فال روزانه شما فال ۱۸ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال ۱۸ بهمن ۹۲

فال 15 بهمن 92

فال ۱۸ بهمن ۹۲

 

 

فروردین:

امروز شرایط و محبوبیت کاریتان در مرکز توجه قرار می گیرد. ابتکار بیش از حد و عطش برای آزادی باعث می تواند به تنبیه شما بینجامد. هنگام تعامل با مدیر و همکاران پیرو و مطیع باشید. سعی نکنید که عقایدتان را به آنهایی که بزرگتر و باتجربه تر هستند تحمیل کنید.

اردیبهشت:

با اتفاقت خوشایند امروز می توانید بهترین جنبه های خود را نشان دهید. فقط کارتان را بکنید، به خرد خود گوش بدهید و به تجربه کاریتان تکیه کنید. آماده باشید که قابل اطمینان بودن، مسولیت، بصیرت، کارحرفه ای و ماجراجویی معقول خود را برای جلب اطمینان همسر تان به رخ بکشید.

خرداد:

امروز وقت آن رسیده که روی چیزهایی متمرکز شوید که برایتان بیشترین اهمیت را دارند. هرچیز گذرا و بی اهمیت و همچنین هرچیزی که با واقعیت سروکار ندارد را کنار بگذارید. توجه ویژه ای به امنیت، برنامه ریزی، مالیات، حساب بانکی، بیمه و مدیریت پول هایتان داشت باشید.

تیر:

اگر امروز دنیا تصمیم گرفت که شما را امتحان کند، باید حتما آن را قبول شوید. نقش یک آدم ضعیف یا قربانی بی دفاع رابازی نکنید. مثل یک آدم قوی کار کنید. هیجاناتتان را تحت کنترل داشته باشید. براساس شرایط عمل کنید. برای اکثر شما مفیدتر است که با یک تیم کار کنند.

مرداد:

امروز نباید در برنامه هایتان مسافرت یا تعطیلات قرار دهید. آماده باشید که حسابی کار کنید. روی کمک دوستان یا محبوبیت خود تکیه نکنید. روی امتیازاتتان هم حساب نکنید. امروز تنها چیزی که اهمیت دارد حرفه ای بودن است. نگذارید موانع شما را بترسانند. می توانید از پسشان برآیید.

شهریور:

امروز به راحتی میتوانید از هر شرایط سختی بیرون بروید. عملگرا بودن و حس تعقل شما و همچنین شانس زیادتان خیلی کمکتان می کنند. تجربه و علایق اصیلتان هم اهمیت زیادی دارند. امروز چیزهایی که برایتان لذت بخشند می توانند برای دیگران خیلی مفید باشند.

مهر:

امروز وقت آن رسیده که شروع کنید و به بهبود شرایط خانه، اداره یا خط تولیدتان بپردازید. برایتان معقول خواهد بود که کمی کار اجرایی کنید یا اینکه روی برنامه ریزی یاسازمان دهی تمرکز داشته باشید. مجبورید که کمی دیرتر به سراغ زندگی شخصی خلاقانه تان بروید که خیلی برایتان اهمیت دارد.

آبان:

امروز برای ملاقات، مصاحبه، مسافرت های شغلی و فعالیت های برنامه ریزی خیلی مناسب است. این شما هستید که درنهایت رهبر یا آغاز گر چنین برنامه هایی است و برای آن هم دلیلی وجود دارد. حتی اگر یک روحیه خلاق دارید یا ترجم آزاد هستید، باید برای آینده یک برنامه تدارک ببینید.

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

آذر:

باید به یاد داشته باشید که پول اهمیت دارد. یاد بگیرید که تمام منابع درآمدتان، به ویژه قسمت مخفی آن را خردمندانه مدیریت کنید. صرفه جو باشید، زیرا ممکن است برای انواع نیازها از جمله تعمیر خانه و شبکه امنیت به پول نیاز پیدا کنید.

دی:

امروز برای فعالیت های شدید انرژی بیشتری کسب می کنید. قادر خواهید بود که هرگونه کاری که مربوط به علاقه تان است را به خوبی تمام کنید. پس از آن هم هیچ چیز نمی تواند از چشمان تیزتان فرار کند و همه چیز تخت نظارت و بازرسی دقیقتان قرار می گیرد. تا عصر پر از انرژی خواهید بود.

بهمن:

بهمن ماهی های اجتماعی می توانند صفاتی مثل مرموز بودن یا خشونت و انزوا از خود نشان دهند. می توان این رفتار را با حس مسئولیتتان هنگام کار روی یک وظیفه مهم توجیه کرد. دوری گزینی شما می تواند ریشه در خلق ناراحت و احساس بدتان داشته باشد.

اسفند:

امروز انرژی عظیم و اعتماد به نفس خیلی زیادی دارید. با این حال این نیروی قدرتمند، اگر به مسیر درست نرود و از بیرونبه آن کمک نشود، ممکن است مثل آب از نوک انگشتانتان خارج شود و به هدر برود. اکثر شما به یک راهنما، حامی یا یک دوست باتجربه و مسن تر نیاز دارند.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

 

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved