امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال جمعه ۲۲ فروردین ۹۳

فال روزانه شما فال جمعه ۲۲ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

 

فروردین:

امروز جنبه مادی زندگی برای شما اهمیت زیادی پیدا می کند. باید همه تاکتیک های بی مصرف را به نفع تفکر استراتژیک کنار بگذارید. توجه بیشتری به امور مادی داشته باشید و در چیزهایی که بدست می اورید و غذایتان عاقلانه تر رفتار کنید.

اردیبهشت:

درحال رفتن به سمت عادت های قدیمی هستید و قربانی ضعف های خود می شوید. امروز کارهایتان بیشتر توسط سلامتی و هم چنین شرایط موجود در کار و خانواده تان تعیین می شود. چشم هایتان را به روی نیازهایتان نبندید، ولی انها را با برنامه های شریکتان هماهنگ کنید.

خرداد:

شرایط امروز نیازمند هوشیاری و تعقل است. ویژگی هایی مثل جبرگرایی، سردرگمی و رازداری مشخصه شما در تمام مدت روز است. برای داشتن ارامش ذهنی، شرایط مالی خود را تامین کنید. به فکر آغاز ساختن یک سقف و یا ایجاد برنامه های هزینه بلندمدت باشید.

تیر:

امروز سرعت و کارایی به کارتان خواهد آمد. اگر مراقب جیبتان باشید و برای روزهای مبادا پول کنار بگذارید هیچ مشکل مالی نخواهید داشت. با فکر کردن به آینده، ممکن است حتی درمورد پولتان خیلی سخت گیر شوید.

مرداد:

رفتار امروز شما با ضرورت و حس انجام وظیفه تعریف می شود. ممکن است با مدیریت یا والدینتان موافق نباشید.. اینکه تلاش هایتان نتیجه خوبی بدهند بستگی به این دارد که چقدر مصمم، شکیبا و مسئولیت پذیر هستید.

شهریور:

شانس شما برای موفقیت امروز بسیار قوی است. کارایی شما موفقیت را تضمین می کند. هیچ توجهی به شایعات بی اساس نکنید و وقتتان را برای گمانه زنی به هدر ندهید. پایدار، شکیبا و مصمم باشید. همه چیز در نهایت درست می شود.

مهر:

امروز جنبه های مادی در وهله اول قرار می گیرند. این مهم ترین چیزی است که در ازدواج، خانواده و شراکت کاری اهمیت پیدا می کند. تغییرات شدید را به تعویق بیندازید زیرا شرایط به زودی تغییر می کنند.

آبان:

باید برای سخت گیری، یک دندگی و خساست خود محدودیت قایل شوید. این توصیه به ویژه هنگامی اهمیت پیدا می کند که درگیر امور مادی مثل بودجه ازدواج، پرداخت بدهی، سرمایه گذاری و وغیره هستید.شاید برایتان سخت باشد که سختی ها را تحمل کنید، ولی دیگران نمی توانند به اندازه شما زاهدانه رفتار کنند.

آذر:

وقت آن رسیده که از لذت جویی کناره گیری کنید و به مسئولیت هایتان فکر کنید. طبق برنامه ها عمل کنید و از یک الگوی مشخص پیروی کنید. در این صورت مطمین باشید که به اهداف می رسید، تجربه مفیدی کسب می کنید و لیاقت بدست آوردن پول را بدست خواهید آورد.

دی:

شرایط شما اجازه نمی دهند که درمورد احساساتتان گشوده باشید و درمورد خرج کردن پولتان احساس آزادی کنید. برنامه هایتان ممکن است برایتان غیرممکن به نظر برسند. شاید همچنین احساس کنید بین شما و فرزندان، والدین، همسر یا عزیزانتان سردی افتاده است.

بهمن:

تا هنگام عصر از نبود توجه رنج می برید. امروز احتمال وجود ناراحتی جسمی و خانگی وجود دارد (نداشتن آسایش، بیماری مزمن، یا نداشتن زمان). شاید پرهیز برایتان ضروری شود. ممکن است از والدینتان جدا یا با آنها غریبه شوید.

اسفند:

امروز نیاز به مطیع بودن پیدا می کنید. شاید احساس تنبلی، بی علاقگی یا تاحدودی بی تفاوتی کنید جدایی یا غریبی موقت با چرخه اجتماعی همیشگی برایتان آسان می شود. وفادار بودن با عادت همیشگیتان، ممکن است در نهایت به جایگزینی حقیقت با رویا ختم شود.

 

منبع : زیگیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.