فال روزانه شما فال چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

فروردین:

امروز ممکن است عصبی و پرحرف باشید. احتمالا باید به جایی بروید مثلا سری به والدینتان بزنید. احتمال مشاجره با اعضای خانواده زیاد است. اگر نمی خواهید در خانه هیچ جروبحثی داشته باشید، مراقب لحن صحبت کردنتان باشید و هنگام بحث درباره برنامه ها آرام تر رفتار کنید.

اردیبهشت:

قبل از رفتن به سفر یا شروع مذاکرات یک برنامه داشته باشید. نگذارید چیزهای کوچک از اهداف بزرگ منحرفتان کنند. برای افراد اطرافتان سخت است که در مقابل جذابیت و مهارت دیپلماتیک شما مقاومت کنند.

خرداد:

باید درمورد موقعیت اجتماعیتان چاره ای بیندیشید. وقت آن رسیده که امنیت حساب بانکی، ثبت نام در کارهای اداری و انتخاب یک راهنمای خوب را در اولویت خود بگذارید. ممکن است تمرکزتان روی برنامه ریزی برای بودجه یا پر کردن نامه ها باشد.

تیر:

باید سعی کنید امروز اعصابتان را تحت کنترل داشته باشید. نگرانی برای هیچ ممکن است باعث شود خواب و خوراکتان را از دست دهید و همچنین روابطتان با افراد مهم را پیچیده کنید.

مرداد:

امروز صبح نباید خیلی فعال باشید و خیلی هم نباید علاقه داشته باشید که در مرکز توجه قرار گیرید. آرامش درونی شما نشانه اصلی این است که چقدر روز را خوب گذرانده اید. سفارشات اداره، انجام کارهای منزل و همچنین یک معامله یا کار مربوط به میراث موفقیت آمیز می تواند تاثیر زیادی روی شما بگذارد.

شهریور:

علی رغم بعضی مشکلات قادر خواهید بود که کاملا به آشنایان، دوستان و شرکا تکیه کنید. یک بی تفاهمی موقت نمی تواند روابطتان را خراب کند، البته اگر با ثبات و معقول باشید و امتحان زمان را به خوبی پشت سر بگذارید.

مهر:

امروز موقعیت های خوبی بدست می آورید تا کار خانوادگی خود را گسترش دهید. احتمال کمی وجود دارد که با یک شریک، رییس یا رقیب کمی بحثتان شود. گوشتان به روی انتقاد باز باشد، ولی از آن بعنوان یک راهنمای مستقیم برای عمل کردن استفاده نکنید.

آبان:

امروز همه شما قادرید تا محبوبیت یک فرد قابل اتکا، یکی از مردان عالی فامیل یا یک فرد حرفه ای عالی را برای خود تثبیت کنید. تنها باید پایبند اصولتان باشید، و به خانواده و کشورتان وفادار باشید.

آذر:

علی رغم داشتن استقلال امروز بسیار آسیب پذیر هستید. باید اعتراف کنید که به دانستن اینکه فردا چه خواهد شد نیاز دارید، وهمچنین نیاز دارید که در مورد مکانی که در آن زندگی می کنید و همچنین صداقت احساسات اعضا خانواده مطمئن باشید. الن کاملا قادرید که برای حفظ امنیتتان مقداری از آزادی خود را رها کنید.

دی:

امروز روابط شما درحال تیره شدن هستند. هرچه که به دیگران وابسته تر باشید، باید بیشتر مراقب باشید. حتی اگر از انزجار در حال سوختن باشید باید هرچه که می گویید را با دقت وارسی کنید. آرزوها، التیماتوم ها، اتهام های شدید و قول های شکسته باعث از بین رفتن اتحادهایتان می شود. تنها عشق است که همه چیز را قدرت می بخشد.

بهمن:

غرق شدن به طور کامل در کار یا یک فعالیت خلاقانه خوشایند ولی دردسرساز است. ممکن است دیر به محل کار برسید یا اینکه با یکیاز همکاران بگومگو کنید. در یک سفر یا مذاکرات کاری ممکن است کمی سردرگم شوید. همچنین ممکن است در خانواده با مشکلات پیش بینی نشده ای روبه رو شوید.

اسفند:

در تلاشید تا امروز به ثبات و اطمینان برسید. ممکن است برده عادت هایتان شوید یا اینکه ییرو وفادار بعضی آموزه ها شوید. شاید در رویاها گم شوید یا اینکه انجام مداوم وظایفتان شما را از این جهان دور کند.

 

منبع : زیگیل

 فال روزانه چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۳,فال ۲۷ فروردین ۹۳ , فال روز ۲۷ فروردین ۹۳ , فال فردا ۲۷ فروردین ۹۳ ,فال امروز ۲۷ فروردین ۹۳ ,فال ۲۷/۱/۱۳۹۳

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved