فال روزانه شما فال چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال ۳۰ بهمن ۹۲

فال, فال 30 بهمن 92

فال ۳۰ بهمن ۹۲

فروردین:

امروز در هرشرایطی که رخ بدهید درسی است که باید آنرا فرابگیرید. روی مهارت های اجتماعی، انعطاف پذیری و تمرکزتان کار کنید. در جاده و قرارهای ملاقات چیزهای جالب زیادی یاد می گیرید. کتاب ها، راهنماهای مرجع و کتابچه ها خیلی مفید خواهند بود.

اردیبهشت:

امروز اشتهایتان سیری ناپذیر است و سبکسریتان بیشتر میشود. موانع نمی توانند خیلی برایتان جدی باشند. ممکن است شما که محافظه کار هستید ناگهان به سمت غذاهای عجیب و غریب و یا کلاه برداری های بزرگ و مشترک کشیده شوید. برای اجتناب از اشتباه کردن باید غیرمرسوم رفتار کنید.

خرداد:

امروز بیشتر از همیشه می خواهید که رهبری را بدست بگیرید. امکان این وجود دارد که ذهنتان را روی رسیدن به چند هدف متمرکز کرده باشید و برای انجام آنها به ویزگی های شخصی متمایزتان تکیه می کنید. به یاد داشته باشید که باید برای بردن یک موقعیت تلاش زیادی بکنید.

تیر:

امروز علاقه تان به مطالعات مستقل و تلاش برای تشخیص دادن انگیزه های نهانی کارهای دیگران بیشتر می شود. دانشتان را از منابع مختلف بدست اورید و نقطه نظرهای مختلف را باهم مقایسه کنید. یاد بگیرید که به موقع بین انچه واقعا ارزش دارد و آنچه که فقط دروغ و شایعه است تمایز قایل شوید.

مرداد:

ستاره ها توصیه می کنند که استراتژی معمولتان را عوض کنید و به جای آن با یک رویه مخفی تر و منعطف تر سازگار شوید. از چیزهای عجیبی که برایتان رخ می دهد نترسید. حس ششمتان به شما کمک می کند که معنای اتفاقات را بفهمید. درمورد زندگی شخصی و یا امور کاری هشیار باشید.

شهریور:

شاید نتوانید که در مقابل یک پیشنهاد یا اتفاق وسوسه انگیز مقاومت کنید. آنهایی که در رویای رسیدن به مدیریت هستند مجبورند که با داشتن این وسوسه اوقات سختی را داشته باشند. هرگونه موفقیتی که امروز به دست می آید بهایی دارد و بهای آن هم توجه، دانش، تحصیلات و توانایی برای سازش داشتن است.

مهر:

امروز برایتان هم شانس و هم شک و تردید خواهد داشت. اخبار دوردست ممکن است که هم جذاب و هم نگران کننده باشند. شاید پیشنهادی به شما شود که نه گفتن به آن بسیار سخت است (مثلا شاید کاری درمورد تحصیلات یا حرفه تان باشد).

آبان:

امروز قرار است که جنبه روشن زندگی را ببینید. شاید پر از ایده های نو در زندگی عشقی و همچنین در محیط بازاریابی، کارآفرینی، کارگردانی فیلم یا هرفعالیت دیگری که به خلاقیت و بازی نیاز دارد باشید.

آذر:

اتکا به عقیده مردم می تواند باعث شود که عجیب و غریب عمل کنید، بی ثبات باشید و حتی گاهی اوقات بطورمناسب کارها را انجام ندهید. ممکن است امروز به خاطر مد روز، جامعه، عقیده مردم، و غیره نقش عجیب و ناآشنایی را بازی کنید. داشتن و دانستن تمام جزییات می تواند برایتان چالش انگیز باشد.

دی:

امروز کاملا پر ثمرو همراه با سورپرایزهای کوچک و زننده باشد. علی رغم تمام تلاش ها، شاید هنوز هم نتوانید محل کارتان را سازمان دهی کنید یا فایلی که بدنبالش هستید را پیدا کنید. کنترل کردن خودتان و دیگران سخت خواهد بود. برای یک دی ماهی عادی این مساله می تواند خیلی چالش انگیز باشد.

بهمن:

همه چیز در اطرافتان بیشتر و بیشتر جذاب می شود. شاید با یک چالش روبه رو شوید که باید ایده های خلاق خودتان را بشناسید و یک انتخاب کنید. تخیلاتتان به شما می گویند که چطور رفاه مالیتان را بهتر کنید. همچنین، مراقب باشید تا پول های داخل کیفتان کم نشوند.

اسفند:

امروز همه چیز هستید ولی اصلا قابل پیشبینی نیستید. ترجیحات و قصدهایتان مثل آب و باد بی ثبات هستند. درنتیجه، شاید به عنوان یک شریک غیرقابل اتکا در کار و زندگی شخصی دیده شوید. هنگام مکالمه برقرار کردن شاید به نظر هم گیج کننده بیایید و هم گیج شده!

 

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه و طالع بینی

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved