فال روزانه شما فال جمعه ۲ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال جمعه ۲ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال ا اسفند ۹۲

فروردین:

امروز روز ایده آلی برای حل کردن مسایل خانوادگی است. ستاره ها به تمام شما، مخصوصا مردان توصیه می کنند که شانه هایشان را به نزدیکشانشان بدهند. کارهای فنی برایتان ساده هستند، مثلا تعمیر شیر آب آشپزخانه یا قبول یک پروژه نوسازی بزرگ مقیاس برایتان خیلی ساده است.

اردیبهشت:

امروز مهم نیست که پایتان را به کجا می گذارید، هر جایی که بروید بدون حمایت نخواهید بود. به شما کمک اطلاعاتی و فنی خواهد شد و از حمایت روحی هم بی بهره نخواهید بود. بااین حال مراقب باشید که بعضی از این حامیان در عوض از شما انتظار خدماتی خواهند داشت.

خرداد:

الان برای شما مهم ترین چیز یک نظم و ترتیب خیلی خوب و منطقی است. اگر یک برنامه عمل ویژه انتخاب کرده اید باید به آن بچسبدی و رهایش نکنید. برای آنهایی که نیاز دارند روی فرم بمانند و یا اینکه یک کار روزمره همیشگی دارند یک تغذیه خیلی خوب و میزانی داروی تقویتی مورد نیاز است.

تیر:

امروز برای تعیین کردن برنامه عمل مناسب به حس ششمتان تکیه کنید تا موفقیتتان تضمین شود. بعضی از ویژگی هایی که امروز نشان می دهید کنترل خود، قابل اتکا بودن، ارتباطی بودن، تجربه ودانش و دارایی زیاد است.

مرداد:

خانه شما یک قلعه محکم است. آن را تبدیل به یک زندان نکنید. روی برقراری روابط گرم با نزدیکانتان کار کنید. شاید بهتر است که یک مکالمه باز با آنها داشته باشید یا به آنهاکمک برسانید. کمی ابتکار نشان دهید و بعضی از کارهای خانه را به دوش بکشید.

شهریور:

اگر با کسی کار یا زندگی کنید و تنها نباشید شانستان برای موفقیت بیشتر خواهد شد. اگر خیلی تنها هستید ناامید نشوید و به دنبال یک حامی، همکار و یا شریک بگردید. اگر متاهل هستید، می توانید به حمایت فعال همسرتان امیدوار باشید.

 

فال ۲ اسفند ۹۲

مهر:

مدیریت شما به کارمندان قابل اتکا، افراد حرفه ای و افراد مبتکری نیاز دارد. اگر شما یکی از انها هستید می توانید شانس این را داشته باشید که با جلب توجه و اعتماد رییستان از پله های ترقی بالا بروید.

آبان:

امروز رابطه تان با سرمایه داران قوی و محکم خواهد بود. این می تواند اعتبار زیادی به شما بدهد. به نظر می رسد ک برنامه هایتان کار می کنند و نتایج خیلی خوب می دهند. در این زمان می توانید تمام اعتمادتان را خرج اقوان دور، فرزندان، معلمان، استادان و معشوقه تان کنید.

آذر:

امروز حل کردن تمام مشکلاتتان (در خانواده، خانه، روان و مسایل مالیتان) ساده تر از آنچیزی خواهد بود که فکرش را می کنید. تنها چیزی که نیاز دارید کمی اطلاعات مناسب یا توصیه از یک فرد باتجربه است..

دی:

امروز دی ماهی های سرسخت مجبور می شوند که با شرکای هم نظر و هم عقیده خود مواجه شوند. تمام مکالمات حرفه ای و شخصی تنها درصورتی که در مسایل اساسی زندگی موافقت کامل داشته باشید به موفقیت به اتمام می رسند.

بهمن:

امروز هرکاری که بکنید به عواقبی منتهی خواهد شد. تمام اعمالتان می توانند نتایج بدی در پی داشته باشند. خیلی مهم است که صحیح، با درکو با محبت رفتار کنید. نگذارید که غرورتان مانع پذیرفتن کمک فردی شود.

اسفند:

امروز همه چیز برایتان ایده آل خواهد شد. تحت کنترل خود هستید و پر از انرژی می باشید. اگر چیزی برایتان روبه راه نبود، تنها توجیه این است که آن مساله اصلا ممکن نیست. الان بسیار مایلید که به قوانین پایبند باشید و از دستورات پیروی کنید.

 

فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه pmc | فال امروز | فال فردا | فال روز تولد

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved