فال روزانه شما فال جمعه ۵ اردیبهشت ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

 فال و طالع بینی روزانه  جمعه پنجمم ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ برای متولدین ماه های سال

 

فروردین:

باید ملاقات ها یا کالمات را برای ینمه اول روز برنامه ریزی کنید. سعی نکنید موضوع بحث را عوض کنید. بحث ها را عوض نکنید و امید نداشته باشید که رقیبتان نظرش را عوض کند. هنگام عصر سعی کنید روی ایجاد تعادل میانامور مالی خود و دیگران تمرکز کنید.

اردیبهشت:

ساعات اولیه روز باید به کارهای روزمره احتصاص داده شود. ملاقات مهم باید هنگام عصر باشند. در این زمان ممکن است از یکدندگی دیگران رنج ببرید. ممکن است پاسخ تندی نسبت به حسادت، طمع، بی تفاوتی همسر وتلاشش برای ظلم کردن و بازیچه قرار دادن داشته باشید.

خرداد:

نیمه اول روز برای شما بیشتری تعادل را خواهد داشت. بهتر است در این دوره از تغییرات اجتناب کنید و سعی داشته باشید که از روابط اخیر لذت ببرید. هنگام عصر شرایط سلامتیتان را تحت تاثیر قرار می دهد یا اینکه احساس مسئولیتتان متاثر می شود.

تیر:

در صورت امکان باید در ساعات صبح کارهای خانه را انجام دهید. در این دوره ممکن است بسیار متزلزل شوید، احساس کنید خیلی خوب نیستید و اعتماد بنفس ندارید. درمورد اینها اصلا نگارن نباشید. هنگام عصر همان خود سابقتان می شوید.

مرداد:

ساعت عصر باید بیشترین تلاش خود را بکنید. ویژگی هایی مثل اراده، کنترل خود و حرفه ای گری برایتان حیاتی خواهد بود. ممکن است ثابت کنید که مدیر خشکی هستید یا اینکه رئیستان شما را تحت فشار بگذارد.

شهریور:

باید از حرف زدن دست بکشید و کمی هم عمل کنید. حوالی عصرشرایط به ثبات و صبر بیشتر از عمل نیاز خواهد داشت. این دوره بیشتر برای افراد کاسب و سرمایه داران و همچنین آنهایی که تصمیم گرفته اند مسایل مالی خود را حل کنند بیشترین اهمیت را دارد.

مهر:

روز را با آرامش و ذخیره زیادی انرژی آغاز کنید. هنگام انتخاب کارها از حس ششمتان استفاده کنید. در انتهای روز چیزی یا احساسی بسیار قوی بر شما غلبه خواهد کرد. احتمالا تعادل درونیتان بطور موقت بر هم می خورد.

آبان:

ستارگان توصیه می کنند که انرژیتان را برای اتفاقات عصر نگه دارید. این احتمال وجود دارد که با یک جنگ واقعی یا امتحان تحمل، صبر و حرفه ای بودن مواجه شوید. هرگونه دیالوگی ممکن است الان تشدید شده و به حد مشاجره رسیده که پس از آن هم کلمات ناراحت کننده ای ردوبدل می شود.

آذر:

ساعات صبح به نظر شاد و آرام می آیند. پر از مثبت اندیشی معمول خود خواهید بود. در نیمه دوم روز متوجه می شوید که این چیزها فقط برای شما اتفاق نمی افتند. وقت ان رسیده که کمی تلاش کنید، ثابت قدم باشید و مصمم بمانید.

دی:

در طول روز همه چیز بروفق مرادتان نیست، ولی با نرزدیک شدن عصر همه چیز قطعا بهتر می شود. امروز دلیل تمام دردسرهایتان اخلاق بدتان خواهد بود. ممکن است همه چیز را با رنگ های تیره ببینید. آینده اصلا بد نخواهد بود.

بهمن:

اجتماعی بودن و آسایش که ویژگ های شما هستند هنگام عصر تسلیم خلق و خویی کاملا متفاوت می شوند. این مساله با دام شرایط که برایتان پهن شده است توصیف می شود. احتمال تجربه ی استرس جسمی یا ذهنی بسیار بالاست.

اسفند:

شما با حس ششم درونی قویتان دقیقا می دانید که در شرایط مختلف باید چطور رفتار کنید. امروز هرگونه شرایطی که با عشق و احساس و همچنین کار، پول و بدهی مرتبط است کاملا قابل حل است. ممکن است درنهایتان ثروت مادی برایتان بسیار مهم تر از ارزش های روحانی شود.

منبع : زیگیل

فال روزانه جمعه ۵ اردیبهشت ۹۳,فال ۵ اردیبهشت ۹۳ , فال روز ۵ اردیبهشت ۹۳ , فال فردا ۵ اردیبهشت ۹۳ ,فال امروز ۵ اردیبهشت ۹۳ ,فال ۵/۲/۱۳۹۳

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved