امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال 7 اسفند ۹۲

فال ۱۳ اسفند ۹۲

فروردین:

امروز روحتان فقط می خواهد که آزاد شود. به دنبال آزادی کامل شخصی، در رویای پیشرفت در همه چیز هستید و امید دارید که افقهایتان را گسترده کنید. احتمال دارد که از یک دوست دور بشنوید و یا یک ایمیل دریافت کنید.

اردیبهشت:

امروز قرار است که روز پر مشغله ای باشد. برایتان ساده نیست تمام رخدادها را پیش بینی کنید. ناتوانیتان برای یک تغییر در آینده ممکن است که تاهنگام عصر شما را عصبی کند. نباید به غریبه ها، خارجی ها، ماموران بین الملل، کارکنان پزشکی، مامورین بیمه و غیره اعتماد کنید.

خرداد:

امروز می توانید قدردان اهمیت شراکت، ارتباط با مخاطبین و ارتباطات اجتماعیتان باشید. شاید رقابت شخصی یا کاریتان کمی نقص پیدا کند. اتفاقات و شلوغی امروز ممکن است که شما را از آنچه واقعا اهمیت دارد دور کند.

تیر:

یکی از اهداف واقعی امروز شما این است که در چیزهای کوچک غرق نشوید. شما در این خطر هستید که ناپخته عمل کنید و با قبول کردن چند پروژه بطور همزمان خودتان را فرسوده کنید. میزان زیادی از انرژیتان صرف این طرف آنطرف رفتن، اشتراک گذاری اخبار، سرویس دهی، گشتن دنبال کاغذهای کاری گم شده و غیره خواهد شد.

مرداد:

امروز به شما کمک می کند که انرزی طبیعیتان را بیدار کنید و خلاقیتتان را ارتقا دهید. هنگام تعامل با دیگران، می بینید که ایده های منحصر به فرد و پروژه های آینده در ذهنتان متولد می شوند. همچنین ممکن است که آشنایان قدیمی دوباره پیدایشان شود. زندگی عشقیتان می تواند با عدم قطعیت، دوگانگی و تغییرات جذابی رو به رو شود.

شهریور:

امروز برای عصبی بودن دلیلی پیدا می کنید. امروز برای ابتکارات جدید روز مناسبی نیست. خوش بین باشید، دوستانه تر و نجیبانه تر رفتار کنید و با والدینتان هم جروبحث نداشته باشید. روابط خانوادگی با همسرتان هم پیچیده می شود. ممکن است که به همسرتان و کارهایش شک کنید. ازطرفی انتقاد در هردو طرفتان وجود خواهد داشت.

مهر:

برنامه کاری امروز برای شما بسیار پر مشغله خواهد بود. اگر در کاری مربط به سرویس به مشتری هستید یا استخدام شده اید، یک دقیقه هم وقت آزاد پیدا نمی کنید. هنگام خواندن و فرستادن نامه های جدید یا وارد کردن داده ها مراقب باشید. ممکن است اشتباه کنید. برای آنهایی که به یادگیری زبان علاقه دارند وقت خیلی مناسبی است.

آبان:

خشک بودن عقاید می تواند به ضررتان باشد. امروز برای بدست آوردن توانایی رسیدن به سازش و همچنین تغییر بموقع تن صدا، استایل، ریتم و نقطه نظرتان خیلی اهمیت دارد. به جنبه مالی همه چیز توجه کنید. اطلاعات بانکی، نرخ تبدیل ارز، واسطه ها، فروشندگان و خریداران را وارسی کنید.

آذر:

امروز تغییرات در شرایط نمی تواند شما را شکه کند. ممکن است برایتان بسیار خطرناک باشد که در یک بازی گم شوید و خودتان را در یک شراط گیج کننده بیابید، در احساسات و افکار تنیده شوید و دیگران را هم با خودتان به این شرایط سخت بکشانید.

دی:

امروز امکان این را نمی یابید که پتانسیل کامل خود را بشناسید. اگر منعطف و صبور نیستید به دیگران اجازه بدهید که رهبری را به عهده بگیرند. نگذارید چیزهای کوچک مشغولتان کنند. به جای آن کمی مطالعه کنید، روی بهتر کردن مهارت های اجتماعیتان کمک کنید، ایده های مختلف و نظرات را مقیاسه کنید.

بهمن:

امروز تعاملتان با دوستان بهتر می شود. بااین حال باید در نظر داشته باشید که تمام آنها صادقانه از شما حمایت نمی کنند. حتی کوچک ترین مخالفت ها ممکن است که متحدانتان را تبدیل به رقیبتان کنند.جروبحث های قدیمی یا برنامه هایی که مدت هاست فراموش شده اند شاید در بحث های امروز دوباره بیدار شوند.

اسفند:

تعهدات حرفه ای و شراکت کارتان را با وقفه رو به رو می کنند. اغلب مجبور می شوید که با شکستن فردیت خود خودتان را با ترجیحات دیگران سازگار کنید. علاوه براین، بدن آسیب پذیر شما امروز اصلا در وضعیت مطلوب خود نیست. از فشار و سروصدای غیرضروری اجتناب کنید.

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *