مبینا نصیری مسئول کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی شد

مبینا نصیری مسئول کمپین حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی شد

مبینا نصیری , مبینا نصیری 93 , عکس مبینا نصیری

 

حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی

با تاکیدات رهبر معظم انقلاب در موضوع و مساله فرهنگ در سال جاری جمعی از مجریان و کارشناسان رسانه ملی با تشکیل کمپنی با عنوان حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی اقدام به فعالیت در موضوع فرهنگ می کنند .

مبینا نصیری مجری صدا و سیما و مسئول کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگی اسلامی» با اشاره به طرح‌های در دستور این کمپین، گفت: کارشناسان و مجریان عضو این کمپین در راستای توسعه فرهنگ اسلامی در زمینه ازدواج، تحکیم بنیان خانواده، روابط اجتماعی و … این آمادگی را دارند که بدون چشم داشت مالی در برنامه هایی فرهنگی ادارات، موسسات خصوصی و تشکل های فرهنگی حضور یافته و به اجرای برنامه بپردازند.

وی افزود: به دلیل برخی هزینه های سرسام آور اجرا و حضور کارشناسان در برنامه های اینچنینی، اعضای این کمپین تصمیم گرفتند بصورت رایگان به اجرای برنامه بپردازند و از طریق این فعالیت خودجوش ضمن توسعه فرهنگ ایرانی و اسلامی گامی در جهت تحقق شعار رهبر انقلاب بردارند.

مبینا نصیری از تمامی مجریان و کارشناسانی که علاقه مند به فعالیت جهادی در زمینه فرهنگ هستند دعوت کرد تا به این کمپین ملحق شوند.

تشکل‌های فرهنگی، ادارات و سازمان های خصوصی می توانند جهت بهره گیری از خدمات کمپین «حرکت جهادی برای فرهنگ اسلامی» با ارسال عنوان سازمان و شماره تماس به شماره پیامک۳۰۰۰۵۰۶۳۰ اقدام کنند.

امتیاز 4.08 ( 13 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved