امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۳

فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

 

 فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه دهم ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برای متولدین ماه های سال

 

فروردین:

امروز تمرکز شما روی کار، شغل و امنیت مالی (یا یک هدف با همین اهمیت) است. عمل کردن واقعی را به کلمات بلندپروازانه ترجیح دهید. در کاری که می کنید حرفه ای باشید. طبق دستورالعمل ها و برنامه ها پیش بروید.

اردیبهشت:

موقعیت های شما محکم و بسیار پر منفعت هستند. منتظر خلق و خوی آرام، انرژی فراوان و شانس باشید. دیگر منافع هم از طرف طالعتان است که کاریزمای شخصی به شما داده و دارای اثری جادویی روی جنس مخالف است و در هر کاری که می کنید شما را کمک می کند.

خرداد:

امروز نکات کلیدی برای موفقیت شما کارایی و عملی بودن است. جنبه ی مادی مسایل را دست کم نگیرید. درمورد همه چیز واقع بین باشید تا راه فرار از یک شرایط حیاتی خودش را هرچه سریع تر به شما نشان دهد.

تیر:

دیپلمیاتیک باشید و آماده باشید تا از روابط شراکتی حمایت کنید. حتی اگر احساس می کنید این روابط شما را در قفسی طلایی محبوس کرده اند باز هم برایتان با منفعت خواهند بود. امروز برای امضای یک قرارداد کاری مناسب است. همچنین برای نوشتن پیش نویس یک توافق نامه کاری مناسب است.

مرداد:

باید از شکایت کردن درباره زندگی دست بکشید و به کارتان مشغول شوید. لوس نباشید و از این نترسید که گاهی اوقات دستانتان را در گل فرو کنید. شرایط مادی، حرفه ای و خانواده گیتان بستگی زیادی به شما دارد.

شهریور:

همه چیز بروفق مرادتان است، ولی ممکن است متوجه این امر نباشید. بلندپروازی سالم یک ویژگی خارق العاده است، ولی اغلب اجازه می دهید که این خصلت شما را راهنمایی کند. ستارگان پیشنهاد می کنند که باید کمال گرایی بیش از حد خود را کنار بگذارید و یک سیستم ارزشی طبیعی را برای خود ملاحظه کنید.

مهر:

باید روی گذاشتن پایه زندگیتان تمرکز داشته باشید.این مساله شاید برایتان یک معنای تحت اللفظی داشته باشد: مثلا ممکن است خانه ای را خریده باشید یا به ارث برده باشید، آنرا به رهن گذاشته باشید یا حتی تصمیم گرفته باشید که آپارتمان خود را بیمه کنید. امروز برای هر چیزی که به بنگاه معاملات، مالیات، وام، وراثت و املاک کلی ربط داشته باشد مناسب است.

آبان:

امروز برای امضای قراردادها مناسب است. باید عزم و اراده را با مهارت های دیپلماتیک جمع ببندید. اگر کسی از رابطه مستقیم با شما اجتناب کرد، سعی کنید تا رویکرد دیگری بیابید. درمورد همکاری مالی صحبت کنید یا یک پیشنهاد وسوسه کننده بدهید.

آذر:

امروز اصلا توصیه نمی شود که سرتان را بالای ابرها ببرید. از شانستان استفاده کنید تا رفاه مالی خود را افزایش دهید. افزایش درآمد دروهله اول به کارایی خودتان بستگی دارد. هرکس کار نکند بهره ای هم نخواهد برد. این را فراموش نکنید.

دی:

وقت مناسب برای اتمام یک نزاع بالاخره فرا رسید. به اندازه کافی عاقل هستید که در بازی های دیگران دخالت نکنید. غریزه ی محافظت از خودتان شما را دربرابر آن محافظت می کند. بااین حال، ممکت است این شما باشید که باید بعنوان واسطه یا داور در جروبحث کسی دیگر شرکت کنید.

بهمن:

گشوده بودن نمی تواند امروز شما به نتیجه ای که می خواهید برساند. در صورت امکان بصورت پنهانی، بااحتیاط و بادقت عمل کنید. برای مدتی ارتباط پذیری بالای درونی خود را با کمی محدودیت روبه رو کنید. روی لحظات مهم استراتژیک اخیر تمرکز کنید یا به بررسی دلایل شکست های پیشین بپردازید.

اسفند:

امروز کارایی و فعال بودن مانع حساس و جذاب بودنتان نمی شوند. فکر نکنید که تنها مانده اید. امروز تنهایی تنها درصورتی ممکن می شود که تلاش کنید چیز عظیمی به دست اورید. به عبارتی رفتن به دنبال یک رویا باعث آن می شود. به محض اینکه به کار واقعی بپردازید پشتیبانی هم از راه می رسد.

منبع : زیگیل

 

فال روزانه  چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۹۳,فال ۱۰ اردیبهشت ۹۳ , فال روز ۱۰ اردیبهشت ۹۳ , فال فردا ۱۰ اردیبهشت ۹۳ ,فال امروز ۱۰ اردیبهشت ۹۳ ,فال ۱۰/۲/۱۳۹۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *