امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال دوشنبه ۵ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال دوشنبه ۵ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال دوشنبه ۵ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال ا اسفند ۹۲

فال ۵ اسفند ۹۲

فروردین:

اتفاقات امروز علاقه تان به عشق ورزی و روابط رمانتیک را افزایش می دهد. توجه تان باید بیشتر روی روابطی باشد که در حال قطع شدن هستند. اگر دوست دارید که آنها را نگه دارید، باید این روابط را به سمت و سویی جدید و صمیمی تر پیش ببرید.

اردیبهشت:

شما در خطر این هستید که کنترل پول شخصی یا بودجه خانواده را از دست بدهید. حتی ممکن است در مورد امور عشقیتان هم اشتباهاتی بکنید. می توانید هم روی استعدادهایتان به جای جاذبه تان تمرکز کنید و هم اینکه به جای استعدادها روی جاذبه تان سرمایه گذاری داشته باشید.

خرداد:

امروز هرچیزی که قبل از این لحظه شانس بدست آوردنش را نداشتید، برایتان در دسترس خواهد بود. امروز می تواند به عنوان ادامه اتفاقات خوب دیروز شروع شود. بی تفاهمی های اساسی شدت خود را از دست می دهند. هم از نظر جسمی و هم روانی احساس بهتری خواهید داشت.

تیر:

امروز در هر گوشه کناری وسوسه ایبرایتان نهفته است. مقاومت کردن در برابر خرید بعضی خرده ریزها برایتان سخت خواهد بود، مخصوصا اگر رقابت و پرخاشجویی همراه آنها باشد و شما را گیج کند. زن ها امروز وسوسه زیادی برای خرج کردن دارند. سعی کنید روی حراجی ها تمرکز کنید. می توانید بدون از دست دادن این ویژگی هایتان کمی از پولتان را پس انداز کنید.

مرداد:

امروز شرکا یا همسرتان می توانند انعکاسی از خودتان شوند، اما این انعکاس خیلی شیرین نخواهد بود. اگر می خواهید که واقع بین باشید و ارزش واقعی خود را می دانید، کمی مستقل تر و خود انتقادگر تر باشید. تنها روی ستایش کردن های دیگران تکیه نکنید. زن ها باید هنگام درنظر گرفتن توصیه های دوستانشان درمورد مد روز مراقب باشند.

شهریور:

امروز مسایلی نظیر امور مالی، دردسر فرزندان و امور عشقی برایتان اهمیت پیدا می کنند. امروز درمورد مسایل مطرح شده خیلی نویدبخش و با قطعیت نخواهد بود. بااین حال قادرید که به نتایجی برسید. فقط برای قضاوت کردن خیلی عجله نکنید.

مهر:

امروز روز خوبی است که در رویدادهای عمومی شرکت کنید و همچنین روی روابط عشقیتان کار کنید.خیلی تعصب زیادی نداشته باشید. امروز روزی است که رنگ ها کمتر دیده می شوند و شوروشوق کم می شود. اگر برنامه ها و روابط با مشکل مواجه شدند، خداحافظی کنید و هیچ پلی را پشت سر خود خراب نکنید.

آبان:

امروز روابطتان با دیگران تنش خود را از دست می دهند، ولی هنوز هم تا ایده آل شدن راه درازی مانده است. امروز برای زنانی که در میانه ماه بدنیا آمده اند خیلی روز خوبی نیست. شاید مسایل عشقی، کارهای خانه یا تلاش های مختلف خسته تان کنند ولی درنهایت برای مقاوم ماندنتان خوب هستند.

آذر:

اصلا نگران نباشید که دید متعادل خود را از دست بدهید. برعکس بسیاری از شما احساس خیلی بهتری خواهید داشت. شاید تشخیص بدهید که مشکلاتی که مدتی شما را عذاب می دادند آنقدرها هم بد نیستند و وقتی زمانش برسد به راحتی قابل حل شدن هستند.

دی:

امروز شاید برایتان کاملا خنثی ولی پر از سورپرایزهای کوچک باشد. درمورد پول داخل کیفتان کوته نگر نباشید. تنها به خاطر اینکه وسایل مد باشند، جعبه قشنگی داشته باشند و تبلیغات خوبی شده باشد آنها را تخرید.

بهمن:

امروز زنان در مقایسه با مردان بهمن ماهی تنش بیشتری خواهند داشت. زنان هنگام قضاوت کردن درباره خود یا محبوبیتشان ممکن است که تعصب نشان دهند. زمان کمتری را صرف ادبیات محبوب کنید و قدر فردیت خود را بیشتر بدانید. در این صورت همه جیز سر جای خودش قرار می گیرد.

اسفند:

امروز روراست بودن خودتان برای بسیاری از شما مشکل ساز خواهد شد. شاید کل روز را صرف مشاهده رخدادهای پیش آمده و احساسات بیرون ریخته کنید. قابلیت جک گوییتان را از دست ندهید و حسابی بخندید. زمان زیادی را صرف روابط اجتماعی نکنید. احتمال این دارد که وقتتان را اینطور هدر بدهید.

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *