فال روزانه شما فال شنبه ۳ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال شنبه ۳ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال ا اسفند ۹۲

فال ۳ اسفند ۹۲

فروردین:

هرچه که روزتان پیش می رود فعالیت کاریتان به تدریج کاهش می یابد. با این حال، وقتی نوبت به امور خانوادگی یا شخصیتان می رسد می توانید کاملا فعال باشید. در فضای کاریتان سعیتان را بکنید تا جو روانی متعادلی را ایجاد کنید.

اردیبهشت:

آسایش هیجانی و فیزیکیتان امروز دارای اهمیت ویژه ای میشود. این مساله در خانه و محل کار اهمیت پیدا می کند. ممکن است علاقه تان به تولید مواد غذایی و همچنین غذاهای طبیعی و مواد آرایشی افزایش یابد. وقت خوبی برای گذراندن اوقات با خانواده است.

خرداد:

امروز تنها بدنتان نیست که به عشق نیاز دارد بلکه روحتان نیز نیازمند عشق است. سعی کنید از ارتباط برقرار کردن با هرچیز ترسناک و اذیت کننده اجتناب کنید. تفکر منطقی معمولتان تسلیم نگرانی هایتان می شود و بعضی وقتها رویاهای غیر منطقی هم به سراغتان می آیند. از غذا خوردن به طور عجولانه یا هنگام نگرانی اجتناب کنید.

تیر:

امروز باید سلامتیتان را در نظر داشته باشید. حتی خستگی جزیی هم می تواند منجر به افسردگی شود و باعث شود هرچیز مثبتی را انکار کنید. این درحالی است که کارهای ساده و یا استراحت کامل باعث می شود اعتماد بنفس، تعادل درونی و آرامشتان افزایش یابد.

مرداد:

امروز برای قبول کردن تعهدات جدید و هیجان انگیز روز مناسبی نیست. ممکن است که در نهایت با خلق و خوی عجیبتان کل محیط اطرافتان را به غلط تفسیر کنید (شاید هیجان زده، مضطرب، نگران یا ناراحت باشید). تنها تعداد کمی از شما می توانند قدرت روحی و درخشش شخصیت خود را نشان دهند.

شهریور:

امروز با هرگونه تغییری با آرامش حیرت انگیزی مواجه می شوید. انگار که کسی همه اتفاقات را چند دقیقه یا یک ساعت قبل از رخ دادن در گوشتان نجوا می کند. هیچ چیز عجیبی در این نیست. صرفا از روابط خوبتان با خانواده و دوستان استفاده می کنید.

مهر:

امروز درگیری عاطفی به عنوان انرژی و انگیزه برایتان خواهد بود. اگر خیلی درمورد هدفتان هیجانی هستید، برای رسیدن به آن هرکاری که ممکن باشد می کنید. بااین حال، روز برای بسیاری که میل و انگیزه زیادی ندارند خسته کننده می شود.

آبان:

نهایت رضایت را می توانید از کارهای تخیلی و هنر آزاد بدست بیاورید. هم چنین می توانید از یک وظیفه خانوادگی، کار در روابط خارجی و سازماندهی یک مسافرت لذت ببرید. امروز همچنین کارهایی مثل مطالعه و گسترش چشم اندازتان می تواند درخور توجه باشد.

آذر:

باید به کارهای احتیاطی با سرعت پایین اولویت بدهید. این کارها امروز برایتان کارآمد خواهند بود. سعی نکنید هنگامی که نیازی نیست از همه جلو باشید. امروز روز مناسبی برای اینکه بدن و روحتان را تحت فشار بگذارید نیست.

دی:

اگر به دنبال برقراری روابط متعادل با اطرافیان هستید، باید ویزگی هایی مثل سخت بودن، استهزا، رییس بازی و پرحرفی را کنار بگذارید. امروز روابط مثل قبل براساس جذابیت هیجانی و درک و فهم خاموش نیست.

بهمن:

باید به اطرافیانتان همدلی و درک بیشتری را نشان دهید. خیلی حراف نباشید. اگر بخواهید که در صورتی که از شما خواسته نشده به دیگران توصیه و نصیحت کنید، تبدیل به یک مهمان مزاحم می شوید و دیگر باارزش ترین عضو تی نخواهید بود.

اسفند:

امروز روز خوبی برای شما است تا استراحت کنید، موسیقی گوش بدهید، رویا پردازی کنید، با عزیزانتان مکالمات گرمی برقرار کنید و اوقاتتان را بیرون بگذرانید. از خاطرات و ماجراجویی های ناراحت کننده اجتناب کنید. از مسیر آشنا گذر کنید.

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved