدریس امتیازات بیشتری را مال خود کنید. می توانید در سمینار، رخدادهای عمومی و بحث های آزاد شرکت کنید. وقت خوبی برای معلمان، مربیان، بازیگران و غیره است.

فال روزانه متولدین دی:

می توانید به طور غیرمنتظره ای تحریک پذیر باشید. عجله و بی ثباتی یک نفر ممکن است ناراحتتان کند، ولی احتمال این هست که خودتان هم این ویژگی ها را نشان دهید. دوره های کوتاه الهام گرفتن از همه چیز می تواند به سرعت به ناامیدی و از دست رفتن روحیه تان تبدیل شود.

فال روزانه متولدین بهمن:

یک بار دیگر بخت به شما هدیه ای خواهد داد. این می تواند یک آزادی غیرمنتظره، فرصتی برای انجام کاری که دوست داریدو یا یک ملاقات دوستانه باشد. ممکن است خبرهای تشویق کننده ای دریافت کنید و یا منبعی عالی از ایده ها و روابط کشف کنید.

فال روزانه متولدین اسفند:

روز خریدها و معاملات موفقیت آمیز است. آنهایی که خیلی به رویا پردازی علاقه دارند باید کمی وقت برای آن کنار بگذارند. شاید نیاز پیدا کنید که یک آزمایش کنید یا سیستم پرداخت پول را تغییر دهید. وقتی تصمیمی گرفتید اصلا تعلل نکنید وآنرا عملی کنید.

فال متولدین هر ماه فال روزانه  چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۳,فال ۱۷ اردیبهشت ۹۳ فال روز ۱۷ اردیبهشت ۹۳ فال فردا ۱۷ اردیبهشت ۹۳ فال امروز ۱۷ اردیبهشت ۹۳ فال ۱۷/۲/۱۳۹۳

فال روزانه

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved