فال روزانه شما فال چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

 

فروردین:

امروز خواسته ها و توانایی هایتان با هم سازگار نخواهند بود. شورو شوقتان زیاد شده است و شانستان هم زیاد است، ولی این کافی نیست. علاقه تان برای رهبری کردن و نمونه بودن برای دیگران منجر به خستگی و آسیب پذیری بسیاری خواهد شد.

اردیبهشت:

امروز اقدامات سریعی که شرایط ایجاب می کند با شما زیاد هم خوان نیست. با کنار گذاشتن محافظه کاری و چابکی خودتان می توانید درگیر خواسته های دیگران شوید. امروز احتمال این هست که به طور نامعقولی خشمگین یا پرخاشگر شوید.

خرداد:

برنامه روزانه معمولی که شما دارید امروز نمی تواند به همان صورت بماند و کمی برایتان ناراحت کننده است. تلاشتان برای درگیر شدن در برنامه های روتین ممکن است منجر به آزردگی و عصبی شدن شود. تمام کارها را کنار بگذارید و سعی کنید کار جالبی برای خودتان انجام دهید.

تیر:

برنامه هایتان در طول روز ۱۸۰ درجه تغییر می کنند. ممکن است در کار یا زندگی زناشوییتان تغییراتی ناگهانی را تجربه کنید. اگر تغییرات برایتان جالب نبودند روحیه تان را از دست ندهید. همیشه راهی برای فرار هست. به یاد داشته باشید که رخدادهای امروزنیاز به عکس العمل فوری دارند.

مرداد:

انرژی های امروز شما را هیجان زده می کنند و باعث می شوند اعتماد به نفس و خوش بینیتان بیشتر شود. به راحتی می توانید بر موانع چیره شوید و یا آنها را به عنوان یک ماجراجویی دیگر ببینید که پایانی خوش خواهد داشت. برگ برنده شما حمایت دوستان است که همه جا در کنارتان هستند.

شهریور:

امروز روزی است که آنرا کلا با حالت اضطرار مواجه هستید. احتمال وجود فشار هیجانی وبدنی زیاد است. این احتمال وجود دارد که بعضی وسایل برقیتان خوب کار نکنند. به خاطر انچه که برایتان مقدس است (عقاید، خانواده و حرفه تان) اماده خواهید بود تا خود را به دردسر بیندازید.

مهر:

وقت خوبی نیست که یک دیالوگ خیلی متمدن داشته باشید. روابط شما به شریک، مشتری یا همسر به راحتی می تواند تغییر کند، آن هم زمانی که اصلا انتظارش را ندارید. ممکن است علایق و خواسته های کسی شما را آزار دهد.

آبان:

امروز اتفاقات آشنا می توانند مختل شوند. شاید بینایی یا سیستم عصبیتان با استرس اضافه روبه رو شود. آماده باشید که با یک شرایط فورس ماژور در کار روبه رو شوید و مجبور شوید سریع کار کنید. شاید هم مجبور شوید که سریعا کار با بعضی تجهیزات، ابزار یا برنامه کامپیوتری را یاد بگیرید.

آذر:

فضای امروز پر از احساسات تازه، برنامه و ایده های خلاقانه است. افراد بی دقت با خواسته خود در بازی های خطرناک شرکت می کنند، یک چالش را می پذیرند، تفریح خود را عوض می کنند یا در یک ورزش پرخطر شرکت می کنند.

دی:

امروز برایتان روز راحتی نخواهد بود. شرایط امروز نه قابل کنترل اند و نه مطابق پیش بینی شما خواهند بود. رفاه و شان شما یا برنامه کاری و زندگی شخصیتان ممکن است در خطر قرار بگیرند.

بهمن:

هنگام رانندگی یا در جاده نمی توانید از خطرها اجتناب کنید. ممکن است با یکی از اقوام درگیر شوید یا یک آشنایی غیرمنتظره پیدا کنید. در کارهایی که به زمان نیاز ندارند ولی در انها جسارت و تفکر غیرمعمول ضروری است موفق خواهید شد.

اسفند:

بهتر است که هر چیز منحصر به فرد، جدید و پر از روشنی را تحسین کنید. تسلیم تکانه های ناگهانی نشوید- نتیجه ی خوبی عایدتان نخواهد شد. هرچه برنامه هایتان برای آینده منحصر به فرد و بلندپروازانه تر باشند، دلیل بیشتری برای به تعویق انداختن انها خواهید داشت. اصلا شرط بندی نکنید.

 

منبع : زیگیل

فال روزانه چهارشنبه ۲۰ فروردین ۹۳,فال ۲۰ فروردین ۹۳ , فال روز ۲۰ فروردین ۹۳ , فال فردا ۲۰ فروردین ۹۳ ,فال امروز ۲۰ فروردین ۹۳ ,فال ۲۰/۱/۱۳۹۳

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved