فال روزانه شما فال چهارشنبه ۷ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال چهارشنبه ۷ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال 7 اسفند ۹۲

فال ۷ اسفند ۹۲

فروردین:

علی رغم تمام تلاش ها، برایتان سخت خواهد بود که شرایط را روشن کنید. هرچه بیشتر تلاش کنید، این قضیه مبهم تر می شود. شاید هم در نهایت با تکیه بر فرد دیگری عمل کنید. توصیه نمی شود که کاغذبازی کنید، مکالمه داشته باشید یا مکاتبه کنید.

اردیبهشت:

امروز بسیاری از همراهان شما مایلند که واقعیت را قشنگ جلوه بدهند و حقیقت را پنهان کنند. ولی احتملا قصد خوبی دارند. مساله مهم این است که با خودتان صادق باشید. مثلا در حالی که هنوز گذشته با شماست و حالتان هم نامشخص است نباید به برنامه ریزی برای آینده بپردازید.

خرداد:

اتفاقت امروز باعث بوجود امدن کارهای سخت کوچکی می شوند و شما را به یاد مسئولیت های هرروزه می اندازند. هنگام کار کردن روی کارهای روزمره، به رویای یک زندگی قشنگ فرو می روید. مثل سیندرلا به رویای زندگی در یک کاخ می روید.

تیر:

امروز ممکن است تمام اوقات را در حال چرخیدن یا حرکت کردن بگذرانید. بحث های شدید و جروبحث های بالا گرفته برای امروز خیلی محتمل هستند. زمانی را صرف گپ زدن با کسی که مدت هاست وی را ندیده اید بگذرانید.

مرداد:

شما باید روی روابطتان با حامیانتان کار کنید. شاید نیاز پیدا کنید که قوانین اعتباری را یک بار دیگر مرور کنید. بااین حال، عجله نداشته باشید که قصدهایتان را ابراز کنید و سریعا پیشنهادهای مرتبط را نپذیرید. به جای آن یک کار عمیق ارزیابی انجام دهید. فکر کنید، مقایسه کنید و ارزشیابی کنید.

شهریور:

هرگونه دیالوگی شدید می شود و تبدیل به عصبیت، پرخاش کلامی و دعوا می شود. شاید از چیزهایی که دیگران به شما می گویند خوشتان نیاید، مخصوصا اگر انها اشتباهاتتان را به رویتان بیاورند. اگر همسرتان از شما خواست که اورا ببخشید سعی کنید که این خواسته را بپذیرید. سرسختی شما می تواند به شما آسیب برساند.

مهر:

امروز شاید همه کارها روی دوش شما باشد. جذابیت ها، جروبحث ها، نزاع ها و هر چیزی روی سر شما خراب می شود. شاید ببینید که فردی هم سعی دارد شما را بکشد و هم می خواهد که کمکتان کند. شاید افراد اطرافتان کل اوقات را به جروبحث بگذرانند. این به شما بستگی دارد که بخواهید صلح را برگردانید یا اینکه یک مشاهده گر بی طرف باشید.

آبان:

شما و اطرافاینتان ممکن است که امروز دایما در حال نزاع و جروبحث باشید. عاقل باشید و جروبحث را شما اغاز نکنید. تنها در صورتی انتخاب کنید که در یک جروبحث باشید که مسایل مهمی در میان باشند. چنین رویکردی هم در مسایل شخصی و هم در مسایل کاری کاربردی و مفید خواهد بود.

آذر:

امروز ستاره ها موقتا قطب نمای شما را از کار می اندازند. بسیاری از شما در تاریکی غوطه ور می شوید و نمی فهمید که باید بخندید یا گریه کنید. هردو حالت ممکن است زیرا که قصدها و خلق و خوهای امروز بسیار متزلزل هستند.

دی:

شفافیت بی نقص افکار شما امروز در تمام مدت امکان پذیر نخواهد بود. امروز در هرگونه تعاملی پر از تنش خواهد بود، و خطر کلاه برداری زیاد خواهد شد. به تجربه حرفه ای و تحصیلاتتان تکیه کنید و از جرات خود پیروی کنید. این بهترین راه برای اجتناب از مشکلات است.

بهمن:

امروز هرگونه پروزه بزرگ برایتان غیرقابل اجتناب است. امروز جزییات تعیین کننده هستند و باید به آنها توجه کنید. امروز برای هرگونه عمل جراحی و آزمایش شیمیایی و باکتریایی مناسب نیست.

اسفند:

امروز فقط حقیقت را از دیگران نمی شنوید. بسیاری از شرایط در زندگیتان تعیین می کنند که دروغ های دیگران برای آسیب رساندن به شما هستند یا به خاطر صلاحتان. به منظور قضاوت صحیح باید بتوانید پرخاشگری، عصبیت و دوگانگی خود را کنترل کنید.

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved