فال روزانه شما فال یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال یکشنبه ۲۷ بهمن ۹۲

فال, فال 27 بهمن 92

فروردین:

باید این را به خاطر داشته باشید که یک استراحت کافی بدون تغذیه مناسب برایتان غیرممکن است محدودیت های معقولی که شرایط جسمانیتان برایتان ایجاد کرده نباید شما را تبدیل به یک زاهد کند. کمی دارو می تواند برایتان مفید باشد.

اردیبهشت:

امروز صبح با معشوقه تان بگومگو نکنید. سرسختی طبیعیتان و همچنین لجاجت معشوقه تان باعث می شود که صلح کردن برایتان مشکل شود، و شما به این آشتی نیاز دارید.

خرداد:

خردادی های معمولی قادر خواهند بود که به خوبی داستان تعریف کنند و همه را با حرف هایشان سرگرم کنند، ولی در درونشان از ناراحتی رنج می برند. این احتمال وجود دارد که تا آخر شب ترس از فقر یا تنهایی، کینه یا احساس حقارت با شما همراه باشد.

تیر:

امروز باید درمورد احساساتتان مراقب باشید. در آن افراط نکنید. شاید در نهایت یک قرارملاقات را با جایگزین کردن آن یا با یک تماس تلفنی به تعویق بیندازید. امروز ممکن است که معشوقه یا فرزندتان نیاز داشته باشید که زمانی را تنها باشد.

مرداد:

شاید توانایی های محدودتان امروز منجر به جریحه دار شدن غرورتان شود. حتی ممکن است در خانه تان هم احساس ناراحتی کنید. سعی کنید خوش بین تر باشید. همه چیز ممکن است بهتر از آنچیزی باشد که به نظر برسد. وقت خوبی برای دورهمی های خانوادگی یا داشتن ارتباط نزدیک با والدین نیست.

شهریور:

اگر در ماه شهریور به دنیا آمده اید، تمام اعتمادتان را خرج افراد دور نکنید. اگر درخواست کمک کردند می توانید با یک کلمه یا یک عمل کمکشان کنید، ولی نگذارید مهربانی قلبتان باعث شود که به دردسر بیفتید.

 

آیت الکرسی | تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه و طالع بینی

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

 

مهر:

باید سعی کنید که تعادل مناسبی بین سرمایه عمومی و پس اندازهای شخصیتان ایجاد کنید. اگر ادعای شد، سعی کنید که با مذاکره به امتیازات متقابلا دوطرفه برسید. شاید بهتر است که به درخواست فرزندتان برای اسباب بازی نه بگویید. شاید مجبور شوید که زمانتان را صرف معشوقه تان نیز کنید.

آبان:

امروز ممکن است که با سوء تفاهم اقوام مواجه شوید. این مساله ممکن است که ریشه در تفاوت های بنیادی در عادات، ترجیحات، برنامه ها یا اصول زندگیتان داشته باشد. سعی نکنید که نظرتان را ثابت کنید، این ممکن است که باعث عمیق شدن فاجعه شود.

آذر:

نیت های خوبتان ممکن است که باعث بوجود آمد نتایجی کاملا برخلاف آنچه که انتظار داشتید شود. ممکن است که حرف های پر از مهربانی شما بد تفسیر شود و ظرافت طبعتان را به استهزاء بگیرند. ممکن است که مشکلات مالی یا خصوصی برایتان پیش بیاید.

دی:

امروز روز خوبی است برای اینکه یاد بگیرید در مسایل بد جنبه های خوب را نیز ببینید. اگر قرارتان کنسل شد، به جای آن یک رمان عاشقانه خوب بخوانید یا اینکه درگیر حرف زدن درباره مشکلات شخصی پیچیده یکی از آشنایان شوید. شاید بتوانید در نهایت چیزی یاد بگیرید که درآینده به دردتان بخورد.

بهمن:

اگر به دنبال مهمانی یا خوش گذرانی هستید، امروز روز خیلی خوبی برای آن نیست. همیشه چیز دربرابرتان مانع می شود. ممکن است دست هایتان با پیش داوری های مختلف، نداشتن انرژی یا سرمایه گره بخورند. خانواده تان ممکن است به جای یک مکان آرامش بخش تبدیل به یک زندان شود.

اسفند:

امروز روز انتخاب آزادی است. متاسفانه، این انتخاب قرار نیست که خیلی خوب باشد. عاقلانه تر است که از یک برنامه پیروی کنید. مثلا اگر به خرید رفتید، قبل از آن یک لیست از چیزهایی که می خواهید بخرید تهیه کنیدو طبق آن همه چیز را بخرید.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved