فال روزانه شما فال پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۲

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozaneآیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

 

فال روز ۵ شنبه ۲۹ اسفند ماه ۹۲

فروردین:

با گذشت هر ساعت از روز بیشتر و بیشتر احساس امادگی برای آغاز یک زندگی نو می کنید. به یاد داشته باشید که نه تنها کارتان است که ممکن است به تحول نیاز داشته باشد، بلکه عادات، خانه و سبک زندگیتان نیز می تواند به تغییر نیاز داشته باشد. روز خوبی خواهد بود تا تمام مسایل خانگی و خانوادگی را حل کنید.

اردیبهشت:

حتی خلق و خوی ثابتتان نیز با احساس بی اطمینانی همراه خواهد شد. مردم قابل اطمینان ممکن است ناامیدتان کنند و رفتارهای ثابت شده شاید جواب ندهند. ممکن است چیزی در پشت سرتان و بدون دخالت مستقیم خودتان در حال رخ دادن باشد.

خرداد:

علی رغم وسوسه ترک کردن همه چیز پشت سرتان و حرکت رو به جلو، باید مراقب برنامه روزانه معمول خود نیز باشید. این می تواند شامل چیزهایی مثل تدابیر مراقبتی، خرید روزانه، آماده سازی غذا، رسیدگی به مشکلات مالی و غیره باشد.

تیر:

الان به خوبی با دردسرهای خانوادگی سازگار شده اید، ولی برایتان ساده نیست که تغییرات را بپذیرید. بطور ناگهانی استراتزی خود را تغییر ندهید. به این طریق می توانید موفقیت های پیشین خود را حفظ کنید و امنیت خود را بازیابید. شاید به شما به عنوان یک محافظه کار ناامید نگاه کنند. البته این بهتر از این است که زندگی خود را از خط خارج کنید.

مرداد:

شما در رویای یک زندگی خیلی قشنگ و آزادهستید، اما ستاره ها امروز برای شما برنامه های سخت دیگری در نظر گرفته اند. موقعیت های جدید با تعهدات کنونیتان در تعارض خواهند بود. در تمام مدت روز خودتان را درحالی می باید که ترتیب همه چیز را درست می کنید و خلق و خوی خود را رام می کنید.

شهریور:

شما با تغییرات و داشتن انرژی تازه بدست امده از غلبه بر موانع گذشته، یک بار دیگر به دنبال آرامش، امنیت و پیش بینی پذیری هستید. این توانایی برای رسدین به درک متقابل در یک سطح هیجانی و قابلیت مذاکره برایتان اهمیت زیادی خواهند داشت.

مهر:

امروز ممکن است که پایه و اساس محکم زندگی شما در حال لرزیدن باشد. شاید در زندگی حرفه ای یا شخصی با رخدادهای پیش بینی نشده ای روبه رو شوید. ازدواج و همچنین روابط کاریتان (شراکت، مشتریان و غیره) به احتمال زیاد متحمل تغییراتی خواهند شد.

آبان:

هرکدام از آبانی ها، صرف نظر از سن و جنسیتشان دارای سیستم کاملا متعادلی خواهند بود. قادر خواهید بود تا امروز دربرابر هر مانعی مقاومت کنید. نه هیچ شرایط اضطراری در محل کار و نه هیچ احساسی در زندگی اجتماعی نمیتواند شما را از تعادل خارج کند. هنوز هم ممکن است در برابر چیزهایی مثل سلامتی، خانواده یا کارهای مهم بی تفاوت و بی طرف باشید.

آذر:

تعهدات شما تماشایی هستند. انها موفقیت را نوید می دهند و مثل یک منبع الهام بی نهایت عمل می کنند. البته ستاره ها هشدار می دهند که این تغییرات شادکننده می توانند جنبه برعکسی نیز به خود بگیرند. عاقلانه خواهد بود تا هیچ چیز را در خطر نیندازید. قبل از درگیر شدن در یک فعالیت جدید، مطمئن شوید که خانه و خانواده تان امن و مطمئن هستند.

دی:

اتفاقات امروز برای شما به طور گول زننده ای باثبات هستند. آنها پراز استرس خواهند بود. قادر خواهید بود تا تنها در محیط های آشنا همه چیز را تحت کنترل داشته باشید. تلاشتان برای نشان دادن قدرت و نیرو به سرعت یک مشکل را تشدید می کند.

بهمن:

آرامش و آسودگی ممکن است که ناگهان تبدیل به طوفان شود. می توانید انتخاب کنید که به شجاعت به چشمان تغییرات خیره شوید و یا اینکه صبر کنید ببینید چه می شود. همه چیز بستگی به این دارد که آیا تغییرات شدید را دوست دارید یا ترجیح می دهید محیط قدیمی و شرایط بی تغییر را نگه دارید.

اسفند:

چیزهای خاصی در زندگی شما نیاز به اثبات دارند، و بعضی ها نیز شما را به سمت تغییر فرا می خوانند. نگران نشوید، وگرنه رفاه کلیتان در خطر قرار می گیرد و خود را گم می کنید. تنها هنگامی که درمورد استحکام موقعیت خود مطمئن شدید میتوانید ریسک کنید

منبع : زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved