امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۲۲ بهمن ۹۲

فال 22 بهمن 92

فال ۲۲ بهمن ۹۲

فروردین:

باید روی شهودتان کار کنید و تاکتیک هایتان را کامل کنید. این مساله الان اهمیت بحرانی دارد. ستاره ها پیشنهاد می کنند که فروردینی های ورزشکار روی انعطاف پذیریشان کار کنند. همچنین نه تنها روی سطح قضایا کار کنید، بلکه به جزییات نیز دقت داشته باشید. از اشتباهات خود و دیگران درس بگیرید.

اردیبهشت:

چبیدن قاطعانه به سنت ها بهترین برنامه عمل برای شما نخواهد بود. همه اطرافیانتان متجه این قضیه می شوند، ولی خودتان به خاطر لجبازی بینایی خودتان را تار کرده اید. درهمین حین تکالیف امروز نیازمند یک رویکرد منعطف و غیرسنتی هستند.

خرداد:

امروز مدیریتتان ممکن است شما را با تعدادی تکلیف متناقض مواجه کند. شما باید از خودتان سرعت، خرد، انعطاف و حتی گهگاهی تخیل نشان دهید. توانایی طبیعی شما برای تغییر تمرکز و سازگاری با تمام شرایط درحال تغییر، امروز به دردتان می خورد.

تیر:

امروز برای سفر به خارج از کشور، ثبت نام در یک موسسه آموزش بعد از متوسطه، شروع یک کار درباره توریسم، تحصیلات، هنر و یا مراقبه خیلی مناسب خواهد بود. افراد بیکار به سختی می توانند دربرابر رویای رفتن به یک سفر مقاومت کنند.

مرداد:

امروز شرایط اصلا برایتان ساده نخواهد بود. برای یک مردادی معمولی، اتفاقات ممکن است درنهایت یک امتحان از بصیرت و اصالتشان باشند. ممکن است در مسایل روانی، کاری، مالی یا ابتکاری با تکالیف جدید و پیچیده ای مواجه شوید.

شهریور:

تواناییتان برای همکاری و حمایت از یک بحث برای موفقیت امروز خیلی ضروری است. یاد بگیرید که درمقابل شرکایتان کوتاه بیایید و اماده باشید که در مذاکرات روی صندلی خود بنشینید. شاید اتکایتان به دیگران (خانواده، مشتریان و همکاران) آزارتان بدهد.

 

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

مهر:

ممکن است امروز کار عادی روزانه تمام انرژیتان را بگیرد. این کارها به شما این امکان را می دهد که موقعیت مالی خود را به امنیت برسانید. کاملا این احتمال موجود است که هرگونه بحث، ارتباط، سفر، کاغذبازی و ارسال مکاتبات ماهیت هیجانی به خود بگیرند.

آبان:

اهمیتی ندارد که کجا بروید و چه کار کنید، امروز موفقیت به دنبال شماست. ستاره ها به شما این شانس را می دهند که کارحرفه ای و توانایی خلاقیتتان را به رخ بکشید. خلق تیره و حس بی رضایتیتانشاید ریشه در انتقاد از خود و کمال گراییتان داشته باشد.

آذر:

کارهای خانگی و همچنین تکالیف شغلی وقت و تلاش زیادی را طلب می کنند. ممکن است که با مشکلات تکنیکی وروانی مواجه شوید. احتمال ایجاد نزاع و بی تفاهمی بسیار بالاست و ممکن است با هیجاناتتان شدت پیدا کند. برای حفظ انرژیتان،از توانایی طبیعیتان برای جست و جو میان مشکلات و حل کردن تمام موانع با شوخ طبعی استفاده کنید.

دی:

باید همه چیز را به عنوان یک منبع اطلاعات ببینید. صحبت کردن با همسایه ها و خانواده، تعامل با همسفران و مشتریان، و چت کردن از این دست خواهند بود. حتی در میان یک سخن چینی بی خودی هم ممکن است یک چیز مفید خودنمایی کند. ممکن است یک نامه جالب یا یک کارت بامزه دریافت کنید.

بهمن:

خطر زیادی وجود دارد که در معرض هزینه های جزیی قرار بگیرید. ستاره ها می گویند که موقعیت مالیتان آنقدر هم بد نیست و می توانید که چیزی که دلتان می خواهد را بخرید. وقت خوبی برای خرید دستمال گردن، دارو، خرده ریزهای بامزه، و قطعات و لوازم جانبی است. شاید هم شانستان بگیرد و به یک وسیله خیلی کمیاب بربخورید.

اسفند:

امروز خیلی ها به حس اشتغال زایی شما، وهمچنین ابتکار و خلاقیتتان حسادت می کنند. احساساتی بودن از ضعف به نقطه قوت تبدیل می شود. رقبایتان به گرد پایتان هم نمی رسند و شرکا بطور داوطلابانه دست دوستی به سمت شما دراز می کنند.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *