امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال پنج شنبه ۱ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال پنج شنبه ۱ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال ۱ اسفند ۹۲

فال روزانه شما فال ا اسفند ۹۲

فال ۱ اسفند ۹۲

فروردین:

چیزهایی مثل تماس تلفنی، مسافرت های کوتاه و بحث هایی درمورد همه چیز باید در نیمه اول روز ترتیب داده شوند. وقت آن است که روی کارهای کوچکی مثل تصحیح اشتباهات در متن ها و برگه های اطلاعات کار کنید. عصر هم مستعد رویاپردازی هستید و هم عصبی شدن.

اردیبهشت:

باید ساعات صبح را به جمع آوری و پردازش اطلاعات بپردازید. شاید به این نتیجه برسید که خیلی سریع عمل کرده اید و نزدیک است که به افراد مشکوک اطمینان کنید. هنگام عصر هم تعهدات جدید نتایج خوبی برایتان خواهد داشت.

خرداد:

آغاز امروز می تواند به جای غرق شدن در فعالیت های زیاد، زمان استراحت کردنتان باشد. اگر دیروز چیزی خیلی خسته تان کرد، باید امروز زمانی را برای استراحت و خوردن یک فنجان چایی در محل کار بگذارید. نیمه دوم روز تمرکزتان را به سمت کارهای خانوادگی و مسایل مالی تغییر دهید.

تیر:

نباید روزتان را با کارهای پرفعالیت آغاز کنید. این کار احتمالا شما را به بن بست می رساند. گذراندن کمی از زمانتان به تنهایی یا کمی تغذیه کردن افکارتان می تواند برایتان مفید باشد. ساعات عصر باعث می شود که جنبه هنریتان بدرخشد. شاید یک رویا، الهام یا عطش برای نو بودن و نجیب بودن راهنمایتان باشد.

مرداد:

آغاز امروز می تواند برای ارتباطات، پروژه ها، کاربرد و تایید نهایی قرارهای غیررسمی ایده آل باشد. نیمه دوم روز می تواند تغییرات ناگهانی در خلق و خویتان به وجود آورد. این ویژگی می تواند شما را از تواناییتان برای خوب فکرکردن محروم کند.

شهریور:

باید از ساعات روز برای مذاکره کردن با مدیریت، برقرای ملاقات های تولیدی یا رفتن به یک مسافرت کوتاه کاری استفاده کنید. الان نمی توانید هیچ پروژه جدیدی را آغاز کنید. نیمه دوم روز هم وقت تجربه و آزمایش است. علی رغم مقداری نگرانی و استرس برنامه هایتان به موفقیت ختم خواهند شد.

فال ۱ اسفند ۹۲

 

مهر:

اتفاقات نیمه اول روز می تواند منبع آرامش و آسایش برای شما باشد. وقت مناسبی برای تعامل با مردم دوردست خواهد بود. نیمه دوم روز برای بسیاری که در این ماه به دنیا آمده اند پر از سورپرایز خواهد بود.

آبان:

نیمه دوم روز بسیار پر اتفاق خواهد بود. احساساتتان شدیدتر می شود و پر از ایده های هیجان انگیز خواهید بود. تخیل وحشی و درگیری های رمانتیکتان می توانند شما را به اسارت خود درآورند.

آذر:

در حال حاضر حرفه تان کاملا متکی به دیگران خواهد بود. هنگام صبح سعی کنید چیزی نگویید که بعدا برعلیه شما از آن استفاده شود. در کنترل احساسات هنگام نیمه دوم روز بهتر عمل کنید.

دی:

ساعات صبح باید به کارهای روزمره غیرقابل اجتناب اختصاص یابد. اگر هیچ کار ضروری برای انجام دادن ندارید، کمی استراحت کنید. احتمالا هنگام عصر به دو برابر نیرو نیاز خواهید داشت. ممکن است که همسرتان خیلی حساس شود، ذهنش پریشان شود یا کاملا غیرکنترل باشد.

بهمن:

ساعات صبح می تواند وقت تفکر و کار ذهنی باشد. فقط انتظار نداشته باشید که بتوانید تمام روز را در رژیم باشید. در نیمه دوم روز تفکر منطقیتان ناگهان تبدیل به حساسیت شدید می شود و احساسات بر شما غلبه می کند.

اسفند:

در ساعات عصر به استعدادهایتان نیاز دارید. قبل از آن باید خوب استراحت کنید و سپس کاملا هشیار باشید. قادر خواهید بود که احساسات و پتانسیل خلاقتان را به شیوه منحصر به فردی نشان دهید. بالاتر از همه اینکه، رقابت شما وقتی با شخصیت حیرت انگیزتان مقایسه شود، به نفع شما پایان می یابد.

منبع : مجله اینترنتی زیگیل

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه و طالع بینی

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.