امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۳

فال روزانه شما فال دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

 فال و طالع بینی روزانه دوشنبه هشتم ۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برای متولدین ماه های سال

فروردین:

باید تمام ملاحظات بی خود را کنار بگذارید و روی جنبه های روحانی مسایل تمرکز کنید.وقت خوبی برای تعامل با مردم دوردست و همچنین مسافران است. اگر تنها ماندید، احساس خواهید کرد که راحت نیستید و سریعا از این تصمیم پشیمان می شوید.

اردیبهشت:

امروز علاقه شما به تنواع بیدار می شود و برای تعامل و روابط عاشقانه بسیار مناسب است. به اطراف نگاهی بیندازید تا چیزهای جالب بسیار مهمی را کشف کنید که در حیطه علاقه تان نیستند. شاید دوست دارید که درباره ی یک پدیده بحث انگیز بحث کنید و درمورد سیاست و مذهب صحبت کنید.

خرداد:

امروز این شما نیستید که جریان مکالمه را تعیین می کنید، ولی اصلا درباره آن نگران نباشید. قادر خواهید بود که از هر مکالمه ای حمایت کنید، به همین دلیل است که هر کسی – حتی بهترین همراهانتان- درکنارتان احساس خستگی و دلزدگی می کنند. اگر کسی به شما اعتراضی کرد، تنها به این دلیل است که دوست دارد کمی بیشتر با شما صحبت کند.

تیر:

امروز قادر نخواهید بود که استراحت کنید. آماده باشید که کسی را کمک کنید یا از وی مراقبت کنید.شاید مجبور باشید ساعات طولانی را صرف جواب دادن به تعداد زیادی زنگ تلفن، نوشتن دعوت نامه یا توصیه دادن کنید.

مرداد:

امروز برقراری ارتباط برایتان بسیار مفید خواهد بود. به همین دلیل خودتان را در جاهای بسیاری از تعداد شرکت های معدودی خواهید یافت (البته اگر دوست داشته باشید). دعوت به مهمانی، قرار، پیکنیک یا دعوت برای ملاقات یک نفر را رد نکنید. این بهترین راه برای رهایی و پر شدن از مثبت اندیشی است.

شهریور:

امروز تمام شما پر از قصد های خوب خواهید بود. سخت است که بگوییم نتیجه این قصد و غرض ها در نهایت بدون حساب کردن عوامل خارجی چه خواهد بود. هم می توانید با خوش شانسی در آسمان باشید یا اینکه ناامیدی شما را پایین بیندازد.

مهر:

وقت خوبی برای مسافرت، رفتن به جاهای مختلف، مکالمه داشتن و نامه نگاری است. شاید خبرهای جدید از خارج برسند یا دعوت شوید که سری به جایی دور بزنید. تعاملات آرام می تواند همراه با غنی کردن دانشتان و بهبود هوشتان شما را کمک کند.

آبان:

یک زندگی احساسی غنی که توسط شما رهبری شود تمرکز امروز نیست. اگر کنجکاو، شاد و اماده ی حرف زدن باشید روزتان عالی خواهد بود. در یک مکالمه چیزهای جالبی را یاد می گیرید. سعی کنید که اطلاعات مفید را به خاطر بسپرید یا آنها را بنویسید. به دردتان می خورند.

آذر:

ستارگان امروز را روزی عالی برایتان پیش بینی می کنند. روزی پر از احساسات و تاثیرات. انرژیتان بیشتر صرف حفظ و گسترش ارتباطات تازه می شود. یک مسافرت جالب، یک بحث هیجان انگیز، نامه نگاری فعال و یا یک آشنایی غیرمنتظره امروز محتمل خواهند بود.

دی:

اگر به حال خودتان رها شوید، با نامه نگاری آنلاین باکسی یا مطالعه یا فقط تفکر همه چیز را بهتر می کنید. می توانید درگیر تفکرات فلسفی شوید، و به دنبال سخنان جالب و ایده های قابل احترام بروید.

بهمن:

فضای امروز مستعد ارتباط بعال با مردم است و شما را به سمت بحث درباره احساسات و موضوعات نجیبانه سوق می دهد. با سخاوت افکار خود را به اشتراک می گذارید و ایده های جدیدتان قوی تر خواهند بود.

اسفند:

اهداف شما در صورتی پر از خوش بینی باشید و به بهترین ها ایمان داشته باشید قابل دسترس هستند. باید محدودیت خود را درهنگام شرط بندی ها بدانید. شاید بهتر است که تعامل زیادی با خارجی ها، اقوام دور و افراد بامقام داشته باشید.

منبع : زیگیل

فال روزانه دوشنبه ۸ اردیبهشت ۹۳,فال ۸ اردیبهشت ۹۳ , فال روز ۸ اردیبهشت ۹۳ , فال فردا ۸ اردیبهشت ۹۳ ,فال امروز ۸ اردیبهشت ۹۳ ,فال ۸/۲/۱۳۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *