فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۷ اسفند ۹۲

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozaneآیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

 

فروردین:

امروز برای شما پر از تجارب متنوع است. بهتر است که تمرکزتان را محدود به یک چیز نکنید. علاقه اولیه تان سریعا متوجه چیزی جدید می شود. کنجکاویتان باعث می شود به دنبال راه های منحصر به فرد شوید.

اردیبهشت:

امروز شکننده گی برای شما معنا ندارد. به احتمال زیاد در برابر مردم سخاوتمند و روشنفکر خواهید بود. انرژی امروز به راحتی می تواند وادارتان کند به خود همیشگی و خرد خود خیانت کنید. به احتمال زیاد امروز توسط دیگران به چیزی متقاعد می شوید و یا اینکه قول های مشکوک و تبلیغاتی فریبتان می دهند.

خرداد:

به راحتی می توانید نفس بکشید. بسیاری از مشکلاتتان تبدیل به جزئی از گذشته شده است. با این حال هنوز هم کمی دوگانگی و تردید وجود دارد. اگر زندگی و مردم در هفته های گدشته به شما درسهایی آموخته اند، این می تواند کمک کند که گیج کننده ترین شرایط را حل و فصل کنید.

تیر:

قبل از رفتن به یک مسیر باید به خوبی فکر کنید. امروز روز تفکر و بحث است. ممکن است یک موضوع ممنوع شده یا قابل تامل شما و سخنانتان را در هم بپیچد.شاید حتی به دلیل ارتباطاتتان بتوانید پرده از یک راز بردارید.

مرداد:

افکارتان شما را به سمت اینده برده اند ولی گذشته هنوز رویتان تاثیر دارند. شاید هنوز هم توسط ترس های اخیر و عادتهای بدتان راهنمایی می شوید. آنها را باخود همراه نکنید زیرا نتایج نامطلوبی برایتان دارند.

شهریور:

توانایی شما برای تشخیص یک چشم انداز برایتان اهمیت پیدا می کند. در خطر از دست دادن قسمتی از املاک یا دست بالا گرفتن اقتدار واقعی بعضی از مردم هستید. شاید با به دست آوردن آزادی از تمام محدودیت ها و موانع گذشته احساس خوشحالی زیادی به شما دست بدهد.

مهر:

ارتباطتان با افراد پر نفوذ، خارجی ها و مردم دور اهمیت ویژه ای پیدا می کند. شاید منتظرید که رئیس، معلم، قاضی و… برایتان رای نهایی را صادر کنند و این قضیه به شدت شما را نگران کرده است.

آبان:

اگر یاد نگیرید با دنیای خارج تعامل کنیدو حقیقت ها را از دروغ ها تشخیص بدهید، امروز برایتان روز سختی خواهد بود. باید تلاشتان را بکنید که این ویژگی ها را در خود پرورش دهید. تعقل و برنامه های حساب شده تان احتمالا شما را از خطر انتخاب راه اشتباه باز نمی دارد.

آذر

اگر می خواهید از مشکلات بالقوه اجتناب کنید، باید به دنبال استقلال فکری باشید و روی تثبیت موقعیت شخصی خود کار کنید. قادر نخواهید بود که بدون کمک دیگران کاری انجام بدهید. به همین دلیل است که مجبورید مرتب توصیه های دیگران را در نظر بگیرید.

دی:

امروز یا تمام فعالیتش می تواند تبدیل به یک فرصت برای شما شود. ممکن است ذهنتان با کار آشفته شود. همچنین اگر همه چیز را بیش از حد جدی بگیرید امروزتبدیل به دشمن شما می شود.هرگونه اشتباه ، سوء تفاهم و یا اطلاعات غلط را با شوخ طبعی حل کنید. خودبیمارانگار نباشید.

بهمن:

وقت خوبی برای فعالیت اجتماعی و ذهنی است. اگر هم روزتان پر از خلاقیت و راه حل های جدید باشد که فوق العاده می شود. متاسفانه لذت به دست آمده از کارهای خلاقانه تان می تواند باشرایطی که پیش می آید و کنترلی روی آن ندارید خراب شود.

اسفند:

امروز برایتان سخت است که همه چیز را سر جای خودبگذارید و رابطه مسایل را تشخیص دهید. حتی ایجاد شفافیت در روحتان هم برایتان سخت خواهد بود. رویاها، نگرانی ها و وسوسه ها در آخر شب سراغتان می آید.

 

منبع : زیگیل

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved