فال روزانه شما فال جمعه ۱۶ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال جمعه ۱۶ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال 7 اسفند ۹۲

فال ۱۶ اسفند ۹۲

فروردین:

امروز باید به کار مشغول شوید. هم چنین برای بسیاری از شما مهم است که بدانید چطور باید قدرت روحی و جسمی تان را ذخیره و جدا کنید که می تواند آن را با تجربه حرفه ای بدست آورد. به احتمال زیاد موفق خواهید شد.

اردیبهشت:

انرژی کافی دارید تا به هرآنچه می خواهید برسید. فقط نباید از برنامه تنظیم شده قبلی دور شوید، مخصوصا اگر کس دیگری آنرا به شما پیشنهاد کرده باشد. وقت فوق العاده ای برای تمرین دادن عینیت و جزیی نگریتان است.

خرداد:

تواناییتان برای تمام کردن چیزی که آغاز کرده اید امروز بهترین نتایج را به بار می آورد. به تمام شما توصیه می شود که وقت گرانبهایتان را به هدر ندهید و به شایعه پراکنی اختصاص ندهید. باید از آن بصورت موثرتری استفاده کنید. تمرین باعث قوی شدن در کارها می شود. از این شعار استفاده کنید تا از پس هرگونه وظیفه ای برآیید، مهم نیست چقدر سخت باشد!

تیر:

امروز نباید به تنهایی کار کنید. اگر کسی را دارید که مشکلاتتان را با ویتقسیم کنید برای این کار تردید به خود راه ندهید. عجیب است ولی این تعهد و کارفعالانه به سمت اهدافتان است که انرژیتان را افازایش می دهد ونه تنهاییتان. روی ارتباطاتتان با دیگران کار کنید.

مرداد:

سخت کوشی و کار زیاد باید ویزگی اصلی امروزتان باشد. اگر کسی از کارکنان را دست کم گرفتید بهتر است که او از شما سرمشق بگیرد. بسیاری از شما الان دیگر نمی توانند یک کار روزمره خسته کننده را تحمل کنند. اگر کمی برنامه روزانه تان را تغییر دهید سخت کوشی و تعهد خیلی خسته کننده نمی شوند.

شهریور:

یک ترکیب هوشمندانه از تعقل و شوروشوق بهترین ویزگی شما است. امروز توصیه نمی شود که کاملا بیکار بمانید. شاید یک رابطه عاشقانه، فرایند کاری و خلاقیت و یا تربیت فرزندتان گزینه های خوبی باشند.

مهر:

وقت خوبی است برای اینکه همه چیز را تمیز کنید و با کثیفی خداحافظی کنید. با استفاده از تخیل می توانید این تمیزکردن را به یک رفایند خلاق تبدیل کنید. بازهم خودنظمی، تعهد به وظیفه، پیروی و دوستی با طبیعت اولویت های شما خواهند بود.

آبان:

خوش شانسی تا هنگام عصرهمراه شما خواهد بود. همچنین خلق و خوی خوب، سلامتی کلی بدنی و توانایی برای توزیع عاقلانه زمان و تلاش ها ویزگی امروز شما خواهند بود. بااین همه موقعیت که دارید هرگونه تعهدی که بپذیرید به موفقیت ختم خواهد شد.

آذر:

امروز عملی بودن،کارایی وکوشایی بیش از اقتدار و اجتماعی بودن به کارتان می آیند. به برنامه های سخت کوشانه بیش از تجربه کردن و خوش گذرانی اولویت بدهید. شیطنت زیاد توصیه نمی شود ولی یک شغل خوب اجرا شده می تواند روحیه تان را بالا نگه دارد.

دی:

کارایی و سبک زندگی شما امروز به سلامت ذهنی و بدنیتان بستگی دارد. خوش بینی و سلامتی به طوفانی از فعالیت منجر می شود و کوتاه مدت بودن انهم اهمیتی ندارد. اگر چیزی شما و شوروشوقتان را مورد آزار قرار داد خودتان را اذیت نکنید، ولیبیکار هم ننشینید.

بهمن:

باید امروز تواناییتان را برای یافتن معنای همه چیز پرورش دهید. اگر درمورد مشکلات سلامتی خود نگران هستید، می توانید قادر باشید که ریشه اصلی انها را پیدا کنید و بهترین درمان و برنامه را برای آن انتخاب کنید.

اسفند:

امروز چه کاملا منفعل باشید و چه سخت کوشیبیش از حد به خرج دهید، انرژی یکسانی از شما گرفته می شود. بااین حال امروز روز مثبتی خواهد بود. به کارهای ساده اولویت دهید که می توانند انرژی بلااستفاده تان را بکار گیرند و همچنین با خلاقیت برنامه روزانه خسته کننده خود را تنوع دهید.

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved