امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال شنبه ۲۶ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال شنبه ۲۶ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال شنبه ۲۶ بهمن ۹۲

فال, فال 26 بهمن 92

فروردین:

میل به نجابت و اصالت در نیمه اول روز با شما خواهد بود، ولی در انتهای روز افکارتان زمینی تر و عملی تر خواهد شد. در ساعات صبح است که می توانید باآزادی و طبیعی رفتار کنید و ببینید. معقول است که الان ملاقات های مهمی را پایه ریزی کنید.

اردیبهشت:

امروز باید به آینده و یا گذشته نزدیکتان فکر کنید. اگرچه بینتان کمی بی تفاهمی و تعارض پیش آمده، ولی می خواهید که روابط دوستانه تان را با کسی که مدتهاست باهم دوست هستید حفظ کنید. نیمه دوم روز هم باید روی امور شخصیتان تمرکز کنید.

خرداد:

ساعات صبح می توانند ارتباطاتتان را ارتقا دهند. بااین حال، ممکن است که گسترش چرخه دوستانتان ممکن است برایتان دردسرساز شود. ساعات عصر هم مستلزم این است که وظایف مالی، حرفه ای و یا مسایل مربوط به سلامتیتان را جدی تر بگیرید.

تیر:

باید تمام تعهدات مهم را به نیمه دوم روز معوق کنید. بعداز ظهر و عصر فرصت های زیادی برایتان ایجاد می شود که باید بادقت بررسی شوند. شاید به شما پیشنهاد شود که کسب و کارتان را گسترش دهید، به خارج سفر کنید یا اینکه کارتان را از راه دور انجام دهید.

مرداد:

باید در نیمه اول روز تا می توانید انرژی مثبت و اعتمادبنفس برای خودتان ذخیره کنید. الان بهترین موقع برای روابط دوستانه است. در ساعات عصر بار سنگینی از وظایف حرفه ای یا تعهدات خانواده گی روی شانه هایتان قرار می گیرد.

شهریور:

برای شما نیمه دوم روز موفقیت بیشتری از نیمه اول خواهد داشت. در نیمه دوم است که می تواند شایستگی و اعتماد به نفس را به شما برگرداند. می توانید دانشتان را غنی کنید، روابط مفیدی را قدرت بخشید و همچنین می توانید رخدادهای اخیر را خیلی بهتر و کارآمدتر وارسی کنید.

مهر:

امروز صبح احساس رماتیکی پیدا می کنید. با خود و زندگیتان احساس شادی عمیقی می کنید. الان وقت خلاقیت، عشق، بطالت و بی خیالی است. در نیمه دوم روز باید به فکر مسایل خانگی، بدهی و وام ها، دارایی ها و بدهی هایتان باشید.

آبان:

برای یک مکالمه هنگام بعدازظهر آماده باشید. اگر خودتان را از آن مخفی کنید، خطر این وجود دارد که موقعیت های خارق العاده ای را از دست بدهید. روابط را با یک جک آغاز نکنید و کینه ها را فراموش کنید. تنها زمانی شوخ طبعی طبیعی خود را نشان دهید که اعتماد ایجاد شده باشد.

آذر:

باید صبح را به تعامل با دوستان، همسایه هاو اقوام نزدیک اختصاص دهید. حالتتان را به هنگام عصر تغییر دهید و نگرش جدی تری به زندگی داشته باشید. باید با ابزار، دارو، کاغذبازی های اداری و همچنین مردمی که در محیط کاری معمولتان به انها نیاز دارید کار کنید.

دی:

آغاز روز وقت خوبی برای تلاش های جدید نیست. چیزی که برای دیگران شادی اور و مفید است برای شما تبدیل به یک سد می شود. تا عصر صبرکنید. آن هنگام می توانید تلاش هایتان را به مسیر درست هدایت کنید.

بهمن:

هیچ کس شکی به جذابیت شما ندارد، ولی امروز این جذابیت نمی تواند سلاح همیشگیتان باشد. در نیمه دوم روز روی کارهای خانه، مسایل مالی و روابط خانواده گی تمرکز کنید. باید با بی طرف بودن باعث شوید که درگیری های خانواده گی راحت تر حل شوند.

اسفند:

اگر هنگام صبح همه چیز روبه راه نبود نباید ناامید شوید. تا هنگام عصر صبر کنید تا استعدادهای مختلفتان دوباره به کار بیایند. می توانید یک ورزشکار یا فرد کارآفرین موفق باشید. برای حفظ امنیتتان بابصیرت و مقتصد باشید.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه و طالع بینی

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.