فال روزانه شما فال پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

 

این پست بزودی اپدیت میشود

فروردین:

امروز روز خوبی برای تلاش های جدید است. درمورد رها کردن گذشته پشت سرتان تعلل نکنید و با شجاعت به چشمان آینده خیره شوید. ممکن است در عشق، کار یا حرفه ورزشی خود دوران تازه ای را شروع کنید. فیزیک بدنی عالی، شورو شوق و خلاقیت و جذابیت فراوان کمکتان می کنند.

اردیبهشت:

امروز برای ابتکارهای مشترکبسیار مطلوب است. اگر یک پروژه را به تنهایی انجام می دهید، در خطر تحمل دو برابر بار اضافه هستید. خیلی مغرور نباشید. بگذارید شریکتان نیز وظیفه خود را انجام دهید. به این وسوسه نیفتید که همه چیز را سریعا تمام کنید و معامله های بلندمدت هم نکنید.

خرداد:

امروز شما خود را تحت تاثیر قوی دوستان خود می یابید. می توانید به خاطر یک تلاش مشترک از امور و کارهای خود چشم پوشی کنید. شاید دلیل چنین رفتاری وجود یک الهام برای خلاقیت یا عشق خیلی شدید باشد.

تیر:

نباید برای آینده هیچ برنامه ای بریزید. این برنامه ها ممکن است پر نقص از آب دربیایند. موفقیتی که امروز بدست می آورید انرژی بسیاری از شما خواهد گرفت. برای تکمیل یک کار مهم کمی استراحت کنید و آرام باشید.

مرداد:

امروز در جاهای مختلفی شانس به سراغتان می آید. ممکن است برای جنس مخالف جذاب باشید یا در کار، سیاست و ورزش موفقیت کسب کنید. وقت خیلی خوبی برای آغاز یک پروژه جدید است.

شهریور:

خردگرایی همیشگی شما موقتا جای خود را به هیجانات شدید می دهد. احساس می کنید ماجراجوتر شده اید و آماده یک چالش پرخطر هستید. روابط کاری یا شخصیتان ممکن است به نقطه ای بدون بازگشت برسد.

مهر:

شریکتان فرمان روابط را به دست گرفته و مجبورید با آن بسازید. این فرد پشت پرده همه روابط است که می تواند ابتکار عمل را بدست بگیرد و امروز تصمیمات را بگیرد. اگر نیمه دوم خود را خیلی دوست دارید، هرکاری که ممکن است را انجام دهید تا اتحادتان را قدرت بخشید.

آبان:

وقت آن رسیده که برنامه روزانه تان را تغییربدهید. اگر به دنبال موفقیت هستید، امروز تنها سریع بودن کفایت نمی کند. مجبورید که برای بدست آوریدن بهترین نتیجه ممکن حسابی عرق بریزید.

آذر:

امروز شما شکست ناپذیرید. پر از انگیزه هستید و این حق را دارید که در انتظار توجه کل دنیا باشید. اگر عزت نفس شما پایین است وقت آن رسیده که آنرا بالا ببرید. وقت خیلی خوبی است تا در کار، ورزش، هنر و غیره تلاش های جدیدی بکنید.

دی:

فضای امروز به طور کلی برایتان مثبت است. مهم نیست که درمورد مسایل اخیر چه فکری می کنید، درمورد اثر مثبت آنها شک نکنید. آنها می توانند پایه و اساس خوبی برای موفقیت در آینده پی ریزی کنند. سعی کنید از شرایط استفاده کنید تا همه چیز را درخانه، خانواده و روابط شخصی بهتر کنید.

بهمن:

امروز برای شما کاملا موفقیت امیز است. تمام مشکلات حل نمی شوند، ولی عزت نفستان زیاد می شود. امروز روز رخدادهای شاد است که می توانید از آنها استفاده کنید.

اسفند:

آنهایی که قادر به محبت، رفتارهای قاطعانه، صداقت و مثبت اندیشی هستند امروز را مال خود می کنند. این شما هستید که می توانید فرصت های خوبی را در کسب و کار، عشق و امور درآمدزا بدست آورید. شاید امروز اهمیت بعضی مسایل و روابط را دوباره ارزیابی کنید.

فال روزانه پنجشنبه ۲۱ فروردین ۹۳,فال ۲۱ فروردین ۹۳ , فال روز ۲۱ فروردین ۹۳ , فال فردا ۲۱ فروردین ۹۳ ,فال امروز ۲۱ فروردین ۹۳ ,فال ۲۱/۱/۱۳۹۳

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved