فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

فروردین:

امروز شما در حرکت خواهید بود. بسیاری از شما روز را پشت چرخ حرکت می گذرانید. شاید مجبور شوید تلاش زیادی را صرف ایجاد اطلاعات و انجام امضاهای اداری کنید. فضای امروز برای رانندگان، فرستندگان، محافظان، ورزشکاران و افراد نظامی مناسب است.

اردیبهشت:

شرایط اطراف شما به تدریج در حال افتادن روی دور است. چشم اندازتان در حال مثبت شدن است و طوفان هیجانات شما در حال فروکش است. شرایط امروز پر از فشار، دویدن و در حال حرکت بودن است.

خرداد:

پتانسیل مثبت امروز با ارتباط پذیری، کنجکاوی، فعالیت و بالندگی تعریف می شود. بعضی اوقات واقعا هنگام انجام یک مسئله هیجان انگیز شوروشوق دارید. همچنین ممکن است بعضی ویژگی های منفی مثل بی ثباتی، بی ادبی و افاده داشته باشید.

تیر:

فضای امروز هم پراز تعمل پر انرژی با دنیا و هم پر از رازداری خواهد بود. وقت خوبی برای انجام دستورالعمل های محرمانه و همچنین رفتن به دکتر یا حل مشکلات سلامتیتان است.

مرداد:

امروز شانس همراه شماست، ولی تنها با داشتن تعدادی موقعیت حیرت انگیز شرکتتان در چیزهای دیگر محدود می شود. اگر به دنبال یک نتیجه ی خوب هستید، باید تلاش های زیادی بکنید تا بتوانید آرزوهایتان را محقق کنید. تنها در صورت تعامل شدید با دنیای اطراف می توانید موفقیت را بدست آورید.

شهریور:

اگر فکر می کنید کارهای امروز برایتان خیلی زیاد هستند، یا اشتباه می کنید یا خیلی تنبل هستید. همه چیز مرتب است- این شعار امروز است. از منفعل بودن اجتناب کنید و از برخورد با یک مشکل نهراسید. در این زمان مهم این است که بدانید چطور در تیمتان بازی کنید.

مهر:

امروز باید به فکر تغییر تاکتیک هایتان باشید. اکنون حرکت های قدیمی منسوخ شده اند. فعالیت های جسمانی را کم کنید و شروع به تکمیل مهارت هایتان در امور مالی و اقتصادی کنید. آرام تر و با عتماد به نفس باشید. آشوب نکنید و ادای هیچ کس را در نیاورید.

آبان:

باید خیلی درمورد چیزهایی که می گویید و شیوه ای که آنها را ادا می کنید مراقب باشید. هرچه بیشتر قول بدهید، چه در لحظه تصمیم بگیرید چه در فضای یک بازی گرم باشید، باید برای نگه داشتن قول هایتان تلاش بیشتری نیز بکنید.

آذر:

شرکا، دانش آموزان، طرفداران، مشتریان یا مشتری هایتان را ناامید کنید. هر کار ممکن را بکنید تا به قولتان وفادار باشید. وقت آن است که باید سعی کنید از توهمات دیگران به خودشان حمایت کنید.

دی:

چیزهایی مثل حفظ سلامتی، کارهای خانه و کارهای روزمره نیاز به توجه و رسیدگی بیشتری دارند. شاید درمورد همکاران یا والدینتان نگران شوید. شاید مجبور شوید سری به دکتر بزنید.

بهمن:

پیش بروید و امروز با آسایش به دنبال یافتن استعدادهایتان در کارهای عملی باشید. شاید برای مردم اطرافتان وقت آن رسیده که ببینند چقدر در ورزش، الکترونیک، پزشکی، برنامه ریزی یا شبکه استعداد دارید. امروز ویژگی هایی مثل منحصر به فرد بودن صرفا برایتان غیرقابل جایگزین است.

اسفند:

امروز فیزیک بدنی شما آسیب پذیر است. هر مساله کوچکی می تواند تعادلتان را به هم بزند. ممکن است مستعد این باشید که از کاه کوه بسازید و به چیزهایی که مردم می گویند پاسخ بسیار احساسی بدهید. انرژیتان را برای کارهای کوچک هدر ندهید.

 

منبع : زیگیل

متولدین هر ماه و فال روزانه سه شنبه ۲۶ فروردین ۹۳,فال ۲۶ فروردین ۹۳ , فال روز ۲۶ فروردین ۹۳ , فال فردا ۲۶ فروردین ۹۳ ,فال امروز ۲۶ فروردین ۹۳ ,فال ۲۶/۱/۱۳۹۳

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved