فال روزانه شما فال شنبه ۳۰ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

طالع بینی و فال روزانه شنبه سی ام ۳۰ فروردین ماه ۱۳۹۳ برای متولدین ماه های سال

فروردین:

امروز تمرکزتان فقط روی ارتباطات خواهد بود. می توانید انتظار داشته باشید مکالمات خوبی با اطرافیان، بچه ها و جوانان داشته باشید. میل خیلی زیادی دارید که درمورد ایده های عالیتان به تمام دنیا بگویید. شاید در نهایت روابط آنلاین را به همه ترجیح بدهید.

اردیبهشت:

بسیاری از شما به تنها چیزی که فکر می کنید آرامش و آسایش است، ولی برایتان واقعا سخت خواهد بود که آسایش داشته باشید. قبل از اینکه بتوانید کمی استراحت کنید باید به شدت کار کنید. در این دوره ممکن است کند و تنبل شوید.

خرداد:

وقت خیلی خوبی برای روابط اجتماعی است. روابطتان با فرزندان و دوستان بسیار موثر خواهد بود. ممکن است در روابط حرفه ای با همکاران، مدیریت، پزشکان یا افراد سرویس دهنده مشکلاتی پیدا شود.

تیر:

امروز روابط با مردم بسیار بااهمیت تر از امور ویژه ی مالی مربوط به رفاه مادی است. دانش و روابط جدید در فضاهای اقتصادی و مالی نیز پرسود خواهد بود.

مرداد:

دوره تغییرات برای شما آغاز شده است. یک انگیزه ی هنری را در خود تغذیه کنید، باشجاعت به آینده نگاه کنید و بعضی اوقات با دوستانتان دور هم جمع شوید. وقت خیلی خوبی برای شنان دادن توانایی های هوشیتان است.

شهریور:

باید هرگونه برنامه برای قرار گذاشتن یا تلاش برای بهبود روابط شخصیتان را کنسل کنید. احتمالا این برنامه ها منجر به شکست های سنگینی می شوند. برعکس، یم مواجهه ی دوستانه بسیار رضایت بخش خواهد بود.

مهر:

امروز برای مذاکرات خیلی خوب است. شما باید این مساله را در یک زمینه غیررسمی داشته باشید: قادرید که سرگرمی را با کسب و کار به خوبی ترکیب کنید. ممکن است یک دوست جدید پیدا کنید. یا یک حامی داشته باشید. کار در یک گروه خیلی موثرتر از تلاش های فردی است.

آبان:

نباید در تغییر برنامه ها یا رها کردن اصولتان در عجله باشید. امروز روز امتحان است و باید استقامت و تحمل خود را نشان دهید. هرچه برای رسیدن به اهدافتان مصمم تر باشید، عبور از موانع هم برایتان سخت تر خواهد بود.

آذر:

شرایط امروز از خوش بینی درونی حمایت می کند. همچنین در بعضی شرایط لطیفه گفتن بسیار نامناسب است. تاوقتی که کارها و گفته هایتان گشوده و اصیل باشند، همه چیز عالی خواهد بود. روز خارق العاده ای برای رشد کردن، مطالعه، شرکت در سمینار و غیره است.

دی:

باید به یاد داشته باشید که کارهای روزمره هم می توانند سرگرم کننده باشند. اگر مردم بامزه، باهوش و روشن فکری دوروبرتان را گرفته اند، اصلا متوجه گذر زمان نمی شوید. وقت سودمندی برای آنهایی است که در زمینه های خلاقانه و فکری کار می کنند.

بهمن:

فضای آرام امروز برای ارتباط، ملاقات با مردم جدید و مطالعه با آرامش مناسب است. اجرا دربرابر شنوندگان زیاد بسیار موفقی آمیز خواهد بود. مهربانی وخردمندی شما را تبدیل به یک راهنما، سخنران، گوینده و همراه عالی می کند.

اسفند:

یک مکالمه جالب کمک می کند که تاریکی روزانه زندگیتان را روشن کنید. وقت آن است که کمی نجابت و نوآوری به کارهای اداریتان اضافه کنید. با همکاران جوانتر تعامل کنید، محل کارتان را خوب بشناسید، نرم افزار ها را آپدیت کنید و یا فقط عکس صفحه نمایشتان را عوض کنید.

منبع : زیگیل

متولدین ماه های سال فال روزانه شنبه ۳۰ فروردین ۹۳,فال ۳۰ فروردین ۹۳ , فال روز ۳۰ فروردین ۹۳ , فال فردا ۳۰ فروردین ۹۳ ,فال امروز ۳۰ فروردین ۹۳ ,فال ۳۰/۱/۱۳۹۳

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved