فال روزانه شما فال شنبه ۱۰ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال شنبه ۱۰ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال 7 اسفند ۹۲

فال ۱۰ اسفند ۹۲

فروردین:

امروز هیچ چیز آسایشتان را تهدید نمی کند. دشمنانتان هیچ دردسری برایتان بوجود نمی آورند و دوستانتان نمی توانند با مسایل جزیی آزارتان بدهند. می توانید به راحتی کارهایتان را بکنید. شاید از تنهایی کار کردن خسته شوید.هرگونه تعاملی موفقیت امیز خواهد بود.

اردیبهشت:

حالت دوستانه ثابت شما نه تنها تضمین می کند که روز کاری خوبی داشته باشید بلکه می تواند کلیدی برای سلامتیتان باشد. اگر بدانید چطور از ناخوشی پیشگیری کنید، مجبور نمی شوید که به سمت دکتر بشتابید یا اینکه مقدار زیادی دارو مصرف کنید.

خرداد:

امروز برای شما باتعادل خواهد بود. شما در میان اولین افرادی هستید که می توانند بوی بهار را استشمام کنند و از آن لذت ببرند. الان وقت خوبی است که برای یک مهمانی یا قرار ملاقات آماده شوید. با حس ششم قویتان می توانید بفهمید که چطور باید تمام جزییات را برای بدست آوردن موفقیت کنار هم بچینید.

تیر:

آرامش در خانه و زندگی مشترک و باتعادل در کنار دیگر اعضای خانواده همه چیز شماست و این قضیه امروز بیش از همه وقت به چشم می آید. اگر با انتخاب بین آسایش خانواده و موفقیت در کار مواجهه شدید، ترجیحتان را به خانواده بدهید و بدنبال سازش در خانواده باشید.

مرداد:

امروز شما باید به سمت همکاری پیش بروید. هرگونه ناسازگاری را باید کنار بگذارید. عاقلانه تر این است که قبل از شیرجه رفتن به سمت یک پروژه و آغاز آن، با یک نفر در مورد ان مشورت کنید. بعدازآنشماقادربهتبیینعواملخارجیوارزیابیعینیوضعیتفعلی خواهید بود.

شهریور:

امروز کارد بزنی خونتان در نمی آید. شاید کمی شک و تردید در زندگی شخصی و امور مالی را تجربه کنید. اگر شرایط واضح نبود بهتر است که سازش کنید یا اینکه ساکت شوید و درمورد ان تفکر کنید.

مهر:

امروز نباید درمورد دردسرهای جدید نگران باشید. بااین حال، اتفاقات اخیر شاید کمی شما را عصبی کرده باشند که در طول روز این حالت همراه شماست. طبیعی باشید، این بهترین راه برای خواباندن مشکلات و بدست اوردن ارامش است.

آبان:

تنها چیزی که از طرف همسر، دوست یا معشوقه تان نیاز دارید حمایت بی قید و شرط است. عصر هردوی شما دوباره با هم سازش پیدا می کنید. وقت خوبی برای این خواهد بود که قرار بگذارید، به سینما یا تئاتر بروید و یا به یک کافی شاپ بروید.

آذر:

امروز تعاملات انسانی از هرگونه کار عملی برای شما اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. به حامیانی نیاز دارید که قادرند شرکای برابری باشند و نخواهند که خیلی عمیق در شما کاوش کنند. در گروه های مردم می توانید احساس آسودگی بیشتری از بودن در محیط خانه بدست اورید.

دی:

نداشتن انرژی باعث می شود نتوانید خیلی درگیر زندگی باشید. احساس رخوت ذهنی و جسمی ممکن است که برای برنامه هایتان مشکل ایجاد کند. روابط با شرکا اکنون خیلی رضایت بخش نیستند و اعتماد کاملی به انها ندارید.

بهمن:

هیچ چیز شما را از نشان دادن فردیتتان در تمام روز باز نمی دارد. امروز روز خوبی برای ایده های جدید و ابتکارات ناگهانی نیست. بااین حال، پروژه های در حال انجام خیلی خوب پیشرفت می کنند.

اسفند:

امروز برنامه های شما به راحتی به انجام می رسند و گاهی اوقات باید آنها را اصلاح کنید. شاید احساس وابستگی به دیگران به شما دست دهد. منتر باشید که عصر برسد و احساس اعتماد به نفس و استقلال بیشتری پیدا کنید. در هنگام صبح و عصر در هنجارهای اجتماعی پایبندی داشته باشید و خودتان را به کسی تحمیل نکنید.

منبع : زیگیل

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved