فال روزانه شما فال دوشنبه ۴ فروردین ۹۳

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

 

فروردین:

امروز برای شما پر از تعادل و ثبات خواهد بود. می توانید به راحتی با یک رابطه جدید پیش بروید و کاری که دوست دارید را انجام دهید. وقت خیلی خوبی است تا فعالیت های فرح بخش داشته باشید و با بچه ها تعامل نزدیک داشته باشید.

اردیبهشت:

باید امروز را درکنار خانواده باشید. بهتر است که در منزلتان میزبان یک مهمانی باشید. باید بی تردید در هر رخدادی پر از شادی و نشاط باشید. ممکن است که سرگرمی فردی دیگر منجر به کار اضافی برای شما شود، مثل آشپزی، مراقبت از بچه و غیره.

خرداد:

امروز قادرید که بسیار فعال باشید، ولی انرژیتان محدود است و میلتان برای ارتباط داشتن هم دارای محدودیت های خود است. شاید یک مکالمه فلسفی، تفکر عمیق یا یک کتاب جذاب را به تفریحات شدید ترجیح دهید.

تیر:

امروز کاری که انتخاب می کنید انجام دهید خیلی اهمیت ندارد. چیزی که واقعا اهمیت دارد نگرش ذهنی مثبت شماست. شاید انتخاب کنید که پیاده روی کنید، خرید کنید، وقتتان را با دوستان و بچه ها بگذرانید یا صرفا آنرا با بطالت تمام کنید.

مرداد:

رخدادهای امروز دقیقا طوری خواهند بود که می خواهید. به احتمال زیاد این شما خواهید بود که توجه ها را جلب می کنید. ازاین موقعیت استفاده کنید تا دستاوردهای خود را تثبیت کنید. همچنین سعی نکنید که از همه امتیاز بیشتری بگیرید. توصیه نمی شود که پایتان را از گلیمتان درازتر کنید.

شهریور:

امروز برای شما خالی از هرگونه تعهد خواهد بود.فقط وقت آن است که بیرون باشید، با بچه ها بازی کنید یا روی سرگرمی مورد علاقه تان تمرکز کنید. سعی کنیدکه فقط افکار و ایده های مثبت داشته باشید. ساعات عصر مجبورتان می کنند که نحوه رفتار و تفکرتان را تغییر دهید.

مهر:

امروز روز تعاملات آرام با دیگران است. سرعت کار خود را کم کنید و از فرصت ارتباط در یک محیط غیررسمی نهایت استفاده را بکنید.وقت خوبی است که تعامل نزدیکی با حامیان خود داششته باشید و سری به بچه هایتان بزنید، مخصوصا اگر خیلی برایشان وقت ندارید.

آبان:

اگر دعوت شده اید تا بازی کنید یا کسی راملاقات کنید حتما بپذیرید. باید به یاد داشته باشید این کار نیست که معنای زندگی را تشکیل می دهد. اگر کمی به خودتان استراحت نمی دهید، لااقل تظاهر کنید که دارید لذت می برید.

آذر:

احساس خیلی خوبی دارید، خلق و خویتان خوش بینانه است و آماده حرکت هستید. ولی علی رغم تمام اینها، بدست آوردن پیروزی های جدید سخت خواهد بود. اگر تلاش کنید که به فتحی نو برسید، خودتان را در بن بست خواهید یافت. هنگام عصر اتمسفر تغییر خواهد کرد و باید تاکتیک های خود را عوض کنید.

دی:

امروز خیلی به فکر خودتان نباشید. باید از هر شانسی که دارید استفاده کنید تا در اطرافتان لذت و شادی پراکنده کنید. در این صورت خلق و خویتان نیز بهتر خواهد شد. اگر هم در طول روز علی رغم تمام تلاشتان انرژیتان تمام شد، ناراحت نشوید. منتظر زمان عصر باشید، در این موقع افکارتان تغذیه خواهد شد.

بهمن:

نباید با لج بازی ترجیحات خود را به دیگران تحمیل کنید. از خلق و خو و خواسته های اطرافیان نیز پیروی کنید(مثلا فرزند یا همسرتان). آنها خیلی بهتر می دانند که باید به خاطر همه چه چیزی گفته شود.

اسفند:

امروز باید خود را با شرایط وفق دهید. تلاشتان برای بدست آوردن سرگرمی می تواند نتایج خوبی داتشه باشد، ولی در نهایت هیچ منفعتی برایتان نخواهد داشت. اگر همه چیز آنطور که شما می خواهید نبود، روحیه خود را نبازید.

منبع : زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved